Skúsenosti s kalibrom 8x57JS

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7654 od papo
Odpoveď od papo na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
Tajfi, myslím že toto je základná poučka o presnosti streľby. Za mladi som sa venoval športovej streľbe a zo skúsenosti viem, že kto sa práve s týmto nevysporiada, môže mať strelivo najvyššej kvality, výsledok rany bude zlý. Druhý problém je samotný výstrel.
<br/>Rana sa nemá odpáliť, ale musí &quot;odísť&quot; počas plynulého tlaku na spúšť. Ten, kto sa vyporiada s týmto, bude mať nástrel pekne pokope. Potom až docvakávam mieridlá.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7659 od Slavcio
Odpoveď od Slavcio na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
nie je lepsi 222,rem??

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7667 od Basky
Odpoveď od Basky na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
Prepac, Tajfi, strelu game-king som si &quot;v rýchlosti&quot; zaradil ako celoplášťovú, resp. som pripodobnil k správaniu sa ako celoplášťovej jej účinky pri niektorých zásahoch (keď nenarazí na väčší odpor, prekážku, napr. kosť)..
<br/>Samozrejme že je to poloplášť so zúženou špičkou kvôli zlepšeniu balistického koeficienta a presnosti...:-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8015 od dusab
Odpoveď od dusab na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
Zdravim vas. Nevie niekto ako sa urcuje na zbrani rok vyroby podla serioveho cisla? gulobrok

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8018 od Basky
Odpoveď od Basky na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
...upresňujem dusabovu otázku... on myslí konkrétne Brno Super...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #33998 od pepies
Odpoveď od pepies na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
Čaf Johny neviem prečo robíš Tajfimu takú reklamu ked si ten jeho dvojak predal.Mal by si spomenut ze si tam nemal stredovu lištu na štelovanie a ze si mohol strielať len jednu gramaž streliva lebo ine ti rozhadzovalo hore dole.Sám som osobne videl dosť vecí ktoré Tajfi pokazil,a aj keď niesom vyučený puškár určite by ma nenapadlo zvárať hlavne autogénom...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34047 od johny
Odpoveď od johny na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
Zas jeden čo vie o mojej zbrani viac ako ja, už ma nebaví vysvetľovať prečo som ten dvojak predal ... A k tomu strelivu ... prebité sierry lietali kade tade, myslel som že je to zbraňou, kým som ich nevyskúšal v inej zbrani ... Opýtaj sa Baikala ako mu lietali z otcovej flinty ... howgh

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34062 od pepies
Odpoveď od pepies na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
Johny ešte si zabudol spomenúť že ti najprv na ten dvoják zletoval dve rozličné hlavne jednu JRS a druhu JS!!!A to už klobúk dole.Viem že nájsť kvalitného puškára je dnes ťažke,ja sám poznám max.dvoch.Niekedy ak chceš dáme o tom debatu máme spoločného kamaráta.Čau

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34085 od vajlo
Odpoveď od vajlo na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
zdravim chlapi ,nechcem sa vam do toho montovat, ale len ten nic nepokazi kto nic nerobi!!! kazdy raz zacina! ale to co robi ten chlap dneska, je fakt velmi pekne aspom z mojho pohladu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36043 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
zkušenost s S&amp;B 8x57JS 12,7 g SPCE
<br/>www.myslivost.cz/dnesni-zazitek/detail.asp?aktid=13

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36060 od Igor
Odpoveď od Igor na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
Podľa mňa, autor toho článku zavádza a ako píše jeden z diskutujúcich nižšie, min. zápalka by mu vtlačila strelu do vývrtu aj keby tam nebol prach.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36074 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
Pravda!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36077 od ondrej
Odpoveď od ondrej na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
mozno tam nemal ani zapalku a mozno ani naboj :D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36089 od tajfi
Odpoveď od tajfi na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
pepies len malý detail k tvojmu preslovu na mna.....8x57JS JRS je ten samý vývrt....a oboje boli JRS -kové len lavá mala spodnu hranicu dovolenej tolerancie a označené boli ako JRS - P.S: ja som ju nevyrábal.a autogén?8o8o8o no nevadí......:{:{:{:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36091 od johny
Odpoveď od johny na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
A možno nemal ani pušku .... :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36107 od pepies
Odpoveď od pepies na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
Milan reaguješ na príspevok stary tri mesiace...myslel som si že o tomto vieš.nechcem to tu rozvadzat bude lepsie ak si to vysvetlime osobne a nebudeme to rozpitvavat na fore.ja som len reagoval na predchadzajuce príspevky.ked budem doma talk sa ti ozvem....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57122 od janci250
Odpoveď od janci250 na tému Skúsenosti s kalibrom 8x57JS
Vlastnim gulovnicu MAUSER,8x60s rok.vyr,1942,,,,a ani neviem ako som sa sem dostal,,,,ale lutujem a preto reagujem....chlapi čo pišete o vyvrte a ja neviem o akej kravine čo sa tyka toho čo pchate dnu ja doslova nekrestanske ,ste si vedomy že 8X57 je kratšia hylzna o 3mm!!!!! ,,neviete ako škodite flinte ale nato kašlat,,,ked ste blby ,,,som svedkom ked na strelnici tohto kalibru flinta 8X60 do ktorej bol vloženy naboj 8X57 po vystrele zaver skusenemu polovnikovy doslova raztrhal KSYCHT!!!!po čase sa divil prečo ?????vydrbana nabojova komora,,,šetril na strelive,a prave na kontrolnych strelbach pocitil aku chybu robil ,,,SAMOZREJME SA S TYM NECHVALIL CIM KRMIL SVOJU 8X60s,,,????????

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.100 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 292 návštevníkov a žiadni členovia on-line