slovenský kopov

pred 18 rokmi 1 týždňom #8612 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Ale dá sa, ak správne odhadneš jeho aktuálnu silu a svoje schopnosti, napr. proti vánku v pohode, proti víchrici ani za svet.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 týždňom #8632 od pytliak
Odpoveď od pytliak na tému slovenský kopov
No mozno trochu ano, ale s rizikom, ze si ostis gate.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 týždňom #8633 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Pozri sa na to optimisticky a ak poznáš Packalov zákon, vieš že nech otriasaš ako chceš, posledná klapka ide do nohavíc.
<br/>Tak ma napadlo, že ak sa na našich výstavách naše plemená podporujú nižšími výstavnými poplatkami, či by naše kynologické šéftstvo nemohlo radšej podporiť tých, ktorí organizujú skúšky, aby bolo viac organizátorov a aj viac skúšok. Potom by bolo aj viac výsledkov a bolo by čo porovnávať. A nech sa to týka všetkých loveckých plemien v našich rukách, pretože pôjde o slovenské odchovy, o poľovných psov zo Slovenska.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 týždňom #8635 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
:-o nie klapka, ale kvapka 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 týždňom #8655 od pytliak
Odpoveď od pytliak na tému slovenský kopov
Kazde dobre zorganizovane skusky si na seba zarobia, ba i zisk vykazu. Je to len o organizatoroch aky maju pristup. Niektore OkO maju rozne poplatky pre domacich (600) a pre majitelov psov z cudzich okresov (900). Samozrejme tym podporuju ucast domacich psov. Ale ked organizuje taka Bratislava, tak pre vsetkych rovnako (900), to hovorim o FSMP. Pred dvoma rokmi to bolo podstatne menej, ale od kedy to v Ba organizuje za MsO jeden mudry MVDr., ide to cenovo hore a kvalitou dole. A to nepoukazujem na nekale praktiky.
<br/>Keby bolo viac skusok, bolo by predvedenych viac psov, a teda viac vysledkov, tak to asi nebude platit, lebo kto chce ist na skusky, ten ide. Mne sa za viac ako 10 rokov co chodim po skuskach stalo iba raz, ze ma na skusky nevzali lebo mali plno.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 týždňom #8658 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
Mozem potvrdit pytliakovu skusenost !!!!!!!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 týždňom #8660 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Ktorú skúsenosť? Keby bolo viac organizátorov, možno by bolo menej nekalých praktík, lebo by si navzájom konkurovali a ľudia by možno išli radšej na skúšky, ktorými by mohli smelo pochváliť a ktoré by robili ich psom dobré meno = k niekomu kto by ich posúdil tvrdo, ale jedným a rovným metrom 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 týždňom #8663 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
Dko nestoji ta skusenost za rozpytvavanie . Ide o to ze akcia poriadana istym panom nemala danu uroven , porusilo sa tam co sa dalo a protest ti je prd platny .;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 týždňom #8671 od pytliak
Odpoveď od pytliak na tému slovenský kopov
A to si ako na to prisiel, ze keby bolo viac skusok, tak by bolo menej nekalych praktik??? Neviem v akom svete to zijes, lebo ja som si isty, ze 98 majitelov psov zo 100 si radsej vyberie skusky s maksim posudenim, ved kto by chcel II. ci III. cenu, pripadne vyletiet?? No a skusky neposudzuju organizatori, ale rozhodcovia a to by tam zas boli len ti isti.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 týždňom #8674 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Rozhodcov pozývajú = vyberajú zvyčajne organizátori. Na moje kacírske myšienky o väčšej konkurencii v organizovaní skúšok zároveň potáčajúcej nekalé praktiky ma priviedli bratia Česi 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 týždňom #8677 od kurt
Odpoveď od kurt na tému slovenský kopov
Máš dojem že na Slovensku sa organizuje málo skúšok? Skôr sú len slabo spropagované a okrem toho je tu neochota Slovače cestovať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 týždňom #8684 od theCat
Odpoveď od theCat na tému slovenský kopov
Nesuhlasim s tym, ze cim viac skusok, tym vacsia uroven, a o ziadnej konkurencii sa tu neda ani pomysliet. Sam som zazil, ako si jedno zdruzenie usporiadalo vlastne skusky(FSMP). Poziadali si o vynimku z Bratislavi, rozhodcovi slubili odstrel srnca a na skuskach sa zucastnili 4 psi. Tri z miestneho zdruzenia a jeden zo susedneho. A takto maju polovne upotrebitelnych psov na dost dlho, cize plan lovu chovu im bude prideleny. Boli tam nejake nekale praktiky? Organizatori na skuskach zarobili alebo prerobili? Bol so skuskami niekto nespokojny? Taketo pripady tu nie su zriedkave. Zalezi na vodicovi, ci chce svojho psika pripravit na prax a skusky su len formalita, alebo formalitou je len pes, ktory sa po skuskach uz z koterca nikdy nedostane do revira. Mozno len v nedelu;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 dňami #8707 od pytliak
Odpoveď od pytliak na tému slovenský kopov
Ze si zdruzenie spravi vlastne skusky je len ich sikovnost. A je to celkom prirodzene, ze PZ potrebuje psov. Ale na co je organizovanie FSMP napr takemu bullterier klubu?? Kazdorocne si organizuju klubove FSMP, jeden z clenov, ktory to organizuje je sam aj rozhodca. Na co su takym psom skusky, ked ani 1% z bullov nepoluje a majitelia nie su polovnici?? Aby mohli byt na vystavach zaradeni do triedy pracovnej, alebo aby mohli drahsie predavat stenata? A o urovni tych skusok ani nehovorim, je to rozdavanie znamok za darmo. Chcel by som vidiet tych psov na normalnych skuskach.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #9162 od timur1
Odpoveď od timur1 na tému slovenský kopov
Byly konečně zprovozněny nové stránky Českého klubu Slovenského kopova. Najdete je na adrese www.slovenskykopov.cz

