slovenský kopov

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17763 od saris
Odpoveď od saris na tému slovenský kopov
Ale ale páni poľovníci.
<br/>
<br/>Myslím, že tieto fóra niesú o uražani..povyšovaní a osočovaní.
<br/>Nebolo už toho dosť?? Nieje lepšie si vymieňať skúsennosti? Nech sa starší a skúsennejší jágri podelia zo skúsennosťami a mladší nech sa snažia čo to pochyťiť po prípade doplniť skúsennejších jágrov.
<br/>
<br/>Skúste sa trocha rešpektovať. Už mi to pripadá ako na fóre pre násťročných.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17805 od macek
Odpoveď od macek na tému slovenský kopov
No zdravím ...... reagoval som na tvoje príspevky, tváriš sa ako keby si zjedol všetku múdrosť sveta...... keď som ťa tým urazil...... tak asi na tom niečo bude........ na TVOJU ADRESU SA UZ NEBUDEM VYJADROVAŤ škoda slov..... a neboj sa viem čo je slušnosť........
<br/>
<br/>No........... na to ujko aký ste starý mohli by ste už dostať rozum...... ale tot už sa opakujem......
<br/>
<br/>Veľa zdaru Vám ujko želám.......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17807 od marcelos
Odpoveď od marcelos na tému slovenský kopov
NO JAGER PODLA TEBA JE SLUSNOST VYDAVAT SA ZA ZENU A KLAMAT TYM. JE TO SLUSNOST STARSI MAJU BYT PRIKLADOM MLADSIM, CO O TEBE SA VOBEC POVEDAT NEDA. CITAL SOM TVOJE PRISPEVKY TY SI SAMA DOKONALOST. ALE CO SI MAM MYSLIET O TEBE. SI OBYCAJNY KLAMAR PODLA MNA. KAZDY MA SVOJ NAZOR A NA FORE HO KLUDNE MOZE PREZENTOVAT S SARISOM KLUDNE SUHLASIM TREBA SA BAVIT O POLOVNICTVE JE TO PRAVDA ALE MEDZI NAMI SU AJ PODRIVACI KTORI RYPU DO VSETKEHO A CHCU BYT STREDOBODOM POZORNOSTI TAK PRETO VZNIKAJU TIETO PRISPEVKY AKO TENTO. TAK JAGER VSTUP SI DO SVEDOMIA A NAJPRV ZACNI OD SEBA A POTOM POZERAJ PRECO TI DRUHI SA TAK SPRAVA RESP. REAGUJU...... A AKO PISAL MACEK NA SVOJ VEK BY SI MAL BYT PRIKLADOM A UZ BY SI SA MAL ZACAT SPRAVAT NORMALNE. AKO SI ZASEJES TAK BUDES ZAT A TY SI SI ZAZAL BOMBOVO.:D:D:D SORRY, ZE TI TIKAM ALE MYSLIM ZE KED MAS OKOLO 40 TAK SME SI ROVNOCENNI.......
<br/>
<br/>P.S.: Ozaj má ťa tu aj niekto &quot;rád&quot;??????????????????? rep. máš tu aj kámošov okrem KATKY????? :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17808 od macek
Odpoveď od macek na tému slovenský kopov
Vážení návštevníci témy slovensky kopov....
<br/>
<br/>Ospravedlňujem sa za úplné odbočenie od témy...... už sa to nestane!!!
<br/>
<br/>Kynológii zdar!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17812 od jager
Odpoveď od jager na tému slovenský kopov
Nemá to cenu. Sú rôzne zrážky v živote, najhoršia je však s blbcom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17816 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
Jager ja som sice mladsi od teba ale dam ti jednu radu : Urazit ma moze len inteligent ! toho sa drzim . Potom uz nebudes nahnevany na cely svet . ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17831 od jager
Odpoveď od jager na tému slovenský kopov
Jaro nie som nahnevaný na celý svet. Mám veľa priateľov aj medzi poľovníkmi a aj medzi zaujímavými ľuďmi. Tých som si vybral a tých mám rád, Tiež im to dávam aj patrične najavo a oni mne a preto si vážime jeden druhého. Toto fórum je výhradne poľovníkov a na tých som fakt nas....ý, nie na všetkých. Mnohý sprofanovali význam poľovníctva natoľko, že dnes sme stredobodom útokov zo všetkých strán. Niekedy sa hambím.
