Aká je vhodná zbraň pre začínajúceho poľovníka?

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20890 od Lubo1
jA SOM SI ZAS NA RADU PODOBNYCH ODBORNIKOV AKO TY KUPIL IZ94 .3o8WIN/2O MAG.. tOTALNY RUSKY SMEJD. pO DVOCH TYZDNOCH SOM HO VRATIL. ZOPAR CHYBYCIEK:
<br/>RYBINA NA JEDNEJ STRANE NEDOFREZOVANA, NEDALA SA NASUNUT MONTAZ
<br/>RYBÍNA SLA ROZNOBEZNE SHLAVNAMI
<br/>HORNA HLAVEN AKO VODOVODNA RURA.
<br/>HLAVNE VPREDU SPOJENE DOSLOVA KRUHMI, NIE KRUZKAMI, A STELUJU SA V STREDE. NO TO UZ JE LEN OOINA, ROBIT SUSTREL OHYBANIM HLAVI.
<br/>V KOMORE SA MI ZASEKLA NABOJNICA PRI PRVEJ SPOLOCNEJ.
<br/>POISTKA BEZHLUCNA AKO PRIKLOP NA TANKU.
<br/>sSPUSTE PRE ARNOLDA SW.
<br/>DREVO STRACH A HROZA. PREDPAZBIE AKO NA JEDNUSKACH SIROKE á8CM
<br/>DREVO Z BREZY. SKUTOCNE, HROZA NAD HROZU. SKUTOCNY RUSKY KOL, RESP.VESLO. A TIEZ SOM SA DAL PRESVEDCIT Z&quot; INYCH DOVODOV&quot;
<br/>O.I. MAME STRELNICU, KDE SOM SO SPRAVCOM, KTORI AJ TO, CO MAS TY NASTRELUJE CASTO NA TEMU NOVE RUSKE ZBRANE DISKUTOVAL. SKUTOCNE TI BLAHOZELAM, ZE SI DO TOHO NASIEL STRELIVO, KTORE NEROZHADZUJE. ;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20891 od sibo
papo, trosku som nerozumel prvej vete, znamena to, ze tu IZ18 este mas? daval si nieco upravovat? dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20892 od papo
sibo, bežná úprava spúšte na jej zjemnenie bez nových konštrukčných prvkov, to bolo všetko.... a dal som botku, mám dlhšie ruky....;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20898 od martin203
lubo vitaj, vdaka za kompliment a vidim, ze si sa tiez zrazil s papom ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20903 od Lubo1
Nejak som nemohol najst heslo. Konecne som kupil laptop, tak mam pristup hocikde. Dnes som bol ten posed postavit. Zvalil ho vsak vietor. Museli sme ho dvihat kladkou s Nivou. Spravil som aj novu sedacku. Fotim to len mobilom, no dam to na net.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20905 od sibo
martin tak skus nieco poradit, aku zbran vybrat, chcel by som jednoranovu zlamovaciu gulovnicu, v rozumnej cenovej relacii. moj sen je gulovy dvojak ale to musim este chvilku posetrit.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20908 od Jaro
sibo dam ti ja jednu radu ak mozem. vyber si zbran podla seba nedaj na rozne nazory . tiez ti nikto neradi alebo neradil aku si mas vyberat frajerku . je pekne vypocut si nazor inych ale aj tak sa rozhodni po svojom tak aby si bol hlavne ty spokojny zo svojim vyberom a ver mi nebudes sklamany . ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20909 od papo
a kukám, že som ti nedal celú odpoveď, áno, mám ju, a tak rýchlo sa jej nevzdám. A priznám sa, mám tu z kadejakých rád kyslo v ústach. vyber si ty flintičku podľa vlastného gusta, ktorá sa ti páči. každá má čosi do seba.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20910 od sibo
Jaro to vies, ze ano ale nieco moze dobre vyzerat a nemusi to byt dobre a naopak, preto chcem pocut co najviac nayorov. :) dik za podporu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20911 od martin203
:) zatial som tu nikomu do toho nekecal ... moj nazor: ZK99 ma zaujala v cese jej zrodu, konstrukteri sa vobec netajili tym, ze oslahli blasra a takmer sucasne postavili pre frankoniu kozlicu favorit. Sam som ju nevlastnil, no par znamych naokolo ju vlastni a zatial bez vyhrad. Brno efekt je jej nastupca. Za tie peniaze, v celopazbe je to u nas nedocenena klasika. No a k zlamovacke patri samozrejme R-kovy kaliber. To bol len moj nikomu nevnucovany nazor a na dokreslenie, ja v sucasnosti najcastejisie polujem bixou Wolf Suhl 6,5x57R/16

