Poľovný hospodár

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #9972 od pali
Poľovný hospodár bolo vytvorené pali
Predpokladám, že nás je na tomot fóre viac, ktorí vykonávajú túto funkciu. Správcom tejto stránky je Taki, tak mu dávam touto cestou podnet, či by nebola vhodná nejaká poôcka pre nás, ktorá by nám pripomínala, kedy máme komu poslať aký výkaz, aké hlásenie a pod. Možno by sa to hodilo ako doplnok k poľovníckemu kalendáru.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #10000 od texedo
Odpoveď od texedo na tému Poľovný hospodár
Keby nahodou niekto chcel vsetky tie vykazy a hlasenia v el. podobe, mozem vam ich poslat .
<br/>
<br/>kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #10004 od ivbe
Odpoveď od ivbe na tému Poľovný hospodár
Nechcem urazit, alebo nedajboze hodit vsetkych do jedneho vreca, ale co takto preskusanie kvalifikacie polovnych hospodarov, pripravuje sa preskusanie komisarov(skusajuci a prednasajuci), ale na hospodarov sa akosi zabuda. Osobne poznam hospodarov PZ, ktori nemaju sancu skusky urobit znovu. Samovzdelavanie nulove, ale intrigancenie v ramci PZ za jedna, dokonca existuju aj hospodari dozivotne zvoleny.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #10006 od michal
Odpoveď od michal na tému Poľovný hospodár
Ako hovori klasik tabula a krieda je malo;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #10009 od Jano43
Odpoveď od Jano43 na tému Poľovný hospodár
Čím viac tabuliek a nariadení,tým viac tých čo to budú kontrolovať a tým drahšie poľovné lístky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #10010 od ivbe
Odpoveď od ivbe na tému Poľovný hospodár
Kontroluje lesny urad a neviem o tom ze by sme platili nejaku ciastku na chod uvedeneho uradu v platbe za polovny listok. Takze prepac ale medzi poctom tabuliek, kotrolnym organom a cenou polovneho listka nie je priama umera.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #10020 od eros
Odpoveď od eros na tému Poľovný hospodár
nazdar,
<br/> ak sa Ti chce, posli mi prosím vsetky tie tlaciva...
<br/>dakujem
<br/>Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #10028 od jager
Odpoveď od jager na tému Poľovný hospodár
Tiež, poznám samozvaného Poľ. hosp., ktorý je nešťastím v poľovníctve, nie len PZ L/p M, ale aj v celej RgO PB. Škoda, že mi taki nedovolí uviesť aj jeho meno, pokladal by som to za spôsob ako navoňaným frajerom, ktorý poľovníctvu nerozumejú ale naopak mu škodia, dať ponaučenie. A možno by sme tým pomohli odbúrať barieru strachu s prajavu vlastného názoru aj členom miastneho PZ.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #11670 od jager
Odpoveď od jager na tému Poľovný hospodár
Už zase samozvaný poľ. hos. exceloval. Na spoločnej poľovačke 4.11. 06 dovolil loviť vysokú a ba dokonca aj jelene. No hnus.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #11692 od johny
Odpoveď od johny na tému Poľovný hospodár
Spáchal trestný čin, je tvojou povinnosťou oznámiť to orgánom činným v trestnom konaní. Inak môžeš byť stíhaný ty.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #11696 od pali
Odpoveď od pali na tému Poľovný hospodár
Ako môže byť niekto samozvaný poľovný hospodár. Ako člena výboru PZ ho volí členská schôdza a potom ho do funkcie menuje a preukaz mu vydá Obvodný lesný úrad. Ak nie je členská základňa spokojná, môže si hospodára vymeniť. Pravda je, že nie každému sa do tej funkcie chce ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #11698 od pali
Odpoveď od pali na tému Poľovný hospodár
Neoznámenie v tomto prípade podľa môjho názoru nie je trestným činom. Tým nechcem povedať, že schvaľujem postup jedného alebo druhého.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #11783 od jager
Odpoveď od jager na tému Poľovný hospodár
Ano, súhlasím pali. To si citoval zákon. Ale zákon sa predsa porušuje v každom združení, či už v maličkostiach alebo zásadných ustanoveniach. Nevidím dôvod prečo toto PZ by malo byť vínimkou. pali, poznám zákon a stanovy naspameť a to je ten kameň úrazu. Všade kde sa pohnem vidím iba to ako sa ignorujú pravidlá. Dnes už viem, že keby som bol slepý a neznalý zákona mal som väčšie predpoklady udržať si úbohé členstvo. Jednoducho nie som vhodný typ na členstvo a ani mi to už neprekáža. Za takýchto podmienok som slobodný človek a sám sebou. Som presvedčený, že mnohý z vas ste veľakrát svedkami porušovania zákona, ale ak máte s toho aké koľvek výhody, tak radšej mlčíte.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #11784 od jager
Odpoveď od jager na tému Poľovný hospodár
Ano ak si svedkom trestného činu, máš občianskú povinnosť , ato nemusíš byť ani členom SPZ alebo PZ, podať trestné oznámenie a orgány činné v trestnom konaní, by mali začať jednať.
