Mienka verejnosti o Polovníctve

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2585 od lankaster
Mienka verejnosti o Polovníctve bolo vytvorené lankaster
Čo vravíte na to Ruskove postrelenie? Spapali ste mu to? Vraj pri čistení zbrane???? A čo tá polovačka v Stiavnickych vrchoch? Pán Rusko......?To keby vedela verejnosť ako sa strieľa vysoká na spoločnej polovačke....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2588 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Mienka verejnosti o Polovníctve
Myslíš že to bol ojedinelý prípad že sa na spoločnej strieľa vysoká? Kopa z nás vie ako to chodí - bohužiaľ. Nebol si ešte na spoločnej v strede týždňa, kde "vedúci" povie: "tak chlapi sme tu len svoji, ak by nejaký jelienok, alebo holá, veď viete ak my nie, tak susedia...". A takých združení nie je málo, najmä u nás na juhu v srnčích revíroch. Tento stav ma samozrejme neteší!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2590 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Mienka verejnosti o Polovníctve
Lankaster - tu je presne rozdiel medzi polovnikom a lovcom . Polovnictvo sa stalo pre hornych 10 000 niecim ako sa prezentovat , ukazat sa . Co on a jemu podobny mozu strelit lebo maju peniaze na to a na to . Netvrdim ze vsetci ti co maju vela penazi su len lovci je vela takych co pri svojom prime pomahaju PZ a PS a nic za to nechcu . Su radi ze si strelia obcas nejakeho vyradoveho jelena a pod. Ale ludia typu exminister podohosp., pan majsky a jemu podobny nemaju s polovnictvom nic spolocne . Potom sa necudujme ze na spolocnej polovacke sa striela na vysoku alebo na vsetko co sa pohne . Sak sa nejako vyrovname ako sa hovori .
<br/>A to s tym postrelenim pricisteni - no ked mu to vysetrovatel zhltol - tak s panom bohom . Este sa mi nepodarilo cistit nabitu flintu . Dufam ze nam pan rusko povie ako sa to robi aby sme sa tomu vyvarovali - ha ha ha ha . Ten porusil tolko veci ohladom prenosu a drzania zbrane ze obycajny smrtelnik nie ze by mu vzali zbrojny preukaz ale by z neho urobili nesvojprvavneho !

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2591 od schill
Odpoveď od schill na tému Mienka verejnosti o Polovníctve
Ešte ste nepočuli, že keď Pánboh chce aj motyka vystrelí, tak prečo by nemohla vystreliť gulovnica bez záveru (myslým si že pri čistení sa obyčajne vyberá), alebo snád nechtiac silnejšie postrčíte vyterák a máte ho v nohe!
<br/>Chvála bohu si to odniesol sám čistič zbrane len priestrelom, ktorý si to bude dlho pamätať a nie samovraždou ako sa mnohé takéto prípady zdôvodňovali v minulosti.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2592 od Tomas
Odpoveď od Tomas na tému Mienka verejnosti o Polovníctve
Vsak to je totalna rutina, a este k tomu nechapem ako to mohol cistit s patronom v komore.Ak niekto viete prosim napiste.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2593 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Mienka verejnosti o Polovníctve
jenom velký profesionál může čistit kulovnici od ůstí hlavně s nábojem v komoře a zavřeným závěrem:D:D:D:D:D:-p:-p:-p

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2595 od johny
Odpoveď od johny na tému Mienka verejnosti o Polovníctve
No a aj ten pekný priestrel ... neviem aký má kaliber ale čím väčší papaláš, tým vačší kanón ... aspoň to tak pozorujem ... takže myslím že by mu odtrhlo pol lýtka ... ale pán exminister určite neklame, takže mal len šťastie v nešťastí

