Montáže - rady,skúsenosti...

pred 14 rokmi 8 mesiacmi #49147 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Montáže - rady,skúsenosti...
Ale,inteligent...nehovor.Toto nebolo prvykrat,tak na co sa tu chces hrat?! Bud rad,ze ti ostatni napisali.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 8 mesiacmi #49150 od Kalach
Odpoveď od Kalach na tému Montáže - rady,skúsenosti...
Azda nechceš byť hovorcom všetkých ty lovec z roku 1.:-p

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49157 od karasek
Odpoveď od karasek na tému Montáže - rady,skúsenosti...
Ak to mal byt vtip, nevysiel bohuzel..:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49158 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Montáže - rady,skúsenosti...
Ostatnych do toho tahat nemusis,urcite o to nestoja. Narazal som na to,ze zakazdym ked si tu nieco dopytoval,tak si sa vo velmi kratkej dobe domahal odpovede roznymi kvazi-ironickymi poznamkami.Mozno mas pocit,ze sa tu caka len na to aby ti niekto v priebehu par minut posielal elaborat k tvojmu (jedinecnemu a unikatnemu) problemu.Ak by ti nahodou pomalsie zapalovalo a nespominal by si si,mozem to dohladat ked sa budem nudit. Pokial sa ti to nepaci,vedz,ze je to zradlo,ake si tu sam serviroval. V pripade,ze by si sa nahodou nedomakol,co som tymto chcel povedat,pokojne sa na to vykasli mily Kalasnikov.Koniec OT. 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49165 od Kalach
Odpoveď od Kalach na tému Montáže - rady,skúsenosti...
Debata s Tebou je pre mňa strata času....Ja nefajčím:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49166 od kettneR
Odpoveď od kettneR na tému Montáže - rady,skúsenosti...
fajčiť nemusíš. Stačí, keď budeš pre budúcnosť trpezlivejší a počkáš či sa vyjadrí niekto k tvojej požiadavke. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49168 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Montáže - rady,skúsenosti...
Kalach ,škoda že debata s niekym čo sa veci rozumie je pre teba strata času ,tak se nič nedozvieš a neviem prečo sa potom na niečo pytaš?8o8o:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49174 od karasek
Odpoveď od karasek na tému Montáže - rady,skúsenosti...
Chvala Panu Bohu, aspon vieme, ze mas aj prednosti..:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49180 od lubi
Odpoveď od lubi na tému Montáže - rady,skúsenosti...
nezda sa vam ze ste odbocili od temi

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49203 od Kalach
Odpoveď od Kalach na tému Montáže - rady,skúsenosti...
Díky za radu.Kedže som riešil technický problém montáže na moju pušku,ktorý bol len mierne narušený niektorými pisálkami a užívateľmi smailíkov,odpoviem až teraz.
<br/>Prešlo mi už rukami mnoho zbraní pri nastreľovaní v našej strelnici.Zaregistroval som klasickú snahu výrobcov montáží použiť čo najmenej materiálu (kvalitného) s čo najednoduchšou technológiou výroby aby cena presvedčila zákazníka.U Tebou menovaných montáží sa to trocha prejavuje.Ja som už totiž videl ako vypadá takáto montáž na 30 06 SPR a puškohľade x56 po niekoľkých sezónách.Ten malinký záchytný ozub bol s polovičky zničený.Preto som sa tomu chcel vyhnúť a hľadať riešenie.Ibaže sezóna je v plnom prúde a ja som musel veci riešiť.
<br/>Preto som naliehal na Vaše rady.Týmto sa ospravedlňujem menej vznetlivým čitateľom tohoto fóra za moje reakcie.Takže skrátim to.
<br/>Dal som si vyrobiť nové krúžky,ktoré sú schopné uchytiť puškohľad x50 do starej osvedčenej násuvnej montáže bez podhľadu z 80-tych rokov.Tá montáž má ako píšem vyššie, jeden pevný záchytný bod v zadnej časti a ešte pevnejší operný bod v prednej.Tuhosť tejto zostavy je myslím už na pohľad dobrá.Lovu zdar.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49204 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Montáže - rady,skúsenosti...
no prosim a takto sio predstavuju forum ,aj my čo sa tomu moc nerozumieme sa niečo nove dozvieme ,ale ked sa budete osočovat a hadat nikdo nebude vediet nič,teda skoro nikdo:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49567 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Montáže - rady,skúsenosti...
Nazdar, chcem sa opýtať aký máte názor na rýchloupínacie montáže (tie s dvoma istiacimy páčkami na boku). Rozmýšľam to nahodiť na guľobrok - nič silné 7x57/16

