Sem píš svoje príspevky ak ich nevieš zaradiť do prísl. témy

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28691 od majod
Pán Taki ,chodím na toto forum rád a uráža ma ked zasrani ,ktorí nemaju ani ponatia o čom je polovnictvo tu hádžu temy do diskusie ,čítam este jedno odborno technicke forum a tam sa to rieši trvalým BAN-om.Su vianoce takže navrhujem ,dajte im šancu na kratke ospravedlnenie a potom vymazať ,s odsledovaním IP adresy prípadne schránky.S pozdravom Lovu lesu zdar.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28695 od Stefan49
...tento nas Majod je naozaj rozumny clovek! Z casu na cas ma vynikajuci napad----a tento je jeden z nich! Najrozumnejsie slovo co sa tu uz davno neukazalo!:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28700 od sibo
chcel by som vas poprosit o radu. co vsetko je potrebne vybavit ked chcem kupit pouzitu zbran. a este by som sa chcel uistit, gulovnica napr. ZKK 600 je zbran kategorie C alebo sa mylim?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28766 od redakcia
Zmena pravidiel fóra sa pripravuje v najbližšom čase.
<br/>S pozdravom
<br/>Redakcia PID

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28770 od majod
V mene širokej čitateľskej verejnosti Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28812 od zrkadlo
Až ťa šampusový štupeľ trafí večer do oka, až ťa vyšetria a uznajú za cvoka, až ti bude od chľastu na blití, až sa ti prskavka v zadku rozsvieti, až vonku na štyroch psovi budeš vravieť slečna, až zistíš, že pyrotechnika je nebezpečná, až v prednom vačku ti j.e.b.n.e delobuch a zapáli ti z ritky vyprdnutý puch a poletíš oblúkom ponad strechu, rozrežeš si prdel na kuse plechu, tak potom priať ti šťastie už bude neskoro a preto skôr ... všetko dobré v Novom roku 2008 vám praje vaše zrkadlo!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28825 od johny
Aj keď mám v sebe tak 3 promile, želám Vám všetkým, poľovníkom či nepoľovníkom, všetko len to najlepšie v novom roku 2008, poľovníkom dobrý nový zákon o poľovníctve, nepoľovníkom otvprené oči a všetkým hlavne zdravie a aj šťastie, bo aj na Titanicu boli zdraví, len nemali šťastie .... tak na zdravie a na šťastie .... PF 2008

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28829 od Baikal
Prajem Vám aj ja všetko dobré, pevnú ruku, rovné broky, zdravú zverinu a spokojnosť s prírastkami v novom roku!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28830 od papo
šťastný nový rok, veľa zdravia a šťastia prajem všetkým priateľom prírody:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28832 od Janos83
Pripájam sa, všetko dobré do Nového roku priatelia

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28842 od davidman
Zdravim.Mam jednu otazku,ze ked si davam do albumov fotky,tak neda sa volaco spravit aby sa sem mohli dat vo velkosti viac ako 150 KB??dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28843 od Jaro
ked si priplatis za priestor kludne :D .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28847 od astronom
Taktiež prajem do nadchádzajúceho roku veľa šťastia, zdravia a pekných poľovníckych zážitkov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28853 od eso
Všetko dobré v Novom roku!!! Presnú mušku a veľa poľovníckych zážitkov!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28969 od Fero
Zhánam kukuricu na prikrmovanie zvery. Nejak sme to tento rok podcenili a už sa nám míňa. Neviete niekto poradiť nejaký zdroj kde by sa dala kúpiť za prijateľnú sumu ??? Už som obvolal predajne krmiva a polnonákupy ale bud nemajú alebo strašné ceny pítajú :( Sme PZ nedaleko BB.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28970 od matulkoh
kolko by si jej potreboval, co je prijatelna suma, 0903115236

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29118 od eros
vie mi niekto poradit adresu, kde by som zistil oficialny register PZ, myslim tym od kedy sa zaregistrovali, platnost najomnych zmluv atd.
<br/>dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29159 od ivanivan
Ja by som ešte doplnil erosa, existuje nejaká mapa poľov.združení? :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29161 od simon
Žiadny takýto register neexistuje, každý OLÚ si vedie samostatné registre. Údaje o zmluvách sa nedozvieš , lebo je to právny akt dvoch zmluvných strán a v mnohých prípadoch zmluva obsahuje aj osobné údaje. Neexistuje ani centrálne mapovanie. Mapami disponuje len príslušný OLÚ, možno KLÚ a MP SR. V súčastnosti je pripravovaný program na mapovanie NLC Zvolen, kde boli zasielané mapové podklady všetkých poľovných revírov ale neviem či tento program bude dostupný aj pre verejnosť, či nebude slúžiť len pre potrebu výkonu štátnej správy poľovníctva tak ako napr. program pozmap, ktorý majú Lesy SR.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29164 od ivanivan
simon: Ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.112 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 763 návštevníkov a žiadni členovia on-line