Meostar R1 VS Leupold VX-lll

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17865 od mirob
Meostar R1 VS Leupold VX-lll bolo vytvorené mirob
čo by mohlo byť lepšie??? (meostar R1 3-12x56 RD alebo Leupold VX-lll 3,5-10x50) (bez ohľadu na cenový rozdiel )

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17868 od miso
Odpoveď od miso na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
Mám druhý spomínaný asi rok niečo, myslím, že už som ho aj troška odskúšal(pád so zbraňou,dážď,zmena teploty a pod) a zatiaľ bez problémov. Prestreľovať som nemusel ani o jeden klik. Čo sa týka obrazu, svetelnosti a vernosti farieb častokrát kuknem radšej cez neho ako cez môj pozorovák (mám Bresser model Cobra 7x50)Svetelný bod je malý, neprekrýva telo zveri, takže mi vyhovuje.
<br/>Meopta je tiež veľmi kvalitná, rozhodoval som sa presne medzi týmito dvoma, ktoré spomínaš. Nakoniec som siahol po Leupolde a neľutujem. Poďľa mňa má mierne navrch, ale to je len môj názor....(aj keď aj &quot;papierovo&quot; je Leupold prezentovaný ako lepšia značka.)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17880 od petrolinka
Odpoveď od petrolinka na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
Ahoj Miso. Akú máš na tom Leupolde zameriavaciu osnovu? Uvažujem o tejto značke a myslím si že tento &quot;detail&quot; je dôležitý.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17883 od miso
Odpoveď od miso na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
Mám tam German #4(ako nitková osnova so solineným T, v strede svetelný bod) s klasickými(našimi-m) mierami na nastrelenie. Podľa mňa asi najlepšia a najprehľadnejšia osnova. Dá sa pozrieť na www.leupold.com/hunting-and-shooting/products/scopes/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17887 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
Konečne jeden človiečik, s veľkým Č, ktorý nie je posadnutý meoptomániou a realisticky uvažuje a koná.
<br/>Ak môžeš, daj,p.s., na známosť, ako si sa k nemu dostal. Myslím na spôsob objednávky, či priamo z Čiech alebo cez slovenského dodavateľa, ak to nie je tajné tak aj cenu, atď...
<br/>Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17889 od lovecW27O
Odpoveď od lovecW27O na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
mal som R-1, slabsie odstupnovane regulovanie jasu bodu, ale ked som u kamarata kukol cez SVAROW... 2,5x10-56, tak som si ho hned pridelil, chcel som este vyskusat NIGHT FORCE, ale v NORIMBERKU ma neslovil, USA si vyraba pre seba odtial ho nedovezies a o Koreu nemam zaujem, slabsie prevedenie, nepresnosti znacenia, licovanie, teraz riesim KHALES HELIA COMPACT CSX, co sa tyka kriza-kazdemu jak je libo, ale jednoznacne german 4, nitka, zo zosil. ramen. a samozrejme bod a potom mozes lovit od 0 do 300 ci spolocne alebo postriezka, niekto moze povedat ze na spolocnu nie, ale mam aj DOCTER II ale max. do 100 m, sice som ulovil diviaka na skoro 200m, ale pripadal som si ako minometcik, takze az 4 ranou som ho zasiahol a 5 musel dostrelit na hlavu, co sa tyka LEUPOLDU u tohto je asi dozivotna zaruka, ma ho FRANO v Nitre vyjde, do 30 000, ak si ho das doniest zo statov tak 900 dolarov, takze stastnu ruku pri vybere, aby ti sadol a je uplne jedno ktory

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17897 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
Fraňo ho má za 35 tis..tak možno inde???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17898 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
Fraňo ho má za 35 tis..tak možno inde???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17899 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
ozaj a čo montáž (na sauer 202)..údajne od leupoldu sú celkom dobré monáže..??

