NEMECKY PREPELICIAR

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49521 od MILKO
Odpoveď od MILKO na tému NEMECKY PREPELICIAR
Čau wachtel a všetci ostatní,
<br/>Na všestranky na východe spomínam stále lebo bolo super a aj psi super robili až na nás vodičov.Do konca života sa mi bude asi snívať ako sa Oskar po troch minútach odloženia zobral na prechádzku a to ma stálo víťazstvo.Ale oto viacej mám skúsenosti že aj banálna vec na ktorej som si bol istý ako nikto sa môže posrať...Teším sa na ďalšie stretnutie a daj vedieť či mám s tebou počítať na chatke s ubytovaním.Dúfam že sa stretneme dobrá partia.Čo mám mladú fenku prepeličiarku tak už prezubila a začíname s poslušnosťou.Čo sa mi na nej najviac ráta tak nemá problém pri prvom stretnutí so srstnatou alebo pernatou.Hneď berie do papuli /líška,mačka,kuna,zajac,straka,bažant/ stým všetkým už bola v kontakte.A ešte aj jazveca sa nebála a hneď ho chcela aportovať len tá váha ju prekvapila.Vlohy sa zatial ukazujú super.
<br/>Tak do skorého stretnutia

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51622 od wachtel
Odpoveď od wachtel na tému NEMECKY PREPELICIAR
Zdarvím Vás priatelia
<br/>
<br/>už dlhšie na túto tému nepíše nikto tak sa s Vami podelím o jednu radostnú správu. Moja sučka DINA z Šilhanova chovu sa párila v decembri 2009 so psom Gastonom Tušická koneča a predbežné vyšetrenie ultrazvukom potvrdilo, že párenie bolo úspešné. Šteniatka by sa mali narodiť okolo 12. 2. 2010.
<br/>
<br/>Je to vinikajúce spojenie. Z predchádzajúceho vrhu sa dvaja psi ukázali ako hlásiči na skúškách FSMP a na FD, z čoho samozrejme mám obrovskú radosť. Z celkového počtu 7 šteniatok z minulého roku zatiaľ nemajú skúšky len tri. Ostatní absolvovali minimálne SVMP, JSMP, FSMP a FD.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51686 od kovacik4
Odpoveď od kovacik4 na tému NEMECKY PREPELICIAR
My sme boli pred mesiacom v Nitre na výstave a obidva dni v triede otvorenej V1,CAC,CACIB-2X.Teraz nás čaká za pár dní Trenčín v triede pracovnej:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51687 od Tresnovazahrada
Odpoveď od Tresnovazahrada na tému NEMECKY PREPELICIAR
No tak to ti blahopřeju to je pěkné,,,já jsem letos viděl na naháňkách snad 30křepeláků a ta práce byla naprsot šílená, dobře jich dělalo max 5 a zbytek jen běhal a štěkal na všechno jen né na zvěř..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51714 od wachtel
Odpoveď od wachtel na tému NEMECKY PREPELICIAR
Gratulujem a držím palce.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52518 od wachtel
Odpoveď od wachtel na tému NEMECKY PREPELICIAR
Zdravím Vás priatelia prepeličiarov
<br/>
<br/>včera sa rozrástla rodinka prepeličiarov na Slovensku pretože sa nám narodili šteniatka.
<br/>
<br/>Len aby reč nestála na tomto fóre skúste typovať ich počet a pohlavné zloženie S/P.
<br/>
<br/>S pozdravom Prepeličiarom zdar

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52519 od DKo
Odpoveď od DKo na tému NEMECKY PREPELICIAR
matke držím palce 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52534 od Akela
Odpoveď od Akela na tému NEMECKY PREPELICIAR
Sú tri a všetko dievčatá?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52535 od Akela
Odpoveď od Akela na tému NEMECKY PREPELICIAR
A cena pre víťaza tipovačky?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52537 od wachtel
Odpoveď od wachtel na tému NEMECKY PREPELICIAR
Flaša dobrého šampanského