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #49578 od miso
Odpoveď od miso na tému Montáže - rady,skúsenosti...
Zalezi od znacky. Ja mam Leupold QR- bez problemov. Osobne to mam na .270win, kamos na 300win magnum, dalsi 7x64, vsetci bez jedineho problemu. Deriem ju uz 5rok, drzi spolahlivo, po zhodeni puskohladu a opatovnom nahodeni nastrelenie drzi ako ma.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #49581 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Montáže - rady,skúsenosti...
Ja to tiež mám a max spokojnosť na243 aj keď ja s tým veľmi nehýbem. Nemám dôvod. Možno pri nejakom väčšom čistí zbrane zvonka. Mne sa to páči - optika ide pekne po hlavni a je to rýchle ak to potrebuješ zhodiť a sadne to ak to dávaš späť podľa mňa max. presne. Mám aj EAW montáž a subjektívne sa mi Leupold páči viac.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #49588 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Montáže - rady,skúsenosti...
Vďaka, kto Vám robil tie montáže? Ale na guľobrok som myslel obchod.autokompo.sk/e-shop/action/productdetail/oc/376.xhtml[/]toto
<br/>Aký máte názor na tento typ montáže? Nevyšúchajú sa tie kolíky?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #49605 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Montáže - rady,skúsenosti...
Mal som to na ZK99. Ziadna slava. Kvalita a prevedenie zodpoveda cene. Puzdierko, ktorom je aretany kuzel sa vysuchalo a packa sa utrhla. Ma sa to podobat Blaserackej montari, ale je to len napodobenina. Pri dnesnom vybere montazi by som sa urcite na zbran, ktoru nemam len na skodnu orientoval bud k otocnej, Cesi ju robia tiez, alebo nasetril a kupil ERA. A to je uz 100%.
<br/>: Na zraze feministiek:
<br/>sex a erotika su nekulturne, nehygienicke a fyzicky namahave.
<br/>Prihlasi sa Talianka: NO, zeby to bolo az take neesteticke? U nas su prekrasne sochy nahych tiel, skutocne umelecke diela
<br/>Prihlasi sa Francuzka: A zeby to bolo az take nehygienicke? No neviem, my to robime aj ustami a je to No problem, super
<br/>Prihlasi sa Slovenka: A zeby to bolo az take fyzicky namahave: No neviem neviem. Ved to robia aj Cesi. :);) /Bez zbytocnych urazok prosim, je to (mal by to byt) vtip/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #49825 od Bord
Odpoveď od Bord na tému Montáže - rady,skúsenosti...
Lubko rozveselil si mně.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50035 od ML
Odpoveď od ML na tému Montáže - rady,skúsenosti...
Dobrý deň, prosím o radu. Potrebujem dostať puškohľad na gulovnici CZ 550 viac dozadu asi
<br/>o 2cm. Teraz mám puškohľad na jednodielnej duralovej montáži. Akú montáž použiť v cene do 100 EUR. Ďakujem. ML

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50041 od lanus
Odpoveď od lanus na tému Montáže - rady,skúsenosti...
ML - potrebuješ tzv. predíženú montáž napr. KOZAP - č.13;14;15 alebo 16 .
<br/>
<br/> Pozri : www.kozap.cz/katalog/19/mont-e/?page=1

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50049 od ML
Odpoveď od ML na tému Montáže - rady,skúsenosti...
lanus, volal som do predajne Autokompo Zvolen a tam porovnali predåženie u montáže KOZAP model 13 s predåžením na jednod. dural. montáž a rozdiel je minimálny, takže s tým by som si nepomohol. Ďakujem aj tak za reakciu.
<br/> Zdravím
<br/> ML

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.107 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 327 návštevníkov a žiadni členovia on-line