Skúsenosti s kalibrom 8x57JS

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #4043 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
Zbran bola hola. Montaz 11 000. Puskohlad samozrejme podla vyberu tiez zaplatis. Draha bola kvoli peknej pazbe a tomu graviru a zdobenej pistolovej rukovati. Montaz by tam sla samozrejme aj lacnejsia, ale ak chces kvalitu...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #4045 od Fero
Odpoveď od Fero na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
Johny: ideš to robiť zo 16-cky alebo 12-cky ?? a kto ti to ide robit ?? Ten chlap od Lučenca čo to robi chce za zväzok nekrestanske peniaze (asi ako keby si kupil merkel)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #4049 od johny
Odpoveď od johny na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
Zo 16/16 a ideálna by bola 20/20 ... keď bude hotová všetko vám tu popíšem ... Robí to viac puškárov, Martin, Žabokreky, Lučenec, Trnava ... Pre mňa bola zaujímavá najnižšia cena. Prácu som videl len na fotkách a dohodli sme požadovaný sústrel hlavní 10 cm na 100 metrov... tak len vydržte ešte asi mesiac až 6 týždňov a potom vám poviem či som urobil dobre a dám do galérie detaily zbrane. Caf

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #4057 od miros
Odpoveď od miros na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
Johny mas potvrdene ze to znese ten tlak tiez som nad takouto upravou spekuloval a nahanal som neake info ohladne toho a ze vraj je to z ceska jedine doporucenie je na ZP poldi elektro special ktora bola robena na zapadne trhy a tam je lepsia ocel ako na beznej ZP podla jedneho stareho pana z ceska a sustrel 10 cm na 100 m to je mam dojem dobra hodnota pocul som ze ta cena na slovensku je siroka Martin okolo 45 Lucenec cca 120 Trnava 60 Zabokreky neviem a je to len zaklad hlavne bez gra. a montaze puskohladu v Martine a Trnave sa ureze brokova hlaven a dopasuje gulova a v Lucenci sa to cele preraba mas viac info o tomto ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #4058 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
Tie dvojáky z Lučenca som mal v ruke. Obidva 8x57JRS, nádherná robota, ale za 120 000,- by som kúpil radšej novú guľovú kozlicu v uvedenom kalibri. Ten pán je určite odborník, ale tie ceny.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #4060 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
Ešte sa vrátim k tej cene. V pondelok som bol v Autokompe Zvolen. Guľová kozlica A.Zoli Expres Focus 8X57/8x57JRS, 60cm hlavne, jednospúšť, napináčik, vyhadzovač v cene 106 850,- Sk. Majiteľ je ochotný ísť aj na strelnicu, aby ste videli sústrel hlavní. Krásna zbraň. Na stránke www.autokompo.sk si ju môžete pozrieť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #4080 od johny
Odpoveď od johny na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
Kazdy krok so mnou puskar konzultuje mobilom, predime tym nedorozumeniam. Predsa je to len dost penazi. Tlaky su OK, nedovolil by si urobit nieco co nie je bezpecne, ma to konzultovane s vyrobcom. A co sa tyka objimky, kvoli vahe chcel robit novu, ale podarilo sa mu prisposobit povodnu tak, ze hlavnovy zvazok vazi nejakych 1,4 kg, takze je to OK. Montaz som si dal klasicku ocelovu na ZH, cize mi len urobi sinku. A aj pazbu som dal urobit novu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #4179 od jager133
Odpoveď od jager133 na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
V rusku ižebskij mechaničeskij zavod skonšruvali guľový dvoják Artemida MP221 v kalibri 308W, 30-06, 45-70 Gov. ( dl. hlavní 60 cm, celková dl. 1050 mm, váha 3,3-3,35 pri 308W, 3,3 kg pri 30-06, 3,15 kg pri 45-70 ). Neoplatí sa trocha vyčkať až to príde na trh, ako dávať prerábať brokovnice ( a cenovo to bude lacnejšie ako robený dvoják )?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #4190 od johny
Odpoveď od johny na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
No ak bude ako ta gulova kozlica alebo jednotky IZ tak radsej si dat urobit ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #4196 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
Vlani po IWE, kde bola táto zbraň vystavená, som hovoril s pánom Mrázom zo Šurian, dovozcom Bajkalov. Podľa jeho slov je zbraň prekvapujúco dobre vypracovaná, ale horšie na tom je to, že kým sa výrobca rozhýbe a bude ju možné doviezť, my už budeme mať brady až po samučičkú zem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6531 od jager133
Odpoveď od jager133 na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
Johny, už máš tu svoju flintu hotovú ? Napíš niečo o nej. Lovu zdar !

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6533 od johny
Odpoveď od johny na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
Už je hotová ... dnes alebo zajtra by som chcel ísť po ňu len mi to časovo nevychádza ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6652 od fera
Odpoveď od fera na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
Po víceletých zkušenostech nedám na kalibr 8x57JS nedám dopustit.Na zajímavé dvojáky se podívej na :http://www.sweb.cz/lepic.jan/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6670 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
Z tejto zbrane (všimni si obrázok 2 a 3) by som ja v záujme vlastnej bezpečnosti nestrieľal. Čo je lacné nie ja vzácne. S prácou toho zbrojára z LC, ktorého tu už aj Akela spomínal sa to nedá ani rovnať. Samozrejme jeho zbrane sú v úplne inej cenovaj relácii.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6677 od johny
Odpoveď od johny na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
U toho puškára by som si to teda nedal urobiť ani náhodou ... Tie fotky sú tam na odstrašenie, asi sa mu nechce robiť dvojáky:;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6707 od tajfi
Odpoveď od tajfi na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
Johny to co mas ty doma no to sa neda ani porovnat a ja som ti vravel ze je to taky slaby standard pockaj ako sa ti vyblaznim na tom trojaku len to chce cas a ...8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6708 od johny
Odpoveď od johny na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
Chlapci, TAJFI je puškár, ktorý mi robil dvojaka takže sa môžete pýtať rovno jeho, len ho láskavo nezavalte robotou, lebo chcem od neho ešte troják:D Ale Tajfi... to a... sa mi tam vôbec nepáči;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6709 od tajfi
Odpoveď od tajfi na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
...a pohodu no a hlavne rozvahu.Totiž tesim sa na dve veci a to gulovy trojak co som ti spomynal a na toho herkula rad by som vyskusal dvojakovy trojak inak apropo zabudol som ti spomenut johny zo ZP sa da urobit aj trojak len musim v lete rozsirit dielnu dokupit stroje a potom uvidis osem hranne dvojaky a trojaky ale to uz asi pre bezneho cloveka no neviem prvy kus tak o rok.Inak tu ZP na trojak prerobit a dat to nejako autorsky chranit keby to islo no neviem musim to zistit nie som pravnik.:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6713 od Jenda
Odpoveď od Jenda na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
Nikdy bych nevěřil, jak může vypadat ZP-éčko po takové úpravě. Mě osobně se ta práce moc moc líbí. Hold, když jsou šikovný ručičky.....;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6734 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
Tajfi fakt spickova robota ! Uz viem komu si dam spravit flintu casom , Johny sa ti postaral o dobru reklamu ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.125 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 2412 návštevníkov a žiadni členovia on-line