slovenský kopov

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21575 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
to si robis prdel Igelit :[:[:[:[:[:[:[:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21576 od jozsi
Odpoveď od jozsi na tému slovenský kopov
Igelitka stačí?!No Ty máš ale odvahu takto verejne zháňať papiere!Podľa Teba je to OK?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21590 od Robitusin
Odpoveď od Robitusin na tému slovenský kopov
možno myslel wc papiere na sr...e :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21591 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému slovenský kopov
Ja, ako večný optimista, pevne verím, že igelit patrí k národnostným menšinám a neovláda celkom dobre našu reč, preto len zle formuloval svoju požiadavku. [r]Dúfam, že sa k celej záležitosti vyjadrí a uvedie vec na správnu mieru !!! [/r]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21604 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému slovenský kopov
a ako optimistu Ta urcite potesilo aj to, ze narodnostne mensiny prejavuju taky zivy zaujem o nase narodne plemeno ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21638 od Robitusin
Odpoveď od Robitusin na tému slovenský kopov
:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21695 od DORIS2
Odpoveď od DORIS2 na tému slovenský kopov
SLOVENSKY KOPOV?CO JE TO VLASTNE NASE NARODNE PLEMENO CI SKODNA?{SAMOZREJME IRONIA}.MAME JEDNU NIE VELMI DOBRU SKUSENOST,[NASE PZ] S HOSTAMI ZO SUSEDNEHO PZ. BOL U NICH NA HOSTOVACKE NEJAKY MADAR,KTORY PRAVE NIE OMYLOM STRELIL NASHO FAKT OSUDOM TAK TAZKO SKUSANEHO SLOV.KOPOVA. STRELIL HO A ZAHADZAL HALUZINOU. NAS KAMARAT A MAJITEL TOHTO PSIKA HO PRAVDA NASIEL. HNED KONTAKTOVAL HOSPODARA S ONOHO PZ. KTORY MU TO AKOSI PO SVOJOM VYSVETLIL A DAL MU KONTAKT NA STRELCA! SAMOZREJME VOLAL! CO SA VSAK OZVALO Z DRUHEJ STRANY TEL., TO BY NIKTO NECAKAL! PES VRAJ PREBEHOL HRANICU REVIRU A V JEHO OCIACH BOL DOSLOVA SKODNA!!!!!!!!!!! BOL VRAJ NEOVLADATELNY!!! [ MUSIM NAPISAT ZE DURIL DIVIAKY]. UDAJTE MA, ROBTE CO CHCETE , ZA PSA VAM NEZAPLATIM!!! TO BOLI JEHO SLOVA.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21696 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
no hold aj hovada su medzi nami :[ k tomu sa ine napisat neda :x , potom uz jedine oko za oko zub za zub !

