bedlington terrier

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18153 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému bedlington terrier

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18154 od papo
Odpoveď od papo na tému bedlington terrier
krásne, zvlášť to so žltou šnúrkou;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18187 od papo
Odpoveď od papo na tému bedlington terrier
zaujímavý psík, videl som ho aj pri práci, nie je mu čo vytknúť. zaujíma ma však, ako je na slovensku rozšírený, príp. poľovne využívaný, lebo mám dojem, že terajší vrh dostáva toto plemeno na novú úroveň a vracia mu dôstojné miesto medzi poľovnými psami. Prajem psíkom, aby podedili všetky vlohy po svojich rodičoch, určite budeme ešte o nich počuť a chovateľom, aby im vydržal ich zápal.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18191 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému bedlington terrier
takze bedlingtonov je na slovensku stale malo v porovnani s ostatnymi teriermi, polovne sa vyuzivaju len dva jedince, ostatne su predovsetkym z cisto vystavnych linni a chyba im SRDCE tak ako mnohym inym plemenam terrierov, osobne zastavam nazor, ze len vyborny jedinci po pracovnej stranke a s vybornym exterierom patria do chovu, pod exterierom hlavne mam na mysli parametre psika, ktore mu umoznuju vykonavat pracu, na ktoru je urceny. pevne verim, ze stenata zdedia vlastnosti po svojich predkoch, dve generacie su otestovane pracov a myslim si, ze vysledky dosiahnute na skuskach hovoria samy za seba. mojim cielom, je umiestnit steniatka u polovnikov, je to pes vhodny do kazdeho reviru, obvod hrudnika mojho psa pri vyske 41cm je mensi ako u pattera s vyskou 33cm, cize dokaze ist aj do najtesnejsich nor, vdaka svojej stavbe tela dokaze velmi rychlo bezat cez 50km/h, vytrvalostou a akcnym radiusom sa moze zrovnavat s kopovmi. myslim si, ze toto plemeno si zasluhuje pozornost polovnikov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18521 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému bedlington terrier
vidim, ze diskusia sa moc nerozprudila, skoda.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #18963 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému bedlington terrier
chlapi viete, neskutocne je, ze mozete mat super psov, za dobre ceny, ale aj tak ich nemozete predat, lebo skratka vyzeraju inak ako je predstava polov. psa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #18990 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému bedlington terrier
Matej vobec to nie je neskutocne len nasinci sa obcas obavaju noviniek hoci inde vo svete je to osvedcene rokmi mozno aj desatrociami . nasinci su uz raz taky , skus ty ked sa osvedci mozno porozmyslam ked sa neosvedci tak ti povie : sak som ti vravel ze je to na hovno :I;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #18993 od papo
Odpoveď od papo na tému bedlington terrier
máš pravdu, jaro, obava z neznámeho, plus neštandartný výzor poľovného psa je zdrojom nedôvery. chvíľu potrvá, než sa začne aspoň medzi odborníkmi a chovateľmi akceptovať ako plnohodnotné plemeno. Priznám sa, že spočiatku som bol na vážkach, čo to vlastne je, ale keď som videl Akelu pri práci...... to naozaj treba zažiť. Pod zemou systematická práca v poschodovom brholu, pri diviakoch potešenie pozerať. maťo prichádza s ,,novým,, pracovným teriérom, verím, že tieto detské nemoci čoskoro prejdú a v revíroch budeme častejšie stretávať tohoto plnohodnotného teriéra.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20325 od papo
Odpoveď od papo na tému bedlington terrier
prvé 10 dňové skúsenosti so šteňaťom: silná reakcia na čerstvý líščí chvost, pri zajacoch klasické hlásenie a pokusy o útok, v 40cm ryhe s prekrytím asi 80 cm - ani odtiaľ nechcela von. živá, neposeda, bez strachu, výskumník.... nevie niekto kde to má baterky?;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20331 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému bedlington terrier
som spokojny a hrdy, bude to spickova suka, ma este vela pred sebou, aby sa priblizila tatkovi, potencial vsak ma velky. to baterky nema funguje to na jadrovu reakciu a ta sa neda zastavit:P ak tak klen definitivne:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20609 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému bedlington terrier
stale nam ostali 3 psici, krasny exterier, uy prejavuju svoje vlohy, lezu pod zem, sem tam chytia mys, su hlasity.... cena bude normalna.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20611 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému bedlington terrier
No Matej vidím že mate trocha problem predať ri ovečky, škoda lenže na Slovensku je to tak, malo kto chce isť do revíru s takým psíkom aby ho ostatný nevysmiali.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20620 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému bedlington terrier
to ja viem radsej mat "polovnicke plemeno" aj ked stoji za .... hlavne, ze vyzera, uz som si zvykol, co uz:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20623 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému bedlington terrier
Matej. Nebuď podráždený, veci to neprospeje a ešte nevieš čo z nich vyrastie!!!
<br/>Ja, na základe toho, čo som videl u Stana (pre ostatných, aby boli v obraze: šteniatka boli u kamaráta kým chovateľ bol na dovolenke), by som toto plemeno okamžite bral, keby som býval v paneláku a psa by som choval v byte. Tieto ich prednosti (myslím tým absenciu zápachu a minimálne påznutie) by som vám odporúčal propagovať medzi panelákovými poľovníkmi, lebo aj takých je veľa a radi by chovali PUP. Je to len môj názor, nemusíte ho brať. Ja určite ostanem pri kopovoch !!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20625 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému bedlington terrier
Matej nic v zlom ale kym sa chystal ten vrh chcelo to prieskum trhu ci bude zaujem a pokial nemas na stena aspon dvoch zaujemcov tak je to vzdy risk u takehoto plemena .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20628 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému bedlington terrier
chlapi v pohode, zaujemcov bolo dost, ale nedodrzali slovo, nabuduce uz len na zalohu, Stefan problem s panelak. polov. je, ze im ide o to co povedia o nich kolegovia, radsej kupia kralika alebo trpaslika alebo standarda, ja to nikomu nezazlievam, len ma nici, ze vsetka snaha ide na zmar, mozem mat ako kolvek skveleho psa vzdy to bude ovca, tie psy mozu byt v koterci aj v byte, su lahko cvicitelny, dokazu robotu urobit minimalne tak dobre ako ine plemena, ..... chodim so psom po republike, po skuskach, pisem clanky...
<br/>skratka to na mna nejako dolahlo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20638 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému bedlington terrier
To sa stáva, hlavu hore. Chce to len, keď sa trochu ochladí, zísť sa partia pri obore, trochu pocvičiť, potom ísť na kávičku a tí čo môžu aj trochu lepšie, pritom podebatovať a relaxovať. Aj o tom to je.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20639 od pacho
Odpoveď od pacho na tému bedlington terrier
Ahoj Števko asi máš pravdu tak keď sa bude dať isť prevetrať psov tak daj vedieť.Stano vravel , že sa zatiaľ nedá lebo vyschol potok. Peter H.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20641 od pacho
Odpoveď od pacho na tému bedlington terrier
je to tak nabudúce to už takto nespravím. Inak aby sa vedelo som majiteľ suky a ešte troch šteniat. :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20652 od MILKO
Odpoveď od MILKO na tému bedlington terrier
Peto aspoň už viem že píšeš pod menom Pacho.25.8. sa chystám na chatu do Ladomerskej Viesky tak prines štence aspoň sa pozrem na tie psíky a prídi aj s Romanom,Ste pozvaný. Milan Folťan

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.129 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 318 návštevníkov a žiadni členovia on-line