Sem píš svoje príspevky ak ich nevieš zaradiť do prísl. témy

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31014 od martin203
hm, to je komplikovane a je to ludoch, natiahnut ta moze aj taky co dovezie 1 zbran za 3 roky, alebo predava ZH miestneho povodu, ja si myslim, ze legislativa (co sa tyka dovozu zbrani) by sa mala zamerat troska inym smerom, ja osobne nekseftujem a myslim, ze som uz par ludom dopomohol k peknej flinte za honorar flasku dobreho bieleho. Ale kazdy kto kupuje starsiu flintu by mal poznat par zasad a tvrdo na nich trvat. Roznych rozpravok od predavajucich som sa uz napocuval ... , ale uz dobehli aj mna a nebolo to malo penazi (na krasnom trojaku sodia ferlach cez vojnu prevrtana a neskor zavarena gulova komora - "ozaj majstrovska robota")

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31017 od kettneR
to maš pravdu, len moja otazka sa skôr týkala legislatívy : je to v poriadku keď budem nakupovať a predavať zbrane ? načo je teda uvedená licencia? veď stačí keď si kupim 3 flinty , predam a zasa kúpim a načo davať 20 tis za licenciu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31022 od martin203
:) ale kto potrebuje a moze dostat licenciu je legislativne osetrene, tak isto aj pocet drzanych zbrani, ako to chces sledovat, ved teoreticky mozes mat stale na papieroch 2 zbrane (auta,motorky) a do roka ich mozes otocit i 50ks

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31032 od mildo
Chlapi uz vam niekomu prisiel ten katalog zbrani co jeho poslanie odkladaju od marca minuleho roka??? bo ja som ho vtedy zaplatil.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31033 od mildo
myslim hubertlov

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31142 od Jaro
ty mas veru trpezlivost , uz by som si pytal peniaze spat ;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31377 od papo
27. 3. - 30. 3. FEHOVA, Budapešť, Maďarsko
<br/>Medzinárodná výstava zbraní, rybolovu, poľovníctva
<br/>ja len aby sa nezabudlo, výborná rozsiahla výstava!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31394 od Akela
A pavilón hneď vedľa - cestné aj cross motorky - tiež pekný pohľad. Aj dosť vyzlečených báb je tam. To pri našich stánkoch nevidíš...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31405 od papo
ty len tie baby:D, ale sú tam, to je pravda...a tretí pavilón rybárčina....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31572 od miros
22-24/02/08 Salzburg Rakusko zbrane rybarstvo terene auta kopec doplnkov za dobre ceny len ta vzdialenost

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31592 od sibo
kam v BA na strelnicu s gulovnicou? kupil som a rad by som ju poriadne vyskusal a preveril nastrelenie. dik za rady

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31602 od jarry9
Váž. pán LACI,
<br/>
<br/>Keďže som od Vás osobne doposiaľ nedostal žiadnu odpoveď na môj príspevok adresovaný výlučne Vám uverejnený dňa 8.mája 2007 o 00:15 hod. na strane 36 v téme, sem píš svoje príspevky, ak ich nevieš zaradiť do prísl.témy, vzbudzuje to u mňa minimálne pochybnosť na adresu Vašej osoby. Zrejme nemá význam hovoriť o elementárnej slušnosti, len Vás fakt priateľsky prosím, aby Ste nastavili Vaše negatívne správanie zvlášť v trhových a konkurenčných podmienkach tak, aby to bolo prínosom pre Vašu skvelú stránku a nie naopak, aby ju poškodzovalo. Preto si myslím, že s dobrým menom a povesťou, ktoré PID má sa naozaj netreba zahrávať. Preto som sa rozhodol kvôli Vám, pán LACI prejsť ku konkurencii, kde, keď to píšem obrazne, je kvalitné pivo, ako u Vás, s rovnakou cenou,ako u Vás, ale s výraznou čistotou a kvalitatívne a odborne rýchlou obsluhou. Chcem sa poďakovať redaktorovi PID Takimu, ako aj všetkým prispievajúcim poľovníkom a zaželať Vám všetko dobré. S pozdravom Lesu a lovu zdar. Jarry9.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31613 od miros
mal som dojem že som včera dal sem info o polovnickej výstave ktora sa kona 22-24/02/08 v Rakusku v meste Salzburg a dnes to tu nie je ? nechapem snad to niekomu nesedelo a treba informovat len o Madarsku ?;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31618 od Taki
Sevas Miros!
<br/>
<br/>Prepáč, stalo sa to omylom......
<br/>
<br/>S pozdravom,
<br/>
<br/>Taki

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31653 od jarry9
Dodatok k príspevku:
<br/>
<br/> Jarry9 alias jaro1 na www.horar.sk

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31666 od miros
dakujem Taki maj sa

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31787 od Akela
Neviete či náhodou Sergej Dubovik /neviem či som trafil meno/ zo Sielnice čo gravíruje zbrane má internetovú stránku? Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32252 od tibo
V Ponitrianskom múzeu v Nitre sa 7.3.2008 o 15,00 uskutoční vernisáž chovateľskej výstavy trofejí poľovnej zveri,ulovenej v sezóne 2007 ;)
<br/>ps:možno bude aj národná trofej líšky;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32281 od kamca44
Stratil sa 5-ročný Hrubosrstý Jazvečík (23.2.2008). Číslo tetovania 8836, číslo mikročipu 972000000289804. Za nájdenie finančná odmena. 0907341596, 0910571776

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32435 od lubto
Zdravím, prosím Vás, mohli by ste mi sem &quot;hodiť&quot; link na platný zákon o poľovníctve? Preliezol som množstvo stránok a k úplnému zneniu sa neviem dopátrať. Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.117 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 958 návštevníkov a žiadni členovia on-line