bedlington terrier

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20655 od pacho
Odpoveď od pacho na tému bedlington terrier
Prídem rád, len musím pozrieť ako mi vychádza služba. A dúfam že už v tom čase budú štence pri nových majiteľoch.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20661 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému bedlington terrier
caute ako sa tu rozbehla debata, vcera mi aspon ta CT urobila naladu, zatial vyzera vynikajuco, aj kamaratova pattoska s foxom sa ukazuje dobre. napisal som este zopar inzeratikov a uvidime, snad to vyjde. Milan tvojej dracici sa ako dari? pocuvam samu chvalu na nu? Jasne v septembri sa chystam, ze zoberem konecne dovolenku a vybehnem k Petovi, tak potom by sme mohli ist pozriet aj k tebe Stefan, prevetrat svinky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20703 od pacho
Odpoveď od pacho na tému bedlington terrier
Tak volal som aj Romanovi, ale ešte sa nevyjadril. Ja určite prídem , ale ako naposledy podvečer lebo 25.8 mám dennú do 18.00 takže okolo 19.15 hod som tam, pokecáme a niečo môžme preliať aj cez hruď
<br/>:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20714 od MILKO
Odpoveď od MILKO na tému bedlington terrier
Všetko bude nachystane a dones aj štence alebo možeš prísť aj v nedelu do obeda ak sa nebude dať v sobotu.Možno prídem aj na výcvikové.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20779 od pacho
Odpoveď od pacho na tému bedlington terrier
Ja určite prídem v sobotu po dennej, v nedeľu mam nočnú takže to nič. Ak ich ešte budem mať tak ich donesiem, ale dúfam , že už budú preč. Ak by si náhodou niekoho vedel kto by to chcel tak mi daj prosím ťa vedieť a určite to nemusí byt poľovník. Ja na výcvikové nejdem , tento rok dám prednosť Antolu. A nakoniec sa vidíme v sobotu na výstave tak to všetko doriešime. Tak zatiaľ čau.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20952 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému bedlington terrier
mame este dvoch terrierikov, vymenili by sme ich aj za odstrel trofejovej raticovej zveri.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21038 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému bedlington terrier
Trochu si urobim reklamu a dam sem prispevok z Myslivosti
<br/>
<br/>Jan Konvička [20.8.2007]
<br/>Tak jsem si vcera privezl jednoho pejska od Mateje. Musim priznat, ze domluva byla absolutne stoprocentni a Matej vysel ve vsem maximalne vstric. Pejskovi je 10tydnu a je absolutne nebojacny, vyrovnany a temperamentni. Urcite je predcasne se poustet do jakychkoliv soudu, ale jsem nadmiru spokojen a prekvapuje me Arvyho neuveritelna sebejistota s kterou se pohybuje i mezi mnohem vetsima zviratama. Je to proste bomba. Moc diky Mateji

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21041 od Jenda
Odpoveď od Jenda na tému bedlington terrier
Nebýt tak daleko, tak si jistě aspoň dvě štěňata vezmu..........:x:x:x:x:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21043 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému bedlington terrier
jendo odkial si? kludne ti ich dovezem ak to myslis vazne, alebo po niekom poslem.:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21048 od Jenda
Odpoveď od Jenda na tému bedlington terrier
Jistě jsi vydedukoval s ohledem na mé předchozí poznámky k ČT, že se jednalo o žert,,,,,:I

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21050 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému bedlington terrier
jasne, len som chcel podpichnut:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21177 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému bedlington terrier
chlapi chlpacikov mam stale doma, ak by bol nejaky zaujemca urobim mu dobru cenu, alebo vymenim aj za trochu slusnejsieho certika, palickara

