Ako podporiť našu reláciu HALALI

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #2802 od Planovsky
Odpoveď od Planovsky na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
A nepracuješ v PB? a chodíš zavčasu do práce?:liar:
<br/> No, ale teraz vážne. Plne s tým súhlasím, mám totižto slabosť na Aleny :D.
<br/>Ajka veď vieš, čo sú naše siahodlhé debaty, no ateraz aby sme ich prezentovali ďalej.
<br/>Tak hor sa do práce.
<br/>Sme takí malí whinetouiovia:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #2806 od Alena
Odpoveď od Alena na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Ideme sa baviť o mne alebo o Halali? Dúfam, že posledná relácia sa páčila aj tebe. Lebo mne áno. Ozaj a pozdrav Johnyho. Al.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #2807 od johny
Odpoveď od johny na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Včera som bol v hore takže som HALALI nevidel, dám si nahrať reprízu ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #2808 od johny
Odpoveď od johny na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Žiadna odozva od SPZ? Takže reláciu nepodporíme? Nech si autori poradia sami? Mrzí ma, že tu nebol jediný návrh, ako pomôcť. Nedá sa napríklad na úrovni SPZ vyhlásiť dobrovoľnú zbierka na podporu tejto relácie??? Čo tak poslať poľovným združeniam list, v ktorom bude uvedený význam tejto relácie a výzva na dobrovoľný príspevok, napríklad 50,- Sk na člena. Myslím, že to nie je tak veľa práce a ak sa zapoja aspoň dve tretiny poľovníkov, výsledná suma určite pomôže autorom relácie. Ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #2812 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Johny - jedna otazocka ? poznas moj nazor na halali . nie som proti ale nevidim ani dovod prispiet a to len kvoli jednej veci . nic v zlom ze tu &quot; orodujes &quot; za relaciu halali a jej tvorcov . len nie je divne ked tretia osoba sa snazi zhanat financie pre niekoho kto sa tu podla mna ani neozval . neverim tomu ze tvorcovia halali nemaju dosah na internet . urcite ak nam predostreli ich plany by sa vec rozbehla pozitivnym smerom . zatial nikto z nich nic nepovedal . ty si napisal otazocku &quot; spz - ziadna odozva ? &quot; ale tak isto mozem ja napisat redakcia Halali ziadna odozva ? asi sa osobne poznas tvorcami relacie tak im urcite tlmocis tieto nazory . vela ludi co sem pise bude urcite so mnou suhlasit ze ak sa pripoja do diskusie aj ludia ktorych sa to tyka budu ludia reagovat inak . z ich strany to zatial vyzera tak ze sa ich to netyka a delaji mrtveho brouka ( takze preco by spz malo reagovat ) a jediny komu na relacii zalezi si ty + este niekolki prispievatelia .
<br/>ak sa mylim kludne ma oprav - tvoj nazor beriem . ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #2816 od johny
Odpoveď od johny na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Máš úplnú pravdu ... teraz si to uvedomujem ... urobím s tým niečo ... Alenka čítaš???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #2819 od Planovsky
Odpoveď od Planovsky na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
