Zaloba proti Polovnickej komore-Vyzva

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53180 od Milosko
Odpoveď od Milosko na tému Zaloba proti Polovnickej komore-Vyzva
Najskor sa pripajam k tomu, ze tu chyba nieco od pana Garaja.Minimalne splnenie slubu. Pokial jeho slub nebude naplneny, potom skutocne su opodstatnene namietky,ze nazory na fore su len stekanie a nazory skupinky zakopovych bojovnikov. A pri tom tu odznelo mnozstvo dobrych nazorov, No je to skoda,pan Garaj! Pocit urciteho oklamania vo mne je. A tak rozmyslam, ci ta vyzva bol skutocny uprimny zamer alebo len nejaka provokacia,napr. na zistenie nalady u "spodiny" ,ci to nebola len provokacia k spätnej väzbe.
<br/>Dko,neviem,ci zaloba na konkretnych ludi,by bola mozna. Ucastnikom sporu moze byt len organizacia a nie konkretne fyzicke osoby. Ta organizacia,ktora bola poverena organizvanim snemu, je pravnicka osoba. Myslim,ze len ona moze byt ucastnikom konania.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53184 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Zaloba proti Polovnickej komore-Vyzva
ja si myslim že by sa tomu malo nechat volny priebeh,ešte ani nevieme aky to bude mat vpliv na existenciu a chod a už su tu žaloby a ja neviem čo,moj nazor

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53186 od Milosko
Odpoveď od Milosko na tému Zaloba proti Polovnickej komore-Vyzva
chod a volny prebieh mozeme nechat niecomu,co sa &quot;pohybuje&quot; v ramci zakona. Co je mimo tohto ramca,treba zastavit. Nic proti komore atd... to plati asi vseobecne. Nie? Chodit s krizikom po funuse...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53187 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Zaloba proti Polovnickej komore-Vyzva
neviem prečo raguješ na mna reaguj na na to čo maš ked chceš ja som vyjadril svoj nazor,tu tymto pisanim moc neporiešiš

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53191 od Milosko
Odpoveď od Milosko na tému Zaloba proti Polovnickej komore-Vyzva
Lubenko,preco reagujem na teba? tam v pravo dolu v tom ramceku mas napisane &quot;odpovedat na toto&quot;. No tak som na to klikol a odpovedal. Predpokladal som,ze ked sem prispievas, tak si si vedomy toho,ze budes mat aj nejaku odozvu k tvojim nazorom.Uz som to raz pisal, ze toto forum a to slovo nieco znamena. ak nechces,aby som sa mohol vyjadrit k tvojmu nazoru, tak OK v buducnosti sa tomu vyhnem. Nebudem reagovat na tvoje prispevky,pokial sa nebudu tykat mna priamo. Mozem ta ubezpecit,ze som to nemyslel zle. Moj nazor jednoducho je, ze pravny stat sa riadi zakonom, ten zakon ma byt jednoznacny,zrozumitelny,vykonatelny...a nesuhlasim s tym,ze ak sa prijme nejaka pravna norma, nechame ju &quot;volne bezat&quot; a po case sa pozrieme,co z toho vzislo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53192 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Zaloba proti Polovnickej komore-Vyzva
dobre ospravedlnujem sa zle som sa vyjadri,len nam čo sa v tychto zakonoch tak nevyzname to pripada ako mlatenie prazdnej slamy tak ,ked je to zle ti čo tomu rozumeju at s tym niečo robia ,ale tu prispelo len asi 6lebo 7 ludi a čo dalej ved polovnikov je 55000,ešte raz prepač

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 týždnami #53987 od tetrix
Odpoveď od tetrix na tému Zaloba proti Polovnickej komore-Vyzva
Myslím si, že p. JUDr. Garaj sa už neozve - &quot;funguje&quot; už totiž v štruktúrach obvodnej poľovníckej komory v Poprade.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 týždnami #53989 od Milosko
Odpoveď od Milosko na tému Zaloba proti Polovnickej komore-Vyzva
Účel svätí prostriedky! Druhykrát si aspoň premyslíme s kým,kde a prečo!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 týždnami #54072 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Zaloba proti Polovnickej komore-Vyzva
Všetci sú rovnakí

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 týždnami #54075 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Zaloba proti Polovnickej komore-Vyzva
Ale ozvať by sa mal, ak nechce stratiť tvár. Minimálne je to dlžný tým kolegom poľovníkom, ktorých tu štartoval plamennými výzvami. Inak nechápem, čo ho náhle prinútilo zmeniť tak zásadové postoje.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 týždnami #54106 od vjaro
Odpoveď od vjaro na tému Zaloba proti Polovnickej komore-Vyzva
ach môj svätý Hubert! poľovníci sú ale somári. je neskoro plakať nad rozliatym mliekom. žaloba sem, žaloba tam! na ustanovujúcom sneme sme hlasovali všetci za! nik sa neozval a neprotirečil. je jasné, že nastal čas na zmenu. neviem či je zmena v pravom zmysle SPK. je to stará kurva v nových šatách! je to na nás či chceme zmenu alebo sme len hlupáci ktorý sa prispôsobia a zatancujú ako iný píska. žiju s nás tak sa im treba pripomenúť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 týždnami #54115 od spajky
Odpoveď od spajky na tému Zaloba proti Polovnickej komore-Vyzva
Mna niak cela ta takzvana polovnicka komora netankuje ale jedna vec ma vie nesmierne nasrat ze stare povolenky na polovanie nam skoncili este koncom februara nove nemame natolko vraj na okres este nedorazili nove tlaciva . alebo sa vyhovara len nas hospodar ? Neviem ale pokial na okrese naozaj nemaju nove tlaciva nove povolenky dobre by bolo keby by si uvedomili ze zatial nasi clenovia sedia domov a skodna sarapati po reviry. polujem v okrese Dunajska Streda .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 týždnami #54119 od milor
Odpoveď od milor na tému Zaloba proti Polovnickej komore-Vyzva
Nove povolenky sa objednávajú v Národnom lesníckom centre Zvolen ja som ich objednal este v novembri a 1.januára rozdal členom

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 týždnami #54125 od spajky
Odpoveď od spajky na tému Zaloba proti Polovnickej komore-Vyzva
Milor diky za info dam na vedomie nasmu sudruhovi hospodarovi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.067 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 260 návštevníkov a žiadni členovia on-line