slovenský kopov

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52622 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
eko , je taka vec ze goooooogle a tam ked napises elektricky obojok tak ti to vypluje asi stovku odkazov ak nie viac. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52624 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému slovenský kopov
Prečo by ho mal chcieť pre seba8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52625 od ekopecto
Odpoveď od ekopecto na tému slovenský kopov
ooo dakujem jarko keby nebolo teba tak neviem:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52626 od LEON
Odpoveď od LEON na tému slovenský kopov
pokuď ho chceš kupovat tak nekupuj ty obojky na pár metru v lese ti bude na nic já mám CANICOM 1500 a i v lese funguje spolehlivě.K používáni ti dám jednu radu chce to myslet né že to psovi dáš a hned na prvním tréningu použiješ to je k ničemu pes není blbec a všimne si změny obojku a spojí si trest sním já ho stím nechávám bez použití apoň měsíc a k němu dostává pes na krk jiný obojky a než to použiju tak dostane ůplně nový a zatím to fungovalo na tři dospělý psi bez problému.
<br/>
<br/>P.S. Pořád je ale podle mě lepší se psu věnovat a vychovat ho bez elektriky než s elektrikou tu používám na cizí psi kde na to majitel kašlal na své psi jsem ho zatím použít nemusel a doufám že nebudu;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52637 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
Leon aspon niekto to sem napise normalne ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52642 od HRR
Odpoveď od HRR na tému slovenský kopov
Lubo prečítaj si poslednú vetu od LEONa z 13.2.2010. Je to presne preto.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52646 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému slovenský kopov
Ale su situacie, ked to nejde, tak to nejde. No tiez sa priklanam k nazoru, ze je to pre cvicitela, ktori uz ma nieco za sebou. Ale vsetko raz bolo poprve.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52668 od brunko
Odpoveď od brunko na tému slovenský kopov
Vies ako to chodi, vycvikar chovu je zaneprazdneny inou pracou ( vid.: www.lovuzdar.sk/inzercia/inzerat-7885/pr...anoverskeho-farbiara ), ako sa zaoberat preskusanim prace z vykonu v diviacom oplotku. Najlepsie sa preskusava v tichosti, nie su ziadni svedkovia, nie je ziadna kritika....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52669 od brunko

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52679 od prepalov
Odpoveď od prepalov na tému slovenský kopov
Netrápi má , kto čo inzeruje a čo predáva. Je to každého osobná vec a každy si robí meno v chove sám.
<br/> Ja som sa dočkal a bol som na preskúšaní včera v Ľubici pri Kežmarku. Bolo to všetko OK. Skúšali štyria rozhodcovia a myslím si že dosť objektívne. Skúšané psy to mali jednoduchšie , pretože obôrka je pomerne malá a priehľadná prakticky bez húštin. Obidve moje suky, Ajka z Hornej Baby a Edora z Polčiny predviedli peknú robotu. Takže ak nevznikne nejaký administrativný problém, môžem ich uchovniť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52685 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému slovenský kopov
Nemôžeš, bol si predsa &quot;trvalo vylúčený z klubu&quot;.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52697 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Hlúpa otázka: prečo by nemohol, ak sa nedopustil žiadneho chovateľského priestupku?
<br/>Len preto, že ho niekto vyhlásil za kacíra a vyobcoval z klubu? Mať vlastný názor na chov predsa nie je chovateľský priestupok, ale iba chovateľská alternatíva.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52707 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému slovenský kopov
Dobre, ale boli sme trvalo vylúčený z klubu (v mojom prípade to už poslušne potvrdila aj DR KCHSK) a zatiaľ je chovateľská činnosť na Slovensku podmienená členstvom v klube. Ak sa mýlim, vyveď ma z toho, ja Ti budem za to len vďačný.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52708 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému slovenský kopov
Chovateľský a zápisný poriadok SPZ
<br/>III. Chovateľ, najiteľ, držiteľ
<br/>1. Majiteľom, chovného psa alebo suky môže byť fyzická alebo právnická osoba, ktorá v čase používania jedinca na chovateľské účely musí byť členom príslušného chovateľského klubu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52717 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Ak sa mýlim, vyveď ma z toho, ja Ti budem za to len vďačný.
<br/>Aj ja som s vami v jednom vreci obahujúcom chovateľov, ktorých sa boja tí, ktorí sú teraz pri moci, ale utešujem sa, že nad pravidlami, ktoré si klubový uzurpátori moci znásilňujú k obrazu svojmu, vládnu zákony tohoto štátu, napr. zákon o zružovaní občanov. Ak nepochodím u nadriadených poľovníckych orgánov, možno pochodím u štátnych.
<br/>Svoju situáciu nechápem ako trafickú, ale inšpirujúcu a povzbudzujúci vidiac, že sú tu i mne podobní. Veď prečo by sme na Slovensku nemohli mať aj alternatívne kluby pre chovateľskú menšinu hlásiacu sa k pôvodným poľovníckym hodnotám a prioritám.
<br/>K príspevku, ktorý zaznel na sneme SPK o úrovni našeho poľovníckeho psiarstva, si dovolím poznamenať, že existujú 2 druhy chválenkárstva: pozitívne a negatívne. Pozitívne chválenkárstvo považujem za užitočný relax, ktorý treba brať s humorom, pri ktorom kdesi v teple pookrejú uťahaní, nezriedka zmoknutí či premrnutí chlapi (i ženy). Negatívne chválenkárstvo, pri ktorom sa kvantitatívne parametre vydávajú za kvalitatívne považujem za viac škodlivé ako osožné a slovenská poľovnícka kynológia by s ním mala skoncovať, ak chce so svojich psov čosi užitočné mať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52756 od kobra021
Odpoveď od kobra021 na tému slovenský kopov
Počúvaj cimbaik na slovensku je aj klub chovateľov duričov zatial kopova nezastrešujú ale stálo by to za pokus.Možno by konvertovali viacerí čo by bolo pre tento klub len plus.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52757 od kobra021
Odpoveď od kobra021 na tému slovenský kopov
Zabudol som majú aj mailovú adresu www.durice.szm.sk

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52758 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
očuj kobra021, poznáš bratské opytovacie príslovie: proč vráva krákorá, když muž chce bojovať?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #53088 od JurajKlesken
Odpoveď od JurajKlesken na tému slovenský kopov
ahojte kto mi poradi dobru chovnú stanicu na šteniatko slovenského kopova

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53278 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému slovenský kopov
chi mi neda, na Slovensku je len jedna taka: Morske oko ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.243 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 281 návštevníkov a žiadni členovia on-line