Ako podporiť našu reláciu HALALI

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35606 od medard
Odpoveď od medard na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
nesledujem túto reláciu tiež pravidelne ale ľudí, ktorí pripravujú túto reláciu poznám, sú to obyčajní chlapi s rodinami, starosťami, koníčkami, majú to skôr ako hobby, robia to preto, lebo im záleží na propagácii poľovníctva hlavne u nepoľovníkov, ktorí vo veľkej väčšine o nás nemajú veľmi dobrú mienku (čím to asi tak bude? :))) v STV sa myslím nájdu iné relácie, ktoré majú jej úplnú podporu a niesu jej vôbec hodné... ved na Slovensku sa peniaze dnes vyhadzujú aj za úplne nezmyselnejšie veci... :(((

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35623 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Neviem v čom si postrehol propagáciu poľovníctva, napr. v poslednej časti? Na to, aby nepoľovnícka verejnosť zmenila o nás mienku by mala slúžiť relácia o poľovníctve, taká ako ju majú napr. rybári. Tá sa mi páči a je o rybároch.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35626 od johny
Odpoveď od johny na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Spýtaj sa rybárov koľko ich relácia dostáva peňazí od zväzu ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35628 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Je máj, tak ja by som bol privítal niečo o začiatku lovu srnčej zveri, spôsoby lovu, ukážku nejakých pekných lokalít, ako aj medajlových trofejí, resp. trofejí, kde nebola udelená pokuta za nesprávny odlov, alebo aj takých trofejí, kde tá pokuta udelená bola. Zároveň by som tam pichol - máme to blízko, nejaký zaujímavý revír v Maďarsku u susedov, kde sezóna začína skôr. Možno aj odborníka na strelectvo - tých máme u nás plno, ktorý by posúdil vhodnosť jednotlivých kalibrov na lov srnčej zveri. Tiež by mohol pár rád dať nejakých šikovný preparátor o tom, ako najlepšie ošetriť trofej pred odovzdaním na výstavu a akých najčastejších chýb sa dopúšťajú poľovníci pri ich úprave. Tiež by niekto mohol pohovoriť o vábení srnčej zveri - zanedlho je tu ruja a odporučiť nejaké kvalitné vábničky. Takto nejako si ja predstavujem reláciu Halali. Okrem názvu som totiž v nej nič poľovnícke nezaregistroval. Mohla by sa volať napr. Naše lesy, bolo by to bližšie jej zameraniu a koncepcii.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36597 od Alena
Odpoveď od Alena na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Zdravím všetkých prispievateľov FÓRA.
<br/>Nebola som už dlhšie na tejto stránke, je fajn, že ľudia majú kde vyjadriť svoj názor.
<br/>Relácia Halali je pre mňa veľmi zaujímavá relácia. Sú samozrejme témy, ktoré ma zaujmú viac, niektoré menej. Ako už z názvu vyplýva, je to relácia o prírode. No a do prírody nepatria len poľovníci. Poľovníci sú súčasťou lesníctva, ekológie, životného prostredia... Napr. lykožrút, ktorý nám likviduje smrečiny, ovplyvňuje i poľovnú zver, jej teritória, zvyklosti. Všetko so všetkým súvisí...
<br/>V žiadnej okolitej krajine nie je takáto pravidelná relácia. Túto reláciu nám už roky závidia v Čechách, im sa až tento rok podarilo vytvoriť Tisíc let myslivosti. Kto to pozerá, môže porovnávať. Je venovaná len poľovníctvu, ale mne ako divákovi sa zdá prehnane dlhá, je tam veľa statických obrázkov, fotiek, kresieb a dlhé monológy starších poľovníkov, ktorým nie je často rozumieť čo rozprávajú. Sú tam aj krásne zábery zveri, ale všetky vydania sú neaktuálne (napr. téma jelenej ruji v máji)...Celkové spracovanie témy poľovníctva sa mi nie vždy páči. (Sto ľudí, sto chutí).Túto reláciu zaplatila ČMMJ. Výroba každého dielu stála niekoľko sto-tisíc českých korún.
<br/>Zistite si, akou sumou podporuje vydávanie relácie Halali SPZ (budete nemilo prekvapení). STV tvorcom relácie dáva k dispozícii len vysielací čas a nie financie.
<br/>Na tvorcov programu máte všetci kontakt priamo v relácii, takže vážení kritici, skúste sa najprv porozprávť s nimi ( dá sa s nimi celkom fajn skecnúť), a potom nadávať.
<br/>A keď chcete reláciu len o poľovníkoch, tak nebuďte pasívni, a spravte niečo preto. Veď máme svoj zväz, len ten sa mi zdá značne ľahostajný (a nie len v tomto prípade).
<br/>No a posledná rada, na každom televíznom prijímači je tlačítko VYPNÚŤ, takže i tak sa dá riešiť nechuť k tejto relácii. Alena;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41829 od divozienka
Odpoveď od divozienka na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
na to netreba relaciu...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41833 od hor3c
Odpoveď od hor3c na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
chcem sa ta opytat videla si Česky film Nemocnice na okraji města a ako sa vyjadril dr. Štrosmajer na adresu jednej damy,ked nie tak ti to poviem : Ty kravo jedna nebeska:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41844 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
mas moje sympatie :D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41879 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
jenom doplním že tam měl ještě jednu nádhernou větu, kdyby hloupost nadnášela tak vy tady lítáte jak holubička:D:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #46441 od pali
Odpoveď od pali na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Včera 26.4.2009 na CT2 isiel skoro hodinovy dokument o zmysle a vyzname polovnictva v dnesnej dobe. Takto by podla mna mal vyzerat jeden material, ktory by pomohol polovnikom pri prezentacii svojej cinnosti voci ostatnej verejnosti. Ak ste to niekto videli, tak asi budete suhlasit.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #46443 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Absolútny súhlas, dal som si to nahrať, lebo som sa vybral do hory davkrát netrafiť diviaka. A potom &quot;mierne nahnevaný&quot; som si to pozrel zo záznamu. Vrelo odporúčam redakcii Halali zhliadnutie tohoto dokumentu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #46448 od johny
Odpoveď od johny na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Nemohol by si to hodiť na DVD?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #46452 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Tak zdatný nie som, ale určite si to stiahneš z archívu čt. Niekto to zmákne. Ja využívam len základné veci.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #46457 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Ja som to pozeral tiež a uplna parada, nieje čo dodať, klobuk dole pred kolefgami z čiech. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #46458 od LEON

