bedlington terrier

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #24894 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému bedlington terrier
no stence povyrastli, majitelia aj ked nepravidelne navstevuju tieto stranky a tak by mohli sa podelit o nove skusenosti, zazitky a postrehy:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #24955 od Podkarikasom1
Odpoveď od Podkarikasom1 na tému bedlington terrier
Súhlasím s Tebou, každé plemeno má svoje čaro, LEN SA NENECHAJTE ODRADIŤ. /Mne sa to stalo niekoľkokrát, oľutoval som to/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27065 od trapa
Odpoveď od trapa na tému bedlington terrier
Rad bych se podelil o nove zkusenosti se svym bedlingtonem Arvym. Pejsek je fantasticky. Chodim s nim hodne ven. Chodi se mnou na soulacku a prekvapila me jeho neuveritelne klidna reakce kdyz jsem strelil jeho prvni lisku. Sedel na volno vedle me a cekal co bude a to mu byly 4mesice. Jeho prvni jelen byl take pri soulani a kolem prosel kapitalni jelen s velkou skupinou lani a pes sedel - opet na volno a cekal co bude! Potom prisel odstrelovy spicak a padla rana, pes se ani nehnul. Druhy jelen byl na posedu, kdy arvy ukazal opet ukazkovy klid po rane. Potom jsem strelil jeste nekolik kusu hole a vzdy byl pes perfektni. Take jsem ho vzal na nahanku na prasata na zkusenou(5 mesicu), stal jsem na stontu ve snehove vanici a kdyz prisel rudl tak padalo ran jak u verdunu (pes v klidu, ani se nehnul) ja trefil jedno sele, ktere poposlo asi 25 metru do krovi a tam zalehlo. Druhe vykouklo v pravo z remizku mezi loukama a to padlo take. Druhe prase lezelo v remizku po peti metrech, pes ho dohledal a prvni nasel take po 25metrech v krovi. Ted mu tahne na sesty mesic a kolega strelil lisku a ja chtel vedet co na ni bude rikat. Po vydrazdeni se okamzite povesil neomylne na hrdlo a drzel. Kdyz jem ho seznamoval s hlodavci tak to vetsinou trvalo tak 3 az 5sekund. Ac je to jeste hrave stenatko, ktere teprve musi dorust v dospeleho loveckeho psa, tak uz ted musim vyjadrit velkou spokojenost s jeho povahou a predevsim s jeho schopnostmi. Arvy to v sobe proste MA a ja jen doufam, ze jako zacatecnik s terriery ho nebudu prilis brzdit.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27069 od pacho
Odpoveď od pacho na tému bedlington terrier
Som rád , že si spokojný. Jeho matka absolvovala 24-25.11.07 skúšky duričov, celé ich prešla v poriadku až na najdôležitejšiu disciplínu, ktorú nezvládla a to odvahu, kde robila iba 2 minúty s piatich. v tej chvíli to pre mňa bolo nepochopiteľné , aj s toho dôvodu, že pred tromi týždňami som s ňou robil ukážky študentom , kde v odvahe v oplôtku bola zo všetkých psov čo tam boli jednoznačne najlepšia a preto je to škoda , že tú svoju robotu neukázala na spomenutých skúškach. Nevadí zas som o niečo múdrejší a skúsenejší lebo som to asi podcenil a niektoré veci som nebral do úvahy. Maj sa pekne a nech sa darí :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27085 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému bedlington terrier
Janko som rad, Arvy je super, ten vrh sa skratka vydaril.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27357 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému bedlington terrier
Peťo, vieš ako hovorí náš kamarát Miro S. : Žena sama doma, kôň na prekážke a pes na skúškach, nikdy nevieš čo za k......u vyvedie!?! :P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27359 od pacho
Odpoveď od pacho na tému bedlington terrier
Ahoj, tak to sedí, k tomuto sa ozaj nedá nič povedať:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27427 od trapa
Odpoveď od trapa na tému bedlington terrier
Jsem moc spokojeny a diky. Je mi lito, ze mama takto zahaprovala, ale verim, ze priste bude vse v pohode a poslape jak hodinky. Ted po vikendu ma pes uz i prvni zkusenost s liskou a jsem opet spokojen.
<br/>Prijemny den...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27477 od MILKO
Odpoveď od MILKO na tému bedlington terrier
Semir vieš ako to hovoríme my zabehnutejší &quot; Že nie každemu psovi sa majiteľ vydarí &quot;