No ja mám informácie z prvej ruky, že takéto rozhovory už prebehli. A SPZ žiadna odozva, ani nie odozva, ale ten povestný papalášsky nezáujem a aj povestná slovenská závisť.
<br/>Čiže súhlasím s Johnim.
<br/>
<br/>Oni na tom ryžujú! Si myslia bunkovia homohunters from Slovakia:)!!
<br/>
<br/>No, ale zoberme si jednu vec. Kde nájdete takúto reláciu s takýmto fantastickým a veľmi aktuálnym námetom ako práve v HALALI. Nikde. A v Európe sú podobné relácie, myslím si, že v Nórsku, Chorvátsku. Ak ešte niekde tak ma opravte.
<br/>
<br/>Úprimne nám ju závidia bratranci z poza rieky Moravy a to je už čo povedať.
<br/>
<br/>Výstava &quot; Poľovníctvo a príroda Nitra &quot; bola celá organizovaná práve Halali. Ja viem, že boli kritici, aj ja som bol ním. No zoberme si to z druhej strany, koľko času a námahy za tým bolo. To nevie pochopiť nikto kto sa na tom nepodieľal, alebo kto podobné neorganizoval.
<br/>Tak klobúk dolu.
<br/>Mrzí ma však jedna vec, že príslušné ministerstvá to Šimonovo a tiež Miklóshovo stoja obrátené chrbtom. A práve oni by mali reagovať na námety a oni iniciovať príslušné témy!
<br/>A ak niekto hovorí, alebo si myslí, že to autori nerobia srdcom. Tak práve pre toto je na veľkom omyle. NApríklad. Mali sme tu kalamitu v Tatrách - jedna veľká ekologická katastrofa. A myslíte si, že prišla nejaká požiadavka. Nie, keby neboli autori odborníci a srdciari tak to vôbec nerobia a nereagujú tak ako reagujú na aktuálnu problematiku.
<br/>
<br/>Vôbec sa nebojím, že relácia fungovať nebude. Bude, práve preto, lebo je robená srdcom.
<br/>Akurát je otázne či aj s nami, ktorí sa len prizeráme alebo bez nás. Poviem Vám, že bolo by to trošku ľahšie. Nie tak pre to finančné ohodnotenie, ale hlavne to morálne. Tak nech sa každý zamyslí, či je členom poľovníckej jednoty na Slovensku.
<br/>Vyzdvihujem to slovo &quot;JEDNOTY&quot;
<br/>Tak buďme jednotní a vážme si to čo tu máme, a tých ktorí nám robia radosť.
<br/>Ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #2834 od Planovsky
Odpoveď od Planovsky na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Jaro veď si to dokonca pomenoval, ako to vlastne chodi s tymi peniazmi. Sponzori reklama apod.
<br/>Realita je taka, že pokiaľ ešte ako tak fungovala reklama. Ešte to ako tak išlo. Pamätáš si to ešte na začiatku.
<br/>Nepoznám financovanie relácie halali, ani ma to nezaujíma. Ale čo sa týka reklamy a sponzorstva stav je veľmi žalostný. Veľká diera je v zákonodárstve, ktoré takéto aktivity priam znevýhodňuje.
<br/>Tak a vidíš STV je postavená ako každá iná televízia na reklame, ale takýto dodávatelia pre STV ako sú halali, nesmú mať z reklamy nič.
<br/>Ja vôbec neodsudzujem halali, že urobili podľa teba predvolebnú kampaň.
<br/>Urobili reláciu a predstavili revír. A nič viac.
<br/>Aj keď si to myslíš, tak tvoj názor ti nikto neberie.
<br/>Nemusíme mať predsa na jednu vec rovnaký názor, ale môžme ostať naďalej priateľmi.
<br/>Osobne poznám redaktorov, a môžem Ti povedať, že oni by sa k takémuto vôbec neznížili. Určite to bolo ôplne ináč.
<br/>Dovolím si povedať, dal by som za nich ruku do ohňa.
<br/>S pozdravom

