Skúsenosti s kalibrom 8x57JS

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6780 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
Tajfi, zadaj novú tému : PORADOVNÍK

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6797 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
Nebude to také strašné, pretože mnohí vychádzajú z tých nereálnych cien, ktoré sú na tej tu nižšie uvedenej stránke! Keď sa dozvedia skutočnú cenu takejto zbrane, prejde ich chuť!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6799 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
No ja ju budem chciet urcite , ked budem velky a budem mat vela penazi :D:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6811 od tajfi
Odpoveď od tajfi na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
Johny mi pomohol k reklame to je fakt pritom som ani nevedel komu robim tuto zbran ja som na tejto stranke prvy krat.No este mam jeho trojak ale ja mu s toho spravim dvojakovy-trojak viem ze ma rad lisky no kaliber ecte presne nieje rozhodnuty brok bude .20x76mag a hore dve gule? Ak mi da financny priestor bude jeden s mala stastlivcov ktori maju doma ozajstne skvosty. teraz pracujem na gulovom trojaku lancaster 8x57JR ak bude hotovy foto dodam este len frezujem obymky tak o 7tyzdnov. 8o8-L:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6814 od johny
Odpoveď od johny na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
Dobre hovoris Tajfi, suvisle az mi je to divne:D Len ten financny priestor sa mi tam nepaci ....8o:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6840 od Poacher
Odpoveď od Poacher na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
Prepáč Tajfi, možno hlúpa otázka, ale nezachytil som nejako, kde by som mohol zhliadnuť výsledky Tvojej práce. Dík za odpoveď.:-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6841 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
kukni si Johnyho galeriu;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6842 od Poacher
Odpoveď od Poacher na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
Díky, idem na to!:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6844 od Poacher
Odpoveď od Poacher na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
Tajfi, možeš mi poslať telefón na Teba, resp. aspoň mailovú adresu. Potreboval by som s Tebou hodiť reč. Moja adresa je Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Vopred dík.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6852 od johny
Odpoveď od johny na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6858 od tajfi
Odpoveď od tajfi na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
No Johny to spravil za mna diky ale uz sa pracuje na novej stranke a bude aj nova emailova stranka tak o 4-tyzdne.:-p

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 týždnami #6917 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
Tajfi, jedna otázočka. Mám guľovnicu ZKK 600 kal. 7x57. Ak by som chcel na nej vymeniť hlaveň za 308W alebo 8x57JS, aká hlaveň /značka/ by tam mohla ísť a koľko by to u Teba stálo? Aspoň orientačne. Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 týždnami #6927 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
Tajfi, ďakujem za tf. info.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 týždnami #6955 od tajfi
Odpoveď od tajfi na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
Nemas za co no ako som ti vravel rozhodnut sa musis sam.Ak nemas osmicku ja by som volil tu a dalej zalezi kde polujes ak je tam prevaha srncej tak potom .308W.Ktovie aky by bol .303british:x no rozhoduj sa .8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 týždnami #7303 od fera
Odpoveď od fera na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
Má někdo zkušenost s účinkem 8x57JS střela Sierra Game King 14,26gr na zvěř. Někdo chválí - někdo ne. V ráži 7mm se mě jeví jako poměrně dost tvrdá.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 týždnami #7304 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
Skúšal somSierru v 7x57 a sklamala ma. Zakaždým sa správala nejako inak. Telo zveri "opúšťala" pod všelijakými zvláštnymi uhlami. Raz som prestrelil, raz v tej istej situácii nie. Inak nástrel bol z nej slušný, ale pre potreby klasickej poľovačky som ju vylúčil z repertoáru. Najviac sa mi v 7x57 osvedčila Norma Oryx.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 dňami #7494 od leica
Odpoveď od leica na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
ja používam Siera game king ale mie ten klasický čo SB ale s takou vrtulkou a dutinkou v predu..nie je zlý.. čo som trafil padlo vo väčšine v ohni alebo odbehlo iba kúsok, no je nevhodná na spoločné poľovačky, lebo sa ľahko triešti na húštinách.. preto som prešiel na Nosler partition, ale sem tam ked je otvorený terén používam tie Sierra strely

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7623 od tajfi
Odpoveď od tajfi na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
Myslim ze po dobrom zasahu je to jedno ci game-king, siera alebo SPCE nemyslite?Rutinnou zvlastnostou polovnikov/ nie kazdeko ale vecsiny /je taky, ak nastane zlyhanie cize chyba po vystrele hlada sa prevazne pouzitom strelive v puske a pod.Maloktori polovnik hlada chybu vylucne u seba... a pritom chybenie je zapricinene vecsinou nedôvere zbrani a strelca co sa odvija od dalsich faktorov/nova zbran a pod./.Len na okraj spitajte sa Johnyho co povedal ako prve ked som polozil na nastrelenie naboje SB-8x57JRS/SPCE. a co povedal ked so strelnice odchadzal.8-)8-L:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7631 od Basky
Odpoveď od Basky na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
Tajfi, vsetka cest Tvojej praci a skusenostiam, ale "iste" je len to, že po dobrom zasahu (ak tym dobrym myslis zasah na vitalne organy zvere v komore, plus chrbtica a hlava..) zver zahynie.
<br/>Ale to, že koľko jej to bude trvať, ako daleko sa od nastrelu dovtedy dostane, ake bude poskodenie diviny... ...to su veci o ktorych diskutuju a ktore zaujimaju ostatnych. Vacsina diskutujucich uz zazila, ze aj po dobre umiestnenej rane sa zver spravala nejako atypicky, sam mam niekolko desiatok zazitkov, ktore nejakym sposobom vybocuju z normalu, pointou tejto diskusie je vsak to, že pri niektorých typoch striel a laboráciách je tychto atypickych pripadov viac, pri inych menej (stale hovorim vseobecne o tom istom pouzitom kalibri).
<br/>Takze ano, je jedno ktory typ strely bude pouzity, ked strela prejde srdcom zvere, vysledkom bude ze zver zahynie, ale to isté sa uz neopovazim tvrdit ked sa bude jednat napr. o okrajovy zasah pluc. Tam, napriklad celoplast nemusi dokonca ani smrtelne zranenie sposobit, ale strela expanzna pri tom istom mieste zasahu moze zver doslova hodit o zem.. :I
<br/>P.S.: Ja osobne si viem priznat, ked spravim strelecku chybu a myslim, ze aj vacsina ostatnych diskutujucich.. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7636 od tajfi
Odpoveď od tajfi na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
samozrejme mas pravdu ale zrovna celoplast som nemal na mysli to asi nie je dobre ked ho niekto nabyje.Aj ked mas osmicku celoplastom obycajna liska niekolko dobrich metrov odide...:I:x.A ani som nespomenul celoplast . je to tak.som rad ze sa tu diskutuje takymto normalny spôsobom a nazori inych su akceptovane.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.091 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 5539 návštevníkov a žiadni členovia on-line