Ma niekto skusenosti s IZ 18

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38314 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Ma niekto skusenosti s IZ 18
ked tak mi to posli na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. ja ti to sem hodim.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38316 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému Ma niekto skusenosti s IZ 18
Ja by som sa vôbec nebal a kúpil by som ju hneď

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38339 od lovecccc
Odpoveď od lovecccc na tému Ma niekto skusenosti s IZ 18
ak sa chceš o IZ dočítač podstatne viac ako na forach v SR a CR - tak si kukni toto : talks.guns.ru/forummessage/56/9.html. je tu toho kopa a nielen o IZ

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38344 od brpe
Odpoveď od brpe na tému Ma niekto skusenosti s IZ 18
Dík za rady. Na škole som sa učil dlho ruštinu, ale akosi na čítanie ruského fóra nestíham:D Ak by niekto ešte vedel o nejakej značke streliva , ktorá ešte vyrába orig. náboje 8x57J , mohol by sem hodiť kontakt. Pri tej starej mauserke by som bol odkázaný iba na prebíjanie, ale aj tak je to asi lepšia voľba.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38357 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Ma niekto skusenosti s IZ 18
Neviem ako je to z dovozom alebo zasielanim streliva z USA ale tam ich maju ;) www.ows-ammo.com/catalog/product_info.php/products_id/40 [/]KLIK TU

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38363 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Ma niekto skusenosti s IZ 18
Brpe-ho foto
<br/>
<br/>[img]www.polovnik.com/mauserka.jpg [/img]
<br/>
<br/>chlape ked tam das novy brunir bude to flinticka ako lusk ked ma vsetko ostatne v poriadku. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38756 od rastyx
Odpoveď od rastyx na tému Ma niekto skusenosti s IZ 18
Dobrý deň.
<br/>
<br/>Chcel by som sa opýtať majiteľov pušiek iž 18 mn, či už mali na rybinách na uchytenie optiky priečne vybranie na západku, alebo si ju museli dať vyfrézovať, pretože ja som kúpil pušku už s týmto vybraním, ale známi mi tvrdia že to nie je možné, že žiadna iž-ka nemá to vybranie.Takže neviem náhodou, či som nekúpil už použitú pušku.Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38819 od Kalach
Odpoveď od Kalach na tému Ma niekto skusenosti s IZ 18
Ja vlastním dve IŽ-ky.Obidve boli bez priečnej drážky.Ale videl som už v predaji IŽ-ky s drážkou.Možno že posledné typy to už majú všetky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38830 od vajlo
Odpoveď od vajlo na tému Ma niekto skusenosti s IZ 18
zdar, ja som mal tiez dve iz-ky ale ten polmesiacik som si musel dat vyfrezovat na oboch:{ ale to bolo tiez davno cca 5-6 rokov dozadu tak neviem.... ci sa naozaj nasi bratia zobudili???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38921 od drovnak
Odpoveď od drovnak na tému Ma niekto skusenosti s IZ 18
pozdravujem zalesakov.
<br/>Keby som bol na Slovensku,urcite by som ti tu flintu vyfukol.Mozem ti poradit-dat typ ako na tu zubozenu chuderu:
<br/> -1/usudzujem na povod tej flinty na Cesko-povojnova transformacia zbytkov po wermachte.Pozri na preberacie znacky .Zaklad je bud Maus.98 alebo CZ BRNO-vz.24.V om pripade ide o zbran z armadnej dodavky.Mala by spolahlivo prezuvat aj 8.57 JS.A bez kopancov,ak nema velku uzamykaciu volu zaveru.
<br/> -2/ ak ma hlaven signovanu 8/57 IS ,pripadne 8/57 S ma civilnu hlaven s &quot;univerzalnym &quot;rozmerom a prazske skusobne znacky N ,a ak ma posledne dvojcislo do 48 bola osadena hlavnou z kvalitnej svedskej ocele z polotovaru urceneho na letecke gulomety pre Messerschmidty.
<br/>-3/v kazdom pripade tato flinta svoje prezila ahlaven ma ci chce alebo nechce minimalne stredny-skor vsak S-rozmer.Urcite prehltla spustu vojenskej municie a to ju prekalibrovalo do skupiny S.
<br/>-4/ v optike sa ocivine niekto vrtal,ma poistnu skrutku otocenu dopredu,co je evidentne z obrazku.Optika potrebuje kvalitny repair dakde v CZ u stareho puskara-treba pohladat!
<br/>-5/ ak udrzi 5 ran na 100 m v rychlom tempe s dobrou oporou do7 cm,ber!Esce dajakych par tisic vydrzi.Je to super kladivo-hlucne ale po zasahu zver odmieta diskusiu...
<br/> Viac ti moze poradit Belson.Popros ho,mas ho blizsie.S pozdravom drovnak.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39469 od Martin28
Odpoveď od Martin28 na tému Ma niekto skusenosti s IZ 18
Zaujímali by ma nejaké recenzie na IZ MP 153 ? (ruský brokový automat)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42923 od tmarcel
Odpoveď od tmarcel na tému Ma niekto skusenosti s IZ 18
ja ju vlastim treti rok v kal 7,62x54r ked som ju kupoval tak spominanu priecnu drazku nemala no predajca mi ju ihned vyrobil,k tomu mi predal aj puskohlad a montaz takze som to mal v cene a nezobral za tu drazku odo mna nic,no kamarat ktory rovnaku izu kupil inde bez drazky platil za jej dodatocne vyfrezovanie asi sto korun.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43270 od Savage
Odpoveď od Savage na tému Ma niekto skusenosti s IZ 18
Já bych na radu abys klidně střílel ze zbraně označené 8x57J střelivem 8x57JS rozhodně nedal a nezkoušel bych to.Rozdíl v průměru střely u JS je řádově o 0,2mm větší a proto hrozí riziko vydutí hlavně,v horším případě destrukce a stím spojené zranění uživatele.Proto pozor - nezaměňovat tyto dvě ráže!!!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43275 od lanus
Odpoveď od lanus na tému Ma niekto skusenosti s IZ 18
savage - Predpokladám,že Tvoja reakcia bola podmienená mojím príspevkom v susednej téme a že si ho vôbec nepochopil a celé prekrútil!!! Situácia je totiž úplne opačná a bola uvedená ako príklad a nie ako rada resp. návod na použitie !!!
<br/>
<br/> Predmetný príklad bol deklarovaný ako použitie menšieho priemeru strely do väčšieho vývrtu a nie ako si to pochopil Ty(i keď Tvoja rada bola dobre mienená) !;