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #9348 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému slovenský kopov
Blahoželám Ti k peknej a vydarenej stránke, škoda len, že si tam dačo nezaradil (čo i len veľmi stručne) o medzinárodnej spolupráci v rámci MZKCHSK.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #9357 od timur1
Odpoveď od timur1 na tému slovenský kopov
Děkuji za upozornění, v nejbližší době by se tam informace o mezinárodním klubu měli objevit

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #9358 od Rimdalens
Odpoveď od Rimdalens na tému slovenský kopov
Hallo lieber kopov freunde.
<br/>Wir im Schweden habe noch nicht sehr viel Erfahrung auf die Einjagung der Slovensky kopov weil die Raßen nur noch 4 Jahren sind im unsere land, und jetzt ist meine frage; gibt’s es jemanden die eine Video habe auf den man sehen kannst wie die Kopov eingejagt wird im den Slowakei? Ich habe sehr viel von Cimbalik gelernt(und bin immer noch in seine schule )aber i glaube nicht dass ich zu viele lernen kannst. I möchten sehr gern die Erfahrung die Leute in der Slowakei zu den Leuten mit Kopov im Schweden weiter vermitteln.
<br/>Ich danke für jedem rat und antworten die ich bekommen kannst.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #9359 od Rimdalens
Odpoveď od Rimdalens na tému slovenský kopov
Hallo lieber kopov freunde.
<br/>Wir im Schweden habe noch nicht sehr viel Erfahrung auf die Einjagung der Slovensky kopov weil die Raßen nur noch 4 Jahren sind im unsere land, und jetzt ist meine frage; gibt’s es jemanden die eine Video habe auf den man sehen kannst wie die Kopov eingejagt wird im den Slowakei? Ich habe sehr viel von Cimbalik gelernt(und bin immer noch in seine schule )aber i glaube nicht dass ich zu viele lernen kannst. I möchten sehr gern die Erfahrung die Leute in der Slowakei zu den Leuten mit Kopov im Schweden weiter vermitteln.
<br/>Ich danke für jedem rat und antworten die ich bekommen kannst.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #9364 od vik
Odpoveď od vik na tému slovenský kopov
Mohol, by to tu niekto preložiť? ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #9365 od MacOWitza
Odpoveď od MacOWitza na tému slovenský kopov
Nazdar, priatelia kopova!
<br/>my vo Svedsku nemame este vela skusenosti s lovom honom so slovenskym kopovom, pretoze tato rasa je u nas len 4 roky a teraz moja otazka: je tu niekto, kto ma video ako duri (zenie, nadhana) na Slovensku? Vela som sa naucil od Cimbalika (stale som v jeho skole) ale nemyslim, ze som sa mohol naucit vela. Chcel by som velmi rad sprostredkovat skusenosti ludi zo Slovenska sprostredkovat ludom s Kopovom vo Svedsku.
<br/>Dakujem za kazdu radu a odpoved, ktoru budem moct dostat.
<br/>
<br/>(Svedska nemcina ma svoje caro, ale ide to :-) - pozn.prekladatela)
<br/>
<br/>Hallo lieber kopov freunde.
<br/>Wir im Schweden habe noch nicht sehr viel Erfahrung auf die Einjagung der Slovensky kopov weil die Raßen nur noch 4 Jahren sind im unsere land, und jetzt ist meine frage; gibt’s es jemanden die eine Video habe auf den man sehen kannst wie die Kopov eingejagt wird im den Slowakei? Ich habe sehr viel von Cimbalik gelernt(und bin immer noch in seine schule )aber i glaube nicht dass ich zu viele lernen kannst. I möchten sehr gern die Erfahrung die Leute in der Slowakei zu den Leuten mit Kopov im Schweden weiter vermitteln.
<br/>Ich danke für jedem rat und antworten die ich bekommen kannst.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.120 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 353 návštevníkov a žiadni členovia on-line