Ako podporiť našu reláciu HALALI

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #8692 od brano
Odpoveď od brano na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Ta relacia sa venuje prirode a jej milovnikom vseobecne,nie len polovnikom a lesnikom a to je dobre.Co sa tyka tej enviro vychovy,tak zabera mensiu cast. Myslim,ze ta vychova by sa zisla nielen detom ale aj dospelym. Rozsirenie obsahu relacie by bolo fajn, ale ako vsetko,aj to stoji na financiach a ludoch,cize rozsirenie by bolo financne a aj co sa tyka ludi narocneisie a Halali podla mna nie je nejak super financne podporovana,skor by som povedal ze sa snazi vytazit s toho mala,co ma k dispozicii maximum a myslim ze sa to dari. Dlhsi cas relacie a aj casteisia freqvencia by bola super,ale money si money.Ale,je super,ze sa na obrazovke stale drzi, mozno SPZ keby dajako podporil,clenovia keby prispeli, myslim ze pri tom pocte clenov by aj maly prispevok v globale predstavoval slusnu pomoc relacii,vsak je to o {nielen}ich a {nielen}pre nich

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #13688 od redakcia
Odpoveď od redakcia na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
<div><strong>Vážený priatelia tv relácie Halali,</strong><br>
&nbsp;<br>
obraciame sa na Vás s prosbou o vyjadrenie podpory televíznej relácii <strong>Halali</strong> vo vysielaní Slovenskej televízie. Ako ste spokojní s obsahom relácie, s úrovňou a tématickým zameraním odvysielaných reportáží, s kvalitou moderovania, prípadne ďalšími atribútmi televízneho formátu prosím vyjadrite slovne na našu emailovú adresu. Vaše názory nám pomôžu nielen skvalitniť obsah televíznej relácie, ale predovšetkým obhájiť jej potrebu vysielania.</div>
<div><br>
Za spoluprácu Vám ďakujeme.<br>
&nbsp;<br>
<strong>S úctou, tvorcovia relácie. </strong><br>
<br>
Vaše reakcie očakávame na adrese:</div>
<div><br>
<a href="Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

<div>&nbsp;</div>
<div>&nbsp;</div>
<div>&nbsp;</div>
<div>&nbsp;</div><br>
</div>

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #13715 od rcajkovic
Odpoveď od rcajkovic na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
sledujem tiez relaciu halali,aj ked som nevidel vsetky casti koli nedostatku casu. Chyba mi tam akurat nieco o polovnych psoch. Ci uz o nasich narodnych, ale aj ostatnych. Taky serial o stavacoch, duricoch a pod. Zdravim Lojza a dufam ze sa uvidime na sok. schodzi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #13750 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Relacie je vyborna.Venuje sa takmer vsetkemu ohladne prirody a polovnictva atd.
<br/>Aj keby rvala 60minut asi by to nestacilo na vsetky potrebne temy.Paci sa mi,že nezabudaju na juniorov-možno buducich spravnych polovnikov.A Lojzo Kašak absultna trieda a100%tny chlap.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #13779 od johny
Odpoveď od johny na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Takže jediná poľovnícka relácia vo všetkých našich televíziách musí obhajovať svoju existenciu. To sme dobačovali. Možno namiesto nej plánujú nejaké ochranárske okienko. Pozrieme si snáď kam zmizlo 80 miliónov na záchranu dropa pri Rusovciach alebo ako sa svorka vlkov drží na 50ha lesa lebo chce podporiť organizáciu rovnakého mena ... Idem do vývrtky keď sa niekomu zdá že 50 tisícová základňa je málo pre jedinú reláciu s poľovníckou tematikou. Ale čo sa dá čakať keď, poskytuje priestor ozajstným odborníkom z lesníckej a poľovníckej praxe, ktorých vyjadrenia prinášajú do ochranárskej demagógie jasné svetlo, o to my predsa nestojíme, s tým treba skoncovať. Jedným dychom sa však musím ospravedlniť tým členom ochranárskych organizácií, ktorí to myslia úprimne. Prečo však mám v poslednej dobe dojem že slovo poľovník klesá v hierarchii slovnej zásoby a pomaly sa stane nadávkou. Veď v porovnaní s inými krajinami je naše poľovníctvo na vysokej úrovni, hlavne čo sa týka zvykov a tradící a starostlivosti o zver a prírodu. Nie