slovenský kopov

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54779 od papo
Odpoveď od papo na tému slovenský kopov
no to sa divím, veď už máme jednotnú komoru, jednotné vedenie, jednotného vrchného kynológie. alebo to bude tým, že brontosauri zostali, len premaľovali štít? no história nás učí, že spravodlivosť nezastaví ani politika, ani pleseň.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54838 od pytliak
Odpoveď od pytliak na tému slovenský kopov
Tak drzim palce. Bude to tazke, ale ak by sa podarilo riadne fungovat, urcovat podmienky chovnosti, zapisovat stenata, organizovat oficialne skusky a vystavy, tak to by boola bomba. No a najma navod pre ine kluby ako sa vymanit z nadvlady a vykoristovania zo strany starych struktur na cele s Big bossom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54857 od ivanhoe
Odpoveď od ivanhoe na tému slovenský kopov
Klub KSK už funguje!!!!!!!! pytliak nás kynológov je predsa viac ako Big bosou!!!!!!!!;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54860 od pytliak
Odpoveď od pytliak na tému slovenský kopov
Big boss je len jeden, to je fakt, zial ma taku moc a je vsade, ze sa len tazko obchadza. Inak ja osobne si asi neviem predstavit, ze by na jedno plemeno existovalo napr 6 klubov a kazdy by mal ine podmienky, kazdy by robil zapisy steniat do plemennej knihy a pod.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #55269 od ekopecto
Odpoveď od ekopecto na tému slovenský kopov
nazdar kopoviari porate ako urobit stopu ked nemam diviacie paprcky cim ich nahradit??

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #55273 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
Dojdi do BA a dam ti aj tri pary. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #55274 od Tresnovazahrada
Odpoveď od Tresnovazahrada na tému slovenský kopov
Nenahrazuj to ničím, dneska se střílí tolika prasat, že není problém spárky sehnat. Kdyby jsi byl u nás dám ti jich na celý rok :) Jednou jsem spárky taky neměl, zkusil jsem použít spárky z domácího čuníka po zabijačce a nebylo to to pravé :))

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #55277 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému slovenský kopov
čerešňak a čo si robil huspeninu z tých paratíc :]:]:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #55288 od ekopecto
Odpoveď od ekopecto na tému slovenský kopov
tak mi ich posli :D:D postou trochu je to daleko:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 9 mesiacmi #55624 od silvopastva
Odpoveď od silvopastva na tému slovenský kopov
Dňa 16.7. sa priaznivci slovenskeho kopova z okolia Ziliny stretli pri diviacom oplotku v Zakopci, kde sa konalo preskusanie psov, aby ziskali ocenenie kandidat chovu z vykonu. V umornom teple okolo 32 stupnov Celzia, co je dost nezvykle pre nasu oblast, sme cakali na prichod rozhodcov viac ako 2,5 hod, co je dost dlha doba. Cas sme si kratili debatou o polovacke a praci psov. Potom nasledovalo samotne preskusanie, ktore urobili zo siestich pritomnych psov 4. Hodnotilo sa hlasenie a kontakt s diviacou zverou v trvani min 10 min. V narocnom oplotku, ktory ma viac ako 2,5 ha v zlozeni zrdovina, listnate stromy, mladina, traviny a lopuch, sme videli vynikajuhu pracu niektorych jedincov. Majitelom psov prajem, aby dochovali, co najviac takychto ostrych psikov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 9 mesiacmi #55634 od brunko
Odpoveď od brunko na tému slovenský kopov
Priblizne pred dvoma mesiacmi som kupil steniatko slovenskeho kopova. dnes si spatne pozeram webstranku slovenskeho kopova- aktualne vrhy a hladam vrh, z ktoreho mam psika. Stranka bola aktualizovana 30.6. 2010 a ten moj konkretny vrh nikde nevidim a samozrejme mnohe dalsie, o ktorych viem, tam tiez nie su. Ako je to mozne? Dotycni chovatelia su asi v nepriazni vyboru??? Posledny zapis vrhu je od sucky tajomnika vyboru
<br/>(z 28.6.2010) a tento vrh bol zapisany v rekordne kratkom case - uz za tri dni, kdezto ostatne sa tam nedostanu ani za tri mesiace. Velmi zaujimave....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 9 mesiacmi #55663 od ekopecto
Odpoveď od ekopecto na tému slovenský kopov
nic si s toho nerob moju mam uz dva roky a ties som jej vrch nikde nenasiel a to bola z desiatych steniec

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55952 od Miroslav21
Odpoveď od Miroslav21 na tému slovenský kopov
Dobrý deň.
<br/>Rád by som sa Vás chcel opýtať chovatelia Kopovov niečo. Pred tovtou rasou (SK) som mal jagdterierov veľmi šikovný, ostrý, poslušný, krásna práca vo dvojici, proste som bol nad mieru spokojný s nimi. Musel som ich darovať lebo som mal prácu a nemal som čas na ne tak som ich daroval do dobrýc rúk a do dobrého revíru.
<br/>Teraz mám 2 mesačnú sučku S.K. mám na ňu čas a potrebujem rady tých ktorý sa vyznajú do tejto rasy :).
<br/>Rád by som chcel vedieť kedy asi od akého veku by sa mohla začať viesť na divičiu zver. Myslím tím kedy by mohla ísť ku diviakovy?
<br/>Slovenského K. mám po prvý krát tak by som rád chcel vedieť zopár praktýk alebo rád.
<br/>Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #56276 od papo
Odpoveď od papo na tému slovenský kopov
10.9.2010 bola avizovaná svetová výstava kopovov. dá sem niekto info, ako dopadla? na stránke sk to neviem nájsť, možno len zle hľadám...:-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #56282 od kefas
Odpoveď od kefas na tému slovenský kopov
Aj ja som to hľadal, no žiaľbohu akýchkoľvek informácií žalostne málo. Jedna &quot;anonymná&quot; fotografia s popisom, že v Prešove sa konala Svetová klubová výstava slovenských kopovov na oficiálnej stránke...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #56326 od papo
Odpoveď od papo na tému slovenský kopov
stále nič...... žeby sa páni nemali čím chváliť?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #56351 od 202
Odpoveď od 202 na tému slovenský kopov
skuste skj.sk vyssledky vystav

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #56355 od papo
Odpoveď od papo na tému slovenský kopov
dík, ale to je iná akcia,no už visia výsledky na stránke, so záujmom som si ich pozrel.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 6 mesiacmi #56372 od ekopecto
Odpoveď od ekopecto na tému slovenský kopov
no oboznam aj nas z vysledkami

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 6 mesiacmi #56378 od papo
Odpoveď od papo na tému slovenský kopov
www.slovensky-kopov.sk/index.php?ID=20 [/]pokukaj a je škoda, že účastníci nepovedia aspoň pár slov o priebehu, rozhodcoch či už zo svetovej výstavy, alebo skúšok. trebárs o diviakovi v klietke na konci stopy, no boli tam aj iné podnetné nápady a konania. ja to mám z druhej ruky, lepšie by bolo prehodiť pár slov od nejakého priameho aktéra.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.127 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 5079 návštevníkov a žiadni členovia on-line