slovenský kopov

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21796 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému slovenský kopov
Jaro, nie vsetci maju prijmy na bratisalvskej urovni :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21797 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému slovenský kopov
Asi si nepochopil podstatu veci. TOTO NIE JE O PRÍJMOCH !!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21800 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému slovenský kopov
Vazeny p. Cimbalik,
<br/>
<br/>ano, nie je to o prijmoch, ale o tom, ze chovatelia nevedia co za stena pytat. Tymto nevyjadrujem suhlas s konanim Igelita. Nabuduce Vas poprosim, nechajte si pre seba osobne invektivy typu &quot;... nepochopil si... &quot;
<br/>
<br/>S pozdravom Baikal.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21801 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému slovenský kopov
my sme jeden z poslednych zaostalych statov kde si nevieme ohodnotit psa, mne cena za jedno stena nezaplati ani zranenia psa za sezonu, ani skusky. mas ty vobec ponatie kolko stoji priprava psa na SD tak aby boli v prvej cene, alebo aby zvladol medzinarodne brloharky v 1c ak na to ma, lesne.... a potom niekto povie ze 10t je vela, kamos za hranicami predava terrierov za 1000e a o farbiaroch ani nehovorim a to su stence, je to plno roboty, vyskumu, casu...:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21802 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému slovenský kopov
vlastne ano, za krmivo 2500t, za ockovanie 500 na stena, za krytie, vycvik, skusky vystavy,cestovanie, dosiahnute vysledky, cas a dodatocne naklady nebudem ratat. a stena dam za 500skk, som bohaty a toto robim ako charitu pre chudaka polovnika, ktory ci chce ci nie minul tisice na vystroj.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21803 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému slovenský kopov
a tetovanie, odporucanie na parenie, PP, petpasport,.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21804 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
Lubo prekvapujes ma , otvor oci 8o , co furt kurva mate s tou bratislavou , to ze je niekto bratislavcan musi hned zarabat 50 000 - 100 000 mesacne . Ked budem chcet psa tak si nan budem setrit nie . To mi chces povedat ze len bratislavcania kupuju psy s preukazom povodu lebo na to maju platy ?????????????????,

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21805 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému slovenský kopov
Prave pomaham chalanovi objednat u Wolfa v Suhle flinticku po ktorej cely zivot tuzil, je to clovek (aj vdaka svojej zapalenosti pre svojho konicka, poctivosti a dobrackosti) s podpriemernymi prijmami i na nase vidiecke pomery ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21806 od michal
Odpoveď od michal na tému slovenský kopov
Chováš psy na kšeft alebo pretože ťa to baví??? Na psovi ani na šťenatach ak ti ide o podstatu nezarobíš....Ja tiež radšej dam šťeňa polovníkovi za lepšiu cenu, ked viem, že bude doň nebude kopať a bude s ním polovať ako keby som to mal dať drbovi, čo poňom bude šlapať. To, že kamarat predava šťeňa za 1000 EUR nič neznamená. V absolútnych číslach pri prepočte na príjmy u nas šťeňa bude drahšie. Ja som tiež kupoval psa, cenu som nezjednával, lebo ked som videl chovateľa, co tomu daval, vedel som, že nove auto z toho mať nebude. A ver tomu, že za tých par mesiacov, co ho mam som doňho napchal viac ako bola jeho cena, ale nikdy som to neriešil, lebo ak by som na to pozeral takto, tak toho psa nikdy nekúpim a radsej kupim novú flintu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21815 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému slovenský kopov
chovam psy pre radost, ale musime si stanovit ohodnotenie prace, vsetky stenata co isli odo mna s Petom boli za cenu, ktora nepokryje ani zdaleka vsetky naklady, viem ze chov lov psov je minusova zalezitost, ale nenecham po sebe uplne sliapat, pre info keby kazde stena islo po 1000 eur tak aj tak nepokryju nakl. vlozene do tych rodicov a bolo ich 5. ja mojmu psovi doprajem len to najlepsie, strava, starostlivost, vybavenie na pracu.....
<br/>
<br/>ale uz to nebude dlha doba a zmeni sa to, a bude sa platit, za kazdeho polovne upotreb. psa, ak PS nebude mat napr. durica tak si ho na spolocnu prenajmu, vsetci by chceli spickove zviera za 500skk a za 1000skk spickoveho chov. kopova alebo Far. so skuskami

