slovenský kopov

pred 11 rokmi 10 mesiacmi #62533 od LEON
Odpoveď od LEON na tému slovenský kopov
v Trnavej Hore se našla fena kopova www.facebook.com/photo.php?fbid=10150966...p;type=1&theater[/]zde

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 8 mesiacmi #62684 od Nero999
Odpoveď od Nero999 na tému slovenský kopov
8.8. sa na Vinnom jazere (okres Michalovce) stratil slovenský kopov NERO s tet. číslom 13417, akékoľvek informácie, ktoré pomôžu nájsť psa finančne odmením. 0905584931.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 7 mesiacmi #62827 od cimbalik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 7 mesiacmi #62828 od cimbalik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 7 mesiacmi #62830 od LEON

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 7 mesiacmi #62838 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému slovenský kopov
[r]S R D E Č N Á V Ď A K A ! ! ![/r]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 1 mesiacom #63597 od prepalov
Odpoveď od prepalov na tému slovenský kopov
Zdravím Vás páni kopoviari. Čo sa deje,keď tu nie sú žiadné príspevky? Así je v klube všetko OK podľa naších predstáv ? Alebo podľa predstáv pána predsedu? Ten je teraz tak zaujatý šľachtiteľskou činnosťou, že nemal ešte čas na zverejnenie noviniek z predpísov SKJ. Od januára 2013 už chovatelia SK nemusia byť členmi KCHSK za dodržania určitých podmienok, ktoré som doteraz na stránke klubu nenašiel.
<br/> Mňa ako nečlena natrvalo vylučeného z KCHSK má tato novinka veľmi potešila, len teraz čakám na podmienky, ktoré budú šité na mojú osobu.
<br/> Mimochodom, konečne sa na stránke KCHSK objavil po dvoch rokoch zoznám členov. Takú dlhú dobu potrebovali na opravu toho , čo &quot; zbabral&quot; pán Renčo. Ale mate smolu, už ho tam nenajdete. Okamžite bol cenzurovaný a zo stránky vymazaný. kto však mal to šťastie si ho prečítať, jasne vide ten podvod, ktorý sa udial pred mimoriadnou konferenciov. Vätšiná z novoprijatých 106 členov, boli členmi len na získanie hlasov počas konferencie a tým ich členstvo aj skončilo.
<br/> Naopak, keď si moja manželka dala prihlášku do klubu, aby som mohol odchovať už narodené šteňatá, doteraz z neznámich dôvodov nebola prijatá ,aj keď mi to pán poradca chovu Ševc vopred schválil. Asi následne zakročil veľký šľachtiteľ. Ozaj páni výborníci, nechcete jej vrátiť členské, ktoré Vám omylom vopred poslala na účet?
<br/> Kopoviarom zdar a šľachtiteľom pevné nervy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 1 mesiacom #63604 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
pán predseda KCHSK je pravdepodobne zaujatý aj niečím iným. Podobne ako predsedovia (prezidenti) iných chovateľských klubov, môže zaujatý aj tvorbou nového klubového chovateľského poriadku a pravdepodobne ako člen PKR SPZ aj chovateľského poriadku KR SPZ a s nimi súviacou cenotvorbou pre nečlenov týchto klubov, kedže po novom žiadny záujemca o chov nemôže byť nútený byť členom chovateľského klubu, klub však môže od neho požadovať vyššie poplatky za služby súvisace s chovom.
<br/>V tejto súvislosti ma vzhľadom na osobné skúsenosti s (nazvyme to slušne) &quot;vytváraním si klubu v klube a prispôsobovaniu poriadkov a pravidiel k obrazu svojmu&quot; ma napadlo aj &quot;nevinné&quot; protiopatrenie: ak na jednej strane može chovateľský klub vyžadovať od nečlena - záujemcu o chov vyššie poplatky, na druhej strane by chovateľský klub (a vzhľadom na jedinečnosť postavenia našich chovateľských klubov, ani nikto iný, napr. SPKP) nemal mať právo požadovať zvýšené poplatky od chovateľsky bezúhonného záujemcu o chov, ktorému je upreté členstvo v chovateľskom klube. Chovateľská bezúhonosť by vyplývala z neporušovania ustanovení Medinárodného chovateľského poriadku FCI. Čo vy na to, hlavne vy ktorí ste boli vylúčení a ste chovateľsky bezúhonní? Začiatkom apríla sa uskutoční Valné zhromaždenie SKJ, na ktorom má byť prijatý náš národný chovateľský a zápisný poriadok, patný pre všetkých členov SKJ: SPZ, ZŠK a UKK. Členovia môžu vytvoriť vlastné chovateľské poriadky, ich ustanovenia však nemôžu ísť proti národnému.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 2 týždnami #63630 od mdok1
Odpoveď od mdok1 na tému slovenský kopov
Pozdravujem Vás priatelia. Dovolím si Vás požiadať, tých skúsenejších určite, o radu. Mám fenku kopova, 11 mesiacov. Bývam v RD s veľkou záhradou, takže pohyb má. Samozrejme mám aj voliéru, žiaden brolh, ale s dostakom púohybu. Mám na ňu čas, živená je dostatočne, je to ozaj krásna fena. Ale problém, dokáže preskočiť 1,5 m vysoký plot, každú noc mi vyhrabe dieru po pletivom, čo musím potom opraviť. To by mi neprekážalo, tá oprava. Ale susedia po mne kričia, že pes behá po ulici, napadne ľudí, dokonca mi 2x po sebe priniesla dokonca myšiaka z poľa, rozhrabuje políčka. Takže sa Vás chcem spýtať, čo s ňou, ako ďalej. Podotýkam, že som poľovník, chcem mať psa, pracanta hlavne, ale za slovo nič nedám, ak sa opýtam, čo s ňou. Ďakujem za radu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 2 týždnami #63633 od pytliak
Odpoveď od pytliak na tému slovenský kopov
Elektronicky ohradnik to vyriesi

