bedlington terrier

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21236 od pacho
Odpoveď od pacho na tému bedlington terrier
Ahoj, Maťo je z BA. Štence mám ja a aj som zo Zvolena. Je ešte jedno posledné. Ale ak máš naozaj záujem tak to môžeš riešiť aj s ním.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21239 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému bedlington terrier
cau ako Peto napisal som z Ba a stena je vo Zvolene, to vsak nie je problem, vsak republika je mala a hlavne ak mas zaujem o stena bedlingtona na polovacky a s kvalitnym exterierom inu moznost nemas. kludne zavolaj na 0908811535 alebo napis na mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. stanic je viac, ale na polovacky to nie je iba ak tak dobytu ako yorka.
<br/>
<br/>cau

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21251 od matulkoh

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #21291 od foxhunter
Odpoveď od foxhunter na tému bedlington terrier
Vo štvrtok idem do Zvolena, tak by som sa mohol kuknúť na toho barana.(ovečku)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #21295 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému bedlington terrier
ok tak zavolaj, budu tam aj obaja rodicia

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #21302 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému bedlington terrier
tak sa vidime vo zvolenskej slatinke, ak si tu pod na pokec

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #21344 od nibowaka
Odpoveď od nibowaka na tému bedlington terrier
napis kde na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #21486 od foxhunter
Odpoveď od foxhunter na tému bedlington terrier
Maťo so psíkom som maximálne spokojný;) nielen ja ale celá rodina včetne jagoša.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #21498 od pacho
Odpoveď od pacho na tému bedlington terrier
Tak to ma teší, že som ho dobre choval:). Maťo je ešte u mňa na chalupe akurát idem za ním tak mu to odkážem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #21560 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému bedlington terrier
som rad, ze si spokojny a dufam, ze ti bude robit iba radost a hlavne, ze ta stretnem niekde na vystave a hlavne na skuskach a budem ti moct zagratulovat k uspechu. Peto s babsy ich dobre odchovali, kvalitne granule su zaklad, plus sem tam maso, zelenina cestovina, kozie mlieko. treba vsak davat pozor, aby neprerastol, to by potom tazko brlohoval.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #21628 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému bedlington terrier
bol by som rad keby novy majitelia bedlington TERRIEROV z casu na cas prispeli svojimi poznatkami, postrehmi, skusenostami s tymto plemenom do tejto temy a tak pomohli propagovat toto plemeno medzi polovnickou verejnostou.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #21654 od foxhunter
Odpoveď od foxhunter na tému bedlington terrier
Propagácia bude, ale nevládzem ani písať taký som unavený včera som celý deň robil tú búdu a ešte som ju nedokončil (stena hrubá 9 cm doska, filc, polystirén, filc, preglejka), takže psík spal ešte vo vnútri. Včera celý deň mačku naháňal tekže spal ako baránok.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #21655 od kurt
Odpoveď od kurt na tému bedlington terrier
Len prosím ťa nezabudni na vetranie. Polystyrén totiž neprepúšťa vodné pary a tie zostanú vo vnútri. :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #21656 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému bedlington terrier
robil si ju 2-komorovu? ako hruby polys.? resp. komora na spanie je izolovana od strechy, podlahy, a vsetkych stien vcitane tej odkial vchadza do komory na spanie?, ja som ju tak staval, s tym ze buda stoji na dvoch hranoloch, aby bola izolovana od zeme, na zimu davam este dnu stare handry a na vchod do budy a do komory na spanie davam este zasteru.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #21658 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému bedlington terrier
