malokalibrovky a gulovnicky

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15799 od jarry9
Odpoveď od jarry9 na tému malokalibrovky a gulovnicky
Áno,však to už nie je ani malokalibrovka,ani guľovnička,tak to musí byť dobré a čo je švédske,je dobré,aspoň podľa mňa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15800 od jarry9
Odpoveď od jarry9 na tému malokalibrovky a gulovnicky
Guľovnička Vierling?/W/
<br/>Poprosím majiteľa,/ov/ o praktické skúsenosti, ak ju vôbec dakto vlastní z PID.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15810 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému malokalibrovky a gulovnicky
V žiadnom prípade nesúhlasím s odporúčaným strelivom SaB. Je to najhoršie strelivo pre tento kaliber.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15866 od dvorky010
Odpoveď od dvorky010 na tému malokalibrovky a gulovnicky
Maš pravdu,že SB nie je vhodné strelivo do 6,5x55SE,to nebolo myslené na tento kal.pretože češi nemajú presné strelivo, špatne to bolo napisané a nepísal som to ja ale v mojom mene kolega mimochodom výborný lovec , 8x57 JS prip.S tým chcel povedať,že je to na naše podmienky na spoločné poľovačky najvhodnejší kal. no a do tohoto kal. (samozreme,že to nie je guľovnička) je fakt najvhodnejšie SB - SPCE 12,7g

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15874 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému malokalibrovky a gulovnicky
12,7 SPCE-mozno myslel ze najlacnejsie (alebo jedno z najlacnejsich) ale od najvhodnejsieho ma dost daleko.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 týždňom #16619 od petob
Odpoveď od petob na tému malokalibrovky a gulovnicky
To je slušný víkon.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28833 od Hunter9
Odpoveď od Hunter9 na tému malokalibrovky a gulovnicky
Chlapi,
<br/>chcem si kupit nejaku malorazku ale zistil som, ze nemam vobec prehlad v aktualnych modeloch na trhu. Prosim poradte mi, aka stoji za omrknutie, najlepsie nejaka kompaktna/skladacia.
<br/>Dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28834 od heron
Odpoveď od heron na tému malokalibrovky a gulovnicky
Ahojte nechodite niekto na www.horar.sk ? Celkom slusne sa to tam
<br/>rozbieha. Forum je tam ovela prehladnejsie ako tu. Temy su tam pekne zoradene a dokonca im funguje aj vyhladavanie vo fore. Mne sa to velmi paci, chalani sa urcite dobre narobili.
<br/>Dokonca som tam nasiel aj odkaz na tuto stranku. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28835 od Hornet
Odpoveď od Hornet na tému malokalibrovky a gulovnicky
Hmm to je síce pekné ale čo to má spoločné s malokalibrovkami?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28836 od heron
Odpoveď od heron na tému malokalibrovky a gulovnicky
To ze ked tu nieco hladam, tak tu nic nenajdem. je to tu uplne neprehladne. Nemozem predsa listovat dozadu niekolko dni a hladat ci to tu uz niekto napisal. Ale ved som sa len slusne spytal. :-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28837 od vajlo
Odpoveď od vajlo na tému malokalibrovky a gulovnicky
zdravim vsetkych chlapi radte co mam kupit??? v 22-hornet- zbk-110-lux? cz-527-lux? cz527-fs? cz527-american? vsetke tieto gulovnicky vyrabaju aj v hornete alebo viete poradit inu znacku ako cesku??? vopred dakujem lovu-zdar