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21188 od nibowaka
Odpoveď od nibowaka na tému bedlington terrier
Matulkoh pozrel som si tvoju stranku. Pises tam v charakteristike plemena /myslivost 2000/, ze ho vyuzivali pytliaci - to nehlasia teplu stopu? A aky to ma akcny radius? A co orientacia a poslusnost? Skusal si to aj na farbe? Trochu vela otazok , ale choval som niekedy jagose a welshe a hlavne tie jagose privalmi drave na moj vkus. Takze chcel by som vediet o tvojich psikoch viac - som len zvedavy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21191 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému bedlington terrier
z hlasitosti na stope ma 4, hlasi kazdu stopu - teplu, ta stranka nie je moja ale kamosova, akcny radius ma obrovsky prirovnal by som to ku kopovom, orientacia vyborna, a co sa tyka poslusnosti na to ti odpovedia vsetci co poznaju Akelu, ja osobne nepoznam poslusnejsieho psa, kolko psov zadownujes 1m od lisky, sedi vedla teba na zemi a srna na 5m a ani nehlesne. ale ako som povedal lepsie ti odpovedia ty co ho poznaju. ci som to skusal na farbe? v den siedmich mes. dohladal asi na 1km lanstiaka, minuly rok po uraze trojnohu este zijucu bachynu cez kopec. odpovedou by ti mohli byt aj SD 1c CACT LS 1c CACT mam sice este neopravene FD3c stopa 2 hlasic ale to mal len rok, ucil sa pes a hlavne ja.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21193 od pacho
Odpoveď od pacho na tému bedlington terrier
:) áno sú to vyšpičkované terrieriky teda aspoň tie naše dva.:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21194 od saris
Odpoveď od saris na tému bedlington terrier
Pozeral som si teraz nejaké stránky o tomto psíkovi. Zaujímavé plemeno.......... Vyzerá celkom šikovne

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21195 od nibowaka
Odpoveď od nibowaka na tému bedlington terrier
To co pises je na teriera ozaj spica, hlavne ta ovladatelnost pri zveri. Vies psiki su moja srdcova zalezitost a vzdycky ma zaujimaju nove veci. Aj o bedlingtonoch som mal mienku, ako asi 99% polovnickej verejnosti , za su to uz iba izbovi psici. Menim vsak nazor , nielen preto co si napisal ale hlavne pre vysledky na skuskach. Tie hovoria za vsetko. Ja som uz vyskusal viacero plemien, ale najviac ma to taha k farbiarom. Samozrejme ze vela zavisi aj od druhu reviru a druhoveho zastupenia zveri , akeho psika tam vyuzijes , ale tebe to urcite vysvetlovat nemusim.Citit z teba ze si velky kynolog.Nechapem ale. ze mas problem s umiestnenim psikov-podla mna su nadherny. A to som si myslel , ze novinky u nas letia.
<br/>Keby sa niekedy naskytla moznost, rad by som si pozrel tvojho ,, bedika´´ osobne.Cau.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21196 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému bedlington terrier
kedy kolkvek ti ho ukazem, predvediem, ale musim jedno dodat ak to niekto chce na lov a ako spolocnika su len dve stanice, ktorych psi za nieco stoja, resp len urcite spojenia a ako najlepsie sa ukazuje to nase, Akela X Babsy. chzstam nejaky import z krajiny povodu, malo by to udrzat resp. zmensit telesny ramec. a vyrazne ztmavyt zafarbenie a zhrubnut struk. srsti. Ale urcite chceme opakovat krytie avsak az po nazbierani dostatocneho poctu zaujemcov./ zaloha-nevyhnutnost/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21201 od pacho
Odpoveď od pacho na tému bedlington terrier
Ahoj neviem s kadiaľ si ale ja idem so sukou pravdepodobne v septembri na skúšky. Na aké ti môžem pripadne napísať na tvoj mail ak mi ho pošleš.8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21226 od foxhunter
Odpoveď od foxhunter na tému bedlington terrier
Matulkoh ja by som možno mal záujem, skade si?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.113 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 245 návštevníkov a žiadni členovia on-line