<br/>Svojou hlúposťou sa pripravujeme o pôžitky a zážitky s poľovníctva. Zo všetkého čo tu čítam, mám pocit, že väčšina sa tvárime ako je všetko v poriadku. Bože chráň aby jeden z nás otvorene napísal, čo ho štve vo svojom PZ a čo ho štve na dnešnom poľovníctve. Akú cenu sme ochotný zaplatiť za to aby mohlo byť poľovníctvo spolkom priateľov? Je to možné iba vtedy ak si každý dáme odpoveď na otázku. Čo som ja preto urobil aby tak mohlo byť. Inak sa nič nezmení. Stáť sa nedá, môžeš isť dopredu alebo cúvať. Ten kto prestupuje na mieste v domnení, že takto je to správne, tak možno ani chudák sám netuší, že práve .cúva
<br/>Cesta ľahšieho odporu nevedie tam kde by to mohlo byť zaujímavejšie a i napriek tomu väčšina sa bojí vybočiť z radu. Ak tak niekto urobí tak ho máte za vola. Ale nezabúdajte, že Väčšina dnes nič neznamená.
<br/>Kdesi som tu čítal ako jeden sopľoš napísal, že sa tvárim ako najmúdrejší na svete. Namiesto toho aby sa zamyslel nad tým čo tu už mnohý popravde napísali. Za mojej 30 ročnej praxe som sa mnohému priučil od starších poľovníkov. Hltal som každé slovo, aby som ích múdrosti mohol neskoršie využiť a tak skvalitniť pohyb v horách. Ak rozprával starší poľovník tak som počúval s otvorenými ústami a neodvážil som si ani ceknúť, aby mi niečo neušlo. To mám teraz všetko hodiť za hlavu a začať písať podobné nezmysly ako on? A to len preto, že mi tu mnohý nerozumejú? Nie je to preto, že nemajú na disku dostatok informácií na pochopenie? Urobil som veľa chýb a tuším ak mi zdravie bude slúžiť, tak ešte nejaké stihnem urobiť. Jeden múdrý človek povedal, čo hľadáš to nájdeš. Ak hľadáš to dobré tak určite najdeš dobré, ale ak na každom budeš hľadať to zlé, tak najdeš zlé. Čo chceme hľadať mi?
<br/>Inak, SLOVENSKÝ KOPOV je v rukách odborníka úžasné plemeno;);)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17876 od marian-so
Odpoveď od marian-so na tému slovenský kopov
Dobry den Pan Cimbalik
<br/>Mam na Vas jednu otazocku.
<br/>Moj znamy ma kopova a rad by s nim chcel ist na vystavu a neskor mozno uchovnit.Avsak psik ma okolo 11mesiacov a ma nevypadnuty jeden zub.Konkretne lavy krajny horny rezak.(I3).Teraz ich tam ma jeden nad druhym .V zhryze nieje problem len sa chcem spytat ci by mohol aj takyto psik ohodnoteny vybornou znamkou.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17891 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému slovenský kopov
marian-so, na tomto fóre, mi p.s. Ťa, tykaj, je to zaužívané a aj kamarátske. Toľko úvodom.
<br/>Čo sa týka Tvojej otázky, psík s neštandardným chrupom môže dostať na výstave výbornú, CAC-a, aj CACIB-a, ale podľa doteraz platných podmienok pre zaradenie do chovu, chovným sa stať nemôže, a dúfam, že toto doteraz platné uznesenie sa nezmení ani v budúcnosti.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17893 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému slovenský kopov
Ešte by som doplnil svoju odpoveď, že ak psík má oba rezáky, treba s ním okamžite ísť k veterinárovi, nadbytočný, ktorý si myslím, že je ešte ten mliečny, okamžite odstrániť a malo by byť všetko v poriadku. Je to však len môj názor na základe Tvojho popisu a konečný verdikt povie veterinár a následne komisia na zvode kandidátov chovu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17914 od marian-so
Odpoveď od marian-so na tému slovenský kopov
Ten druhy nadbytocny rezak je mliecny,nevypadol mu a ma ho az doteraz.Ale po odstraneni by mohol byt aj zaradeny do chovu?Bola by skoda tohto psika lebo po exterierovej aj pracovnej stranke vyzera dobre.
