AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17607 od kurt
Odpoveď od kurt na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Tak jej celý deň nič nedaj. :x:liar: Nasypať ráno, potom až večer, medzi tým NIČ.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17615 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
evicka ake granule davas ? skus ich poliat troskou vyvaru mozno jej potom pojdu . a hlavne nekrmit pocas dna kadecim .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17617 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Sibo buď rad že tak huči na zajačej stope je to aj o kvalite nosa podľa toho čo píšeš ma ho dobrý.
<br/>Skús pred tým ako pôjdeš do oplotku so psíkom vodiť ho po diviačich stopách nech dostane ten pach zveri do nosa.
<br/>Lebo tak ako si sa učil ty tak sa učí aj psík.
<br/>Je dobre nechať ho tu stopu sledovať ale len na vodítku aby nedošlo k nežiaducemu stretu s Mamkou sviňou to by mohlo byť osudne pre tu fenku.
<br/>Môj osbný názor je že k diviakovi stači zobrať prvý krat psíka od veku 10-12 meisacov.
<br/>Viem to z vlastnej skúsenosti a môžem ti povedať že až vtedy začal javiť záujem o diviaky.
<br/>Ešte jednu a veľmi dôležitú vec psík by mal byť vždy prvý krat pri tej druhu zveri na ktorý ho budeš využivať lebo o tu bude javyť najväčší záujem.
<br/>
<br/>Je to potom pekne vidieť aku zver zo psíkom lovíš? Psík to ukáže.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17698 od vik
Odpoveď od vik na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Nemám čo ani dodať, akurát, s tou tvrdohlavosťou...Doma máme tretieho daxla, a všetci boli tvrdohlaví jak mulice, najviac ten stredný...Ten najmladší nie je až taký tvrdohlavý...Tá tvrohlavosť sa dá zvládnuť, len treba z času na čas mu naznačiť, že kto tu je pánom...
<br/>A čo sa týka odloženia, dá sa to zvládnuť, hoci nejaké to výchovné zaucho bolo...;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17700 od puro
Odpoveď od puro na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
V akom veku zacinate ostrost na macke s ajd?Ja v 11-12 mesiaci najprv klietka a potom na ostro.Ako psa dotvrdzujete na ostrost?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17720 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Puro ak ideš do Sielnice so svojím daxlom môžme pokecať aj osobne.
<br/>Inač ostrosť sa da u psa vystupňovať asi najlepšie pri inom psovi ktorý ma tu ostrosť dostatočnú a ptom už len skúšať psíka sameho aby ukázal ako si tu ostrosť v ňom prebudil.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17724 od macek
Odpoveď od macek na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
No ja som vyskušal klietku s mačkou v 5 mesiaci a už som videl, že ten pes bude ostrý a teraz má vyše roka a musím u neho ostrosť nie podporovať ale trocha tlmiť........... ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17727 od theCat
Odpoveď od theCat na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
S tou ostrostou treba vazne opatrne. Zalezi to na individualite psa, kazdy majitel by mal poznat toho svojho. Ja som mojho ucil najprv na klietku a islo mu to dobre. Tak som si povedall, ze by bol cas skusit to na ostro. Ibaze som to zle odhadol. Hned ako prisiel k macke dostal od nej zopar faciek a bolo po parade. Potom dlho dlho macky len obrechaval a snazil sa ku nim dostat zozadu. Nakonic macku unavil a tak ju zneskodnil, Cize bieda. Trvalo to mesiace pokial opat nabral odvahu. Cize, treba dokladne zvazit, ci je uz pes vazne pripraveny na macky a ci to len nehra pri klietke, aby spravil panovi radost.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17728 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
chlapi ked uz macku na ostro tak mlade mača pre mladeho psika a nie kocura co ma 10kg hehe

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17730 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
tak tak, ps 10kg dedinsky kocur, s tym si poradi len malo psov, myslim polovnych- nemyslim ziadnych pitov, bulikov, rotvajlerov...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17731 od puro
Odpoveď od puro na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Zalesak idem, pokecame o polovacke a psoch.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17732 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Ok puro dohodnute, budeme pri kruhu tak môžme pokecať.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17733 od sibo
Odpoveď od sibo na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
no ak sa vsetko podari tak asi ano, ak sa nic nepredvvidane nestane

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17734 od sibo
Odpoveď od sibo na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
podobne to bolo aj z nasou, niekedy ani dva dni nic, ale treba to naozaj riesit tak ze das nevezme zoberies, potom sa nauci, najlepsie jedla royal canin, ale po 10 mesiacoch ju to preslo, teraz zere ako diva

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17735 od theCat
Odpoveď od theCat na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Len to maca nesmie byt zase az velmi male. Raz som dal svojmu profikovy macicku a on si ju zobral do papule a behal s nou po dvore. Mal ohromnu radost, na rozdiel odomna. To maciatko musi na psa prskat, aby sa pes vyprovokoval. Pokial bude len sediet a mnaukat, tak zarucene jej ani jeden pes neublizi-aspon co som videl.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17736 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
cat to je jasnacka to musi bat maca ktore uz je pouizitelne a ma treningovu velkost .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17740 od theCat
Odpoveď od theCat na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Ja s granulami nemam dobre skusenosti. Mne to psy akosi nechcu zrat. Kamarat mi je veterinar a aj sa zapodieva predajom granul. Je odbornik na vyzivu. Skusal som vsetky znacky! Ked niektore psy nebrali, tak mi ich kamarat vzal naspat a dal mi vyskusat ine. Ale ani jedne nic moc. Skusal som psov vyhladovat, namacat granule do vyvavru alebo miesat s cestovinami a kadeco ine. Ked uz psiska boli hladne, tak to zozrali, ale bolo vydiet, ze sa nikdy nenazrali do sytosti. Spoliehal som sa na granule no sklamali ma. Cez vikend som bol s krpatou na vystave v Cifery a ked som vydel ostatnych rovesnikov, tak som skoro spadol na zem. Moja este ani poriadne neprefarbena a oproti inym sukam zaostavala vo vyske az o 3-4 cm. Dostali sme zelenu stuzku a hajde domov. Teraz jej vyvaram, len aby sme dobehli zameskane. Takze asi tolko.
<br/>ps: Ospravedlnujem sa, ze som odbocil od temy:-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17742 od Tresnovazahrada
Odpoveď od Tresnovazahrada na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
teda................taky to pěkně jede:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17744 od sibo
Odpoveď od sibo na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
prosim ta kolko ma mala vysku? a aka je stara. My sme na vystave este neboli ale aby som vedel porovnat ci a ako sme na tom. dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17756 od theCat
Odpoveď od theCat na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Sibo, ja som bol so stavacom-NKS.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.156 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 148 návštevníkov a žiadni členovia on-line