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2596 od tibo
Odpoveď od tibo na tému Mienka verejnosti o Polovníctve
Kde je pravda?Myslím že toto je téma o inom-deťom v škole ste dáku prednášku o polovníctve a prírode spravili?Ukážme to pekné!Bulvár si čierne ovce najde,alebo vytvorí sám!
<br/>nehájim nikoho.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2598 od kurt
Odpoveď od kurt na tému Mienka verejnosti o Polovníctve
Vysvetlite mi prosím Vás ako si niekto môže pri cistení prestreliť lýtko, aj keby mal nabytú zbraň. Veď tak sa ani puška držať nedá:]. Iba že by veľmi chcel.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2600 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Mienka verejnosti o Polovníctve
Jaaaaaaj Kurt niektori su taki sikovny ze by im aj rozobrata flinta asi vystrelila . Ako sa hovori sikovnost nie su ziadne cary . A ak bol niekto minister tak musel byt veeeeelmi sikovny - ha ha ha ha ha ha .
<br/>
<br/>Ale aby som nespominal len to zle - no ako nas verejnost berie . Vela ludi pozitivne , hlavne ked ich clovek v lese uz len pozdravi tak sa na nas uplne inak pozeraju a uz nas neberu ako zlo v lese . Niektori sa zacnu zaujimat co kde je , aka zver tu zije a pod. Myslim ze vsetko je to o slusnosti k druhemu . Tak isto k prezentacii urcite prispieva aj tato stranka ktora ma vysoku uroven . Tiez ak si nahodny pozerajuci pozre forum zisti ze sa tu bavime na urovni a nikto nepouziva vulgarizmy ako je to na inych forach a ma to tu hlavu a pätu . Myslim ze väcsina tych co sem chodia su ti pravy na prezentaciu polovnictva ako takeho . Potom nas ludia nebudu davat do jedneho vreca s tymi co ohrozuju zbranou nevinnych ludi , odstrelia psa bez rozmyslu a pod.
<br/>Polovnictvo by si sice zasluzilo väcsiu propagaciu medzi laikmi ale vsak casom to urcite bude lepsie . Hlavne sa my ako polovnici nesmieme povysovat v reviri nad ostatnymi ludmi , zazerat na nich ( ze co nam sem leziete a pod. , toto spravanie nas ukazuje v tom nespravnom svetle .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2601 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému Mienka verejnosti o Polovníctve
Dosť veľa ľudí si misli o nás že chodíme do len za účelom aby sme niečo zabili. Zoberte si ked prechadzate cez obec a každy kto vas poznáta Vam dá otázku padlo niečo? A možte vysvetlovať že ste bol obzrieť len krmelce ako ich zver navštevuje doplnit solniky. Ludia vidia že mame flinty a už si myslia že pri každej vychadzke strielame.
<br/>
<br/>Mňa ked sa niekto spíta či niečo padlo tak odpoviem že ano jablko zo stromu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2603 od ajko
Odpoveď od ajko na tému Mienka verejnosti o Polovníctve
Ahojte polovnici, mozno si na mna este pamatate, som ten z Noveho casu. Ako chcete aby verejnost vedela o tom, co robite, ked nie ste ochotni a schopni urobit si pr. Reportaz o polovacke som nakoniec urobil vadaka PZ v Gajaroch - vyslo to v Novom case nedela asi pred troma tyzdnami. Urcite som tym clankom vsetkym ublizil, polovnikov vykreslil ako krvylacnych vrahov zvieratiek a podobne, ako tu vacsina z vas uz dopredu prorokovala.
<br/>
<br/>Inak, ked idete kontrolovat krmelce, tak neberte flintu a nikto sa vas nebude pytat, ci nieco padlo :-)
<br/>
<br/>O co vam vlastne ide? Chcete sa zviditelnit alebo nie? Osobne mam pocit, ze vacsina z vas chce este ako tak udtrzat sucasny stav a &quot;nech nam daju vsetci pokoj&quot;. Nechapem potom, preco vas zaujima, co si o vas myslia nepolovnici.
<br/>
<br/>Viem, ze ste to nemysleli zle, co ste mi sem pred casom pisali. Ponukam dalsiu spolupracu - krmenie v zime, pripadne obora nejakej vzacnej zvery. Ak sa naozaj chcete prezentovat vonku, tak to urobte.
<br/>
<br/>Prajem pekny zvysok sezony, nam rybarom uz odzvonilo ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2604 od lankaster
Odpoveď od lankaster na tému Mienka verejnosti o Polovníctve
Zalesák hovoríš mi z duše.Ja zvičajne odpovedám KRRMIME alebo HAAAJIME alebo BOL SOM SI SKONTROLOVAT KRMELEC A TOTO ŽELEZO TU MAM IBA NA PODOPIERANIE.Aj ostatný máte pravdu ,ale o tom pánovi exministrovi ......To nebola len taká vychádzka pár členov,ale riadna pánska polovačka vo veľkom štýle so všedkým čo k tomu patrí a strelilo sa 9kusov vysokej a to je už masaker.A keď sa niečo popije tak sa stane že sa aj niekto postrelí.Koľko zákonov porušili naši zákonodárci? Tak takýto ľudia nám vládnu.Veď tá zver nemá právnikov aby sa bránila,no nie?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2605 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Mienka verejnosti o Polovníctve
Ajko: možno ty si slušný novinár, ale podľa obsahu Nového Času súdim, že radšej ako reportáž z normálnej poľovačky Vám vyhovuje, keď sa niekto postrelí, prípadne zastrelí. Na vaše periodikum mám svoj názor a jedným normálnym článkom tomu nepomôžeš.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2606 od ajko
Odpoveď od ajko na tému Mienka verejnosti o Polovníctve
Novy cas nedela kje nastastie aj o niecom inom. Inak by som tam nebol, to mi ver. A postreleny Rusko - to nie je o polovnikoch, ale o Ruskovi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2607 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Mienka verejnosti o Polovníctve
ajko nic proti tebe ale novy cas ako tvoj zamestnavatel ma dost blbu mienku u vela ludi . takze tu prameni to preco nebol nikto ochotny . a ta flinta sa na pleci nosi aj kvoli niecomu inemu ako strelbe . ale to by si musel zazit skusky na prvy polovny listok a teda aj cely kurz a vsetko co k tomu patri + zvyky nasich dedov a otcov .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2609 od steyr
Odpoveď od steyr na tému Mienka verejnosti o Polovníctve
Páni, odporúčam ignorovať takéto persóny, &quot;blahoslavený chudobný duchom&quot;, alebo:
<br/>&quot;Odpusťte im, nevedia, čo činia&quot;!
<br/>Mimochodom, pán redaktor, máš v príspevku písanom o 10,06 tri gramatické chyby, z toho jednu hrúbku!
<br/>Pán šéfredaktor je asi kamarát, čo?
<br/>Nechaj nás na pokoji, venuj a rybárom a ... si do vlasného hniezda, prosím!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2610 od steyr
Odpoveď od steyr na tému Mienka verejnosti o Polovníctve
Opravte si &quot;a&quot; na &quot;sa&quot;! Sorry. :-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2611 od ajko
Odpoveď od ajko na tému Mienka verejnosti o Polovníctve
:-p

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2612 od steyr
Odpoveď od steyr na tému Mienka verejnosti o Polovníctve
Dobre, dobre, mier! Pekný víkend!:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.088 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 163 návštevníkov a žiadni členovia on-line