<br/>Dakujem Ti za odpoved.A prepac ,ze som Ti vykal ale zdalo sa mi to trochu nezdvorile Ti tykat lebo si starsi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17932 od majod
Odpoveď od majod na tému slovenský kopov
Vzhladom na to ,že v roku 1946 bol slovenský kopov ,nazývaný naháňačom,nemal štandard,tak si myslim že do dnes bolo s týmto plemenom urobený slušný kus práce.Zaradenie medzi farbiarov a porovnavanie s nimi považujem za neskromnosť a chybu.Osobne som presvedčený ,že je to čistý produkt komunistickej ery ked sa zacalo presadzovať slovenske narodne plemeno.Citujem-Koloman Slimák-Polovnicky Obzor jun 1946-v maji toho roku bola prvá prehliadka slovenského kopova- bude vecou chovatelského spolku aby chov ale aj výcvik tohto plemena usmernil,aby sa prestalo na neho hladiet ako na škodcu našich revírov.- koniec citácie.Ináč ked sa vydarí je to dobrý psik a za dvesto rokov bude porovnatelný s farbiarmi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17942 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému slovenský kopov
Asi v tom namáš úplne jasno, pretože kopov nie je zaradený medzi farbiare ale do VI. skupiny FCI: Duriče, farbiare a príbuzné plemená, Sekcia 1. Duriče a Podskupina 2. Stredne veľké duriče. Duriče totižto sú jedným z najstarších plemien na svete a k nim boli farbiare (ak sa nemýlim len tri plemená bavorský, hannoverský a anglický farbiar) priradené.Nezvyknem používať smajlíky ale v tomto prípade ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17943 od jager
Odpoveď od jager na tému slovenský kopov
Vypadá to tak, že si sa rozhodol robiť hrdinu skritého za sukňou. Vedel som kto si a vedel som, že to aj takto skončí. Toto ako člen KCHF si nemal. Mne si neuškodil. Iba sebe si si skomplikoval, život. Dám ti radu: Píš len to pod čo si ochotný sa aj podpísať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17950 od majod
Odpoveď od majod na tému slovenský kopov
Pán Cimbalik ,chytili ste sa spojenia -zaradený medzi farbiare a cela podstata Vám unikla.Som rád ,že Vám ten usmiaty smajlik spravil dobru naladu .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17960 od timur1
Odpoveď od timur1 na tému slovenský kopov
tak to jsem asi nepochopil tebe protože kopova s barvářem nikdo neporovnává a nikdy nikdo porovnávat nebude, asi ani za 200 let. Jsou to plemena která jsou určena pro rozdílný druh práce. A pokud jde o &quot;produkt komunistické práce&quot; tak ti asi uniklo že první svod a tedy začátek cíleného chovu proběhl v roce 1936 a formování plemene jistým omezením (výška, zbarvení) porbíhalo od 17 století. Něco podobného je například s českým fouskem, má stějný rok uznání standartu FCI jako kopov a byl vyšlechtěn v polovině 19 století

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17968 od papo
Odpoveď od papo na tému slovenský kopov
tak si sa konečne odhalil! Blahoželám, teraz už bude jasnejšie, kto je kto:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17969 od johny
Odpoveď od johny na tému slovenský kopov
Hm, pekne si nadal sám sbe. Ty sa asi nemáš moc rád ... :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19812 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
www.slovenskykopov.cz/historie.htm [/]Historia kopova na nasich strankach som toho moc nenasiel takze nieco od susedov z Ceska

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20123 od kettneR
Odpoveď od kettneR na tému slovenský kopov
neda mi nereagovať na tvoje chvály o slovenskom kopovovi. Ale pokial viem, si ani jedneho nedoviedol na skušky. Máš skusenosti len s jagteriermi, jazvečíkmi a farbiarmi.
<br/>keď predvedieš , zažiješ... potom posudzuj.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.258 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 509 návštevníkov a žiadni členovia on-line