NEMECKY PREPELICIAR

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42667 od kovacik4
Odpoveď od kovacik4 na tému NEMECKY PREPELICIAR
Ta sucka v Dubnici je u mna...snad je v dobrych rukach...Teraz makame na klietke s mackou,odlozeni,sliedeni atd,jednoducho poriadna priprava na SV v Pani.Trencin dopadol na VN,aj ked s malymi vyhradami,,,to sa urcite upravi...Niake fotky mam na lovu zdar.sk[meno uzivatela,tiez kovacik4]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43072 od lovec001
Odpoveď od lovec001 na tému NEMECKY PREPELICIAR
Caute Prepeliciaristi! aka bola sezona? Pochvalte sa moja suka stale dorezana bud od trstiny alebo od skla musel som ist dat zasit.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43103 od pedro
Odpoveď od pedro na tému NEMECKY PREPELICIAR
Len tak na okraj - takých ľudí čo robia bordel v lese (fľaše - sklo a pod) by som kastroval. :D
<br/>(na poškriabania od trstiny a pod je vynikajúca masť Calcium panthotenicum za cca 40 sk)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43144 od lovec001
Odpoveď od lovec001 na tému NEMECKY PREPELICIAR
Dik za radu urcite skusim.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #43872 od 243win
Odpoveď od 243win na tému NEMECKY PREPELICIAR
:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 týždnami #46117 od PavolSustek
Odpoveď od PavolSustek na tému NEMECKY PREPELICIAR
RAD SA S TEBOU STRETNEM AKO S RIVALOM NA KLUBOVYCH SPANIELOV V JELENCI TAM BUDU VSMP ALEBO NA KADLEčAKU CHCEM TO VIDIEť RADšEJ VIDIM NA VLASTNE AKO číTAM.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 týždnami #46118 od PavolSustek
Odpoveď od PavolSustek na tému NEMECKY PREPELICIAR
NAZDAR KOVAčíK4 AKO SI BOL SPOKOJNý SO SKUšKAMI V PANI .AčO PANI ROZHODCOVIA žIADEN PODFUK.:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 týždnami #46119 od PavolSustek
Odpoveď od PavolSustek na tému NEMECKY PREPELICIAR
WACHTEL PRACUJ PRACUJ TREBA SA ZVIDITELNIť NA VSMP VED NP SU VYNIKAJUCI PRACANTI DRžIM PALCE A Už SA PODPIš AJ VLASTNýM MENOM .A VšETCI OSTATNý TIEž ALEBO SA HANBITE ZA SVOJE MENA. SLIEDIčOM ZDAR.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 týždnami #46134 od MILKO
Odpoveď od MILKO na tému NEMECKY PREPELICIAR
Palko teším sa na každé stretnutie s tebou.
<br/>milan folťan

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 týždnami #46161 od PavolSustek
Odpoveď od PavolSustek na tému NEMECKY PREPELICIAR
AHOJ MILAN NO TO SOM PREKVAPENý TY SA SKRYVAš ZA MILKOM O TVOJICH KVALITáCH NIET POCHýB SOM RAD žE VIEM SKýM MAM TU čESť MYSLEL SOM SI žE TO BUDE NEJAKY čO LEN TARA A NIč NEPREDVIEDOL A LEN PROVOKUJE.AKO HODNOTIš TU POSLEDNU SPOLOčNU AKCIU JA SOM BOL SPOKOJNý LEN NEVIEM čI BOLI ZMOJIMI VYROKMI VšETCI NADšENý LEBO MAJU NIEKTORY čO ZLEPšOVAť.NECH SA TI DARí A
<br/>NA SKORE STRETKO.:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 týždnami #46163 od MILKO
Odpoveď od MILKO na tému NEMECKY PREPELICIAR
