NEMECKY PREPELICIAR

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36105 od MILKO
Odpoveď od MILKO na tému NEMECKY PREPELICIAR
ahojte prepeličiari.Štefan už sa ti niečo narodilo? ak ano daj vedieť čo a aké farby.Včera som bol na klubových farbiarkach a výsledok Oskar z Košickej 1.cena CACT 116bodov.Pes robil ako z velkej knihy.Asi preto lebo som mu ráno slúbil na pumpe že ak spraví tak dostane bagetu a tiež mal aj 2 dňovú hladovku a tá robí divi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36111 od gabcica
Odpoveď od gabcica na tému NEMECKY PREPELICIAR
Uprimne gratulujem :) :) :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36272 od 45_70
Odpoveď od 45_70 na tému NEMECKY PREPELICIAR
nazdar. tak pred vcerom sa konecne okotila Gina ma 5 psikov a 2 sucky sfarbenie je: hnedaci s naprsenkou a trosku maju aj "podkolienky". chvostiky som skracoval tak zhruba 1/3 isla dole. Bety mi zostala takze idem na js asi v auguste do sale. koncom jula vyde v hubertlove inzerat mozno sa najde neaky kupec, ten co ju chcel sa nakoniec rozhodol pre NKS s js a o trojku lacnejsi. moc ma to nesuri ale mam este 5 mesacnu kopovku a uz je najvisi cas zacat trosku s nou. zatial cau.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36387 od wachtel
Odpoveď od wachtel na tému NEMECKY PREPELICIAR
Zdravím v&ás priatelia
<br/>Musím sa podeliť s mojou radosťou zo soboty na nedeľu sa našej Dinuške narodili šeniatka. Má 5 psíkov a dve fenky. Všetci sú hnedý beloši a majú sa k svetu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36391 od petob
Odpoveď od petob na tému NEMECKY PREPELICIAR
Úprimná gratulácia. Nech sa Prepeličiarom na Slovensku darí. Sú to zlatí psici.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36393 od MILKO
Odpoveď od MILKO na tému NEMECKY PREPELICIAR
Tak isto prajem nech tie štence sa majú k svetu a dúfam že sa stretneme toho 31.8.2008 na stretnutí v Dunajskom Klátove.-

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36509 od 45_70
Odpoveď od 45_70 na tému NEMECKY PREPELICIAR
nazdar. super a gratulujem som rad ze sa prepeliciari rozrastaju. PREPELICIAR AKO PLEMENO SI TO ZASLUZI:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38521 od petob
Odpoveď od petob na tému NEMECKY PREPELICIAR
Ako dopadla Bety na js?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38534 od 45_70
Odpoveď od 45_70 na tému NEMECKY PREPELICIAR
cau. skoncila v druhej cene. ostrost 2. volne mi macku zabije a ked je v klietke tak tam caka pokym nepridem aspon na 10 metrov a potom zacne klietku obracat. nebyt tohto tak je v prvej .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38537 od MILKO
Odpoveď od MILKO na tému NEMECKY PREPELICIAR
No Štefan dobrá práca a gratulujem.Ja sa chystám teraz na klubové lesné.Keď sa podarí ich úspešne absolvovať tak tento rok má Oskar limit splnený a môžeme sa už len zabávať polovaním.Pozdrav Nadeždu a nech trénuje.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38609 od 45_70
Odpoveď od 45_70 na tému NEMECKY PREPELICIAR
cau.diky ale ma na viac. nada skoncila s padym v 3 cene co sa tyka vloh pady super len ten vycvk. pady posral napr. stopu vodica. nevies o neakych jesenkach mam doma brtynho brata a chcel by som ist vyskusat. mam ho 3 tyzdne dovtedy spal s mackou a bol 3x v reviri. zver uz nosi do vody lezie a je nadherny hnedo biely mohutny s kraasnou hlavou. majitel slubil ked mu spravim skusky ze on uz ostatne do chovu porobi. skusim ti poslat foto mms. zatial cau.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38621 od MILKO
Odpoveď od MILKO na tému NEMECKY PREPELICIAR
Čau Štefi,posledné jesenky sú v Senci 11.10.2009. A ešte niečo prepeličiaristi napíšte čo máte nového a ako sa majú psy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38648 od petob
Odpoveď od petob na tému NEMECKY PREPELICIAR
To ako sa má môj pes by som aj ja rád vedel. Minulú sobotu sa mi pri poľovačke na kačice niekam zatúlal. Nenašiel som ho ani živého ani mŕtveho podľa smradu. Už som aj vylepil jeho fotografie s tč. A zatiaľ sa mi Axi neozval. V uchu má vytetované číslo 2292. Ak ho niekto nájdete dajte vedieť. Pes má už dva roky tak neviem čo sa stalo. Možno si urobil sex voľno.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38650 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému NEMECKY PREPELICIAR
Drzim palce aby to dobre dopadlo!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38832 od petob
Odpoveď od petob na tému NEMECKY PREPELICIAR
Axiho už 14 dní nie je. Je to nanič. Voliéra zíva prázdnotou a ja neviem ako sa mohol stratiť. Čakalo ho osem poľovačiek na drobnú a ešte kopa na kačice. Pomáli sa môj sen o Prepeličiarovi rozplýva. Škoda ho.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39028 od wachtel
Odpoveď od wachtel na tému NEMECKY PREPELICIAR
Zdravím Vás priatelia
<br/>
<br/>Opäť mám troška času tak som si prečítal Vaše príspevky. Moje psíky sa majú dobre len dajak nie sú záujemcovia o šteniatka. Ešte mám dvoh psíkov hnedých belošov. Psíky už majú 4 mesiace a keď zbadajú kocúra na dvore tak hlásia jedna radosť a ani som ich na to ešte neučil. Možno to pochytili od matky ale je to radosť sa pozerať a počúvať. Dúfam, že im to zostane aj naďalej v dospelosti.
<br/>
<br/>Tak niekedy zase nabudúce Prepeličiarom zdar!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39056 od MILKO
Odpoveď od MILKO na tému NEMECKY PREPELICIAR
Ahoj aj ja ťa zdravím.Kde sa ti podarilo umiestniť štence?Sú niekde na slovensku aby sme o nich trošku vedeli.Je to radosť keď už majú záujem hlásiť m...u.Nechcem tu robiť propagandu ale momentálne je NP pre mňa super .Na slovensku toto plemeno ešte nieje tak docenené ako v zahraničí.Na slovensku máme tak max.tri vrhy do roka ak je všetko o.k. a keď sa pozrieš do čiech tak majú stále inzeráty a máš problém zohnať šteňa lebo už sú fuč.Teraz som bol na klubových lesných skúškach a v 1.cene skončili traja psy z toho dvaja NP.
<br/>Musím pochváliť aj Oskara lebo sme skončili ako víťazi a získali aj CACT. Takže tento rok to bola jeho posledná skúška/štvrtá v poradí/ vo veku 21.mesiacov.Momentálne je toto plemeno zo sliedičov najviac používané v polovníckej praxi a stále si drží popredné miesta aj v tabulkách čo sa týka skúšok.V čechách tento rok memorial M.Šterbovej vyhral NP.
<br/>Tak ešte raz nech sa vám všetkým darí a píšte o svojich psoch.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39193 od 45_70
Odpoveď od 45_70 na tému NEMECKY PREPELICIAR
cau. gratulujem k peknym vysledkom. moje steniatka su vsetky na slovensku, tri okr. samorin, jedna sucka v dubnici , psik v okr. zlate moravce a dva psiky u mna na dvore.ako je to teraz s klubom kde treba posielat prihlasky do klubu a kto je poradca.pred tyzdnom som postrielal diviaka boli sme dohladavat so psikom s minuleho vrhu , nastrel sme nenasli tak pes bol pusteny na volno na poli kde nedavno rozmetali hnoj.uz sme to chceli vzdat ked sme zaculi krasny hruby hlas ajaxa hned sa pridala aj gina. diviak bol uz zhasnuty. prepeliciar je super pes. kamarat sa tiez rozhodol ze si zadovazi fenku prepeliciara, pred dvomi tyzdnami prebehlo parenie s otcom mojich steniat tak majitel zajednal fenku. tak uz len cakat . zatial caute

