NEMECKY PREPELICIAR

pred 16 rokmi 2 týždnami #33717 od wachtel
Odpoveď od wachtel na tému NEMECKY PREPELICIAR
Teraz ma napadlo, že na stránke KCHPS sú fotky mojej sučky a taktiež sú tak fotky už nebohého psa Alana ak máte záujem múžete si to tam pozieť. Nemecký prepeličiar fotogaléria

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #33722 od MichalP
Odpoveď od MichalP na tému NEMECKY PREPELICIAR
ked sa chcem dostat na stránky KCHPS vzdy ma to hodi iba na stranu , kde su novinky a spravy klubu dalej ma to nepusti. Co robit?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #33723 od MILKO
Odpoveď od MILKO na tému NEMECKY PREPELICIAR
Ten kamarád má tu sučku od Benda Jindrich a volá sa Orina z Březenských reviru.Jediné čo mala trošku vytknuté od rozhodkyni bolo že by mohla byť silnejšia v kostre.Na ten jej vek je tenká ako vyžla.Z toho spojenia sa mi núkal pes jej brat, ale že vraj mu chýbala P1 tak som od toho upustil.V stredu mi padla ta NR lebo mám sedenie v BA.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #33724 od MILKO
Odpoveď od MILKO na tému NEMECKY PREPELICIAR
Klikni na Nemecký Prepeličar a tam sa ti ukážu okienka a klikni na galériu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #33725 od MichalP
Odpoveď od MichalP na tému NEMECKY PREPELICIAR
Skusam, ale problem je v tom ze ma to stale hodi na stranku novinky a nie na uvodnu stranku

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #33726 od MILKO
Odpoveď od MILKO na tému NEMECKY PREPELICIAR
Ešte som chcel povedať, že ak mi pes bude robiť diviaky ako si predstavujem,tak snim urobim FD.Duričské ma nebudú v tej chvíli zaujímať lebo potrbujem aby divaky robil pre mňa.Samozrejme všetko je vec výcviku,štastia a psa ktorého to bude baviť.U NP ešte dávka trpezlivosti lebo neskôr dozrievajú.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #33728 od MILKO
Odpoveď od MILKO na tému NEMECKY PREPELICIAR
ako sa ti zobrazí stránka tak v ľavo hore máš zoznam plemien.Daj si šípku na Nemecký prepeličiar a bude to prepísané červeným a hneĎ sa ti ukážu vedla okienka historia,chovné pod,atď a bude tam aj fotogaléria a tu keď klikneš tak tam máš fotky.Teraz som to skúšal a funguje to.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #33744 od MichalP
Odpoveď od MichalP na tému NEMECKY PREPELICIAR
Chlapci, viem ze sa tu o tom nejako nepise,ale pocom idu stenata, rad by som bol v obraze,.doba sa zmenila vobec nemam predstavu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #33748 od MichalP
Odpoveď od MichalP na tému NEMECKY PREPELICIAR
stean dik za foto, sucka je naozaaaaaaj naaaadherná, kedyze budu tie steniatka;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #33751 od MILKO
Odpoveď od MILKO na tému NEMECKY PREPELICIAR
V ČR idú 5000-8000czk,pokiaľ mám dobré informácie.Na slovensku neviem,ale môj pes stál 8000sk.Záleží na chovatelovi a na rodičoch šteniat aké sú tam kvality.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #33753 od 45_70
Odpoveď od 45_70 na tému NEMECKY PREPELICIAR
ked som bral ja steniatka z čiech tak boli za 5000 a 6000 kč ale tu na slovensku sa pohybuju stence okolo 6000 tis.sk toje primer.kopovku som teraz kupil za 7000 ale boli aj za 10 000 a 12tis.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #33754 od petob
Odpoveď od petob na tému NEMECKY PREPELICIAR
Ak budeš kupovať v Čechách tak musíš počítať aj tisícku za medzinárodný preukaz a 360 Sk za zápis do Slovenskej plemennej knihy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #33755 od MichalP
Odpoveď od MichalP na tému NEMECKY PREPELICIAR
Dik za info

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #33791 od MILKO
Odpoveď od MILKO na tému NEMECKY PREPELICIAR
Stefan dnes som pozrel fotky tvojej giny čo si mi poslal.Pekné zviera,ušlachtilá hlava a aj srsť je dobrá.Takú farbu ma kamarád čo spolu polujeme.Poslal som ti aj ja foto

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #33807 od dzajro
Odpoveď od dzajro na tému NEMECKY PREPELICIAR
Ja som pocul ze idu po 10 000,-ks prepeliciar na skolvensku

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #33816 od 45_70
Odpoveď od 45_70 na tému NEMECKY PREPELICIAR
ja som predaval po 6000 sk. to je taka myslim ludova cena. ked dam za parenie 4000 az 5000 kc a odratam naklady no chov a zapis steniat. tak to mam take male prilepsenie. a to som neratal ked nevinde parenie alebo steniatka uhynu. ale keby som chcel zarabat na psoch choval by som izbacov. ked som zhanal prveho prepeliciara narazil som aj na takych kde chceli za stena 12000 kc.8-L:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #33818 od 45_70
Odpoveď od 45_70 na tému NEMECKY PREPELICIAR
mas peknu smecku , tych jazvecikov mas s pp ? js som pred 2 mesiacmi zhanal jazvecika cierno paleneho ale nemohol som sa dopatrat po ziadnych stencoch , mal som v cechach zajednane ale vrh bol slaby a uhynuli. tak som zobral sucku bez pp z klaku okr. zarnovica teraz je to izbovy milacik deti . ale ked dorastie pojde polovat. taka ista prepeliciarka /myslim sfarbenie/ aku mas teraz parila s tym psom co chcem parit aj ja . Cir z ilfovo dvora.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #33823 od MILKO
Odpoveď od MILKO na tému NEMECKY PREPELICIAR
Jazvečiky mám len sPP.Staršia má 4 roky a mladšia 2 roky.Mne sa páčia len čierne s pálením a teraz čakám tu staršiu kedy sa začne hárať lebo mám ju v pláne napáriť.Ešte nemala štence a mám záujemcov čo chcú šteňa len po nej.Má SVMP,FSMP,LSMP,BL všetko v 1.cene a hlas,odvaha,čuch-4,4,4,.Tá mladšia je čisto polská krv a tiež skúšky 1.cena.Kamošova prepeličiarka čo spolu polujeme má 3.roky a jeto "ajka od Zemanin".

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #33825 od MILKO
Odpoveď od MILKO na tému NEMECKY PREPELICIAR
Pozeral som toho psa Cir z Ilfova dvoru.Pekný hnedý pes lahšej stavby tela mohol by mať trošku bohatšiu srsť.Ale tá fotka je asi keď bol mladý.Máš jeho popis rodokmeňu?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #33826 od 45_70
Odpoveď od 45_70 na tému NEMECKY PREPELICIAR
ta fotka je starsia ale ma dost bohate osrstenie typicke pre prepeliciare. kopiu rodokmena nemam, ale ma absolvovane vlohovky,js v 1c,fsmp 2c , skusky z vodnej prace. vystavy vyb. 1,cajc , . poslem ti foto suky co teraz paril. aspon skusim.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.073 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 140 návštevníkov a žiadni členovia on-line