PYTLIACTVO - viac ako zločin

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #7125 od apolovnik
Odpoveď od apolovnik na tému PYTLIACTVO - viac ako zločin
ked je zakon zly treba zobrat veci do vlastnych ruk , alebo si zakon vysvetlit po svojom

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #7128 od Basky
Odpoveď od Basky na tému PYTLIACTVO - viac ako zločin
Si schopny zodpovedne objektivne posudit, že tenktory zakon je zly? Mal by si byt predsedom ustavneho sudu...:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #7130 od apolovnik
Odpoveď od apolovnik na tému PYTLIACTVO - viac ako zločin
asi som sa nevijadril spravne - ked zakon poznas mas urobeny svoj nazor subjektivny a nie vsetko sa ti zda spravne ale je to zakon tak to musis tak robit, alebo to robis po svojom a to je uz ina kava

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #7132 od DKo
Odpoveď od DKo na tému PYTLIACTVO - viac ako zločin
apoľovník, ja viem, že poctivci sú u nás poväčšinou ostatným na smiech, preto mi je občas divnô ako u nás poväčšinou ľudia nadávajú na to, v akom sme srabe a asi čakajú, že ten náš augliášov chliev za nás uprace niekto iný.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #7134 od apolovnik
Odpoveď od apolovnik na tému PYTLIACTVO - viac ako zločin
my Slovaci to asi mame v povahe neustale sa nechat bit po chrbtoch a ticho to znasat

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #7146 od tibo
Odpoveď od tibo na tému PYTLIACTVO - viac ako zločin
Poznám ľudí čo nemajú žiadnu trofej- priaťeľu(max.vypchatého bažanta)a to majú po 60-70 rokov.- netrep :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #7147 od apolovnik
Odpoveď od apolovnik na tému PYTLIACTVO - viac ako zločin
ale takych bude velmi malo hadam len posledny mohykan

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #7149 od DKo
Odpoveď od DKo na tému PYTLIACTVO - viac ako zločin
apoľovník, vážne by si mal radšej vysmievať z nenažrancov, ktorým sa deň neráta, ak si z hory niečo neodnesú, než z poctivcov, pre ktorých slovo česť nie je prázdny pojem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #7151 od apolovnik
Odpoveď od apolovnik na tému PYTLIACTVO - viac ako zločin
existuju aj čestný pytliaci samozrejme to niesú ti motorizovaný s lampášmy tlmičmy a pod. ktorý nerašpektujú ani doby hájenia aleo chránenú zver

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #7153 od lesnik
Odpoveď od lesnik na tému PYTLIACTVO - viac ako zločin
mozna existuju ale su to aj tak pyliaci a o takom pytliakovi som este nepocul

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #7155 od pytliak
Odpoveď od pytliak na tému PYTLIACTVO - viac ako zločin
Tibo, aj ja takych poznam. Jeden napr pred mesiacom strelil brokovnicou srnca na hlavu, ved aj tak by mu bola na nic, ked este nemal dorastene parozky a boli v lyku.
<br/>Cestnym a poctivym ludom by som si v zivote nedovolil vysmievat sa, len zial tych skutocnych poctivcov je ako safranu. Vacsina co sa za poctivcov vydava, su navyse este aj klamari.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #7156 od michal
Odpoveď od michal na tému PYTLIACTVO - viac ako zločin
pytliak : tak tu možeš demonštratívne zverejniť prehľadnú tabuľku svojich porušení zákona pri love. Na basu by to asi vydalo nie? Brum, brum....najdi sa v tom :-p

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #7158 od pytliak
Odpoveď od pytliak na tému PYTLIACTVO - viac ako zločin
Na basu??? Co blaznis! Rovno na popravu!!! Ved preco mam asi taky nick8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #7159 od michal
Odpoveď od michal na tému PYTLIACTVO - viac ako zločin
Priatelu jedneho takého suveréna poznám. Dnes chodí vyplakávat kade tade, ze ma flinty v policajnom trezore a vec sa riesi k trestnom konaní. Tiez si myslel, ze na neho sa nedôjde, velká chybááááááááááááááááááá:-p