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #2835 od Planovsky
Odpoveď od Planovsky na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
A ja zase, aký známy hlas?
<br/>Veď toto je prvá lastovička. každý raz začať musí.
<br/>Za daľších päť rokov to ani nikomunenapadne, skôr opačne. Á je tu Lojzo poďme sa pozrieť.
<br/>Viete si predstaviť šéfredaktora WILDundHUND Dr. Karla-Heinza Betza niekoho iného ako sa prihovára svojím čitateľom? Ja nie.
<br/>Problém je niekde inde, ako tak pozerám a čítam tak všetci to pozeráme. A to je dobre.
<br/>No všetci kritizujeme a to je tiež dobre.
<br/>Týmto posúvame ďalej.
<br/>Čiže patrí sa poďakovať v prvom rade Halali za to, že sú tu a popriať im veľa šťastia a Johnimu, že túto tému otvoril.
<br/>Super Johni.
<br/>S pozdravom hory lesy........

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #2854 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
mozno to nemysleli zle ale vyznelo to ako predvolebna kampan . ja s tvojimi nazormi suhlasim hoci na nieco mam iny pohlad .
<br/>no ako som podotkol nemali by sa ozvat aj sami tvorcovia relacie ako to vlastne je ake maju problemy a pod. ja rad prispejem na dobru vec ale musim vediet preco . ;) a dost ludi so mnou suhlasi hoci to nenapisu .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #3038 od jager
Odpoveď od jager na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Planovský ,Moc mi nieje jasné, čo si mám s tvojích príspevkov vybrať, Píšeš to akosi skomolene takže som s toho Jeleň. To ale asi ani nevadí, veď nakoniec je to poľovnícka stránka a jelen sem celkom dobre zapadne.;);)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #3104 od Planovsky
Odpoveď od Planovsky na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Ja tebe dám skomolene:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #3138 od halali
Odpoveď od halali na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Ďakujeme za Váš záujem o reláciu Halali. Sledujeme Vaše názory a reakcie na obsah vysielania televízneho magazínu. Ako to už v živote býva, všetko je zložitejšie, ako sa zdá na prvý pohľad. Praktická výroba relácie, jej zabezpečenie, tématické zameranie i obsahová náplň je zložitý labyrint, z ktorého vznikajú jednotlivé relácie. Nie vždy sa dá k našej i Vašej spokojnosti odprezentovať téma týkajúca sa poľovníctva. Veríme, že vzájomnou komunikáciu na tomto fóre a iných fórach... môžeme spoločne zintenzívniť prezentáciu Vami požadovaných tém.
<br/>Prajeme Vám príjemné Vianočné sviatky, veľa príjemných zážitkov v prírode v roku 2006. Tešíme sa na Vaše názory a námety - posielajte aj na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
<br/>S pozdravom redakcia Halali.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #3141 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Zdravim Tvorcov relacie Halali !

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #3181 od martinhodon
Odpoveď od martinhodon na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
ZDRAVIM TVORCOV RELACIE HALALI.JE TO JEDNA Z NAJLEPSICH RELACII AKU POZERAM A VELMI SA MI PACI.DUFAM ZE VYDRZITE NA TELEVIZNEJ OBRAZOVKE CO NAJDLHSIE.ZELAM VAM VELA USPECHOU V DALSICH DIELACH PRIJEMNE SVIATKY STASTNY NOVY ROK A TO PRAJEM KAZDEMU KTO SI TOTO PRECITAL.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #3213 od koker
Odpoveď od koker na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Chlapi,môžme byť radi že mame aspoň niejakú reláciu venovanú našmu poľovníctvu.Tvorcom relácie želám príjemne prežitie sviatkou ako aj všetkym poľovníkom,ktorý majú radi prírodu.S pozdravom Koker

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #3238 od johny
Odpoveď od johny na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Príjemné prežitie sviatkov a veľa úspechov v osobnom aj profesionálnom živote a hlavne veľa chuti do ďalších relácií prajem Vám všetkým, ktorí sa na nej podieľate. Pozdravujem Lojza a Alenku.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #3269 od johny
Odpoveď od johny na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
No relacia bola vcera namiesto 16,05 o 15,40 takze som videl akurat titulky ... a koli tomu som letel domov, lebo to bola posledny repriza ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #8686 od tibo
Odpoveď od tibo na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Ozaj dobre sa počúvalo jelenie ručanie v podaní tých najlepších a nielen to.
<br/>Len,zasa nezaznelo upozornenie-pohľadenie mláďtá zabíja.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #8687 od miso
Odpoveď od miso na tému Ako podporiť našu reláciu HALALI
Relácia Halali sa mi páči, je dobre,že aspoň jedna relácia sa venuje špeciálne poľovníkom a lesníkom. Privítal by som však väčšie zastúpenie reportáží z poľovačiek,či návštev rôznych zaujímavých revírov(aj v zahraničí), zverníc,poľovníckych streleckých podujatí a pod. Veľa reportáží sa zaoberá prevažne enviromentálnou výchovou, čo je síce poučné a užitočné, ale podľa mňa nie až tak divácky atraktívne..
<br/>Zároveň prajem tvorcom relácie veľa zdaru a úspechov pri ďalších častiach HALALI.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.103 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 948 návštevníkov a žiadni členovia on-line