cau andrej, myslim, ze cez vchod sa bude dost vetrat, co myslis a pes aj tak spi v predsieni ak mu je teplo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #21750 od kurt
Odpoveď od kurt na tému bedlington terrier
Nejde o teplo ale o vlhko. Vetranie cez vchod by malo stačiť, ale aký má zmysel robiť zateplenú búdu ak zostane vchod otvorený. Ako keby si sa snažil vykúriť dom s otvorenými dverami.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #21755 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému bedlington terrier
moja ma vchod vonkajsi 20x20 a vnutorny 16x16 a prijde tam plachta na oboje.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #21758 od kurt
Odpoveď od kurt na tému bedlington terrier
Veď práve tou plachtou zastavíš prúdenie vzduchu, čo je v poriadku kým tam nie je polystyrén. Ten zastaví prestup vodných pár cez stenu búdy a cez plachtu nebudú stačiť unikať a môžu sa kondenzovať v búde. Nehovorím, že sa to určite stane, ale môže sa stať. My pre dospelé psy robíme búdy z 2,5 cm dosky - iba jedna vrstva, v zime vonkajší vchod zakrývame kobercom a do búdy sa hodí kus slamy a je to vybavené. :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #21924 od papo
Odpoveď od papo na tému bedlington terrier
O bedlingtonovi sa v téme slovenský kopov rozbehla vcelku zaujímavá diskusia o jeho cene, a cene psa všeobecne.
<br/>Myslím, že viacerí majú skreslené predstavy o nákladoch spojených s chovom a výcvikom kvalitného psa, mnohé náklady sa akoby „nerátajú“, počítať ich do ceny psa je priam zárobkovou činnosťou chovateľa. Koľko stojí jedna hodina strávená výcvikom? Priemerný remeselník vám naúčtuje napr. 250 Sk a nik ani nepípne. Kilometrovné auta Vám naúčtuje 14 Sk, a je to v poriadku. Účasť na skúškach, či výstavách nie je len zápisné, či štartovné...Veterinárna starostlivosť, kŕmenie, vytvorenie podmienok na umiestnenie psa, literatúra, telefóny, atd. ......
<br/> Naraz sa dopracujeme k číslu, z ktorého ide hrôza. 1000 euro? Teda polka platu inde? Veď dať tu polku priem. platu za slušné šteňa, ktoré má dlhodobo výborný pôvod je moc? Ja vravím, že aj to je málo. Pre nás je napr. nemysliteľné vycestovať kvôli krytiu za psom nejakých800-1000km. Prečo je to u špičkových chovateľov v Európe naprosto normálne?
<br/> A argument, že tie peniaze sa nikdy nevrátia je scestný, nejdem to ani rozvádzať. Horšie je, že je čím ďalej, tým viac ( v %) chovateľov, ktorí to robia v mínusovej bilancii, len pre lásku ku psíkom, dúfajúc, že ono sa im tie peniaze niekedy vrátia - nemám pravdu? A to nevravím, že každá takáto činnosť potrebuje aj peniaze na rozvoj, teda nejaké tie pomôcky, ktoré psa napr. zabezpečujú pod zemou. A chovatelia - poľovníci sa teda za svoje peniaze snažia udržať niektoré plemená ako poľovné, napriek vyčíňaniu klubov, viď napr. teriérsky. A mnohé ďalšie čelia znižovaniu kvality chovov veľmi laxne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22058 od foxhunter
Odpoveď od foxhunter na tému bedlington terrier
Hádate sa tu o cenách šteniatok, či dať 5,7,10 alebo 15t., človek si až neskôr uvedomí , že tá prvotná investícia je len nepatrná čiastka z celkových výdavkov a preto sa oplatí zainvestovať, kúpiť si šteniatko po kvalitných rodičoch (hlavne pracovne) aj keď je to trochu drahšie ako sú priemerné ceny daného plemena .Môjho bedlintona som kúpil za cenu , ktorá ide možno pod priemernú ;), ale včera keď som ho prvýkrát dal na vodítko tak disciplínu &quot;vodenie na remeni&quot; by spravil lepšie ako môj jagoš na svojich prvých skúškach, takže som maximálne spokojný.::P A ešte jedna vec poľovník bez psa je len polovičným poľovníkom. Lovu a kynológii Zdar.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.117 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 274 návštevníkov a žiadni členovia on-line