slovenský kopov

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21109 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému slovenský kopov
Akurat ze sa vydari tak 1 zo 100. Uz je chov tak doondeny-komercia-znamosti atd-ovplyvnovanie na vystavach atd,ze by som kupu Kopova neriskoval.Ale par polovnikov,ktorí su spokojní a psiky su super poznam.Ale len velmi malo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21111 od joscek
Odpoveď od joscek na tému slovenský kopov
Keď som začínal, tak takýmito vyjadreniami ma odradili od kúpy SK starší poľovníci. Dal som sa odradiť a kúpil som šteňa iného plemena. Pes bol exteriérovo I , pracovne slabá III. Ako som chodil s tým psíkom po skúškach, prišiel som na to, že kopov je to pravé pre mňa. Momentálne mám troch kopovov, dva staršie SD I. PF II. FSMP I. Mladú momentálne pripravujem na skúšky, javí sa veľmi dobre. Čo sa týka výstav mám k ním tiež výhrady ale nič nie je ideálne. Nemám chovných jedincov, takže o komercii nemôže biť reč. Je potrebné otvoriť oči a robiť si svoj názor

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21117 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému slovenský kopov
Keď som si pozrel Tvoje fotky, pri všetkej úcte, rozhodol som sa, že na toto nebudem reagovať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21118 od kyra9
Odpoveď od kyra9 na tému slovenský kopov
Ahoj, prosim Ta mozes mi poslat mail, chcem Ti poslat fotku jedneho kopova, rada by som pocula tvoj nazor na neho. Vopred vdaka. Katarina

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21119 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému slovenský kopov
Nepoznáme sa, ale faktické argumenty, ako sú aj tieto Tvoje, plemenu, a to je jedno o aké sa jedná, vždy najviac pomôžu. A tí, čo ma poznajú vedia, že aj keď som zarytý kopoviar, žiadne plemeno nikdy nehanobím a nepodceňujem. Preto rád Ťa spoznám v Hrádku, keď prédeš! Lovu, kynológii a kopovom zvlášť zdar!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21120 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému slovenský kopov
Samozrejme, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., ale z fotky nesľubujem žiadne zodpovedné hodnotenie.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21125 od kettneR
Odpoveď od kettneR na tému slovenský kopov
zdravím vás p. Cimbalík, chcel by som vas poprosiť o radu-pomoc. zhánam štena slovenskeho kopova či nahodou ničo neviete, alebo či by ste mi nevedeli poradiť nejaky kontakt na p. Keleczényiho z Pukanca. najlepšie č.t. dakujem kynologii zdar Rado k.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21129 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému slovenský kopov
Nechcem ho dávať do fóra, možno si to neželá. Pošli, p.s., Tvoju mailovú adresu a mailom Ti pošlem Jurajove t.č.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21135 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému slovenský kopov
Nemusis sa urazat,Cimbi ak si si vsimol velakrat som sa s tebou stotoznil a podporil tv.nazor.Ja netvrdim ze kopov je zly.Mne sa paci.Len som podotkol ako kazia meno tohto plemena partie zamerane cisto na komerciu.:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21136 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému slovenský kopov
Nemusis hned prskat.Ako si si mohol vsimnut na inych temach viac krat som ta podporil v tvojich vyjadreniach.Netvrdim,ze Kopov je zly pes.Naopak.Ak si to cital tak som povedal ze partie zamerane len na komerciu len kazia dobre meno.Ja mat viac miesta,tiez by som ho asi mal.Ale od seriozneho cloveka.TAk sa nedurdi.Ja ti prajem len ie najlepsie zazitky s tvojim havkacmi.A fakt neviem cim ta pohorsili moje fotky.:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21151 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému slovenský kopov
Nepohoršili, bože chráň!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21152 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému slovenský kopov
Dufam,ze to myslis uprimne. JA by som bol len rad,keby bolo takych naozajstnych serioznych fanatikov psickarov co najviac.A ak mi to cas dovoli tak sa do Hr. rad pridem pozriet.8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21153 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému slovenský kopov
Bohužiaľ ja vždy všetko myslím úprimne a poviem priamo a otvorene a to sa v živote nevypláca. Ľudia to nemajú radi. Čo už. V Hrádku si to s tebou rád rozdám o tom pomere 1:100. Myslím to v dobrom a priateľskom a nie v konfrontačnom duchu!:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21155 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému slovenský kopov
Predpokladam ze myslis opacny pomer.1 zo 100 sa nevydari. Ale uz je to tak s Vami kopoviarmi.Len tak dalej.8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21161 od kyra9
Odpoveď od kyra9 na tému slovenský kopov
Ahoj, chcem sa len spytat, ci ti tie fotky prisli? Ak nie, skusim to poslat este raz. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21164 od kettneR
Odpoveď od kettneR na tému slovenský kopov
super konečne som sa dopatrel. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21182 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému slovenský kopov
Áno, ale ešte som nemal čas podrobnejšie sa im venovať. Prepáč, hneď ako si nájdem čas, pošlem Ti stručné ale nezáväzné hodnotenie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21183 od kyra9
Odpoveď od kyra9 na tému slovenský kopov
ahoj, uuuplne v pohode, ved to neponahla, len mne ten mail niekedy blbne, tak som nevedela, ci ti to vobec dorazilo ;). a jasne, beriem to ako tvoj subjektivny nazor, ved preto som ti to aj poslala, chcem vediet co si nezavazne myslis. pekny den prajem. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21572 od Igelit
Odpoveď od Igelit na tému slovenský kopov
Prosim vie niekto zohnat papiere na slovenskeho kopova polovne upotrebitelneho.Tak do troch rokov veku.dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21574 od saris
Odpoveď od saris na tému slovenský kopov
sranduješ????????? Chceš zmeniť bezpapierového psa na papierového?? To je podvod a určite sa to nebude nikomu páčiť.........tobôž nie poctivým chovateľom nášho národného plemena.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.181 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 233 návštevníkov a žiadni členovia on-line