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21709 od Igelit
Odpoveď od Igelit na tému slovenský kopov
Chlapci zijeme na Slovensku ,cize v krajine neobmezdenych moznosti,tak neviem co sa cudujete.Mam dobreho psa a verte tomu ze ho postavym na papiere...;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21718 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
Potom to plemeno tak aj vyzera vdaka takym ako Ty :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21719 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému slovenský kopov
mozno psa das na papiere, ale tebe by ich mali zobrat aj s rod. listom:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21720 od kettneR
Odpoveď od kettneR na tému slovenský kopov
Vieš čo, radšej taketo blbosti ani tu verejne nevypisuj, lebo potom aj tak chov vyzera:[
<br/>nielenže to robíš proti predpisom, ale aj proti moralke. Polovnictvo nie je len o love, prikrmovaní ale aj o moralke. Ale to je asi cudzie slovo pre takých ako ty :[:[:[
<br/>
<br/>Ak chceš písať prispevky do tohto fora , tak take čo sa týkaju témy a nie takýchto bludov.!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21722 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému slovenský kopov
len ono sa to bohuzial temy tyka ..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21724 od sibo
Odpoveď od sibo na tému slovenský kopov
takemu by som ruky olamal, inak ak dobre viem tak zakon hovori nieco o tom ci sa moyu strielat polovne a sluzobne psy. podla mna ste naho mali podat tresne oznamenie ked nemal ani snahu a lutost nad tym co spravil. taky clovek do lesa nepatri...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21725 od abba
Odpoveď od abba na tému slovenský kopov
Ak chces pouzivat psa,len ako polovne upotrebitelneho a nie do chovu nevidim tu az taky zasadny problem, pes existuje mas s nim nieco odpolovane a ma ho rada cela rodina, ale mam par otazok: - preco si si kupoval psa bez PP?
<br/> - preco niekto odchovava bez PP?
<br/> - preco ti polovny hospodar povoli polovat so psom bez PP?
<br/> /v nasom PZ sme si odhlasovali prisny zakaz vstupu do
<br/> reviru so psami bez PP, lebo mudrlantov typu: ja s nim,
<br/> len brlohujem a likvidujem skodnu bolo dost, ale na
<br/> spolocne polovacky, sme si museli volat hosti s pol. upot.
<br/> psami a psa, ktoreho kupilo PZ nemal kto chovat/
<br/>
<br/>Stretol som sa aj s opacnym pripadom pes AJD vynikajuci pracant na SD. Pytal som sa
<br/>majitela, ci ma vystavu? Odpoved bola. Naco by mu to bolo on potrebuje psa len pol.
<br/>upotrebitelneho. Pes bol podla mna a dalsieho chovatela exterierovo bez chyb urcite vyborny. Tak sme sa ho pytali, kde si pojde kupit dalsieho psa, ked mu tento dosluzi
<br/>a nezanecha po sebe potomstvo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21764 od Igelit
Odpoveď od Igelit na tému slovenský kopov
V nasom zdruzeni musi kazdy odchovat 7rokov psa na papieroch.Psa som kupil pre seba bez papierov na polovacku.Pes je velmi dobry a po dobrych rodicoch,,,,no kedze zrazu som narade chcem to poriesit takto,pokial to pojde.Viem ze to ludia bezne robia,,,,sam viem o niekolkych.Pre niekoho je to neuveritelne ale je totak.Pes nepojde na ziadnu vystavu ani do chovu,,,bude cisto iba polovat....onic ine tu nejde tak sa pani nerozculujte.Mate to vysvetlene tak to nemusite dalej rozvyjat.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21784 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému slovenský kopov
Ale musíme to rozvíjať, pretože to je kynologické pirátstvo najhrubšieho zrna. Preto to potom vyzerá v našich chovoch tak, ako to vyzerá. Čo myslíš, prečo klubový víťaz a víťaz pohára, veľmi pekný a dobrý pes, počas celej svojej chovnosti v podstate nedal žiadne kvalitné potomstvo, ba naopak vychádzali od neho strašne rozhádzané vrhy, biele fľaky, no katastrofa. Poviem Ti prečo! [r]Vďaka takým špekulantom ako si Ty, [/r]ktorí jedným šmahom zmaria niekoľko desiatok rokov trvajúcu prácu poctivých chovateľov, ktorí sa vo svojej genetickej práci držia rodokmeňov, ktoré sa potom, ešte raz opakujem, vďaka takýmto záškodníkom, stávajú len bezcenným zdrapom papiera.
<br/>Rád by som vedel lokalitu odkiaľ pochádzaš, aby som sa potom pri párení tejto oblasti a psom pochádzajúcim z tejto oblasti zo široka ďaleka vyhýbal, pretože, chvalabohu ešte poznám na Slovensku [r]aj poctivých a čestných chovateľov, ktorí si zaslúžia moju úctu a uznanie !!! [/r] Tebe by som sa však veľmi rád pozrel do očí, čo si to za človeka, kynológa a poľovníka . Pretože ten, kto podvádza vo svojej záujmovej činnosti, ten podvádza aj v živote !!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21786 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému slovenský kopov
pekne povedane Stefan.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21787 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému slovenský kopov
ano, velmi pekne, len pochybujem, ze prislusnik kmena igelitov porozumie jazyku kmena cimbalikovcov

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21794 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
Stefan to vies najlepsie by bolo mat super psa z PP za 500sk potom by vsetci takyto ako igelit mali psov z dobrych vrhov . Lenze su to ludia co nedaju viac za psa ako 1000sk a radsej budu pofidernym sposobom zhanat preukaz povodu . V klube sa mozete aj potrhat a takyto vam kazia o to o co sa snazite .
<br/>
<br/>Igelit a ty sa zamysli preco tvoj pes je bez PP . genetika , vrodene vady apod veci ti asi nic nevravia ty kvazi kynolog !

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.202 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 623 návštevníkov a žiadni členovia on-line