Ako podporiť našu reláciu HALALI

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14122 od jarry9
Odpoveď od jarry9 na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
KURT a JOVIC
<br/>veľmi kvalitné a racionálne príspevky. Klobúk dole! Stotožňujem sa v plnom rozsahu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14263 od redakcia
Odpoveď od redakcia na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Vážení priatelia Halali,
<br/>
<br/>ďakujeme Vám za Vaše názory na kvalitu vysielanej tv relácie Halali. Prosíme Vás naďalej nám posielajte Vaše názory i námety do vysielania. Našim cieľom je spoločne s Vami zvyšovať úroveň obsahu tv relácie.
<br/>Poznáte zaujímavých ľudí, ktorí sa venujú poľovníctvu, lesníctvu a ochrane prírody, chovajú doma srnku či diviačika? Poznáte prírodné zaujímavosti, lokality, ktoré treba zviditeľniť? Dajte nám vedieť.
<br/>Tel.: 042 43 40 184, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.[/]Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
<br/>
<br/>
<br/>Ďakujeme Vám.
<br/>
<br/>Vaša redakcia Halali.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14285 od pavel_bohac
Odpoveď od pavel_bohac na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Samozrejme rád by som aj ja videl viac &quot;poľovníckej tematiky&quot;, ale zhodujem sa s Kurtom a Jovičom, myslím, že to dobre vystihli.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17017 od 9Jager9
Odpoveď od 9Jager9 na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Asi urcite tym, ze by sa to malo tykat skor polovnickej tematiky nez ekologie:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17065 od babrosX
Odpoveď od babrosX na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
V sobotu som mal po dlhom čase možnosť vidieť reláciu halali, ale veľa poľovníckeho som tam nenašiel. Neviem ako sú na tom napríklad rybári a ich relácia, či sa viac venuje vodohospodárstvu ako rybačke ale keď už nič iné pre mnohých sa začína v máji aj lov srncov a myslím, že malý príspevok o tom by tam patril.
<br/>
<br/>Ďalšie čo ma zarazilo, bol príspevok o kalamite vo Vysokých Tatrách. Páni ak v tejto relácii sa nedokáže nájsť a vysloviť názor tak potom kde? Predpokladám, že Halali si určite pozrú aj nepoľovníci a nelesníci a problematika v tomto prípadene neúmerného ochranárstva by mala témou č. 1. Keď to porovnám napr. s časopisom Trend (ja viem niektorí sa chytia za hlavu) a s ich bojom proti novele zákonníku práce je to o niečom inom. Neustále prinášajú nové a nové články v každom čísle poukazujúce na úskalia novely. Áno bol tam prípevok kde sa niečo povedalo ale keď to porovnám s prípevkami ochranárov v primetime v televíznych novinách (viem, že ich oni neplatia a nerobia, ale redaktori TN) toto bol len slabý odvar a to si myslím je na ovplyvnenie verejnej mienky málo.