Palko s poslednou akciou ja osobne som bol spokojný.Čo sa týka vodičov tak nikdo nemal voči rozhodcom námietky.Jediný zádrhel čo bol tak to bol v druhej skupine a k tomu niet čo dodať.Videl si sám že z troch prepeličiarov boli dvaja v 1.cene a jeden v 3.cene ale to len kvôli odvahe.Čo sa týka hlasitosti tak všetci traja známka 4.V sobotu som naťahoval svojmu psovi stopu a to mal od poslednej akože dohladávky/60m/štyri mesiace a nesklamal ma.Je to radosť robiť s týmto plemenom.Prešlo mi rukami už dosť psov a toto je pre mňa to pravé orechové.Palko idem doviesť ešte sučku v lete, tento týždeň sa má narodiť.Pozdrav chalanov z Kopaníc.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 týždňom #46177 od PavolSustek
Odpoveď od PavolSustek na tému NEMECKY PREPELICIAR
AHOJ MILAN TO SOM RAD žE NANAS S VIDLIčKOM NEHREšILI VIEM BOLI SME PRISNý ALE PSíKOM NEUBLýžIM VED TO BOLI SKORO VšETCI MLADY NIE KAžDY MA MOžNOSť BYť SO PSOM DEN čO DEN VONKU.TEN JEDEN WACHTEL TOJE CHYBA VODIčA STOU MAčKOU .JA SOM NEVIDEL EšTE WACHTLA ABY SA MAčKY BAL ALE žE BOLA NA KUSKY TOJE SKORO VžDY.MILAN čO Už VIAC POTEšI AK NIE DOBRA PRACA PSíKA A KED NEMUSíš BYť ODKAZANY NA MILOSť ROZHODCOV.AEšTE JEDNA KONTROLNA OTAZKA VIDEL SI AJ BELOšOV ALEBO ABY VIAC PREVLADALA BIELA.BOL SOM POZERAť šTENATA VčECHáCH A VžDY LEN HNEDAKY MNE SA PAčIA KED JE TO TROCHA STRAKATE ASPON MA NA POLOVAčKáCH NA DIVIAKY VATšIU šANCU PREžIť íNAK JE TO RISK .PRAJEM PRIJEMNý DEN.:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 týždňom #46185 od MILKO
Odpoveď od MILKO na tému NEMECKY PREPELICIAR
Palko NP je najviac aspoň v Nemecku preferovaný vo farbe braunschimel,potom hnedé a hnedobiele a červené.Keď je NP hnedo biely a prevláda biela je to pekné sfarbenie a pripomína to malého musterlanda.Býva aj biely s červenou myslím že to volajú hell tiger.
<br/>V Nemecku je vela prepeličiarov používaných na diviaky a tam si na tom dávajú záležať aby si to držali aj v chovných líniach.Ale všetko je len vec výcviku na čo sa s tým psom človek zamerá.Veď keď si pozrieš tabulky za rok 2008 zo skúšok tak na JSMP bolo 5.NP z toho 3 v I.c,na FD boli 3 NP z toho 2 v I.c a jeden v II.c len kvôli 3 zo stopy.Na FSMP bolo 7 NP a všetci I.c. atď. V roku 2008 MMŠ vyhral prepeličiar a aj v čechách sa NP umiestňujú na popredných miestach na skúškach.U tohto plemena je spravidla vyrovnaná povaha a predpoklad výborných vlôh.Tá ostrosť je individuálna ale spravidla po roku je ukážková.Môj pes do roku o mačku nemal záujem a ja som bol na nervy keď som si to porovnával s teriermi alebo jazvečíkmi čo v tom veku robili.Potom ako keby nadišla tá jeho chvíla a bolo to vystarané./13.mesiacov/.Zisti mi niečo o tej sučke čo je dovezená do Smrdákov.Tam sú tiež predkovia všetko so skúškou na diviaka /tak to majú označené v PP/.Teraz mala jeden rok.
<br/>ahoj a opatruj sa

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 týždňom #46222 od wachtel
Odpoveď od wachtel na tému NEMECKY PREPELICIAR
Zdravím pavolsustek
<br/>
<br/>myslíš niečo také to [#20404#], [#20400#], je to sučka z prvého vrhu v mojej chovateľskej stanice, ktorú som si nechal a už začíname s výcvikom, zatiaľ sa javí veľmi dobre a hlavne sa mi na nej páči hrubý hlas pri hlásení. S jej matkou by som chcel tento rok absolvovať ešte nejaké skúšky, FSMP, a VSMP, tu na východe sa organizuje súťaž VSSMP O Pohár Zemplína, kde taktiež môžu štartovať malé plemená a možnio že aj na KVSMP pôjdem, ak to vyjde časovo. Pozdravujem všekých prepeličiaristov.