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28840 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému malokalibrovky a gulovnicky
Máš tam inu tému,pokiaľ svoju nevieš kde zaradiť.Tak čítaj alebo choď na očné.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28845 od Akela
Odpoveď od Akela na tému malokalibrovky a gulovnicky
ZBK v žiadnom prípade. Odporúčam CZ 527, mám ju už tretíkrát v 222 rem - výborná zbraň za tie peniaze. Predtým som mal 2x v 223 rem. ZBK som mal v Savažke - nedala sa nastreliť. Hrozný rozptyl.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28848 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému malokalibrovky a gulovnicky
Kvoli optike by som volil model American,tvar pazby pocita s tym,ze sa bude strielat cez optiku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28849 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému malokalibrovky a gulovnicky
Vierling (5,6x35R) mam a aj prakticke skusenosti (macka, pes), lenze pouzivam neidentifikovatelne strelivo a pouzivam ju v ramci zasady, ze kazda flinta sa ma aspon raz do roka prevetrat. Taky &quot;maksi&quot; Hornet. Kto nie je magor na &quot;retro&quot;, alebo kto nema k danej flinte nejaky extra srdcovy vztah, tak sa do toho nehrabte (a radsej to dohodte mne). U nas Hornet Vierling uplne pochoval.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29023 od vajlo
Odpoveď od vajlo na tému malokalibrovky a gulovnicky
lovec nie tvar pazbi pocita s tym ze sa bude pouzivat puskohlad ale cela zbran je ku tomu predurcena ved nema ani mechanycke mieridla tam optyka musi byt a dal by som hodne dobru! myslim ze ten mod. american by bol co do presnosti asi najlepsi cista hlaven je k tomu predurcena aj ked ta fs. je nadherna ale som prekvapeny ze zbk. tu niekto zatracoval mal som ju v kal. 5.6x50rm. a slo to fakt velmi presne velmi jednoducha a ticha zbran mne ide hlavne o to praktycke vyuzitie ako vizorove dakujem za prispevky lovu-zdar

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29025 od lovecccc
Odpoveď od lovecccc na tému malokalibrovky a gulovnicky
V poslednom dvojčísle hubertlovu -ponúkajú cez zásielkovú službu dopredaj zbraní zbrojovky Brno --tie ZBK 110 lux--sú tam za 7100 sk --myslím si že ta cena neni veľká -ale guľovničku som ešte nedržal v ruke ---tak sa chcem opýtať vás čo s ňou máte skúsenosti --myslíte si že sa za tie peniaze oplatí? :I

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29031 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému malokalibrovky a gulovnicky
:D A ak zoberiem klasicku LUXku s mieridlami bude menej presna? Kvoli lomeniu pazby a instalovanym mieridlam? Hlaven bez mieridiel a priama pazba neznamena automaticky vyssiu presnost.;) American nema byt preco z hladiska pusky presnejsi ako LUX,maju rovnaku hrubku laufu a uzamykanie(American ma dokonca kratsiu (!) -555mm,LUXka ma 600mm).Z pohladu strelca bude lepsia pazba modelu American prave kvoli tvaru a potom moze byt sekundarnym nasledkom presnejsia strelba.To zase ale bude zavisiet od strelca...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29036 od vajlo
Odpoveď od vajlo na tému malokalibrovky a gulovnicky
asi mas pravdu nie som velky odbornik len mi to tak na prvi pohlad prislo to co si napisal znie celkom rozumne ale ta zbk-110 ma celkom zaujima dobra cena na listicky by to bohate stacilo ja by som to bral v hornete ktovie co je tam za hlaven aby to nebolo dake blato

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29041 od CHERY
Odpoveď od CHERY na tému malokalibrovky a gulovnicky
Kamarát má ZBK 110 lux v 5,6x52R asi rok a čo do presnosti pri nastreľovaní robil dvoj strely. Je fakt ,že tá zbraň chce doladiť - zjemniť spúšť nakoľko tam nieje napináčik, troška sa pohrať s pažbou ale ináč to zatie penaze asi stojí. Ja mám 5,6x 52R v ZH-čke ako 2 zbraň na škodnú, ale dnes ňou napr. brat strelil 2 diviakov na spoločnej.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.074 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 478 návštevníkov a žiadni členovia on-line