Sem píš svoje príspevky ak ich nevieš zaradiť do prísl. témy

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #41124 od papoI
dávam na známosť, že používam dva nicky, papo a papoI, nakoľko sa mi na domácom pc nedarí nalogovať sa na môj nick papo. nedarí sa mi to i napriek tomu, že som pc rozobral, ale použil i štandartné postupy:-o. papo a papoI je teda ten istý prispievateľ.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #41673 od brigo
Vedel by mi niekto poradiť prípadne dať kontakt(so súhlasom danej osoby) kto a kde v okolí Považskej Bystrice vypracúva kože...(líška...atď.)..Ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #44992 od texedo
waldo, ozvi sa mi na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #45124 od kolesart
FEHOVA 2009...uz minuly rok som prisahal ze tam nepojdem...aj tak som toho roku siel ....mal som radsej sediet dom a cumiet do TV bedne

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45236 od Akela

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45247 od MieN
A čože, znevideli ste sa Maďarom?:]
<br/>Nože, skúste dačo napísať, čo ste tam videli zaujímavého, nového, lacného a dobrého, ak také existuje...:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45250 od Akela
Všetko je tam lacnejšie ako u nás kurz je výborný. Videl som Schmidt a Bender Zenit variabil 3-12x56 osv. bod za 38 000. Sa mi zdá, že u nás je podstatne drahší. A bol veľký výber šatstva a podstatne menej vystavovateľov zbraní ako po iné roky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45349 od miso
Tak, tak aj u mna mierne sklamanie, ale aspon som pekne trofeje pokukal...priestorovo velmi mala vystava...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45556 od paloOo
nazbieral som si smrekove sisky vysusil som si ich vybral semiacka len mi PROSIM VAS poradte ako hlboko ich mam sadit pripadne kolko ich mam dat do jednej jamky do akej zemy by to bolo najvhodnejsie PROSIM poradte mi zatial ďakujem ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45575 od abba
A čo s tým chceš robiť, načo to má slúžiť?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45589 od lubenko
neviem kolko toho maš ale seje sa to plošne to znamena vyseješ na pripravenu zem nie do zeme tak aby medzi semenami bola vzdalenostasi dva cm nie husto a zasipeš jemne pieskom udava sa že posypova hmota ma byt v hrubke semena a musi tam byt vlhko,možeš prikrit ihelitom ale po vykličeni odkrit aby ti to nezaparilo a ked budeš mat vykličene semenačky treba vybrat a potom už normalne zasadit do riadkou

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45615 od paloOo
lubenko ďakujem velmi si mi pomohol

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45619 od abba
Prečo nevykopeš rovno semenáčiky, pod tými starými smrekmi, by ich malo byť dosť, ak nie je zisti si klíčivosť semien - zopár prerež nožom ak sú obaly prázdne sejba bude neúspešná.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45652 od paloOo
abba aj nad tym som rozmyslal ale chem to aj takto skusit a prosim ta do akej zemy to mam sadit obycajne z kvetinarstva alebo si mam doniest zo smrekovej hory??

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45664 od lubenko
obyčajna zem ani moc pieskova a ani moc ilova proste obyčajna:D;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46491 od adman
Priatelia, polovnici aj nepolovnici (ako zatial ja :O) ) ! Dnes popoludni som bol po dlhsom case v lese niekolko malo km od nasej dediny, ktory je prerusovany velkymi lukami. A z tych luk sa otvara nadherny pohlad na okolite pahorky a trosicku vzdialenejsie pohoria (Cergov a pod.). Pri dnesnej jasnej azurovej bezobllacnej oblohe to bolo neskutocne silne. Citil som sa, ako ten doktor vo filme Vesnicko ma... . Az na to, ze som pri tom vsetkom kochani sa nesoferoval a mohol som si to dokonale uzit:O) A co bolo navyse najcennejsie, bol som poriadnu chvilu sam (oddelil som sa od skupiny) a cestou tym lesom som zazil taky pocit slobody, ako uz dlho nie. Nevidel som sice ziadnu zver, (jedinym zvukom okrem vtacieho spevu bol neustaly piskot kane), ale ten pocit stal za to. Prajem to zazit kazdemu. Preto som sa chcel s Vami vsetkymi o ten zazitok podelit...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54034 od yegi
Potrebujem poradiť,kde by mi vedeli opraviť dvojhlasnú signálnu trúbku?Ďakujem vopred.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #56990 od trinitka
Som tu nová, ale potrebujem poradiť. Včera polovník zastrelil v záhrade úlne zdravého psa 7 ročného vlčiaka- fenu na príkaz jeho majiteľov, urobil to bez mihnutia oka. Prestrelil jej krk, a to sa chvílu predtým, ako ju zastrelil s ňou hral. Kam to mám nahlásiť?! Vyjadrenie majiteľov psa je také, že nemôžu chovať dvoch psov, nakoľko majú aj rotweilera. Problém je v tom, že ten pes bol môj, ja som ho kúpila z útulku, darovala som ho netery, ked mala narodeniny. Pes bol u nás na záhrade, a potom si ho sestra vyžobrala od mojich rodičov, že ju chce na záhradu, aby im strážila drevo. Zrazu po 3 rokoch si zmyslela, že jej zavadzia, tak ju dala včera zastreliť. Polovnik to urobil v obývanej oblasti, v prítomnosti malých detí, aj môjho syna. Ten mi to hned žaloval. Sestra odmietla dať humánne utratiť psa, tak to takto vyriešila ako nejaká beštia.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #57004 od kurt
Nie som si istý, či svedectvo jedného dieťaťa bude dostatočné na čokoľvek. Pes asi nebol tvoj, keď si ho darovala. Že si k nemu mala nejaký citový vzťah, to ti neberiem, ale neobviňuj poľovníka. Konal tak len na základe želenia majiteľa. Že konal v rozpore so zákonom o poľovníctve ako aj so zákonom o zbraniach a strelive je pravda, teda ak sa veci udiali tak ako si ich opísala. Ale morálnu vinu dávaj niekomu inému. V prípade odsúdenia na smrť tiež nenesie zodpovednosť kat, ale súd.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #57006 od astronom
Čo to je humánne utratiť? Ja si myslím, že zviera by pri tom nemalo trpieť. No a rana so zbrane, ktorá preruší krčnú tepnu je viac menej bezbolestná, zviera ani si nestihne uvedomiť že hynie. K ostatným okolnostiam tohoto prípadu sa nevyjadrujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.108 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 880 návštevníkov a žiadni členovia on-line