priprava psa na skusky polovnej upotrebilosti

pred 15 rokmi 4 týždnami #45535 od papo
zaujímavé, po tridsiatke má mať chlap, či baba?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 týždnami #45536 od abba
Aby sme neodbočovali od témy, prečo ešte nemáme takúto skúšku PUP? Mala, by byť min. týždňová, posledný deň na zotavenie. :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 týždnami #45537 od jancim
Odpoveď od jancim na tému priprava psa na skusky polovnej upotrebilosti
Diki ze ste to pochopili moj mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 týždnami #45538 od jancim
Odpoveď od jancim na tému priprava psa na skusky polovnej upotrebilosti
hej hej bol som tam a velmi ma to tam zaujalo a keby nemam snahu tam ist tak ani nepojdem to je logicke. Ja nepotrebujem cvict psa cez internet ja potrebujem len vase rady skusenosti a podla toho vyhodnotim zlatu strednu cestu. Odpovede na otazky.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 týždnami #45539 od jancim
Odpoveď od jancim na tému priprava psa na skusky polovnej upotrebilosti
je pravda ze na spolocnej polovacke som este nebol len postriezka to z dvovodu ze tato s mamou sa ma boja pustit do pohonu mno co uz na jesen sa budem musiet rano vybrat a ist bez ich zvolenia ved preto robim vsetko preto aby boli najlepsie spomienky:-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 týždnami #45542 od Jaro
radsej nevyhodnotuj a nehladaj zlatu strednu cestu, pretoze nemas ziadne skusenosti.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 týždnami #45547 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému priprava psa na skusky polovnej upotrebilosti
ospravedlnujem sa všetkym čo chcu dobre poradit;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 týždnami #45551 od jancim
Odpoveď od jancim na tému priprava psa na skusky polovnej upotrebilosti
tak v tom pripade by ma potesil zoznam cvikov ktore by som mal so psom zladat najlepsie by bolo keby mali tie cviky niaku postupnost od najlahsieho po najtahsie a potom by sa hodilo keby ostatny citatelia fora aby to okomentovali a inac teraz neviem ci som spravil dobre ale susedia vyhodili na hnoj mrtvych zajacov prekusal plot tak som musel ist ku susedom pre psa a som mu zobral toho zajaca som ho dal k tej prekusanej diere snazil sa cez nu preliest tak som ho vydral palicov a on si lahol nachrbat a nehybal sa a cakla co spravim tak potom som ho zavrel do voliery myslite ze som spravil chybu?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 týždnami #45564 od Jaro
Ano urobil si velku chybu to uz je 2x co tlcies psa. Keby sa dalo nalozim tebe tou palicou po krizoch aby si vedel ake to je. :[:[:[
<br/>
<br/>Chudak pes!
<br/>
<br/>
<br/>Mal si si najprv kupit literaturu, oslovit ludi co psy chovaju aby ti povysvetlovali co je to pes ako sa k nemu chovat. A az potom by som ti [r]mozno [/r] dovolil mat psa ! :x
<br/>
<br/>Uz ti tu radilo zopar ludi, taky Kefas si dal tu namahu a napisal ti toho dost na to aby si si z toho bral priklad.
<br/>
<br/>Ani ti nejdem nieco dalej pisat, zasluzil by si si lieskovicou po paprciach. :[:[:[
<br/>
<br/>Jaro

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 týždnami #45565 od Jaro
Papo, zalezi ake mas pohnutky :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 týždnami #45566 od jancim
Odpoveď od jancim na tému priprava psa na skusky polovnej upotrebilosti
hmmm uvomujem si ze som spravil chybu normalne mi to je teraz luto mno ked ja bych potreboval rady a vy tu zatial mne nadavate!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 týždnami #45572 od Jaro
Nikto ti nenadava keby si pozorne cital kto ti co pise postupoval by si inak.
<br/>
<br/>Za prve nauc psa privolanie. Duriciari pouzivaju na privolanie psa bud signalnu trubku alebo specialne upraveny volsky roh.
<br/>Za druhe nauc psa aby sa ti vedel vratit po stope. Tj. vezmes kamarata ten ti psa podrzi, ty odides niekolko krokov asi 20-30 na 1x a schovas sa. Kamarat da psovi povel hladaj pana. Psik si ta musi najst. Takto naucis psa velmi dolezitej veci aby si ta vedel najst ak skonci polovacka.
<br/>Za tretie vod psa do hory na remeni, ak najdes diviaciu stopu psika pekne nasad s povelom pohladaj diviacika. Kus s nim vypracujes , po niekolkych metroch pomalicka zastavis velmi pochvalis a psika zo stopy odnesies.
<br/>
<br/>Dalsie veci nepotrebujes vediet. Az budes mat zmaknute privolanie, stopu pana a vypracovanie diviacej stopy mozeme sa bavit dalej. Lebo cim viac veci ti prezradime tym viac pokazis.
<br/>
<br/>A to najhlavnejsie : [r]Psika velmi chval a odmenuj ho nejakym pamlskom, tym viac ziskas ako ked ho budes rubat za prkotiny. [/r]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 týždnami #45573 od Robitusin
Odpoveď od Robitusin na tému priprava psa na skusky polovnej upotrebilosti
OK,ale ty rady potrebuješ skôr ako niečo vykonáš, a nie po funuse...to je ako ked zadrieš na aute motor a potom sa spýtaš:spravil som dobre alebo zle ked som jazdil bez oleja? Chápeš?čo?či čo,či ako?:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 týždnami #45586 od jancim
Odpoveď od jancim na tému priprava psa na skusky polovnej upotrebilosti
Jasne jasne chapem chapem len aby sa v buducnosti neopakovalo vyvarovat sa palici

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 týždnami #45588 od jancim
Odpoveď od jancim na tému priprava psa na skusky polovnej upotrebilosti
ok hned ako sa umudry pocasie tak idem na to:-) toto ja potrebuem taketo nieco

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 týždnami #45593 od Castor
Odpoveď od Castor na tému priprava psa na skusky polovnej upotrebilosti
K tej palici....okrem toho co ti pisal Jaro, mozes si psika ked ho nestastne udries aj velmi vazne poranit...pricom to poranenie sa ti nemusi prejavit hned, ale po urcitom case....chrbtica...stavce. Myslim, ze by ta to potom mrzelo dvojnasobne. Idealne by bolo, keby si dosiahol, aby sa tvoj pes citil najviac potrestany, ak si to zasluzi, nedostatkom tvojej priazne...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 týždnami #45604 od medard
Odpoveď od medard na tému priprava psa na skusky polovnej upotrebilosti
Jancim: neber tu tie príspevky tak, že ťa všetci chcú odradiť, prvý pes ako napokon každé začiatky pomaly všetkých vecí sú vačšinou ťažké...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 týždnami #45612 od abba
píšeš, že tvoj pes má 10 mesiacov, ideš aj na klubovú výstavu do Zvolena? Ak ešte nie si prihlásený, máš na to len dva dni. Máš príležitosť stretnúť veľa kopoviarov a porovnať svojho psa s inými.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 týždnami #45613 od jancim
Odpoveď od jancim na tému priprava psa na skusky polovnej upotrebilosti
chcel by som ist aj so psom 13.6 do sielnice to je pri zvolene

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 týždnami #45614 od abba
25.4. je klubová vo Zvolene bez poplatku, máš možnosť vidieť a aj predviesť si psa a na Sielnicu už budeš mať ty aj pes nejaké skúsenosti a to potrebujete obaja.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.074 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 673 návštevníkov a žiadni členovia on-line