slovenský kopov

pred 17 rokmi 1 dňom #16788 od jarry9
Odpoveď od jarry9 na tému slovenský kopov
Máš pravdu, vždy sa niekto nájde, dokonca aj, kto začne ako prvý, viď ohlas na môj príspevok 9,3x72R, je tam aj si:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 dňom #16796 od jager
Odpoveď od jager na tému slovenský kopov
A teba kde vyhrabali? Kto ty vlastne si?:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 dňom #16797 od papo
Odpoveď od papo na tému slovenský kopov
daj si pol deci na mňa, len už prestaň s tými drístami. Otváram si fórum, aby som sa niečo dozvedel a nie aby to dožralo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17234 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
12.5. sa konala vystava psov v BA . zucastnili sa aj zastupcovia narodneho plemena kde vynikal jeden psik . Zapo Čisté Bučiny - V1 , CAC , BOB - veru bolo na co pozerat . ;) V suboji o BOBa mu pekne asistovala Cita od Starého Jarka :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17317 od Jacenko
Odpoveď od Jacenko na tému slovenský kopov
Surne potrebujem zohnat propozicie na Sielnicu 2007,neviete o niecom na nete?? dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17318 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
jacenko takych je nas viac SPZ to mala mat na stranakach a nikde nic uz bude urcite po uzavierke . ;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17319 od Tresnovazahrada
Odpoveď od Tresnovazahrada na tému slovenský kopov
Můj názor na plemeno slovenský kopov=výborná ostrost,hlasitost na divočáky,orientace v terénu,dosledy,ale ovladatelnost úplně na hovno;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17321 od timur1
Odpoveď od timur1 na tému slovenský kopov
Co máš na mysli "Ovladatelností". Znám kopovy co udělali podzimky takže to asi až tak pravda nebude

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17326 od kyra9
Odpoveď od kyra9 na tému slovenský kopov
ahoj, ja mam prihlasku, len neviem ako sa to sem dava :), ked chces, posli mi mail, ja ti to poslem. uzavierka je 30.5.07.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17331 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému slovenský kopov
Super si zlata tak mne môžeš poslať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17340 od macek
Odpoveď od macek na tému slovenský kopov
tak teraz si to vystihol ....................

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17341 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
takze Kyra9 bola taka zlata a dala mi prihlasku do sielnice pre tych co ju zhanaju je na www.polovnik.com/index.htm [/]kliknut na novinky je to tam na stiahnutie

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17357 od Tresnovazahrada
Odpoveď od Tresnovazahrada na tému slovenský kopov
J8 znám taky kopova s podzimka,ale ta´kovej vůdce je jeden ze sta

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17358 od timur1
Odpoveď od timur1 na tému slovenský kopov
Tak hodnotíš vůdce nebo plemeno? Trochu si protiřečíš. Znám štajeráka co se bijí prasat a nejde of nohy dál než 50 metrů a nikdy bych si nedovolil říct že všichni štajeráci jsou bázliví

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17392 od Jacenko
Odpoveď od Jacenko na tému slovenský kopov
Diki moc stretneme sa tam;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17395 od rudolf39
Odpoveď od rudolf39 na tému slovenský kopov
ti znas ja znam ale ktory zvas vychoval dobreho psa pis co si dokazal ti:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17396 od timur1
Odpoveď od timur1 na tému slovenský kopov
Já osobně jsem na tkouškách předvedl 3 kopovy, 3x 1 cena na barvářských honičů z toho 1 byl klubový vítěz a šlapanou stopu jsem s ním na zkoučkách dělal na volno, dále 3x individální zkoušky honičů taktéž v 1 ceně. Proto mě dokáže naštvat že každý tvrfí že kopov je neovladatelný i když ho pracovat v životě neviděl.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17416 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému slovenský kopov
Úplne s Tebou súhlasím. Kto tvrdí, že je dnešný kopov neovládateľný, tak psom nerozumie a nevie s nimi nadviazať kontakt. Kopov, najmä ten dobrý, má naozaj prebytok temperamentu, ale keď s ním nadviažeš ten pravý kontakt vodcu svorky s podriadeným jedincom a si mu vzorom a vodcom aj v love, tak Ťa ten pes bude nasledovať a poslúchať na pokyn a nie len na povel. Taký pes sleduje Tvoj myšlienkový pochod a ako som to tu už povedal, nie ža Ťa bude poslúchať, ale bude sa Ti snažiť vo svojom konaní nadísť, aby Ti urobil radosť ako vedúcemu svorky. Kto to nepochopí, nikdy nebude mať dobrého kopova. Kopov nie je robot na drezúru. Je to samostatný pracant a individualita, ktorá sa len tak ľahko nedá podriadiť. Dá sa síce zlomiť, ale potom je už z neho nič. Je to pes, pri ktorom treba byť maximálne dôsledný, lebo vie využiť každé Tvoje zaváhanie a každú Tvoju slabosť, ale pri tom treba byť k nemu láskavý a priateľský, ale vždy nadriadený a v každom konaní mu dať najavo, že Ty si tu vodca svorky a nikto iný. Sú to však veci, ktoré musíš mať v sebe a mnoho ľudí (vodičov psov a cvičiteľov) sa to v živote nenaučí, aj keby to hoci ako a veľmi chcel. Odpusťte mi tí, ktorých sa to dotklo, ale tí ktorí to majú v sebe (predpokladám timur1, že Ty to v sebe máš), a nepletú si dôslednosť so surovosťou to určite s kopovmi ďaleko dotiahnu, budú z nich mať vždy radosť a nikdy ho za nič iné nevymenia. Už som, vzhľadom na svoju pracovnú zaneprázdnenosť, dávno nemal vo fóre takýto dlhý príspevok, väčšinou ho len prebehnem a prečítam si to pre mňa najzaujímavejšie, ale teraz som to považoval za potrebné vyjadriť sa k veci obšírnejšie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17422 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
Stefan cakali sme kedy sa vyjadris ty ako veci znaly . Ked si tak pisal o povahe a kontakte vodica a psa uplne s tebou suhlasim . Hoci mam ine plemeno durica je to co si pisal akoby si pisal o kazdom jednom dobrom duricovi nie len o kopovovi . Mal som moznost pozorovat majitelov kopovov a mozem povedat ze na poslednej vystave v BA kopov ktoreho som spominal robil pre svojeho majitela co mu na ociach videl fakt to bol vztah psa a cloveka ako ma byt . Ako protiklad som mal moznost vidiet psa ktory pri vodicovi chodil s chvostom medzi nohami a prikrceny . bolo vidiet ze ten pes dostava castejsie vyprask ako zrat tusim . Podla mna su durice extra povahy a treba sa vcitit do ich kože a ked to clovek pochopi tak uz to potom ide . tot moje skromne poznatky .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17495 od kurt
Odpoveď od kurt na tému slovenský kopov
Všetky plemená sú extra povahy. Preto ich toľko máme. 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.129 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 494 návštevníkov a žiadni členovia on-line