Montáže - rady,skúsenosti...

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54915 od grizly
Odpoveď od grizly na tému Montáže - rady,skúsenosti...
Z vlastnej skúsenosti môžem povedať,že keď je kvalitná montáž nemusím si robiť starosti so sústavnym nastrelovaním pušky. Ja montáž pravideľne snímam podľa potreby a znova ju nasúvam a zbraň je presná.Pád zbrane by ju možná pohol,ale rybina nepustí pri šetrnom zaobchádzaní.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #55156 od Hunter78
Odpoveď od Hunter78 na tému Montáže - rady,skúsenosti...
Zdravim vie mi niekto poradit?Ked na gulovnicu CZ550 osadim wewer sinu a budem nanej striedat 2poskohlady drzi to nastrel alebo je nutna zakazdym korekcia?Dakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #55166 od mz
Odpoveď od mz na tému Montáže - rady,skúsenosti...
www.horar.sk/index.php/inzercia/page/show_ad/catid/6/adid/3357
<br/>
<br/>Dobry den chcel by som sa opytat skusenejsich kolegov ci mozem dat vyssie uvedeny kolimator na ZKK 601 .308 Win. Ci nemate niekto nahodou skusenosti s danym modelom. Ci udrzi ranu. A ci mi sadne montaz, ktora je k tomu. Za rady vopred dakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #55170 od lanus
Odpoveď od lanus na tému Montáže - rady,skúsenosti...
Weaver lištou si pravdepodobne (záleží od typu) znemožníš použitie mechanických mieridiel ! a moc tým neušetríš, lebo okrem nej si budeš musieť kúpiť montáž na každý puškohľad !
<br/> (Weaver lišta je výhodná najmä keď je integrovaná do púzdra záveru !)
<br/>
<br/> Kúp si preto radšej násuvnú montáž typu : 12; 13; resp. 12+; 13+; (s podhľadom), ktoré pri odbornej montáži !!! tiež spåňajú funkciu zameniteľnosti !;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #55172 od mz
Odpoveď od mz na tému Montáže - rady,skúsenosti...
Dakujem. Ono mi nejde o vymenu. Mam aj druhu pusku 8X60S s optikou Meostar R1 7X56.
<br/>Toto som chcel iba na spolocne cize tam nic nebudem menit a mechanicke mieridla som v zivote nepouzil :D....vidim ze sa rozumiete tym montazam, co ja nie, takze sa chcem spytat ci henta na linku sadne...pripadne mi poslite link na montaz...lebo tym cislam nerozumiem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #55173 od lanus
Odpoveď od lanus na tému Montáže - rady,skúsenosti...
mz - prepáč,ale ja som odpovedal Hunterovi !;)
<br/>
<br/> (Je to napísané v spodnom riadku ; odporúčam Ti &quot;prečistiť zrak &quot; :D )

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #55176 od Hunter78
Odpoveď od Hunter78 na tému Montáže - rady,skúsenosti...
Dakujem za reakciu ale o tie mechanicke mieridla mi moc nejde riesil by som to kolimatorom.ide mi hlavne oto ze som pozeral jedno nocne v. a to ma priamo wevr montaz na tele takze by som si dokupil len wever kruzky pre klasicky puskohlad.ale neviem ze ked to budem menit ci to bude drzat nastrel.Nemate to niekto odskusane?Viem da sa to vyriesit kvalitnou ERA otocnou montazou ale to potrebujem dve a to uz je oproti takej kozapackej wewer cena trochu inde.Samozrejme aj kvalita;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #55181 od lanus
Odpoveď od lanus na tému Montáže - rady,skúsenosti...
Hunter78 - Keď je to tak ako píšeš podľa mňa by stálo za &quot;pokus&quot; kúpiť kozapácku weaver lištu a k nej montáž Leupold !;) www.opticsplanet.net/leupold-prw-perma-r...-style-rings.html8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #55186 od Hunter78
Odpoveď od Hunter78 na tému Montáže - rady,skúsenosti...
lanus dik neak tak si to predstavujem len tie kruzky by mohli mat na zatiahnutie namiesto inbusu neaku packu.No namontovanie by bolo povedzme vyriesene ale teraz to podstatne a HLAVNE drzi to nastrel pri snimani a nasadzovani ako neaka schveng?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #55189 od lanus
Odpoveď od lanus na tému Montáže - rady,skúsenosti...
Hunter78- Ako vidím Ty si si nedal ani takú námahu aby preklikal celý odkaz !!!:[
<br/>
<br/> Tu máš ešte jeden z tej stránky aj s páčkou ! ja by so však zvolil radšej bez;(aspoň Ti to nikto &quot;nenápadne nepovolí &quot;)!!! www.opticsplanet.net/leupold-quick-relea...style-qrw-rings.html
<br/>
<br/> Odborne nahodená weaver montáž je známa tým,že nástrel drží ! :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #55191 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Montáže - rady,skúsenosti...
mám QRW na weaver lište (manlicher pro hunter)..dobrá kombinácia...len Opticplanet ti ju priamo nepošle ...(posielajú len po USA)..treba to oklamať..:o))....samozrejme sa dá kúpiť aj na slovensku