<br/>
<br/>Prepeličiarom zdar. Ing. Ľudovít Lippai, Košice
<br/> CHS z Ľudovho dvora
<br/>
<br/>P.S. neviem, či fotky budú fungovať ale sú aj v fotodalérii, wachtel I.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 týždňom #46259 od PavolSustek
Odpoveď od PavolSustek na tému NEMECKY PREPELICIAR
AHOJ MILAN PRESNE SI MY TRAFIL DO NOTY NO TO JE KRáSA JA SOM SI MYSLEL žE TAKETO NEUVIDIM NO PROSTE PODLA MOJHO GUSTA DRžíM TI PASTE ABY TO MAKALO VELA SOM SA PRIUčIL OTýCH FAREBNYCH RAZOCH JA SOM VIDEL V SOBOTU JEDNEHO HNEDAKA WACHTLA VMALýCH LEVAROCH TEN JE Z čIECH VýBORNE ROBI MALI AJ SUKU ALE Už JE PO SMRTI MALA DISPL.NA JEDNéJ STRANE BOLO TO OD OSTRAVY NEž SA JU ROZHODLI UTRATIT ICH LIEčBA STALA 14 LITROV .KEBY SOM TU SUKU NEVIDEL BOLO BY MY TO JEDNO VYNIKAJUCO MAKALA NA POLOVAčKACH CHUDA MALA LEN 8 .MESIACOV.MILAN ZIšIEL SI SA Už S ..TYMTO VTAKOM MLADOM VEKU.OTYCH WACHTLOCH čO SU V SMRDAKOCH NEVIEM NIč LEBO HLAVIčKA NEBOL NA VLOHOVKACH VKUTOCH A TELEFON NA NEHO NEMAM.MINULI ROK TO CHVALIL žE JE TO SUPER NA SVINE.DUFAM žE TO NAPOLOVAčKACH NEPOKAZIL.POSUDZOVAL SOM TERAZ V GAJAROCH SUPER REVIR KAžDY PES MAL ASPON 6UšIAKOV A SRNčIE SOM NEPOčíTAL šKODA NEBOL TAM žIADEN šPANIEL ANI WACHTEL IBA TRPASLICI KRALICI A JEDEN DAKSEL ROBILI VYNIKAJUCO. POZDRAVUJEM TA A TAKE PEKNE OBRAZKY SI VZDY RAD POZRIEM.:-p:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 týždňom #46265 od PavolSustek
Odpoveď od PavolSustek na tému NEMECKY PREPELICIAR
:)VAžENY PáN LIPPAI NEBOJTE SA žIADNýCH VYššíCH SKUšOK PREPELIčIARI SU PREDURčENý NA PRACU KEBY NEBOLO TAK DALEKO K VáM UžBY SOM BOL UVáS POZRIET.AK VáM MOžEM PORADIT DRžTE SA TýCH BELOšOV URčITE BUDE ZAUJEM O TAKETO SVETLE SFARBENIE PEKNE TO VYZERA .PRI VYCVIKU TRPEZLIVOSť A VšETKO DOTIAHNUť DO KONCA INAK SA TO VYPOMSTI. A AK JE VELKý TEMPERAMENT DRžAť UZDU.PRAJEM VáM USPECH.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 dňom #46449 od mnovak
Odpoveď od mnovak na tému NEMECKY PREPELICIAR
Som z Dubnice veľmi rád by som rozšíril rady prepeličiarov.Dočítal som sa že jedna fenka je v Dubnici.Predtým som choval Stavačov,Farbiarov.Chcem sa venovať Prepeličiarov.Poradíš?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 dňom #46461 od 45_70
Odpoveď od 45_70 na tému NEMECKY PREPELICIAR
caute . ta sucka je u michala kovacika, myslim ze je velmi nadejna i ked jej to nevislo na jarnych skuskach s odvahou na macku,ale verim ze ostrost sa tam utvrdi. potrebuje len dospiet. minuli tyzden kamarat prinisol sucku nela Vysohaj. je to hnedka s naprsenkou.pomali sa nase kruhy rozrastaju len treba co najviac rozsirit chovatelsku zakladnu aby bolo aj u nas na slovensku z coho vyberat a nech to neni vseko len z 3 alebo 4 chovnych stanic a aby bolo s cim parit na slovensku. PREPELICAROM ZDAR.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #46534 od pollo
Odpoveď od pollo na tému NEMECKY PREPELICIAR
ta prepeličare co neni ocem pisac coše nic nedeje adajaka priprava na frontu vjuni naty Lesne ta nic co nato hutorice:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47455 od kovacik4
Odpoveď od kovacik4 na tému NEMECKY PREPELICIAR
No sucka sa drzi,stopy su v pohode,aj 22hodinove/v suchom pocasi/,len ta macka a to je fakt,nie a nie zabrat ...asi to chce este cas.Na klubovky do Lieskovca idem.Nie som si uplne isty,ci aj na Lesne,ale na Farbiarky urcite...Dufam,ze sa to tento raz podari.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.100 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 284 návštevníkov a žiadni členovia on-line