Poľovný hospodár

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15262 od jager133
Odpoveď od jager133 na tému Poľovný hospodár
Jáger, to čo tu vypisuješ??? Znova chceš niekoho uraziť ? To chceš povedať, že väčšina poľ. hospodárov na Slovensku je takých, pán Urazený?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15270 od jager
Odpoveď od jager na tému Poľovný hospodár
Si chytrý. Presne tak som to myslel. nie si tiež Hospodár? Ty asi myslíš že by som to nemal takto verejne. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15274 od jager133
Odpoveď od jager133 na tému Poľovný hospodár
Poľ. hospodár nie som. Verejne píš, ak to bude viac adresnejšie a nie ako tvoj príspevok z 9,31 hod. Aj medzi poľ. hospodármi sú chlapi s nedostatkami, to nepopieram, ale hádzať všetkých do jedného vreca je trocha prisilná káva. Myslím si, že si viac zatrpknutý ako je zdravé.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15281 od jager
Odpoveď od jager na tému Poľovný hospodár
Reagoval som na marekov príspevok podobným sposobom akým píše Marek. Čo je to s Tebov, že si podráždený. predstav si že som nechcel nikoho uraziť. Mám dojem, že Tvoje sebavedomie nie je v najlepšom stave. Hlavu hore a buď chlap: OK?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15286 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Poľovný hospodár
Páni, nezabúdajte, že ak sa Vám v spoločnosti znepáči poľ. hospodár, jednoducho podáte na ObLÚ návrh na jeho odvolanie a navrhnete si iného poľ. hospodára. je to nevďačná funkcia smerom k právomociam užívateľa poľ. revíru.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15287 od jager133
Odpoveď od jager133 na tému Poľovný hospodár
No dobre, Jager, ťažké to je s tebou. App. moje sebavedomie je v najlepšom poriadku ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15315 od jager
Odpoveď od jager na tému Poľovný hospodár
Bajkal už si počul od niekoho, že by sa to niekomu touto cestou aj podarilo?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15317 od johny
Odpoveď od johny na tému Poľovný hospodár
Dúfam že sa do konca života nedostaneš do nijakého združenia, veď vlastne ani nemáš kde, keď všetky sú plné pytliakov a na ich čele stoja skorumpovaní hospodári čo len škodia dobrému menu slovenského poľovníctva a nevedia kde majú zips. Hanba nám všetkým, poľovník = pytliak a hospodár = kriminálnik ... Pokloňme sa jedinému správnemu jagrovi so zipsom vpredu, skáňam sa do prachu a prosím o rozhrešenie velebný pán

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15333 od jager
Odpoveď od jager na tému Poľovný hospodár
No konečne si to napísal tak ako to je. To ti ale trvalo. Do PZ sa neusilujem dostať a ani som si do žiadneho nepodal žiadosť. Stačí mi 1700h kde sme 5 vlastníci na 15ks vysokej diviačej 40 ks, srnčej 14 ks. a predstav si, že hádky závisť a nevraživosť členov PZ mi nechýba, ba naopak. Si ešte mladý, ale verím, že sa raz zobudíš a pochopíš.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15336 od johny
Odpoveď od johny na tému Poľovný hospodár
Daj sa liečiť

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15338 od papo
Odpoveď od papo na tému Poľovný hospodár
johny, šije ti? tu nepomôže ani odber vzoriek

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15340 od Gulo
Odpoveď od Gulo na tému Poľovný hospodár
Jager, z toho čo píšeš predpokladám, že poľuješ, t.j. musíte mať poľovného hospodára.
<br/> Ale keďže podľa teba sú asi všetci hospodári chrapúni, tak potom asi aj ten váš bude
<br/> taký, či vy ste svetlá výnimka? Nehádž prosím ťa všetkých do jedného vreca, ak by to
<br/> všade bolo tak ako vravíš, tak revíre zívajú prázdnotou. Iste, sú aj také, ale našťastie
<br/> nie všetky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15341 od Felix
Odpoveď od Felix na tému Poľovný hospodár
No niekedy je celkom zaujimave si precitat nejake charakteristiky osob, alebo lepsie skupin osob..... Je samozrejme, ze stale sa najde niekto horsi, niekto lepsi.. Ale hadzat vsetkych do jedneho vreca, to sa mi velmi nepaci, ako to tu citam.... Vela pol. hosp. je ozaj na dobrej urovni, no samozrejme, ze sa v realnom zivote najdu aj ini... A este k tomu: poloval som v pol. zdruzeni a teraz v obcianskom zdruzeni.... No a dva krat by so som nepovedal, ze pol. zdruzenia su na tom horsie, co sa tyka odbornosti, prave naopak...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15343 od marmilmorgov
Odpoveď od marmilmorgov na tému Poľovný hospodár
páni ! čo sa s Vami stalo, čo také Jager napísal, veď len srandoval. Teraz to vyzerá tak,
<br/> že všetci poľovní hospodári sú v poriadku, čo nie je pravda. Myslím, že Jager má tiež
<br/>nezhody vo svojom poľovnom spolku.
<br/> Jager, taký revír ti môžu všetci len závidieť a hlavne, keď poľujete na svojich pozemkoch
<br/> čo je v dnešnej dobe zriedkavý jav. Predpokladám, že sa staráte nie len o zver, ale aj
<br/> o prírodu a tak to má byť. Mňa by zaujímalo, koľko ha máš vo vlastníctve ty a či máte pozemky aj v prenájme od iných vlastníkov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15348 od jager
Odpoveď od jager na tému Poľovný hospodár
Neurazte sa páni, ako to je vaším zvykom, Johny, Gula, Felix, nikde som nenapísal, že všetci poľovný hospodári sú rovnaký, ste ako malý chlapci, to vy ste ich hodili do jedného vreca. Ak mi ukážete v ktorom príspevku som napísal, že všetci sú rovnaký, tak ako to tvrdíte vy , tak som pripravený ospravedlniť sa všetkým výnimkám. Ste ochotný urobiť to isté. Ak sa mi ospravedlníte, ešte stále vás budem pokladať za čestných chlapov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15349 od jager
Odpoveď od jager na tému Poľovný hospodár
Zdravím marmil, nebudem cez fórum, lebo pár ješitných by zautočilo a už sa mi nechce bojovať s jednodukšie koncipovanými. daj telefon a možem ti zavolať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15350 od marmilmorgov
Odpoveď od marmilmorgov na tému Poľovný hospodár
Jager, choď do pokecu,

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15351 od johny
Odpoveď od johny na tému Poľovný hospodár
poslal: marek4556. Marca, 11:28
<br/>ja az raz budem hospodarom tak povolenku dostanu len moji kamarati...
<br/>
<br/>poslal: jagervčera, 09:31
<br/>Budeš dobrým hospodárom ! Takým akých je väčšina. Aspom si dal členom vedieť s kým sa majú začať kamarátiť.8-L8-L:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15353 od johny
Odpoveď od johny na tému Poľovný hospodár
A ešte jedna drobnosť, je mi úplne jedno či ma pokladáš za čestného chlapa, ak máš o mne takú mienku ako ja o tebe tak to nie je ktovie čo ... :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15354 od jager
Odpoveď od jager na tému Poľovný hospodár
nehnevaj sa priateľu, ale vážne ma sereš. Ty si schopný sám sebe dokázať, že mám pravdu. Na slovensku vačšina neznamená všetci. Kašli radšej na to, lebo presvedčíš svojích priaznivcov aby prehodnotili svoj vsťah s tebou.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.119 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 354 návštevníkov a žiadni členovia on-line