Montáže - rady,skúsenosti...

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53621 od nimrod15
Odpoveď od nimrod15 na tému Montáže - rady,skúsenosti...
potrebujem zhodnotiť montáže ERA a oproti tomu montaž KOZAP,, teda kvalitativne znaky,, chcem to urobiť výmenu na BRNO 98 a plus puškohľad novy,, teda pomer ceny a kvality,, dik,, v tomto nie som doma,,

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 týždnami #54219 od ivanivan
Odpoveď od ivanivan na tému Montáže - rady,skúsenosti...
Akela: Ďakujem za ochotu. Už som to vyriešil s originál Leupold QR. Cena lepšia ako ERA alebo EAW a kvalita myslím dostatočná na 7,62x39. Ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 týždnami #54221 od miso
Odpoveď od miso na tému Montáže - rady,skúsenosti...
Kvalita je dostatocna na vsetko, tento typ montaze sa preferuje pri magnum kalibroch ;) Cize pri 7,62x39 by som v pripade posunu kriza v nedostatkoch montaze chybu urcite nehladal :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 týždnami #54227 od lubi
Odpoveď od lubi na tému Montáže - rady,skúsenosti...
čo by ste odporučli na cz 550 lux chcel by som nejaku rychloupínaciu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 týždnami #54233 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Montáže - rady,skúsenosti...
Si presvedceny,ze tu rychloupinaciu monaz aj vyuzijes......???? V poslednej dobe sledujem nastup "modneho" trendu rychloupinacich montazi aj tam,kde ich vobec nie je treba, v zmysle hesla "maju to vsetci,musim aj ja". Ako poznam ludi, 95% z nich to neda dole, lebo nedajboh by sa mohol pohnut nastrel a co potom.....strelnica,naboje,cas.....nie,nie,nie, nebudeme na to radsej siahat. Namiesto toho,aby si kupili masivnu,stabilnu montaz - lacnejsiu,nezabudnem dodat - a usetreny rozdiel dali do kvalitnejsej optiky,streliva.....
<br/>Nehovorim,ze ju nepotrebujes,neviem v akych podmienkach polujes. Mozno chodis do pohonu na spolocnych a vtedy supnes kuker radsej do batohu....Otazka je (neviem,pytam sa),ci cez zakladove kamene uvidis dobre na mechanicke mieridla...?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 týždnami #54234 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Montáže - rady,skúsenosti...
monaz=montaz....preklep. :P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 týždnami #54237 od lubi
Odpoveď od lubi na tému Montáže - rady,skúsenosti...
noved prave preto ked pojdem do pohonu optiku dam dolu,optiku mam fixnu ked tam budem mat nasuvnu ocelovu potom po kazdej polovacke budem znovu nastrelovat ?to by som zas nechcel radsej doplatim na nejaku kvalitnu otocnu len stymi kamenmi neviem ci nebudes mat pravdu ci nebudu moc vysoke
<br/>mozna tu je niekto s kolegov kto ma taku montaz na cz a poradi alebo podeli o svoje skusenosti

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 týždnami #54242 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Montáže - rady,skúsenosti...
NA taku flintu si daj pevnu montaz...je dost tazka a ma dlhu ( co je fajn.) hlaven.Do pohonu si vezmi brokovnicu alebo gulobrok atd.550 tka je posedova flinta.Nazdar.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 týždnami #54243 od army9
Odpoveď od army9 na tému Montáže - rady,skúsenosti...
No ale tym padom su mu mieridla a bavorska pazba skor na ostaru . Tam by ovela lepsie vyuzil model american , pravda ak sa nebavime o montazi s podhladom . Ta by vsak bola dost vysoka a neprakticka .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 týždnami #54247 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Montáže - rady,skúsenosti...
ja som na to prišiel na vlastnom príklde..mal som S 202 s truglo pohon. mieridlami a QR montáž...myslel som si že univerzálna zbraň....vôbec nie...pevné mieridlá som ledva videl (vysoká pažba) a do puškohladu som sa neprirodzene naťahoval..ani tak ani tak...keby som mal zbraň bez mieridiel a menil len puškohlady..posedový a pohonový tak to by šlo...samozrejme by musela byť pažba presne na jeden účel...inak je to mačkopes..a tak som to vyriešil..jedna puška na posed (pevná montáž)a jedna na pohon...inak QR je naozaj kvalitná montáž..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 týždnami #54248 od lrentka
Odpoveď od lrentka na tému Montáže - rady,skúsenosti...
Na S202 na posed by si volil akú motáž? Je QR vhodná montáž - jedodielna alebo dvojdielna?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 týždnami #54250 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Montáže - rady,skúsenosti...
Mrkni sa na ERA-Recknagel.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 týždnami #54252 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Montáže - rady,skúsenosti...
Absolútne súhlasím, minule som presne takto doma pri flinte premýšľal, že na čo mi je vlastne tá relat. drahá snímateľná montáž? Kamoš má na Saku Optilock za pár korún /oproti mojej EAW/ a nemá žiadny problém a najmä pri dnešnom používaní variabilných puškohľadov duplom. Pevná montáž - pekne po hlavni, variabil a nemôže byť problém posliedka ani posed. Do pohonu, to je iná kapitola, tam by som montáž neriešil. Je to o tých dvoch zbraniach.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 týždnami #54256 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Montáže - rady,skúsenosti...
ja budem dávať PRW montáž od leupoldu...na manlicher..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 týždnami #54262 od lubi
Odpoveď od lubi na tému Montáže - rady,skúsenosti...
A čo taka otočna prim montaž otočna od kozapu,
<br/>aký ma te nazor kvalita ,držanie nastrelu atd....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 týždnami #54263 od lanus
Odpoveď od lanus na tému Montáže - rady,skúsenosti...
lubi - Na CZ sa predný kameň dáva na prismo ,takže je &quot;vysoké &quot; ;mechanické mieridla obmedzujúce !:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 týždnami #54266 od lubi
Odpoveď od lubi na tému Montáže - rady,skúsenosti...
A čo si mislíte ktora montaž je kvalitnejšia kozap alebo fao

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54670 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Montáže - rady,skúsenosti...
neviete mi niekto poradit kde by sa dal kupit adapter na Docter Sight II urceny pre montaz Leupold QR, robi ho napr. MAK, za radu vopred dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54691 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Montáže - rady,skúsenosti...
vie mi niekto so skusenosti poradit ake kruzky leupold QR pre CZ 537 pre puskohlad Leupold VX3 3.5-10 x 50. priemer je jasny ale ci staci obycajne high alebo treba extension

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54698 od dtomi
Odpoveď od dtomi na tému Montáže - rady,skúsenosti...
Zdravím, síce som už svoju otázku zavesil k puškárom, ale poprosím o radu aj Vas. Mam delenú (dvojdielnu) otočnú montáž ERA Recknagel s krúžkom (zadná časť montáže) s Zeiss lištou. Mam ju namontovanú na pušku ale keď nemám zatiahnutý krúžok na zadnom úchyte, tak je medzi záklaňou a montážou miniatúrna medzera (dá sa spozorovať iba ak cez ňu presvietim lampou). Keď krúžok dotiahnem, tak samozrejme už bez problémov dosadne. Chcem sa spýtať čí to je OK, že tam je taká mala nepresnosť a ak nie tak dá sa to vôbec na 100 percent presne nastaviť aby nebola zadná strana nízko alebo vysoko? Ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.101 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 563 návštevníkov a žiadni členovia on-line