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21818 od Jenda
Odpoveď od Jenda na tému slovenský kopov
To je dobrý, vycvičit psa na I. ceny je opravdu nákladné, na II a III ani tak ne.......:]:]:]:]:]:]
<br/> A to že chovatel neví kolik má chtít za štěně je pouze jeho záležitost. V dnešní době se nechá zjistit všechno, takže i průměrné ceny štěňat, ceny za krytí atd. Pak-li že nekdo chce vydělávat na chovu, cenu natáhne. Pak-li že chce prodat štěňata, prostě standartním způsobem udělá cenu průměr +/- 1000 korun. Když má někdo známý špatný chov, jde opravdu jen o 1000 korunu. A kdo chce mít psa tak si ho koupí za 1000 a klidně i za 10000. :x:x:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21821 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému slovenský kopov
jendo vies ako som to myslel, a hlaven u vas rezete tie stenata tiez slusne, bedlingtoni u Vas nejdu pod 10tkc, CT 15tkc, Pattry 8tkc, zhanal som border koliu pre kamosa na salas 15tkc.
<br/>priprava na skusky je vseobecne tazka, ale ja chodim s nadejov na prvu cenu a podla toho podriadim trening a vycvikove discipl., vsak kolko psov dojde na FD a nemaju zvladnute odlozenie, vodenie na remeni, ale nejako to na tu utlapkaju na 3c. ja sa snazim chodit aj na vrcholove klubove skusky. ale vsak si rozumieme a urcite vies co som tym chcel povedat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21823 od Jenda
Odpoveď od Jenda na tému slovenský kopov
No pochopil som to po svom. Podle mě nebylo treba zmiňovat tie prve ceny. No zrejme si sa pokusil o marketingový tah.Ale co už, tvoja vec.
<br/>Maťo viděl jsi někdy takovéto svým způsobem málopočetné plemeno za 4-5000? nehledě na to že tebou zmiňovaná plemena jsou stále ještě v široké veřejnosti bráni jako gaučáci. Zlobte se na mě jak chcete ale je to tak...Neubírám jim jejich jkvality ale prostě jsou zatím vidět jen na výstavách.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21832 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému slovenský kopov
jendo ja si kupujem kvalitu a nie to co je pocetne alebo nie, a povazovat pattera za malo pocetne plemeno? ja tvrdim, ze netreba pozerat na to ci je to jagos, border,ct, kopov ale na vysledky rodicov, ked raz ma bedlington len fd v 3c, nema o nic vacsiu hodnotu ako jagos s tymto vysledkom, ale ked ma plno vrcholovych skusiek v 1c tak sa to ma ohodnotit. a nie marketingovy tah, ale skutocnost od vas, urcite sa najdu aj lacnejsi ale kvalita? ovce od mojho psa isli lacnejsie o dost ako vsetky tieto spominane plemena, lebo som chcel pre nich dobrych ludi a hlavne polovnikov a urcite nebudeme cakat kym prijde niekto a da 20t.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21833 od Jenda
Odpoveď od Jenda na tému slovenský kopov
Vždyť nikdo nespal že ty kupuješ jen málopočetná plemena;) Akorát že je vlastníš. Mato ..zkoušky a to co pes zvládne v terénu je věc trochu jiná. Znám psa, kterej jezdí po memoriálech, vyhrává a pak vezmeš na lov a pes neví co se slučí a patří.
<br/>Marketingovým tahom som myslel vložení prvních cen do tvého příspěvku.
<br/>Mato a ceny tvých štěňat....nezkoušej mě presvědčit že by si je rád neprodal za víc....kdyby to bylo tak jak si myslíš, tak ti lidi utrhají ruce a ne že budeš nabízet štnce kde se jen dá. Jinak nic v zlom;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21836 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému slovenský kopov
jasne, ze sa nedali predat za viac a hned, lebo kazdy polovnik povie ze prac.terrier stoji max. 5000,- a aj to je uz vela, ps moj pes ma tolko praxe, ze by si sa cudoval. ja ho mam vlastne pre prax a sutaze berem ako propagaciu plemena, keby nebola tak polovnikom nepredam ani chlp. Chcem len nech sa plemeno rozsiri. ps nejeden clovek povedal, ze keby ten moj pes nevyzeral ako vyzera tak by do neho siel, ale ze si skratka nemoze dovolit prist na polovacku s takym psom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21841 od pacho
Odpoveď od pacho na tému slovenský kopov
Prečo riešite iné plemeno v tejto téme, na naše plemeno je téma otvorená.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21848 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému slovenský kopov
Ak je slovné spojenie &quot;nepochopil si&quot; osobné invektívum, tak potom sa Ti hlboko ospravedlňujem. Sem by som skôr zaradil toto: Jaro, nie vsetci maju prijmy na bratisalvskej urovni . Nevieš náhodou kto to napísal???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21853 od LEON
Odpoveď od LEON na tému slovenský kopov
mám malý dotaz jak si někdo může dovolit prodat štěně kopova nebo i jiného plemene bez PP za 500 sk podle mě to musí bohatý člověk když si vezmu kolik stojí očkováni odčervení kvalitní krmení pro štěňata i pro fenu platba za psa a další věci které jsou potřeba to já bych si dovolit nemohl takový pracháč nejsem aby dotoval někoho kdo chce mít psa za almužnu která v žádném případě nemůže pokrýt ani náklady! A vykřikovat že si papírovýho psa může dovolit jenom někdo je trapný protože cena štěněte i kdyby byla 20 000 je ůplný pakatel proti tomu co do psa dá človek který se mu věnuje během jeho života.kynologii zdar

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21862 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému slovenský kopov
Bohužiaľ, to tým pánom nevysvetlíš, pretože ich myslenie je niekde inde. Pre mňa je to nepochopiteľné a to už bohužiaľ mám neaký ten rôčik.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.179 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 137 návštevníkov a žiadni členovia on-line