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 2 týždnami #63634 od mdok1
Odpoveď od mdok1 na tému slovenský kopov
Ahoj, skúsim sa pozrieť ako to funguje..no len dåžka toho môjho plota je veľká, tak cca 75 m, ale pozriem sa na to. Ďakujem, nechce sa mi prísť o psa, myslím, že na všetko a na každého existuje spôsob, len nato prísť:))

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 2 týždnami #63635 od mary
Odpoveď od mary na tému slovenský kopov
Potrebuješ ju ,,umravniť&quot; t.j. maj ju iba vo voliere a keď ju pustíš,tak iba pod dohľadom a aj to využij na jej výcvik.Ak ju zamestnáš,nebude mať čas na voloviny./ako každá žena/.Na noc ju zatváraj !!! Ak ju prichytíš pri pokuse o preliezanie,resp. pri podhrabávaní,poriadne ju švihni.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 2 týždnami #63636 od mdok1
Odpoveď od mdok1 na tému slovenský kopov
Ahoj, no to som si už tiež myslel, len som to nechcel povedať. Už druhý deň je je vo voliére, ale vidieť, že nevie čo so sebou, ale iné neostáva. Potom ju zamestnám keď budem vonku, keď som tam s deťmi, tak sa motká okolo mňa, veľmi nebehá okolo plotov, počúva na príkazy, olizuje deti aj mňa, behá s nimi okolo bicyklov. Akonáhle som vošiel do domu, večer, ostávala na dvore, v noci myslím, teda som ju nezatváral do voliéry. Túlavé topánky dostala až nad ránom, musela si nadvihnúť pletivo a už behala po poli ako namydlená. Ale zaujímavé, keď sa vybehala, vrátila sa späť a ležala pred dverami domu. Moja manželka už má toho plné zuby, fena musí ísť preč a podobne. Každopádne, starám sa o ňu, má ozaj poriadne žrádlo, nespí niekde vonku po stromom, cvičím ju, preto mi aj dosť záleží na tom ako bude. Ale ďakujem aj Tebe za názor, budem sa ho držať, ak by nezaberalo, dám ten al. ohradník.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 2 týždnami #63637 od Akela
Odpoveď od Akela na tému slovenský kopov
Mna by tiez zaujimal ten ohradnik, mas nejaky odkaz, dik.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 2 týždnami #63638 od LEON
Odpoveď od LEON na tému slovenský kopov
tady to máš dobře popsaný www.canicom.cz/ohradniky-pro-psy/ a doporučuji nekupovat ty levný šunty pes tím v klidu projde

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 2 týždnami #63639 od LEON
Odpoveď od LEON na tému slovenský kopov
a nebo by stačilo i tohle www.canicom.cz/ohradniky-pro-psy/elektri...impulsu-sitovy-sz-5/ to není tak drahý jestli máš starší děti aby si nešáhli :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 2 týždnami #63640 od Akela
Odpoveď od Akela na tému slovenský kopov
Ďakujem,mrknem sa na to.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 1 týždňom #63642 od mdok1
Odpoveď od mdok1 na tému slovenský kopov
Ahoj, takže prvé výsledky umravnenia. Robím tak, ako si písal. Stále je vo voliére okrem času, kedy som ja na dvore alebo v záhrade. Našťastie je jar, takže som vonku výrazne častejšie. Vždy ju privolávam menom, aby si nemyslela, že o nej neviem. V prípade, že neprichádza, pozriem kde je, ak pri plote, odháňam ju. Včera som bol v revíry, len na vodítku asi 4 km peši, v blízkosti húštiny na okraji lesa som ju trocha pustil, za 15 min sa vybehala a naspäť na vodítko. V noci je zavretá. A nezabudnem, každý deň tých 20-30 min výcviku. No, zatiaľ to vychádza, tak uvidíme. A čo sa týka ohradníka, pozerl som po nete, je toho nepreberné množstvo, takže sedliacky rozum káže, spýtať sa, čo je odskúšané a kvalitné...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 1 týždňom #63643 od mary
Odpoveď od mary na tému slovenský kopov
Každý pes je ako človek. Kým je malý,treba ho vychovávať. Ja to prirovnávam k prváčikovi.V budúcnosti bude sa tak učiť,aké základy mu rodičia vštepia od prvej chvíle. Tak ako prváčikovi sa treba venovať každý deň a vyzbrojiť sa prei jeho ťahoh rúčkou,trpezlivosťou,tak je to aj so šteňaťom.Ak chceš mať v budúcnosti vedľa seba priateľa,spolupoľovníka, tak to inak nejde.
<br/>Aj decku sem tam treba priložiť ale to neznamená,že ho nemáme rady. / A manželky sa treba opýtať čo ona vystrájala,keď mala pubertu,či ju rodičia tiež vyhodili z domu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 1 týždňom #63644 od mary
Odpoveď od mary na tému slovenský kopov
A el.ohradník je volovina!!! Pes nie je kôň ani krava!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.128 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 295 návštevníkov a žiadni členovia on-line