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43282 od bibotibor
Odpoveď od bibotibor na tému Ma niekto skusenosti s IZ 18
ja som s nou spokojny aj bratranec ju ma :P zatial padlo vsetko naco sme namierily :-p netreba strielat na 200-300 staci aj na 70-100 :) s pozdravom lovu zdar MOCARE.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44780 od janci250
Odpoveď od janci250 na tému Ma niekto skusenosti s IZ 18
Pozdravujem p.polovnikov a majitelov iž 308w.... chcel by som sa opitať na tu ižku kolko asi stoji v kalibri 308w a ktora je asi lepšia ,či ta spartan alebo klasika poradte prosim dakujem .som začiatočnik a tak mlady ako vždy do pohonu ,no lenže mojej novej 550 sa to nevidi a ani mne na jej pohlad po jednej sezone dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44786 od Miso300WM
Odpoveď od Miso300WM na tému Ma niekto skusenosti s IZ 18
No do pohonu by som osobne nebral jednoranovú zlamovačku, radšej pošpekuluj nejakú brokovnicu stačí aj 20-tka magnum alebo ked už chceš guľu tak nejaký guľovy dvoják resp. kozlicu v nejakom tažšom kalibri s ťažkou pomalou guľou, lebo 308W podľa mna do kríkov neni to prave, na štand nepoviem tam je ok. Uvidíš ked budeš potrebovať pohotovú druhú ranu a nie iba na to aby si pálil po čriede ale aj z hladiska bezpečnosti ked na teba vyštartuje poriadny kanec a prvou ho netrafíšs tak budeš rád, že máš aj druhú.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44791 od papoI
Odpoveď od papoI na tému Ma niekto skusenosti s IZ 18
a nezabudni, že môžeš potrebovať a tretiu, štvrtú, piatu.... ranu. možno by sa šiklo aj guľometné dvojča......:]. mám túto zbraň v .308 W, používam normu alasku 11,7 gr, a nedám na ňu dopustiť. ľahká, pohotová, účinná zbraň. a čo je najzábavnejšie, jej popularita stúpa. cena okolo 200 €.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44796 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Ma niekto skusenosti s IZ 18
Každá brokovnica do honu lepšia ako IŽka. A či stúpa jej popularita o tom by sa dalo diskutovať. Inak aj mne sa už stalo, že som v hone trafil štvrtou ranou a nemal som guľomet.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44798 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Ma niekto skusenosti s IZ 18
A ešte k tej IŽke a jej popularite, mnoho mojich kamarátov si ju kúpilo - však je lacná, ale nemá ju už ani jeden. Takže v mojom okruhu jej popularita klesá. Stačí pozrieť inzeráty. Tých 200 ojro je pomerne vysoká cena. Za to sa dá zohnať slušná brokovnica, napr. do pohonu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.144 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 164 návštevníkov a žiadni členovia on-line