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27537 od pacho
Odpoveď od pacho na tému bedlington terrier
Tak to si ma podržal ďakujem ti ho tam veľmo pekne :D:D:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31248 od pacho
Odpoveď od pacho na tému bedlington terrier
Foxhunter ďakujem, dúfam , že som sa dobre obrátil, ako sa má vlna:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38308 od trapa
Odpoveď od trapa na tému bedlington terrier
Nejaky cas zase uplynul a tak si dovolim nejake ty novinky o BDT
<br/>
<br/>V sobotu absolvoval Arvy vystavu kde dostal CAC a CC, tak jsem ho v nedeli vzal pro relaxaci na umely brloh. Tentokrat byl souper stary zkuseny divoky lisak chyceny v prirode (opravdu zadny med - nez pes nastoupil tak lisak vytloukl dva jezevciky nemilosrdne ven z nory).
<br/>Jake bylo moje prekvapeni kdyz pes vbehnul do kotle, lisaka chytnul za hrdlo a vytahnul ho ven z umele nory. Nemel jediny skrabanes, jedine kousnuti a verte, ze lisakovi se ven vazne vubec nechtelo....kluk jeden, jak udivene koukal (uz teda moc ne) kdyz ho vytahnul zase na svetlo....proste vynikajici prace.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38322 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému bedlington terrier
Janko este raz gratulujem. Ako sme skonstatovali je to syn svojho otca.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38332 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému bedlington terrier
To je ten, čo si bol u mňa aj s Maťom s ním v oplôtku?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38355 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému bedlington terrier
ano stefan to je ten.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38445 od trapa
Odpoveď od trapa na tému bedlington terrier
Ano Stefane, to je on. Se slzou v oku vzpominam na oplutek u tebe, neb u nas jsem nic obdobneho jeste nenasel. Chystam se k vam ted na podzim tak te rad uvidim.
<br/>
<br/>Uz jsi dovezl GPS a jake mas s nim zkusenosti v praxi?
<br/>
<br/>Prijemny den

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #55051 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému bedlington terrier
Zas nejaky ten cas ubehol a chcel by som sa pochvalit vrhom, ktory ocakavame v najblizsej dobe. otec, brlohar, DS 1c CACT, LS 1cena CACT, BL a MSTBL 1c, fd Hlasic, vybrlohovanych plno lisok a tam kde to bolo povolene aj jazvecov, vyborny vodar.
<br/>matka bl 2c, fsmp 1c Ds 2c vynikajuca na stope, vodarka, vybrlohovanych niekolko lisok a v zahranici aj jazvecov, jej brat brlohar, diviaciar
<br/>
<br/>ocakavame 5-10steniat, ktorym este stale hladame vhodny domov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #55059 od Jenda
Odpoveď od Jenda na tému bedlington terrier
Já prodám babetu na slunečný pohon, je jsem se chtěl pochválit.8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #55060 od papo
Odpoveď od papo na tému bedlington terrier
maťko, držím ajke palce, mladým prajem zdravie, vlohy po rodičoch a novým majiteľom veľa radosti z psíkov. a že pozdravuje aj karči s alim z dánska;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #55062 od eso
Odpoveď od eso na tému bedlington terrier
Kúpim ju od teba, koľko má maximálku???:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.109 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 280 návštevníkov a žiadni členovia on-line