Lov slúk

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44346 od ondrej
Odpoveď od ondrej na tému Lov slúk
aj ja som videl trasochvostov :):):)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44348 od Janos83
Odpoveď od Janos83 na tému Lov slúk
počuj ma ty had, odkiaľ vieš že ich idem strieľať, ty vôbec nevieš čo pre mnohých znamená poľovačka na sluky.
<br/>Chodím každý rok ich privítať, nemám ani povolenku na ne, ani nebudem pýtať, jednu už mám na stene tá mi stačí pokiaľ sa nerozpadne, stretneme sa dvaja traja kamaráti, pomalým krokom sa prejdeme po revíri, pritom vyhladneme, založíme si ohník, opečieme si slaninku, klobásku, potom sa presunieme na tie miesta kade roky ťahajú, počkáme do rozžiarenia prvej hviezdy, a potom to začne a trvá to AŽ 15-30 minút, nič nestrelím ak uvidím, dvihnem po našom &quot;kalap&quot; na pozdrav a s úsmevom na tvári sa vyberieme na cestu domov. Toto je u nás poľovačka na sluky.
<br/>
<br/>kobra prosím ťa nemiešaj sa do všetkých tém, nikto tu o tvoj názor nestojí a pokiaľ sa ťa nič nepýtam, nevykladaj mi nič, mňa tvoje poznatky vôbec nezaujímajú, a čítam všetku poľovnícku tlač na SK aj českú takže články mám presondované a nemám potrebu to rozoberať s tebou.
<br/>
<br/>Lovu Zdar

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44349 od abba
Odpoveď od abba na tému Lov slúk
my tú klobásu, či slaninu zalejeme aj nejakým vínkom, aby si nemyslela, že ju pes zožral:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44350 od Janos83
Odpoveď od Janos83 na tému Lov slúk
úplne s tebou súhlasím, ale niektorí nosia kvôli sebaobrane aj zbraň so sebou, tka keby som toto doplnil, vieš aké zas debaty by sa tu rozviedli;)
<br/>Ale vyjadrujem súhlas, treba dbať o to aby nesadlo na žalúdok:)
<br/>Pekný deň abba

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44353 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Lov slúk
Otvorenie sezóny je presne o tom ako píšeš jánoš :) my dokonca berieme so sebou aj polovičky - raz do roka ich treba vyvetrať :). No a v našich kopcoch na otvorení určite nebudú lietať :) možno tak o týždeň dva neskôr :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44365 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Lov slúk
:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44366 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Lov slúk
je to zo dna na den lepsie, dnes uz v juzne exponovanej rubani za vetrom celkom slusny vtaci koncert, uz to musi prist !

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44401 od Janos83
Odpoveď od Janos83 na tému Lov slúk
si ty ale riadny prípad, s tebou vôbec nemá význam baviť sa, tvoje nápady a myšlienky stoja za ho.no;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44457 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Lov slúk
BirdLife zaujala www.ekolist.cz/zprava.shtml?x=2154318[/] stanovisko

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44461 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Lov slúk
zas sa pochlapili ti naši ochranary by ma zaujimalo kdo jim na to dava peniaze:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44470 od medard
Odpoveď od medard na tému Lov slúk
lubenko, birdlife je neštátna mimovládna organizácia, a ako to už bohužiaľ na tom našom svete chodí, tie majú peňazí dosť... kto vie odkiaľ?;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44497 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Lov slúk
Tak hor sa do www.changenet.sk/?section=spr&x=416302&rXn=1[/] nich ! Ale prosim kultivovane, sme predsa polovnici!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44548 od medard
Odpoveď od medard na tému Lov slúk
kultivované a odborné príspevky už nejaký čas nechávam na kobru...:x:D;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44554 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Lov slúk
Jozko, kedysi som ti strihol pochvalu a dokonca mam pre niektore tvoje teorie viacej pochopenia ako vacsina diskutujucich (som mal moznost pozorovat polovnictvo a lov v X krajinach sveta), ale od urcitej doby uz tvoje konstrukcie naberaju fantasmagoricke rozmery a prispevkom na changenete si ma vyslovene nasrdil. Viem, ze nemam sancu (cas a chut) superit s grafomanom tvojho formatu, ale ... vies co, skus vyhodit televizor (ja osobne ho nevlastnim) a ist sa prejst. Ja tak cinim kazdy den a prave vykuklo slniecko a mozno dnes prileti prva sluka ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44556 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Lov slúk
www.myslivost.cz/RadimeSi/detail.asp?id=...mesic=1&rok=2009 [/]Pekne ti nalozili Begala alias Kobra na Myslivosti.
<br/>
<br/>
<br/>
<br/>:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44560 od papoI
Odpoveď od papoI na tému Lov slúk
ja fakt nemám čo robiť, tak výnimočne som preklikol odkaz. nuž a čo čert nechcel....:
<br/>
<br/> Aj Karl May napísal skvelé indiánky a v Amerike vôbec nebol pred ich napísaním. A nikto ho neobviňuje z klamstva. Ja som o niečo lepší, pretože okrem fantázie, zážitkov iných a literatúry, staviam aj na vlastných skúsenostiach. Ak niekto využíva vlastné kombinačné schopnosti, už je klamár, pomätenec? Hlavné je, že ich nepoužívam na poškodzovanie poľovníctva, ale naopak - na zveľaďovanie.
<br/>
<br/> nuž sestrička ma so slzami v očiach prosila, aby som zliezol z lustra.... ja netuším, ako som s tam dostal:D:D:D:]:]:]...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44561 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Lov slúk
prosim vas prestante s Kobrom komunikovat, robi nam hambu aj v susednom Česku

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44567 od Waldo
Odpoveď od Waldo na tému Lov slúk
Pocuj moj, Ty uz si uplne odbocil niekam inam od temy. To Ta este bavi sa tu ukajat nad tym aky si &quot;dobry&quot; ? Pripada mi, ze tymto spravanim sa tu na fore kompenzujes nejaky komplex zo zivota. Nic v zlom, ale tak to vyzera... :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44571 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Lov slúk
Jozko u nas dnes zapadalo slniecko o 17,43 a este pred tym ako zapadlo, stihlo vykuknut spoza mracka a dat mi signal, aby som sa nenatahoval s velikanom tvojho formatu a radsej sa isiel prejst s flintickou. Vies, teraz chodim vencit jedneho stareho zakazkoveho Merklika, trocha technicku raritku, trochu nacackaneho fesaka. Sluku som sice nevidel, ale to, ze som sa dokazal vysrat na kockovanie s tebou, to bola vec ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44576 od chanel1092
Odpoveď od chanel1092 na tému Lov slúk
hlavne mu neprezrádzaj čo nosíš na pleci...bo sa nám naserie i do témi polovné zbrane ;) a nariadi nám nosit maximálne vzduchovky aby sme nestresovali líšky...:] ako píše Lubenko-vobec na toho magora nereagujte....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.102 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 278 návštevníkov a žiadni členovia on-line