NEMECKY PREPELICIAR

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35242 od wachtel
Odpoveď od wachtel na tému NEMECKY PREPELICIAR
Zdravím Vás chlapci
<br/>
<br/>V utorok budú dva týždne čo som bol páriť moju suku Dinu z Šilhanová chovu s Gastonom Tušická koneča. Párenie prebehlo v poriadku už len čakať. Dúfam, že to už konečne vyjde a budú pekné šteniatka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35252 od lovec001
Odpoveď od lovec001 na tému NEMECKY PREPELICIAR
45 70 cau! mozes mi dat na teba tel. dik. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35413 od 45_70
Odpoveď od 45_70 na tému NEMECKY PREPELICIAR
drzim palce. cau

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35424 od 45_70
Odpoveď od 45_70 na tému NEMECKY PREPELICIAR
cau. prislo ti tel. cislo?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35660 od MILKO
Odpoveď od MILKO na tému NEMECKY PREPELICIAR
ahoj Štefan ako si dopadol na FSMP?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35676 od 45_70
Odpoveď od 45_70 na tému NEMECKY PREPELICIAR
nazdar. nebol som este sa mi harala. idem teraz v sobotu do gabcikova. dam potom vedet.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35787 od 45_70
Odpoveď od 45_70 na tému NEMECKY PREPELICIAR
caute. vcera som bol aj s kamoskou na fsmp v gabcikove. obidvaja prepeliciari skoncili v 1 cene. teraz padyho z cerchovky caka vystava v auguste a neake js, rengen a ked to vsetko zvladne tak bude z neho pekny chovny pes. vlastne pekny pes uz je. Moja sucka bety by mala tento tyzden ist novemu majitelovi ak sa mu bude ovsem pacit, ked nie tak pokracujeme vo vycviku na dalsie skusky.pracu na farbe predviedla naozaj super.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35804 od MILKO
Odpoveď od MILKO na tému NEMECKY PREPELICIAR
Tak vám obom gratulujem k výkonu.Kto má toho psíka padyho?Ja som bol dnes ráno trénovať stopu ktorá mala 12 hodín a 300m a skoro som už skolaboval nad robotou môjho psa.Prejde 10m potom si sadne čaká na povel prejde zase kúsok,potom začne navetrovať s vysokým nosom a všetko iné len nie stopovať.Keby som ho pustil na volno tak je pri koži za chvíľu,ale na remeni bieda.Robím mu stopu tak raz za týždeň a posledné tri stopy stáli za hovno.Najhoršie na tom je to že tade vždycky poprechádza zver a tým pádom je už natiahnutý na iné pachy.Za dva týždne idem na farbiarky a neviem ako ho doladím./asi 3,5 broky/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35806 od LEON
Odpoveď od LEON na tému NEMECKY PREPELICIAR
./asi 3,5 broky/ ty jsi fakt klasika;/ z 99% je chyba na té straně vodítka kde není obojek;) protože psovi chybí motivace a ta je u každého psa jiná proto vůdce musí myslet a né jenom číst příručky a rady na netu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35810 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému NEMECKY PREPELICIAR
nechaj psa oddychnut a preloz si skusky pokial nemas natrenovane min 14dni pred skuskami tak radsej preloz termin hlavne ak sa jedna o dohladavku . ak by slo o discipliny ako odlozenie tak to nie je problem doladit ale to co si napisal je o niecom inom .
<br/>
<br/>neviem ako si robil stopu ale co si spomenul ze pes sa snazi is vysokym nosom , davaj si pozor ako robis stopu - vzdy po vetre nikdy nie proti vetru . urob si len skusobnu stopu ktora bude max 50 krokov na konci stopy daj nieco co bude psa motivovat - ja pouzivam klietku s m..ou .
<br/>
<br/>hlavne tu stopu nerob hned zajtra lebo sa to cele zhorsi a budu ti tiect nervy a hlavne klidek lebo nervozitu ktoru mas v sebe pekne prenasas na psa a ni o tom nevies . ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35840 od MILKO
Odpoveď od MILKO na tému NEMECKY PREPELICIAR
Jaro on nemá problém s nosom,mne to pripadá ako keby mu vadilo stopovací remeň.Stopy robím v lese a tam vietor až tak nefúka ale dávam si aj nato pozor.Na koniec stopy dávam kožu+pamlsok.Krátke stopy to do 100m tiež berie dobre ale tie dlhšie to už sa začína otáčať na všetky strany.Napr.vlečky robí super ale tá farba keď je na remeni to nieje podla mojích predstáv.Hovorím keby som ho odopol tak je na konci bez problémov ale na remeni ide ako dôchodca čo sa stratil v lese.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35843 od lovec001
Odpoveď od lovec001 na tému NEMECKY PREPELICIAR
Gratulujem! Daj foto padyho co je to za hafana? A daj aj foto kamosky!!!;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35878 od 45_70
Odpoveď od 45_70 na tému NEMECKY PREPELICIAR
cau. padyho sme priniesli minuli rok z ciech zo sumavi , ma ho kamoska zo susednej dediny. pes bude k videniu na klubovej vystave v blave. Skus psa troska vyhladovat a na konci stopy mu nechaj zradlo. najskor rob kratke a rovne stopove drahy. hlad je svina.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35879 od 45_70
Odpoveď od 45_70 na tému NEMECKY PREPELICIAR
nazdar. nemam ziadne foto ale pady je hnedak , vyska je vrcna hranica standardu a je lahsej ale zaroven svalnatej postavy. no a majitelka je stastne vydata za mojho kamarata. ked prides k nam na jesen na kacky tak spoznas oboch

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35883 od MILKO
Odpoveď od MILKO na tému NEMECKY PREPELICIAR
Stefan klubovka bude v Dunajskom Klatove miesto v BA ale ten termín platí.CHystá sa aj stretnutie na 31.8.2008 klubu sliedičov na tom istom mieste.Dúfam že prídete všetci čo máte Prepeličiarov!Aspoň sa spoznáme a pokecáme.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35929 od lovec001
Odpoveď od lovec001 na tému NEMECKY PREPELICIAR
Caves! Dakujem za pozvanie rad pridem a rad spoznam dalsich prepeliciaristov!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35930 od theCat
Odpoveď od theCat na tému NEMECKY PREPELICIAR
Cauko...skus s nim vypracovat nejaku teplu stopu...vtedy mu ten remen urcite nebude prekazat. Maximalne vsak dva az ttrk krat... potom to uz moze byt na skodu...len aby dostal chut....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35987 od lovec001
Odpoveď od lovec001 na tému NEMECKY PREPELICIAR
45-70 cau! Su uz steniatka?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35997 od 45_70
Odpoveď od 45_70 na tému NEMECKY PREPELICIAR
nazdar. gina ma termin v piatok . uz je ako sudok.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35998 od 45_70
Odpoveď od 45_70 na tému NEMECKY PREPELICIAR
cau. budem sa snazit prist.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.153 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 427 návštevníkov a žiadni členovia on-line