je komerčné, poľovníci sú stále väčšinou ľudia ktorých to baví a nie len horná trieda, ktorá to berie ako súčasť svojho stavu. Tak čo je na tom, že máme svoju reláciu, kde sa aspoň raz za mesiac aj verejnosť, ktorá nekupuje odbornú poľovnícku literatúru dozvie, že tí poľovníci, to nie sú len vrahovia a opilci, ale je za nimi kopec práce a majú k prírode a zveri vzťah. Som hrdý na to, že som poľovník a som hrdý aj na to, že sa našlo pár obetavých ľudí, čo nás prezentujú objektívne pred laickou verejnosťou a tým na ňu mienkotvorne pôsobia. Lojzo a spol, držím Vám palce do ďalšej práce a nenechajte sa odradiť ... Lesu a lovu zdar

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #13797 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Plne s tebou súhlasím johny, sám by som to lepšie nenapísal :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #13799 od papo
Odpoveď od papo na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Nie je veľa vlastnej tvorby v STV, nenakupovaných programov. Ten náš je o prírode, jej ochrane, o ľuďoch, ktorí sa na na úkor voľného času a často i svojej rodiny venujú brigádam, ochrane zveri pred pytliakmi, následkami postupujúceho skultúrňovania krajiny,... ako i udržovaniu poľovníckych tradícií - jedinečnej súčasti našej národnej kultúry. Relácia neprezentuje a nepropaguje konzumný spôsob života, nie sú v nej brutality ako v mnohých nakupovaných programoch pre deti, ale vychováva ku vzťahu k prírode. Koľkože máme takého vysielacieho času, ak oprávnene opomeniem rôzne &quot;ochranárske aktivity&quot;, ktoré sú zväčša nekompetentné, zavádzajúce a vyvolávajúce pobúrenie i laickej verejnosti?
<br/> Podľa môjho názoru je treba dať tvorcom práve naopak viac priestoru, samozrejme i financií, aby mohli opustiť snáď už prekonanú formu, teda vytvoriť podmienky na vyššiu &quot;atraktivitu&quot; relácie. Bodaj by mali taký rozpočet, ako rôzne programy v hlavnom vysielacom čase približujúce nám život rôznych &quot;celebrít&quot;. Akýže máme z toho úžitok? Mám za to, že verejnoprávne médium by sa malo venovať aj skultúrňovaniu spoločnosti, podieľať sa na formovaní vedomia, a myslím, že sú to práve relácie tohoto typu, ktoré prinášajú poznanie.
<br/>Novému vedeniu STV úprimne držím palce a verím, že nesklamú svojich päťdesiat tisíc
<br/>koncesionárov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #13801 od majod
Odpoveď od majod na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Johny pokusim sa ti čiastočne odpovedať na otazku prečo je polovnik pomaly nádavka a slovo ochranar si ziskava uctu.Otvor si kt. kolvek polovnicky časopis na slovensku alebo v čechach a pozri si spoločne fotky členov združenia, čo vidiíš?Kde su mladí ludia,kde su synovia a dcéry týchto ludí?70 percent členov je jednou nohou v hrobe a druhov v lufte-pre drvivu vačšinu je buducnost po koniec vypršania zmluv.Pozri na tie fotky, kde je hrdosť?Polovnicka rovnosata?Obleceni su ako brigada BSP.Mladi sa lahsie dostanu na mars ako za riadneho člena.U nas musíš byť prijatý ako kandidat potom 3 roky sa musíš každemu pchať do riti,po 3 rokoch sa o tebe tajne!! hlasuje o prijatí ked to nevýde tak znova .Nema kto robiť,nie chodiť po školach a viesť deti ku nám. Toto musí prísť direktivne z vrchu,uvolniť financie, zobrať ich pseudoochranarom,vedenieSPZ by malo miesto exkurzii po europe ,uvolniť alebo ziskať financie na taketo veci.Tak ako je povinnosť držať polovne psy,tak by mala byť povinnosť každeho združenia vychovavať našich nasledovníkov.Nie som lesak-a pol uniformu si dam aj na majovu veselicu-je to v srdci a hlave ,chcu nam zobrat halali-ja ani ty to neovplyvníme ,vsetci možno ano.Teraz bude snem SPZ ,ak tam bude viac ako 10percent ludí mladsich ako 40 rokov tak ma podrž! Zdravim Ta .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #13803 od martinhodon
Odpoveď od martinhodon na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Zdravim
<br/>
<br/>Pravidelne sledujem vašu Reláciu a som Váš fanda.Ste super.