<br/>
<br/>Viem, že redakcia halali sa snaží zo všetkých síl a že určite sa borí s veľa existenčnými problémami a preto jej chcem na záver zaželať veľa úspechov a elánu do budúcnosti.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17066 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Tiez som videl spominanu reaciu v sobotu, ale uz davno je Halali relaciou lesnickou a nie polovnickou, takze v nazve temy by som vypustil slovicko &quot;našu&quot;. Priznam sa, ze som v sobotu videl relaciu Halali len nahodne, pretoze odkedy som v Halali videl polovacku na Morku divu a sposob akym bola prezentovana, tak ju skratka nemusim .... Ano, je pravda, trebva si uvedomit, ze relaciu sleduje aj nepolovnicka verejnost a aj na jej zaklade si vytvara mienku o polovnikoch a lesnikoch. Ale nezufajme, na jesen, ked zacne lovecka cast polovnickej sezony, tvorcovia relacie Halali si pri svojom vykone prava polovnictva rychlo spomenu aj na polovnikov, zasa vykreslia polovnikov iba ako lovcov zveri.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17107 od gajdos65
Odpoveď od gajdos65 na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Vysielanie Halali zamerané viacej na lesníctvo ,spracovanie dreva ,komerčné poľovníctvo sú ďaleko od vysielania tzv. náučné veci pre verejnosť a hľavne deti. Táto relácia vôbec nepriťahuje deti k TV obrazovke.Je to podľa mňa preto,lebo často sa tu vysieľajú veci,ktoré sa dosť často opakujú aj v živom vysielaní.Relacia vôbec neukazuje Slovenské poľovníctvo,ale dosť často sa dostaneme do Česka čo mňa vôbec nezaujíma.Slovenko je krásne a ľudia čo pracujú pri poľovníctve si zaslúžia,aby tvorcovia relácie vysielali o týchto ľuďoch ich práci.Viem,že ukazovanie poplatkových odstreľov je pre niekoho krásne a hlavne uvádzanie cien to je bohovské. Celá verejnosť potom poukazuje na poľovníkov a rozpráva ako zarábajú.Možho tam hore ,ale na dolňiakoch je to iné.Vysielajte o živote zveri ako farmár-poľovník ničí prírodu načisto zruší tzv. vetrolam a týmto činom sťažuje život zveri.Odbor ŽP sa prizerá a starostovia tiež .Vyvážanie odpadu do prírody aj s adresami a nikto nekoná.Poučte verejnosť aj starostov verejnosť odbor ŽP.Pozdravujem tvorcov relácie s pozdravom LOVU ZDAR!!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31455 od yegi
Odpoveď od yegi na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Včerajšie Halali bolo o čom? trápne...:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31496 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
o vareni gulasu :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31508 od mirek
Odpoveď od mirek na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
HALALI má asi smerovanie za Poľovníctvom a Rybárstvom....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32132 od pavelb
Odpoveď od pavelb na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Dnes som si trochu &quot;prista&quot; aby som videl reprizu HALALI. Polovnickej tematiky tam bolo minimum. Čím ďalej tým menej, neviem, kde to skončí. A kedy....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32167 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Celá táto téma má zlý nadpis. Táto relácia už dávno nie je o poľovníctve a teda ju nijako podporovať nemienim. Je vidieť, že to platí štátny podnik, ak by to mal platiť súkromník, už by to nevysielali, alebo by úplne museli zmeniť formát a obsah. Zaujímalo by ma, koľko stojí výroba jednej časti.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32169 od kurt
Odpoveď od kurt na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Ktorý štátny podnik to platí?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32176 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
STV.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32212 od kurt
Odpoveď od kurt na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Už som to tu písal, ale zopakujem. STV neplatí za výrobu relácie HALALI ani korunu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32221 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Tak potom, tí ktorí to platia si presadia čo v tom chcú mať. Nech sa to potom nevolá Halali. Ale napr. Naše lesy a nech sa to nepropaguje ako poľovnícka relácia. A kto vlastne platí výrobu tejto relácie, keď to STV nestojí ani korunu?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32223 od maty
Odpoveď od maty na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
môj názor je, že to platií štátny podnik, Lesy SR,aspoň podľa obsahu. Dúfam že tam neprispieva aj SPZ. Oproti rybárskej relácii RRR je to len taký slabý odvar.Je to skôr ochranárska relácia ako poľovnícka

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32228 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Je samozrejmé, že sponzor ovplyvňuje obsah. Rybársku reláciu pozerám rád na rozdiel od Halali.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35494 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Tak som po dlhej dobe úplne náhodou zhliadol jednu časť tejto &quot;poľovníckej &quot; relácie. Gro tvorilo zbieranie májoviek a potom si dvaja usmiati, dobre naladení chlapíci pripravovali májovky s praženicou na panvici, ktorú objavili v ruksaku. Dozvedel som sa tiež ako sa sadia stromčeky. Nechápem význam tejto relácie a čudujem sa, že jej STV dáva priestor.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35520 od podhajecky
Odpoveď od podhajecky na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Súhlasím a tak funguje ta relácia už dosť dlho. Neviem či to bola májovka keď boli taký vysmiaty. :D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.124 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 842 návštevníkov a žiadni členovia on-line