vlci, medvede - nie su premnozene

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #28549 od viktormt
Odpoveď od viktormt na tému vlci, medvede - nie su premnozene
toto je tema o medvedoch, resp. o pocinani polovnikov..
<br/>
<br/>neargumentuj zbytocnostami. pisal som, ze clovek ako jediny tvor na zemi berie v extremnych mnozstvach zvieratam im prirodzenu potravu. a potom ludia davaju taketo nezmyselne otazky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #28550 od Janos83
Odpoveď od Janos83 na tému vlci, medvede - nie su premnozene
chlapi skúste toho umelca ignorovať, neodpisujte mu, o to mu ide. Šak furt opakuje to isté!!! dokola
<br/>
<br/>Keď ťa to nasere viktormt, tka zajtra vynesiem zveri ďalšie vrece kukurice, nech je jej lepšie, od piatku som vyniesol už tých vriec zopár, a všetko zver berie, si predstav toto. Neobišla nenechala skaziť to, a kedže za jednu noc zoberie vrece kukurice, tak predpokladám, že asi tými tvojími zázračnými lesnými bylinkami z rozkvitnutých lúk, hubami, plodmi, púčikmi, ktorých je teraz v ZIME na každom kroku po milú Jarmilu, NIE JE moc nasýtená a to není ani vločka snehu u nás na zemi.
<br/>
<br/>teraz si ľahnem a budem premýšľať ako to, že podľa viktoramt, by to nemala robiť a predsa to robí, kurnik, ja už neviem čo ďalej
<br/>
<br/>viktormt, daj si kakao, opráš si dredy, daj si šľuka marišky, vypi plechovkové pivo a choď buvinkať, prajem ti krásne sny, zajtra prezvoň kámošovi Lukáčovi, že sa ti podarilo na PIDe zas niečo rozvíriť, on ti povie, len tak ďalej, potom zlož mobil, a teš sa že si vykonal dobrú vec. ;)
<br/>
<br/>P.S. ak budem môcť, vyfotím ti spriengfieldom medvedíka, alebo våčka, pošlem ti foto, aby si videl ako tá zver aspoň vyzerá, tie kreslené knižky sú o ničom
<br/>
<br/>čau, PA;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #28551 od Levo
Odpoveď od Levo na tému vlci, medvede - nie su premnozene
Vieš už naši dedovia a otcovia chodili chodili prikrmovať zver, keď Ty si ešte otcovi poskakoval v miešku v gatiach a dobre vedeli prečo. Lenže v tej dobe nežili a nepriživovali sa za štátne dotácie takí aktivisti ako Ty. Nájdi si poriadne zamestnanie a tam uplatni svoje schopnosti a nebalamuť tu luďom hlavy svojimi vykrikmi zo sna. Takto znechutiť záver roka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #28552 od viktormt
Odpoveď od viktormt na tému vlci, medvede - nie su premnozene
to uz je vec prirody, ci ma dost potravy pre zver, ale malomocny to nepochopi.. tiez trapne urazky si nechaj. nevies argumentovat, preto to robis, neodpovedal si ani na jednu moju otazku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #28553 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému vlci, medvede - nie su premnozene
A tak sa predsa pobavime....:] Je dobre ze ma informujes pre aky okruh ludi je ten tvoj prekopirovany blabol urceny.Teda pre tebe rovnych - slabomyslenych...uprimnost si fakt cenim,toto este nepriznal ziaden greenpeacak,Durkovic ani podobny odpad velkomestskej ochranarskej pa-kultury.Tak by sa este hodilo priznat,kde ta takto zblbli? Kedy a kde si prisiel na zhovadilu ideu,ze ty a tebe podobny mozu podobnymi nezmyslami byt prinosom pri OCHRANE zveri? Natiska sa najzakladnejsia otazka: Akym KONKRETNYM cinom,overitelnym v realite (pozor to nie je tam kde zijes!) si urobil nieco pozitivne pre volne zijucu zver? Mala napoveda-nezmysli sirene po internete o ktorych sa mozno doma pri pocitaci nazdavas,ze su akousi osvetou, to nebudu. Teda ako a cim si prispel,dokazes odpovedat?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #28554 od viktormt
Odpoveď od viktormt na tému vlci, medvede - nie su premnozene
ty si nedokazal argumentovat na to, co som pisal ja a chces po mne odpoved? sa zamysli trochu..