<br/>
<br/>Zelam vela uspechov a vela vela hodin na našich obrazovkach.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #13806 od miso
Odpoveď od miso na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Relácia patrí k mojim obľúbeným a je škoda, že jej nie je venovaný ešte väčší priestor na televíznej obrazovke. Viac ako 50 000 poľovníkov považujem za dostatočný dôvod na to, aby relácia existovala, veď svoje relácie majú záhradkári, chalupári a iní. Prečo by ju potom nemali mať aj poľovníci? Pričom obsah tejto relácie má v sebe viac kultúry ako iné relácie, často vysielané v atraktívnejších vysielacích časoch.
<br/>Prajem tvorcom relácie veľa zdaru a chuti do tvorby a skvalitňovania &quot;nášho&quot; magazínu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #13807 od miso
Odpoveď od miso na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Relácia patrí k mojim obľúbeným a je škoda, že jej nie je venovaný ešte väčší priestor na televíznej obrazovke. Viac ako 50 000 poľovníkov považujem za dostatočný dôvod na to, aby relácia existovala, veď svoje relácie majú záhradkári, chalupári a iní. Prečo by ju potom nemali mať aj poľovníci? Pričom obsah tejto relácie má v sebe viac kultúry ako iné relácie, často vysielané v atraktívnejších vysielacích časoch.
<br/>Prajem tvorcom relácie veľa zdaru a chuti do tvorby a skvalitňovania &quot;nášho&quot; magazínu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #13809 od tibo
Odpoveď od tibo na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Rád pozerám reláciu Halali! - Ak ju chce niekto zrušiť,bude to len preto,že ukazuje pravdu o Slovenskom lesníctve a poľovníctve,ukazuje kompexsnú starostlivosť lesníkov a poľovníkov o prírodu ako takú.(Hlášky tzv.ochranárov:vlk,dva stromy a žaba - to nieje príroda ale jej súčasť)
<br/>Prebieha boj dvoch sistémov - všetko zbúrať,a možno sa postavý
<br/> - alebo zvelaďovať dedictvo otcov
<br/>Som presvedčený,že relácia Halali otvorila mnohým ľuďom oči,pravdivo poskytovala informácie o ochrane prírody v praxi.Laická verejnosť nemá iné možnosti ako čerpať podobné informácie.Detičky poznajú leva,slona no nie jarabicu,kunu,srnca!Z tohto dôvodu je vhodné reláciu Halali udržať.
<br/>Želám veľa úspechov!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #13824 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Chlapi len si uvedomte ze verejnopravna STV uz nie je verejnopravna - je to biznise . A relaci a ako Halali pre STV nie je ziskova . Managment STV ma ine predstavy . Aj tie vysielacie casy viedli k vytlaceniu tejto relacie z STV . Pokial by sa vsak aj riadila STV sledovanostou tak v tychto casoch z 50 000 zakladne asi malokto sedi pri TV a zvysuje sledovanost Halali . Takze ak halali ostane na Tv obrazovke bude to asi velka nahoda . STV ako taka smeruje niekde inde Telenoveli , Superstar , Supertelo , Superblb a pod . Toto vacsina naroda sleduje ak nie je akurat v obchodnych domoch .;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #13827 od kurt
Odpoveď od kurt na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Relácia Halali už dávno nie je poľovníckou reláciou. Ja dodávam chvála bohu. Je to relácia o prírode a ľuďoch čo s ňou žijú. Zhodou okolností sú to poväčšine poľovníci, lesníci, profesinálny ochrancovia a spústa ďaľších ktorý majú prírodu a dianie v nej ako koníček. Vďaka tomu má Halali vyššiu sledovanosť ako len tých 50 000 poľovníkov. Relácia sa nesnaží prezentovať jednostranne názory akejkoľvek skupiny ľudí, ale dáva pri každej téme priestor zástupcom všetkých zúčastnených strán. Dôležitosť a prínos takejto relácie, si uvedomilo aj Ministerstvo životného prostredia keď podporilo v minulom roku výrobu relácie dotáciou 800 000,-. Keďže je povinnosťou STV ako verejnoprávnej televízie venovať sa čo najväčšiemu záberu tém a dávať priestor na vyjadrenie k celospoločenským témam (dianie a stav našej prírody takými podľa mňa sú) čo najširšej časti odbornej aj laickej verejnosti, je morálnou povinnosťou STV minimálne zachovať podmienky vysielania relácie Halali, ktorá je navyše jedinou svojho druhu na Slovensku (a nie len tu). Okrem toho to majú zadara, tak čo viac chcú!!!???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #13836 od Jovic
Odpoveď od Jovic na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Kurt, vďaka Ti za jeden seriózny príspevok.