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #46726 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
nechapem prečo opakovane HALALI davaju o 6 hod. v nedelu rano ked je vetšina polovnikou v hore ,čudne ,možno aj deti by si relaciu pozreli keby bola aspon okolo 8 hod:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #46729 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
ked nemaju sledovanost nemaju narok na lepsi cas ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #46730 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
sledovanost by bola ,ale aj premiera je vo velmi nevhodnom čase;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #46750 od plantex
Odpoveď od plantex na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Bolo to tu veľa krát napísané, bez finančných prostriedkov nebude mať relácia kvalitu ani keby sme ju pomáhali tvoriť my všetci ktorý ju niekedy až s nevôľou sledujeme. Mam otázku, pomáha SPZ nejako na tvorbu tejto relácie ktorá ju má prezentovať v dobrom svetle rovnako ako nás členov? Myslím finančne alebo materiálne. Alebo sa len hrajú aký sú skvelí ale neurobia preto nič, aby si to myslela aj nepoľovná verejnosť?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47315 od pistar
Odpoveď od pistar na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Ja si myslím, že je to relácia skôr pre turistov a ostatných návštevníkov prírody. Neviem, prečo tam nie sú propagované vecné témy z oblasti poľovníctva. Trebárs aj z tejto stránky. Mám na mysli diskusiu o novom zákone, strelectve, kynológii ... Ďalej sú to napr. súťažné filmy, ktoré vyhrávajú v súťaži Hubertlovu a nie sú inde odprezentované. Mohla by tam byť aj právna poradňa. Slovom, teraz je to o ničom, radšej pozerám kanál Fisching and Hunting na Digi Tv. :{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.119 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 232 návštevníkov a žiadni členovia on-line