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17901 od miso
Odpoveď od miso na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
Ja osobne mám na Saueri schwenk montáž od Leupolda. Uvažoval som o Sauerovskej, ale Leupold sa vraj montuje aj na magnum ráže a je spoľahlivý. Ja som s ním veľmi spokojný, skladanie a opätovné nasádzanie puškohľadu je veľmi intuitívne a rýchle. Montáž je nízka, takže puškohľad je blízko osi hlavne čo dobre...Od Sauerovskej dokonca vychádza lacnejšie o cca. 2500sk.
<br/>
<br/>neviem prečo,ale pravdepodobne mi nezobrazuje môj predchádzajúci príspevok, iba ma pripísalo,že som do témy prispel, ale príspevok nezobrazilo...:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17903 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
to mi povedali...od leupolda je montáž ok (aj EAW..)...niekto tvrdí že aj FAQ Olomouc..(no neviem..??)...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17916 od miso
Odpoveď od miso na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
No osobne by som sa držal tej Leupolďáckej,naozaj je bezproblémová, ale určite ani kúpou EAW nič nepokazíš, je rovnako kvalitná.
<br/>
<br/>K príspevkom ktoré mi nezobrazilo: Puškohľad som kupoval u Fraňa v Nitre, cena 30 000sk, kamarát bral ten istý mesiac do zadu cena 32 000sk. S Fraňom sa však dá celkom dobre dohodnúť. Takže oproti meopte to nie je neprekonateľný cenový rozdiel. Prednedávnom som na fóre zaregistroval jedného pána, ktorý priamo Leupoldy z USA vozí a vraj za bezkonkurenčnú cenu(tuším mal nick duke). Treba pozrieť zelené stránky, myslím,že som tam na neho zahliadol kontakt.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17919 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
kamoška ide zajtra do Chicaga tak dostala úlohu..čo som našiel na internete,tak ceny sa pohybujú od 729 po 850 $...len jej musím nájsť kamenný obchod:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17920 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
inak ten &quot;DUKE&quot; bude asi z PL....podla e-mailovej adresy...mne by stačilo keby poradil obchod v Chicagu....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17922 od miso
Odpoveď od miso na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
neviem v čom je chyba,ale občas mi príspevok nepridá, ale zapíše ma ako keby som ho pridal. No po otvorení témy ho niet;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17926 od Basky
Odpoveď od Basky na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
Aj mne v tejto chvíli indikuje, že by malo byť 8 nových príspevkov a keď tému otvorím, tak sú tam nové len TRI...:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17936 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
blbne to aj mne...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17945 od lovecW27O
Odpoveď od lovecW27O na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
klikni www.cabelas.com, z NORIMBERKU som si doniesol predajcov LEUPOLDU v EU aj nejake podklady cez vikend to pozriem, ale skus este ZELENEC pri TRNAVE, na buduci tyzden si idem pre SAUER 202 k FRANOVI, takze tiez budem riesit puskohlad, ak ta to nesuri pockaj a mozno spravime pri kupe dvoch kusov lepsiu cenu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17947 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
presne to som našiel...cabelas...kamoška tam ide (v Chicagu majú obchod...) tam majú na stránke tento model za 729 dol...je však možné že budú mať len osnovu duplex a nie german..pozeral som aj montáže ..krúžky QR za 39,99 dol (u nás asi 6 tis)...aj do toho by som išiel len krúžkov a v kombinácii so swenk montážou je veľmi veľa variácii...navyše mám tiž objednaného u Fraňa Sauera a neviem aká montáž tam pôjde (je to nový model Team XT s duralovým záverom a ani fraňo nevedel ale na 50%
<br/>tam bude prprava na montáž a na 50% sa budu dávať sokle)..uv Zelenči je cena 34 100..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17949 od miso
Odpoveď od miso na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
Aké sú zásadné rozdiely nového Sauera oproti klasickej 202? Čo som sa dočítal na stránke, tak dostaneš nejaké príslušenstvo naviac, tuším, nôž,palicu a obal na pušku...Plus sú tam nejaké drobné vylepšenia na zbrani....
<br/>Ináč ak budeš kupovať v USA tak skôr pozeraj modely European..teda ak nechceš mať nastreľovanie v metrických mierach....
<br/>Sauer som taktiež bral od Fraňa a ak to nie je tajomstvo ako sa pohybuje cena toho nového modelu?Dík

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.079 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 812 návštevníkov a žiadni členovia on-line