<br/>Áno, Halali už dávno nie je len magazín pre poľovníkov a lesníkov. Je to v prvom rade relácia o slovenskej prírode. V dnešnom svete zameranom na konzumný spôsob života je pôvodná slovenská tvorba zameraná na prírodovednú tématiku veľmi vzácna. O to viac si zaslúži redakcia Halali našu pomoc, za to, že už roky prináša na televíznu obrazovku informácie o dianí v našej prírode. Nebudem sa tu vyjadrovať o úrovni komerčných bulvárnych médií. Ich program nedokážeme ovplyvniť. Ale STV je tzv. verejnoprávna TV financovaná aj z našich koncesionárskych poplatkov. Nenechajme si preto vziať aj to málo, čo sa dá ešte pozerať.
<br/>Dalo by sa určite veľa diskutovať o nejakých vylepšeniach, tak aby Halali pritiahla aj väčšiu časť nepoľovníckej verejnosti. V prvom rade treba ale túto reláciu nie len zachrániť ale aj dosiahnuť pre ňu vhodnejší vysielací čas.
<br/>Neviem, prečo tu niektorí vo svojich príspevkoch zase „strašíte“ ochranármi. Tí nemajú žiadny vplyv na programovú štruktúru STV. Radšej dumajme nad tým ako pomôcť Lojzovi a spol. Mám obavy, že zopár vyhlásení na tomto fóre asi nebude stačiť. Chcelo by to možno rozmýšľať nad zorganizovaním petičnej akcie na podporu Halali. Matematika je jasná. Cca 50 000 jágrov + lesníci + rodinní príslušníci + ďalší do zelena orientovaní diváci. Z toho by už malo byť toľko petičných hárkov, aby sa rozsvietilo aj tým, ktorí o STV rozhodujú. Je to už aj riadny počet voličov a súčasná vládna garnitúra snáď bude načúvať aj tomuto „hlasu z ľudu“. Hlavne, keď „kompetentní zodpovední“ majú plno rečí o potrebe odstraňovať násilie z TV obrazovky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #13838 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Ano ale najlepšie by bolo Jozef keby na to upozornili aj priamo v relácii Halali. Vieš veľa ľudí o tom nevie a preto nemôžu ani pomôť.
<br/>Druhý kto by mal zauradovať je SPZ ustredie a mali by to zadať refgionálným organizáciam a myslím že na petícíí by bolo aj 100 000 podpisov a nielen 50 0000.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #13841 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
a co tak okrem peticnej akcie urobit aj financnu zbierku a potom ju prostrednictvom napr. SPZ, venovat ako dotaciu na tuto relaciu? ked to tak pocitam 50 000 - 100 000 podpisov, keby kazdy prispel len 10Skk tak to je hned pekna kopka penazi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #13844 od macek
Odpoveď od macek na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
No to je dobrý nápad....... Myslím si, že nikoho by tých Sk 10,-- nezabilo...... ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #13846 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Poznate reakciu prečo mam dať peniaze na výstavu do Nitry a odsudzovali to regionálne organizácie.
<br/>Keď ja na tu výstavu aj tak nepôjdem čo s toho a tak.
<br/>
<br/>ľudia su rôzny a nie každy by chcel prispieť na tu reláciu verte mi páni možno polovica z poľovníkov by určite neprispela. Tiež som to chcel sem napísať.
<br/>Ale zamyslel som sa ako to bolo s prispievaním na vystavu v Nitre. Tak som to sem rdašej nepísal.
<br/>Je to smutne ale to tak.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #13849 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Chlapi len tu nejde o peniaze ak ste si vsimli . Tu ide skor o to ze Halali potrebuje ohlasy kvoli tomu aby bol managment STV presvedceny o sledovanosti a prinose financii z reklam ktore budu odvysielane pocas tejto relacie . Vsimnite si kolko reklam a ako dlho idu pocas inych nezmyselnych programov . Takze aj ked sa vyzbieraju peniaze na chod relacie este to neznamena ze bude vysielana lebo tvorcovia halali sa nechystaju uplatit sefov STV aby mohli byt na obrazovke .
<br/>Tu by skor pomohla peticia ako bolo spomenute . Co je jedina mozna cesta ako presvedcit ze relacia stoji za to . Len sledovanost asi nie je taka aka by sa ziadala a uz byvale vedenie podla toho ake boli vysielacie casy odsunula Halali na vedlajsiu kolaj , takze bolo otazkou casu kedy nastanu krusne chvile a boj o existenciu . :I

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.066 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 262 návštevníkov a žiadni členovia on-line