<br/>
<br/>1. akym pravom polovnici strielaju medvede?
<br/>2. akym pravom tvrdia, ze su premnozene?
<br/>3. akym pravom im vadi, ze su premnozene? (zviera nie je majetok cloveka)
<br/>a mohol by som pokracovat do 10..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #28555 od Aceria
Odpoveď od Aceria na tému vlci, medvede - nie su premnozene
Myslím, že tvoj príspevok je veľmi, veľmi nešťastný. Určite toto fórum neslúži na to, aby ti suplovalo hodiny prírodopisu, zoológie a ochrany prírody, pretože ti chýbajú nielen elementárne odborné základy, ale aj praktické skúsenosti a schopnosť vedieť zaujať objektívny postoj k tak zložitej otázke.
<br/>Je absolútne zbytočné na čokoľvek z tvojho jednostranne zameraného príspevku reagovať aj keď máš nepochybne na svoj názor právo. Predovšetkým ti ale odporúčam naštudovať si príslušnú problematiku a následne sa vydať po stopách šeliem a jej koristi, komunikovať s prírodou, ľuďmi, ktorí žijú v tomto prostredí a ostáva len dúfať, že to snáď časom pochopíš. Musíš si ale uvedomiť, že to nebude skôr ako o 5-10 rokov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #28556 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému vlci, medvede - nie su premnozene
Viktorko,zamyslel som sa a jedine co vidim,je to ze nedokazes odpovedat na jednoduchu a vecne polozenu otazku.Zacinam sa pomaly a iste obavat ze citas a pises rychlejsie ako sa stacia otacat tvoje mozgove zavity...Preto este raz (a ak ste to v ochranarskom gangu nestihli prebrat rychlo si tuto otazku a odpoved na nu precvicte!):
<br/>
<br/> Cim konkretnym si prispel/prispievas pri ochrane volne zijucej zveri na Slovensku? Alebo si aktivny aj pri ochrane velryb vo vodach Japonskeho mora a zrovna nedokazes bez pripravy na moju otazku odpovedat???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #28557 od viktormt
Odpoveď od viktormt na tému vlci, medvede - nie su premnozene
nie, strielanie zveri a poukazovanie na to, ze je premnozena nepochopim nikdy..
<br/>
<br/>pretoze TO, CI JE PREMNOZENA alebo nie JE STAROST PRIRODY, NIE CLOVEKA.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #28558 od Aceria
Odpoveď od Aceria na tému vlci, medvede - nie su premnozene
Milý chlapec, nehovorím tu o strieľaní, nauč sa chápať najprv prírodu a jej zákonitosti a potom sa vyjadruj k témam o ktorých nemáš zatiaľ ani páru. Nie je to nič osobné, ver tomu, že časom na to prídeš a možno sa pousmeješ aký si bol vol. Pre tvoju potechu ti môžem povedať, že to nie je žiadna hanba, každý si tým musí prejsť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #28559 od viktormt
Odpoveď od viktormt na tému vlci, medvede - nie su premnozene
ty pises uplne od veci..
<br/>
<br/>vies v com spociva pochopenie prirody? ze od cloveka neziada pomoc.. myslim, ze ten nechapavy z nas si ty. sorry.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #28562 od Hornet
Odpoveď od Hornet na tému vlci, medvede - nie su premnozene
No fajn tak odpovede na tvoje otázky a potom sa možno dočkáme aj na tie naše ale v to vlastne ani nedúfam.