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52559 od lukas
Odpoveď od lukas na tému NEMECKY PREPELICIAR
Ked je vhre ten alkohol :D tak je ich sest 2S-4P.
<br/>Inak na jesen som si aj ja zadovazil prveho polvneho havkaca zhodou okolnosti NP Gira od Milavečskych mohyl od pana Kopfa z Milavce(kusok od Domazlic) .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52567 od MILKO
Odpoveď od MILKO na tému NEMECKY PREPELICIAR
Ahoj Lukas
<br/>Chcem ti pogratulovať že si si kúpil správne plemeno. Rodičia tvojej sučky sú Orka x Qir?
<br/>Napíš ako to je staré a odkial si alebo kde poluješ.
<br/>wachtelovi držím palce aby štence dobre žrali a keď sa niekedy stretneme aby sme to aj zapili. Ináč ja viem presne kolko má šteniat a aký je pomer ,ale prezradím to len za dve flaše šampusu.
<br/>Prepeličiarom zdar

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52569 od RadekS
Odpoveď od RadekS na tému NEMECKY PREPELICIAR
naštěstí šampus nepiju :D Ale chovatelovi přeju hodně štěstí ;) Radek

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52576 od wachtel
Odpoveď od wachtel na tému NEMECKY PREPELICIAR
Zdravím Vás páni
<br/>som rád, že sa členská základňa rozrastá a tiež že ste fanj chlapi. Keďže už dlhšie nikto netipoval tak Vám prezradím, že
<br/>
<br/>celkový počet šteniatok je 10 7 S a 3 P.
<br/>
<br/>No len ma zarazilo, keď som už svojím známim volal zrazu je záujem o psov. Keď som mal viac psov, tak každý chcel sučku. No uvidíme.
<br/>
<br/>Čo sa týka toho šampusu určite sa stretneme na nejakej klubovej akcii a keďže do hry prispel aj Milko takže už máme tri flaše a oslávime zdar naších prepeličiarov.
<br/>
<br/>Šteniatka sa zatiaľ držia, mamka je troška vyčerpaná ale podporujeme ju takže dúfam, že všetko bude OK.
<br/>
<br/>Na budúci týždeň už sa pokúsim dať do galérie aj niejaké fotečky maličkých.
<br/>
<br/>Zatiaľ sa všetci majte.
<br/>
<br/>Prepeličiarom zdar.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52579 od lukas
Odpoveď od lukas na tému NEMECKY PREPELICIAR
Zdravim Vas .
<br/>Wachtel stencom zelam hodne zdaru.Len este nam prezrad ako je zastupena farba tych drobcov.
<br/> Milko , ano rodicia su Orka x Qir .Cesta bola trosku dlhsia ale nebanujem.A polujem v Povazskom Inovci

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52589 od MILKO
Odpoveď od MILKO na tému NEMECKY PREPELICIAR
Lukas držím ti palce pri výcviku a aby sa vám ako dvojici darilo. Tvoja sučka má akú farbu? Ja mám doma troch prepeličiarov. Psa a dve sučky. jednu som priniesol teraz v januári priamo od predsedu českého klubu. S tou staršou, teraz má 10 mesiacov sa chystám na klubové vlohovky a teraz v marci aj na špecialku do Nitri. Potom počkám ako dopadne DBK. Ak by dopadlo podla mojich predstáv a aj by sa uchovnila tak by pribudla dalšia chovná suka na slovensku. Prečo si si ju ešte nepreregistroval na SPKP?
<br/>Poluješ v horskom revíry?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52597 od lukas
Odpoveď od lukas na tému NEMECKY PREPELICIAR
Milko zle som napisal to meno psika , je to Gir teda &quot;mam&quot; Gir-a nie sucku. Môj má šest mesiacov a par dni.
<br/>Nerad by som bol aby sa tato tema zmenila na chat ale ano polujem v &quot;horskom&quot; reviry aj ked doslova horskom nie, mame aj dost pola ale hlavne vodnych plôch .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52616 od wachtel
Odpoveď od wachtel na tému NEMECKY PREPELICIAR
ani jeden nie je čistý hnedák, buď sú hnedý beloši alebo hnedo biely.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53285 od kovacik4
Odpoveď od kovacik4 na tému NEMECKY PREPELICIAR
Keď som zháňal beloša,tak neboli a zrazu koľko ich je...:]šteniatkam,sučke a chovaťelovi prajem hodne síl a zdaru.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53287 od wachtel
Odpoveď od wachtel na tému NEMECKY PREPELICIAR
ďakujeme pekne zatiaľ všetko je v poriadku

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.098 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 462 návštevníkov a žiadni členovia on-line