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20913 od Lubo1
Sibo. Polovat so skaredou zbranou, kde je 9O% nespokojnych a 10% spokojnych je ako sex so skatou. Mozno ta so zavretymi ocami uspokoji, a vysledok je ten isty, no celkovy pocit je rozdielny. Pozri si inzeraty aut. DAEWO je najpredavanejsie, svedci to asi o jeho kvalite. Aj ked niektore kusky funguju 10 rokov takmer bez chyby. No ak nieco kupit, tak nie s tym, ze je to mozno 1 za 1OO.:D;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20923 od puro
Lubo 1ahoj ,srnec na 200 na krk,jelen na 350 naboj s urezanou spicou.Na taku dialku to je odvaha.Myslis ze je mozne zopakovat tuto ranu viac krat po sebe?Prepacte ze odbocujem mimo temu ale zaujal ma prispevok.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20925 od lovec_1
Krizanovi....:D:D....neblbni.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20926 od lovec_1
Priatel moj,lenze tvoja kraska nie je z kategorie tych bezne videnych....;):D A zastavte sa obaja niekedy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20927 od lovec_1
Zavolaj do Zelenca pri TT na buduci tyzden.Dostanu nejake pekne kusky v 8x57JRS,ci to bude ZK,alebo Effect neviem.Rozhodne zaujimave ceny a kaliber duplom.8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20936 od Lubo1
Tych 300m s tou puskou ti dolozi kazdy z Medzilaboriec. Ten pan ma strelenych 7 zlatych diviakov, celu noc dokazal prelezat na diviacej stope v rupsaku v metrovom snehu. S vojenskym strelivom striela dodnes, inac vytkol som mu to aj pred riaditelom, ze to nie je naboj pre lov zveri, no starcov uz neprevychovas. Poniektori sa z neho smeju, ze na 200m zver nestriela, to si radsej cuvne. Ale s tymi jelenmi je to tak, ako to bolo raz rozobrate na polovnictve MN. Bol v lese kazdy den, zver mal vypozorovanu. V protisvahu si dal krabicu a na tu sa zastrielal. Tie stare 8 mali este gulometne hlavne. Pokial viem, nikdy ju necistil. Ak sa spztas hocikoho na jeho meno v ML urcite ti ho povie. A tych 200 m na krk. No tak strelil ho. Nie preto, ze sa chcel pochvalil, ale dalo dalo sa iba tam. Sam som zostal prekvapeny.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20938 od Lubo1
Apropo, na tu tvoju otazku. Ked to strielal, bolo podstatne viac zveri a menej polovnikov. No urcite by som si nekupoval pusku s hocakym kalibrom len preto, lebo s takou ..xy... vtedy a vtedy nieco strelil. Ak si ako zacinajuci kupis zbran v akomkolvek kalibry od 6,5 vyssie urcite nic nepokazis. Otazka znie: kolko krat ty budes strielat na 200m? Ak chces kup si aj 7x75V.H. Hlavne aby si si sam veril. Niekto so starou ZH a Zeiskou 4 to streli lepsie ako s Blaserom so Swarom. Puska ti musi hlavne sediet a tebe sa pacit. Urcite ti viaceri potvrdia, ze niekedy este ani poriadne nevystrelis a uz vie, ze si to dorbal. Zacni ty len strielat od 5Om, trosku potrenuj a ziskaj istotu. Usetris kopec nervou, casu a penazi.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20945 od Vyr
lovec_1: no ja myslím že R-kove kalibre u zlamovačky už dnes nie sú podmienkou a ak je problém s vyťahovaním nábojnice tak by som ho hľadal asi v strelive ale možno je všetko inak:D
<br/>....no možno keď bude treba vyhnať pavúky z hlavní tak prídeme:D ...kamarát mi spomínal že je nejaká slušná strelnica v Trenčíne tak to možno pôjdeme pozrieť tam - je to bližšie

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20959 od puro
Lubo 1,odstrielane neco mam,mam 3 zbrane solo gulu zkk 600-S 308W a gulobrok-7x57/12,8x57/12 tu bettinsolku.Strielam mam s cim a pokal je ta bettinsolioli ozaj na prt tak ti garantujem ze predavac rad vrati peniaze.No zatial som spokojny.LOVU ZDAR.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20975 od Lubo1
Puro, nehnevaj sa, no ja som nikde nepisal, ze pusky tvojej znacky su pochybne. Praveze, mam SABATTKU a som snou takisto spokojny. Mam tiez ZKK600 v razi 7x64. Fotka je pri tom srncovi. Vydno to dost zle, pretoze je to mobilom. Strelil som ho sikmo poza pravu lopatku. Vystrel za rebrami. Vydno to aj na fotke. Foto trofeje urcite zverejnim.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.066 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 109 návštevníkov a žiadni členovia on-line