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #40000 od wachtel
Odpoveď od wachtel na tému NEMECKY PREPELICIAR
Zdravím Ťa milko
<br/>
<br/>V prvom rade gratulácia k výsledkom. Ak sa mi podarí nabudúci rok pripraviť suku tak by som chcel ísť na všestranky, buď na tie klubové alebo tu na východe sa robí každý rok Pohár Zemplína, kde sa môžu zúčastniť aj malé plemena. Ale okrem toho ma čaká aj výcvik sučky, ktorú som si ponechal a musím povedať, že je to šidlo a okrem nej mám ešte aj malého mustelandského stavača. Takže bude perný rok. Šteniatka išli do Galanty jedna sučka a jeden pes. Ďalšie dva psy sú v Trebišpve a Michalovciach. Bohužial ešte doma mi zostali dvaja psíci. Síce v nedeľu bol jeden budúci poľovník sa pozieť ale zatiaľ sa neozval.
<br/>
<br/>
<br/>Tak zatiaľ sa maj a Prepeličiarom zdar!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #40022 od MILKO
Odpoveď od MILKO na tému NEMECKY PREPELICIAR
Čaute Prepeličiaristi
<br/>Tak len na úvod vás pozdravujem a budem rád keď sa postretáme na nejakých skúškach a povymieňame si názory.Wachtel na ten pohár Zemplína by som išiel ak to bude dobrý termín a nebudem mimo. O klubové všestranky mám tiež záujem a myslím že sa prihlási dostatok vodičov.Môj pes Oskar teraz maká na polovačkách a robí mi radosť.Už keď sa na polovačke stretnete s takým kynologom ako je p.Oto Banás a povie vám že &quot;dobré to je chlapče&quot; tak lepšej pocty si už neviem predstaviť.Bol som snim v bažantnici kde sa strelilo 967 bažantov za deň a pes mi doaportoval z húštin a lesných porastov cez 60ks.Pes tam preukázal pevné nervy pri strelbe a správanie sa na stanovišti na volno.Dokázal robiť súčasne so stavačmi čo tam boli tiež.Bola to jeho druhá polovačka na bažanty.Čo sa týka individuálnej polovačky tak tú už z iným plemenom ani nerozmýšlam.Dokáže som nou chodiť celý deň vedla nohy a to na volno a aj keď natrafime na zver tak bez povelu sa ani nepohne.Potrebujem doladiť ešte pár drobností na ňom a ešte potrebuje trošku aj dospieť/má len 2 roky/.To to plemeno u nás ešte nie je polovne známe ako v čechách a to je trošku na škodu.Chystám sa ho ešte prevetrať v diviačom oplôtku a potom len budúci rok na všestranky a FD.
<br/>
<br/>tak sa majte a píšte

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.130 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 331 návštevníkov a žiadni členovia on-line