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #7163 od jager133
Odpoveď od jager133 na tému PYTLIACTVO - viac ako zločin
Priatelia, ruku na srdce ..... koľko kusov sme strelili na večerných a ranných postriežkach a posliedkach hodinu po západe, resp. pred východom slnka ? ... a je to tiež protizákonné.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #7165 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému PYTLIACTVO - viac ako zločin
No este sa tu zacnite prizanavat kto co kedy a kde . To uz si len o nas urobia ludia obraz . Je to banda pytliakov a este sa tu k tomu priznavaju . Nezabudnite ze sem chodia vseljaky ludia a ked sem pride nejaky vymazany novinar tak ma nametov na argentinsku telenovelu nie to na clanok ako ociernit polovnikov .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #7172 od Basky
Odpoveď od Basky na tému PYTLIACTVO - viac ako zločin
Nič v zlom ale keď niekto vie o trestnom čine pytliactva (ulovenie srnca v čase ochrany a ešte k tomu nepovolenym sposobom brokovnicou na hlavu sa podľa mňa nedá posúdiť ináč, pokiať to nebola krajná núdza v zmysle zákona), resp. ešte aj pozná páchateľa tohto činu, a vie to dokázať, resp. je osobne svedkom, má minimálne ohlasovaciu povinnosť, inak môže byť trestne stíhaný. Alebo chcete povedať že nie? Sú veci, ktoré môžu byť riešené ako priestupok v disciplinárnom konaní, ale vyššie napísané len na to nevyzerá...:[:[
<br/>jager133 nechci mi povedať že to čo si napísal Ty považuješ za rovnako závažné ako to o čom napísal pytliak.:]:]:]
<br/>Keď z falošnej solidarity budeme kryť vykonávateľov takých činov o akom sa napísalo, tak si zaslúžime kritiku verejnosti a jej všeobecné odsúdenie poľovníctva, resp. tých všetkých držiteľov poľovných lístkov, ktorí si náročky nasadzujú klapky na oči.8-)8-)8-) lebo čím je také niečo rozšírenejšie, masovejšie, tak tým viac budeme z následkov oči od údivu otvárať...:[8o8o8o:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #7204 od jager
Odpoveď od jager na tému PYTLIACTVO - viac ako zločin
To čo píše jager133, je prezentácia postoja rovného chlapa. Hovorí o veciach tak ako ich v skutočnosti vidí a preto má u mňa svoju cenu. Určite trafil pár tzv. poctivcov, ktorí ho roznesú pred verejnosťou na kopytách, len aby oni sami dobre vypadali a akosi vypadli z okruhu tých, čo už pochybili, či už nechtiac alebo sistematicky. Ja ale budem vždy stáť za svojím názorom a to aj vtedy keď mi páni hrozia. A budem stáť za každým kto to s poľovníctvom myslí poctivo. Jaro, ale to ako si zareagoval ty, tak to je silné kafe. Presne takto to vyzerá, robme všetko preto aby si verejnosť nemohla urobiť obraz o tom aký skutočne sme . To že sú medzi nami aj kriváci to vieme ale, pozor! Držme huby, lebo nikto nie je bez viny a ak sa všetko prevalí bude zle. Ja sa pýtam. Ak nebudeme verejne pranierovať prehrešky konkrétnych nespratníkov ako chceme uhajiť dobré meno poľovníctva a samotného SPZ? Kto nám uverý, že nám naozaj ide o dobré, zdravé poľovníctvo? Ako chceš rozoznať dobrého poľovníka od toho zlého, ak budeš hádzať všetkých do jedného vreca? Iba tak, že budeme vyzdvihovať tých, ktorí sú čestný pracovitý a zároveň poukazovať na tých, ktorí nám kazia meno. Potom sa nemôže stať to, ako sa stalo tu, že ak niekto poukáže na skutočné praktiky v poľovníctve, tak ho hneď idú všetci upáliť. Čo si to dovoľuje nahlas hovoriť o tom ako to robíme. Vyjadrovali sa tu mladý neskúsený poľovníci, ktorích môj článok pobúril. Je to prirodzené. Na základe informácií, ktorých sú vlastníci, nemôžu mať iný názor. Verím však, že toto sa bude meniť s pribúdaním skúseností. To je nádej a zároveň dobrá správa. Vraj si mám dať dole klapky. Ano, ja som si ich dal dole už dávno, ale vy si ich môžete ešte stále ponechať, bude to pre vás tak lepšie. A keď príde deň, kedy zistíte, že poľovníctvo má aj inú stranu mince, tak potom by ste možná chceli aby sa vrátil deň, keď ste bezhlavo obhajovali tých, čo škodili poľovníctvu. Bude Vás trápiť, že vtedy v roku 2006 som mohol pre poľovníctvo a i pre seba a svoje sebavedomie niečo urobiť a neurobil som. Prajem Vám, aby vás to potom, až ubehne veľa vody, nemuselo trápiť .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #7205 od jager
Odpoveď od jager na tému PYTLIACTVO - viac ako zločin
jager133, buď vždy sam sebou. Držím ti palce. Nikdy sa nevzdávaj! Priateľu.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #7208 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému PYTLIACTVO - viac ako zločin
Jager zas si netrafil do cierneho . Mne ide o to aby sa to na nete nerozmazavalo , chodia sem chuji co to dokazu zneuzit . Potom na nas vsetci kukaju ako na vrahov , pytliakov a ozralov ktorym nie je nic sväte . Poriadok si ma kazdy urobit sam pred vlastnym prahom az potom moze sudit druheho . To uz je len frajerina : ja poznam toho a toho strelil to a to vtedy a vtedy . Tu sa im to pise . Chcem vidiet toho frajera co im to povie do oci - tam treba ist a riesit to a nie tu na skle vypisovat co kto vie na koho a pod. Ja mam tiez plno poznatkov len bohuzial nie dokazy , tak tu nevyblakujem do sveta kto ako pytlaci . Jager - tusim si zatial jediny koho osvietilo a si ten pravy kto zachrani Polovnictvo . Lebo sa tu pasujes za najpoctivejsieho , najosvietenejsieho , ktory vsetko uz davno pochopil , ma vo vsetkom jasno a pod. Lenze nic nie je biele alebo cierne . To ako tu niektori hovoria ako sa pytlaci a pod. je sice pekne ale viem o min. 2 co sa na tom podielaju . Ale to je ich svedomie a ja im nemozem nic dokazat . Nemyslim si ze ked si budeme vo velkom srat na hlavu a priznavat sa tu , kto co kedy porusil tak to niecomu pomoze . to sotva . Je na kazdom z nas ako sa s tym vyrovna . Ale ako sa hovori aj na psa pride mraz .
<br/>Takze hor sa priznavat sa a dame to do televizie aby vsetci vedeli co sme zac .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.125 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 1970 návštevníkov a žiadni členovia on-line