priprava psa na skusky polovnej upotrebilosti

pred 15 rokmi 4 týždnami #45656 od jancim
Odpoveď od jancim na tému priprava psa na skusky polovnej upotrebilosti
cawko kurnik dneskam mi usiel zase a bezal za sukov ku jednym znamim moze to byt tak 500 m vzdusnov ciarov bit som ho nebil len som ho zavrel do voliery nemate niaky osvedceny sposob ako mu zabranit v utekani alebo niaky trest a najhorsie ze vobec nereaguje na moje privolavanie ked ujde:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 týždnami #45684 od LEON
se mu divíš že v této době běhá za fenama jí ne:D a dám ti radu aspoň si o psech přečti nějakou knihu protože podle mě nemáš ani základní vědomosti a nikdo učený z nebe nespadli každý se to musel naučit a knihy ti pomohou

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 týždnami #45700 od Jaro
Pochopis to ked ty zacnes behat za babami a budu sa ti lytka zapalovat alebo aj nieco ine. Ako ti Leon napisal mal by si si obcas nejaku knizku precitat. A neskus ho bit, lebo ta zacnem po nociach strasit! :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 týždnami #45818 od Jenda
To ste mu pomohli.....
<br/>Já ti nevím Karle ale bez násílí nelze psa vycvičit, to uměla jen naše češtinářka na lesárně a pes byl rád že udělal zkoušky a pak jí lezl po hlavě:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48582 od hadec
poreboval by som poradit ako nabudit psa na podfarbenu stopu? pes o nu nejavy zaujem po studenej stope ide dobre ale ked dam krv tak som stoho uy skoro zufaly.?? vobec nechce dat nos na zem poradte niekto. je to daxel

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48585 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému priprava psa na skusky polovnej upotrebilosti
streľ mačku a skús ju poťahať a uvidiš ako bu reagovať . ak bude problem daj vedieť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48587 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému priprava psa na skusky polovnej upotrebilosti
dôležita vec vek psa?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48590 od hadec
pes ma 2 roky .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48594 od kettneR
Odpoveď od kettneR na tému priprava psa na skusky polovnej upotrebilosti
no 2 ročný by už mal stopu robiť bez problemov. Ak sa dostaneš ku koži z diviaka skús mu potiahnuť tú. Má lepší pach . Ak sa nebude chytať, tak mu vysvetli , že ho vymeníš ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48595 od DKo
ako idete na vec? ako zacinate robit tu stopu?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48599 od Smejko
Odpoveď od Smejko na tému priprava psa na skusky polovnej upotrebilosti
Presne o tomto som písal!!/Pes je rozpoľovaný teraz poraď/:);)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48619 od DKo
neviem, nevidel som ho, nepoznám, skúsil by som ho nechať na začiatku farby zaľahnúť, prípadne by som mu ju aj ukázal, nech si ju začne všímať a keď by sa tak stalo, tak by som ho povzbudil a nasmeroval k daľšej kvapke. Najpr kratšie hustejšie a priamočiare, postupne komlikovanejšie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48630 od medard
Odpoveď od medard na tému priprava psa na skusky polovnej upotrebilosti
2 roky je už na pováženie na nácvik pofarbenej stopy, o to ťa ale viac poteší, ak ho nejakým spôsobom dokážeš motivovať k jej úspešnému vypracovaniu, to je práve na výcviku psa hádam to najzložitejšie a zároveň aj najkrajšie - hľadanie cesty a jej úspešné zvládnutie...;) aj dnes mi robilo 55, keď som o deviatej nastúpil na stopu diviaka, čo kamarát postrelil v noci, kameň zo srdca mi spadol, až keď sme boli pri ňom:-p:x8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48632 od Jaro
Hadec ... napis ako si do teraz postupoval co najviac detailov. Ak chces mozes rovno na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a nieco pospekulujeme. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48644 od pito
Odkiaľ si? Je to úplne ľahké a jednoduché. Nebudem tu písať medzi odborníkmi. Treba vidieť ako to robíš ty a ukázať doslovne ukázať ako by to mohlo,alebo malo byť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48646 od Smejko
Odpoveď od Smejko na tému priprava psa na skusky polovnej upotrebilosti
Už si nevydržal?;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 8 mesiacmi #49190 od jancim
Odpoveď od jancim na tému priprava psa na skusky polovnej upotrebilosti
ahojte mam na vas prosbu ze ci by ste mi neveli niekto poskytnut mailom pripadne link na skusobny poriadok PF a ak by sa dalo aj s rozhodcovskou tabulkov vopred dakujem
<br/>
<br/>Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 8 mesiacmi #49191 od lanus
Jancim - keby si nebol lenivý, tak si to ľahko nájdeš aj sám!!!:[
<br/>
<br/> Avšak na základe mojej lásky k farbiarom pozri tu www.farbiare.sk/php/page.php?pg=data

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 8 mesiacmi #49209 od jancim
Odpoveď od jancim na tému priprava psa na skusky polovnej upotrebilosti
nie nie ja som neni lenivy ale ide o to ze ked som to hodil do googlu som presiel hodne stranok v ktorych bolo len v texte napisane &quot; skusobny poriadok PF&quot; mno a to je vsetko. a pozeral som aj ten link co ste hodili do prispevku ale neviem daako som to tam nemohol najst prosim nemohli by ste mi napisal priblizne kde to tam najdem? diki

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 8 mesiacmi #49216 od medard
Odpoveď od medard na tému priprava psa na skusky polovnej upotrebilosti
Jancim: v prvom rade si mal kontaktovať kynologického referenta vo vašom združení, neviem, či ním nie je náhodou p. Zdeněk Baška, určite aspoň on má skúšobné poriadky s prehľadovými bodovacími tabuľkami... Ako správnemu kynológovi by ti tieto skúšobné poriadky nemali chýbať, preto by si si ich mal zakúpiť napríklad u p. Peťovskej, tajomníčky Rgo Stredné Považie, v Púchove na Štátnej veterinárnej a potravinovej správe (ul. Požiarna) býva skoro kažký pondelok ca od 8:00 do 11:00, iste ti ochotne pomôže... ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.122 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 365 návštevníkov a žiadni členovia on-line