<br/>1.asi takým že chránia samy seba a ostatných osobne pri ohrození medveďom radšej zastrelím medveďa ako by som sa mal nechať zožrať a dúfam že tvoja odpoveď bude aby som nechodil do lesa a nebude ma medveď ohrozovať, omyl bude na dedinách kde sa medvede vyskytujú ohrozujú ľudí aj priamo v dedinách nemusia chodiť ani do lesa a skús vysvetliť turistom v Tatrách nech nechodia na túry lebo sú tam medvede som zvedaví ako dopadneš
<br/>2.ono smiešne ale netvrdia to len poľovníci ale samý ochranári tvrdia že sú premnožené skús si prečítať poľovníctvo a rybárstvo a tam sa dočítaš ako sa ochranári chvália že je medveďov už toľko že sa začali požierať samy medzi sebou
<br/>3.ono nevadilo by im že sú premnožené keby neohrozovali ľudí, snáď my nechceš nahovoriť že sa mám nechať zabiť medveďom, nechať si roztrhať ovce a iné alebo kvôli nim nesmiem ísť do lesa prečo by mal mať medveď väčšie právo ako človek v konečnom dôsledku aj človek je dravec ktorí patrí do prírody aj indiáni zabíjali medveďov tak prečo nie dnes
<br/>Áno medveď je krásne zviera a určite patrí do našej prírody ale v rozumnej miere aby neohrozoval ľudí a tým pádom vlastne sám seba. Máš vôbec predstavu koľko sa vlastne zastrelí ročne u nás medveďov a akých?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #28563 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému vlci, medvede - nie su premnozene
Pockaj,pockaj....:D ty ides nanho strasne zlozito,ved chlapec este nestihol odpovedat ani na otazku pozostavajucu z par slov....ved vidis ze ledva stiha papagajovat to,co ma nacitane z ich pamfletov.
<br/>
<br/>viktormt,horsi sa ti nahle zrak ze nevies odpovedat na otazku co konkretne dobreho si urobil/urobis pre volne zijucu zver? Alebo len jednoducho nechces? Nedokazes? Skus ma niecim prekvapit.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #28565 od Aceria
Odpoveď od Aceria na tému vlci, medvede - nie su premnozene
Pozri, nestojí mi za to presviedčať ľudí ako si ty. Je to tvoja vizitka a prezentacia a nie nadarmo sa vraví, že múdrejši ustúpi. Ak ty nepotrebuješ pochopiť tak zložitú problematiku a vyjadruješ sa s bohorovnou istotou k veciam o ktorých nič nevieš tak to nie je môj problém.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #28566 od viktormt
Odpoveď od viktormt na tému vlci, medvede - nie su premnozene
medved neutoci na cloveka len tak (ale clovek na medveda ano), vzdy ma nejaky dovod. vo vseobecnosti plati, ze medved je skor placha zver. ak bude clovek pri navsteve lesa dodrziavat aspon nejake naznaky zdraveho rozumu, bude o sebe davat vediet, zviera sa mu vyhne.
<br/>medved neohrozuje ludi, to len clovek zije v takej predstave.. k ostatnemu sa nevyjadrujem, ocividne, podla gramatiky, este nemas ani len 18.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #28567 od viktormt
Odpoveď od viktormt na tému vlci, medvede - nie su premnozene
uz sa prestan hrat na pana mudreho.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #28569 od Aceria
Odpoveď od Aceria na tému vlci, medvede - nie su premnozene
Milý chlapec, myslím, že rýchlo strácaš nervy. Ak ideš do boja s tak chabými argumentmi ako nám to tu predvádzaš, tak si si to mal rozmyslieť predtým, ako si do toho šiel. Teraz z toho len tak nevycúvaš, myslím, že argumentmi ťa tu položí aj malé dieťa, ktorému to len trocha páli.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #28570 od viktormt
Odpoveď od viktormt na tému vlci, medvede - nie su premnozene
neodbacajme od temy.. tou je prvy prispevok v tomto topicu. ked sa k nemu vyjadris v urcitych bodoch, budem ta brat. zatial si u mna len mudrlant.. a takych tu je..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #28571 od Aceria
Odpoveď od Aceria na tému vlci, medvede - nie su premnozene
K čomu sa mám vyjadrovať, k znožke jednostranne zameraných nezmyslov ? Tieto otázky môžeš dávať v materskej škôlke, tam si nejakých poslucháčov možno nájdeš.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #28572 od Hornet
Odpoveď od Hornet na tému vlci, medvede - nie su premnozene
To skús vysvetliť tým ľuďom že medveď neútočí bez príčiny ktorých už napadol a som zvedaví čo ti na to povedia.
<br/>Ale vidím že na konkrétne veci odpovedať nevieš a keď ti dochádzajú argumenty tak začneš vyťahovať gramatiku ale najprv sa pozri na svoju a potom skús aj odpovedať a nie len stále to isté dokola.
<br/>Keď tvrdíš že medveďov je málo prečo samy ochranári tvrdia že je medveď premnožený????
<br/>A stým vekom podľa tvojich reakcií to vidím tak že by si my mohol vykať a hovoriť ocino.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.130 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 272 návštevníkov a žiadni členovia on-line