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #55192 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Montáže - rady,skúsenosti...
mate niekto leupold QR na cz550 alebo cz 537???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #55284 od Elo
Odpoveď od Elo na tému Montáže - rady,skúsenosti...
sibo, ja mám delené základne QR na CZ 550-ke. Puškár ich musel upraviť - vyfrézovať na ne zospodu tvar rybiny, je to prilepené a prichytené originál torx skrutkami na puzdre záveru. Zatiaľ max. spokojnosť, keď dám dolu puškohåad, vidím aj na mechanické mieridlá. Daj mail, pošlem Ti foto ako to vyzerá.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #55287 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Montáže - rady,skúsenosti...
Elo, a robil nejaky zasah do rybiny? posli prosim ta foto e-mail je Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Nejak tak som si to aj ja predstavoval ze do zakladne puskar vyfrezuje tvar rybiny a nasunie sa to a uchyti skrutkou a nalepi. problem ale je, ze tie zakladne co nam ja maju sirku 20 mm a rybina na mojej gulovnici CZ 537 je tiez sirky 20 mm takze by sa najprv musela prefrezovat rybina na puzdre zaveru a potom by to slo. dakujem za info.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #55315 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Montáže - rady,skúsenosti...
oprava rybina a aj zakladne su 19 mm

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 6 mesiacmi #56454 od mdok1
Odpoveď od mdok1 na tému Montáže - rady,skúsenosti...
Pozdravujem, mám jednu zvyšnú montáž Leupold na CZ 550, 2 dielna montáž, priemer 25,4. Kúpil som si ju v USA, teda dal zaslať, lebo som plánoval kúpu CZ 550. No nakoniec som 550 nekúpil, ale iné, tak mi zostala nová a zabalená. Čo sa týka montáže, sú kvalitné, aj menej kvalitné, ja som si nechal doslova na mieru vo VOP Moldava n/Bodvou vyrobiť 2 montáže na 2 zbrane, na daný typ zbrane, danú optiku, danú pažbu, proste, aby to sedelo, aby sa to dalo dať dole, keď je potreba, keď sa to znova nasadí, tak aby nástrel držal, aj po stýkrát. Niečo kvalitné, z poriadnej ocele. A za normálnu cenu. Teda včetne nastrelenia ( ktoré som si samozrejme otestoval) to robilo 80 € za kus, násuvná montáž, osadená na zbraň, okrem skrutkovania aj pricínovaná, lebo sa to vraj tak má robiť. Zatiaľ nemôžem povedať jedno krivé slovo. Je na tom Leupold, myslím tým optiku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 6 mesiacmi #56587 od asa_thor
Odpoveď od asa_thor na tému Montáže - rady,skúsenosti...
Zdravim, ja sa v tom sice zatial velmi nevyznam, ale potreboval by som klapkovu montaz na gulobrok merkel. Malo by to vyzerat asi dajak tak ked nezobrazi fotku len skopirujte link. Da sa to este dakde kupit? Ci to treba dat vyrobit?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 6 mesiacmi #56588 od asa_thor

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60252 od lovo
Odpoveď od lovo na tému Montáže - rady,skúsenosti...
Má niekto skúsenosti smontážou 01-O1-30 odGestal E-SCHOPu na gulovnici ZKK600

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.073 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 496 návštevníkov a žiadni členovia on-line