slovenský kopov

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17580 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
presne ako Poacher napisal :x:x:x:x:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17621 od jager
Odpoveď od jager na tému slovenský kopov
Pekne pozdrav odomňa strýca z Moravy. Tak sa mi zdá, že strýc viac rozumie vínu ako poľ. kynologií. A vul?, to sme tak trochu každý, ale tvoj strýc nie. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17629 od polovniks
Odpoveď od polovniks na tému slovenský kopov
Tek vám páni ďakujem za rady a ked to tak hodnotím, tak v podstate asi ani nieje čo naprávať a ak áno, tak sa to dá napraviť trpezlivosťou a cvičením, čo si myslím, že je ten najlepší spôsob. Mám toho psíka rád a radšej sa budem na neho pozerať ako na rozjasaného, sebavedomého šaľa, ako na potupeného ustráchanca. Ešte raz dakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17630 od polovniks
Odpoveď od polovniks na tému slovenský kopov
Strýc dakuje za pozdravenie a pripúšťa že je vúl, ale nesere sa do teho do čeho je vúl na rozdiel od teba. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17633 od johny
Odpoveď od johny na tému slovenský kopov
Príď na stretávku, Jager si príde po nakladačku .... priložíš? Ale už za to vyberám fľaše, lebo je priveľký záujem ... a neviem koľko vydrží ... :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17634 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
zeby poradovnik za tie provokacie a sproste poznamky:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17638 od polovniks
Odpoveď od polovniks na tému slovenský kopov
Vidím, že jagera máte asi trošku v zuboch. No možno by pomohlo poklepať na búdku, ale mám obavu, že nie. To musí vyzrieť a to je často bolestivejšie ako nakladačka::{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17639 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
polovniks pocitam ze nikto sa neznizi k tomu aby si spinil ruky zbytocne . ublizit blbovi a nechat sa zavret ako za zdraveho nie je ziadna vyhra .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17643 od tibo
Odpoveď od tibo na tému slovenský kopov
Ešte jedno riešenie - poznám pána ktorí pred poľovačkou popreháňa psíky na bicikly,trošku sa unavia a potom sú poddajnejšie........len s počutia,neskúšal som;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17653 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému slovenský kopov
ja to praktikujem ked vidim ye pes je moc divy a osvedcilo sa

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17663 od Basky
Odpoveď od Basky na tému slovenský kopov
..ďalší, čo sa v decembri preháňajú na bicykloch...?? :P:];)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17665 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému slovenský kopov
na bikuli sa prehanam tak do novembra potom sa ovca prehana za samuraiom:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17666 od maruk
Odpoveď od maruk na tému slovenský kopov
dlho som odolaval,ale uz sa naozaj neda.Som clenom klubu chovatelov farbiarov a uraza ma ak jager vo svojich vstupoch pouziva vyrazy typu-my farbiaristi-.JAGER,tebe kto dal mandat takto farbiaristov na tomto fore zastupovat,ja osobne bez pouzitia vulgarnych vyrazov ani neviem vyjadrit co si o tebe myslim.A plne sa stotoznujem s tym,co Ti na farbiaristickej konferencii bolo povedane pred vsetkymi a do ocí-UÆEÑ ZOSTANE VDY LEN UÆEÑ.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17667 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
Maruk - pekne . Aspon vieme ako to bezi . Sam za seba som ti vdacny za tento tvoj nazor , klobuk dole ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17686 od tibo
Odpoveď od tibo na tému slovenský kopov
....a kto nemá bicykel, nech beží ! (prospieva to kondičke);):]:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17743 od jager
Odpoveď od jager na tému slovenský kopov
Ak budeš 21 rokov vlastníkom Chovateľskej stanice a odchováš pre potreby výkonu práva poľovníctva, toľko farbiarov ako ja, tak snáď aj ty pochopíš, čo je to byť hrdý na to, že som farbiarista. Od teba súhlas na vyjadrenie svojho názoru nepotrebujem. Nežijeme v komunizme hrdina, už by si sa mohol zobudiť. Ak si ten o ktorom si myslím že si, tak mi dovoľ smiať sa. Napíšeš aj svoje meno, alebo sa radšej budeš skrívať a robiť hrdinu skritého za sukňou? Ak ti niečo hovorý loajalita, tak vieš, že medzi lekármi sa nenajde nikto kto by špinil na kolegu lekára ak by aj chybu urobil. Predsa by tým škodil lekárom, ktorým aj on je. To sa nerobý, sú k sebe loajálny a sú inteligentný.
<br/>Medzi farbiaristami sa však najde hlupák, ktorý si na...... do vlastného hniezda. To ma mrzí, a to ma uráža, že aj takýmto je dovolené chovať najušľachtilejšie plemeno farbiarov a byť členom KCHF. A máš ty vôbec nejakého psa? Alebo len brecháš? Alebo si jeden s tých čo chovajú všetko?
<br/>Kde naberieš odvahu, ktorú budeš potrebovať pri písaní svojho mena? Ja som s tým problém nemal.
<br/>Možno budeš ľutovať, že si sa ozval a že si radšej mal predsa zostať za tou sukňou.
<br/>Veľa krát som sa nechal hlupákmi vyprovokovať. A priznám sa, že ma to i nejeden raz mrzelo, keď som zareagoval, ale čo už, každý sme po svojom. :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17745 od mano
Odpoveď od mano na tému slovenský kopov
jager mam pocit ze by ti prospelo take mansie liecenie na psichiatrii :[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17754 od macek
Odpoveď od macek na tému slovenský kopov
[r] JAGER......... ty máš chovnú stanicu 21 rokov, takže predpokadám tvoj vek okolo 40..... no na 40 ročného by si už mohol dostať rozum........... tot vsjo:x:x:x:x[/r]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17761 od jager
Odpoveď od jager na tému slovenský kopov
S tebou som nič nemal a ani ťa nepoznám, tak neviem, čo si dovoľuješ. Alebo je toto tvoj spôsob ako sa predstaviť staršiemu kolegovi poľovníkovi? Ak by si jednal slušne, tak budem slušný aj ja. Ale ak sa ukážeš ako gauner, čo očakávaš odomňa, že sa ti budem klaňať? Čo zaseješ to zožneš. Sej opatrne, aby si si nezaburinil pôdu okolo seba. Vo fotogalérií som videl akéhosi sopľoša, ktorého v združení nenaučili zdvorilosti a k úcte k ľuďom, ktorých nepozná.
<br/>Mano je podobný sopľoš ako ty. To to Slovenské poľovníctvo má ale sľubnú buducnosť, nestačím sa diviť.
<br/>Nikdy som si na nikoho bezdôvodne nedovoľoval, vždy keď som musel byť tvrdší, tak dotyčný si o to požiadal, či už hlúposťou, aroganciou alebo nezdôrilosťou, ako ty teraz. Na sajrajt sa musí ze smetákem, ako hovorievala máma Forysta Gampa. Pozri si ten film, je veľmi poučný. A potom sa ti možno rozsvieti
<br/>:x:x;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17762 od timur1
Odpoveď od timur1 na tému slovenský kopov
Pokud si stojíš za svojími slovami a já se podívám na všechny tvoje příspěvky tak ty jsi mosel sít velice špatně

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.166 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 454 návštevníkov a žiadni členovia on-line