<br/>Ja sa však pýtam. Ako je možné, že 30 zúčastnených členov tohto zvráteného PZ neprotestovalo a sami nepodali podnet na trestné stíhanie? Hrozí im snáď to že PZ bude zrušené, lebo sú tam všetci skazený? Moja odpoveď je. NIE! Všetko pôjde ďalej ako predtým, iba s tým rozdielom, že poctivec, ktorý odmietne účasť na takejto masakre, bude odstavený.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #11815 od johny
Odpoveď od johny na tému Poľovný hospodár
Nepoznam zdruzenie kde niekoho vyhodili pre to, ze sa odmietol zucastnit spolocnych polovaciek, ci sa uz porusoval zakon alebo nie. Polovnictvo je pravo .... je to vykon prava polovnictva, nie vykon povinnosti polovnictva. Brigady si odrobit musis, starat sa o zver tak isto, ale ci sa zucastnis 2 - 3 spolocnych polovaciek za rok, to je tvoja vec. Ale asi si uz davno prec z PZ tak si to zabudol

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #11816 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Poľovný hospodár
Ta vasa luter...ska dolina je cela divna.Krasne polovne rev. a d...li ludia.Nie vsetci ale 85% urcite.:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #11817 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Poľovný hospodár
Pekne a pravdivo.Dodrbu ta tak,že vsetok elan a ohen v tebe uhasia a potom sa ta zbavia.:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #11858 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Poľovný hospodár
Mas pravdu ivbe.Aj nas hos.neovlada predpisy,neovlada kaliber na lov rat.zveri,zakon o zbraniach a strelive.Na druhych poukazuje že pytlacia ajeho syn bol prichyteny v lese s jeho puskov,hoci nieje polovnik .A hospodar sa k tomu priznal na verejnej schodzi.To je drzost co ?Zrezuje posedy,lebo sam nevie na ake ucely sa robia a kde vsade mozu stat.Sukromne spory zneuziva na useku polovnictva.Vsetky ulohy v ramci PZ mam splnene i napriek tomu mi nechce dat povolenku na skodnu.Ze vraj dokedy bude hospodar,tak povolenku od neho nedostanem.Nemal som na shodzi nahlas povedat ten pribeh o jeho synovi.Ato hospodar ma pritom ing.Neviem ci za to ,že bol v KSČ,alebo za divinu.Dohladavka mu tiez nic nehovori.Kazdy poza chrbat sa z neho smeje,ale do oci je kazdy posera.Bohuzial aj take je polovnictvo pri Snine.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #11880 od jager
Odpoveď od jager na tému Poľovný hospodár
Lacika85, viem o čom píšeš. Všimni si však, že väčšina sa tvári, že nevie o čom píšeš. Ale ak si písal pravdu, a ja ti verím, lebo takého somára poznám, pardóm, on nie je somár on je hospodár a vy ste s..., a chceš s tým niečo urobyť, obráť sa na Johnyho, on ti zaručene poradí čo sa s tým dá urobiť. Veľa zdaru!:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #11892 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Poľovný hospodár
Mily johny.Prosim ta ,precitaj si moj prispevok zo 16.11. a porad mi ze co mam robit. I ked mali sme kvoli tomu vybor a na vybore to hospodar zopakoval,ze mi neda povolenku.I na poziadanie predsedu mi nevydal povolenku.Zvolat mimor. schodzu nepripada v uvahu,hospodar sa pozna s ludmi na LES.URADE i s tajomnikom Rg.O.JE arogantny ,majster sveta i napriek tomu,ze vo februari bude voleny novy vybor a on sa dopredu vzdal pol.hospodara.Ani ja niesom bez chyb ako kazdy,ale polovnictvo ma bavi a on mi tak zneprijemnuje zivot.Ved co moze byt krajsie ,ako v zime polovacka na lisku,alebo pocas splnu prechadzka revirom v hlbokom snehu za pomoci sneznic.Mozno keby si mi poskytol svoje tel.cislo a ja by som ti zavolal.LOVU ZDAR.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.148 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 282 návštevníkov a žiadni členovia on-line