PYTLIACTVO - viac ako zločin

pred 18 rokmi 2 týždnami #7209 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému PYTLIACTVO - viac ako zločin
o chvilu mozeme urobit sutaz : Ja som rovny , kto je rovnejsi ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 týždnami #7214 od Jovic
Odpoveď od Jovic na tému PYTLIACTVO - viac ako zločin
Pôvodne som sa nechcel zapojiť do tejto Vašej rušnej vnútrostraníckej debaty. Aj preto, že som to v niektorých svojich posledných príspevkoch trochu „prestrelil“.
<br/>Už dávnejšie som napísal, že občas nezaškodí „naliať si čistého vína“ alebo „naložiť si do vlastného hniezda“. Myslel som to ale ako všeobecné priznanie, že medzi držiteľmi poľovných lístkov je veľa ľudí, ktorým zbraň do rúk určite nepatrí. A že normálni poľovníci majú záujem na vylúčení darebákov zo svojich radov. Aj keď ideálny stav určite nikdy nenastane.
<br/>Ale v posledných dňoch sa tu hádate ako baby na trhu a píšete tu veci, ktoré na verejnosť nepatria. Ale keď je niekto schovaný za nickom, tak sa ľahko píše.
<br/>Skúste radšej napísať, ako ste vo svojich združeniach zakročili voči darebákom a aký trest ich postihol. A „zvedaví“ návštevníci tohto fóra si aspoň prečítajú ako sa snažíte urobiť si poriadok vo vlastnej organizácii. Určite to viac pomôže vylepšiť verejnú mienku, ako to doterajšie vzájomné obviňovanie.
<br/>A prajem všetkým kolegom „so zelenou krvou v žilách a úprimnou láskou k prírode v srdci“ príjemné Veľkonočné sviatky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 týždnami #7215 od DKo
Odpoveď od DKo na tému PYTLIACTVO - viac ako zločin
ty kokso a kto si bez viny hoď do mňa kameňom 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 týždnami #7216 od Ketner
Odpoveď od Ketner na tému PYTLIACTVO - viac ako zločin
Chlapi, ale zasa sa na to treba pozrieť aj z tej strany. Nie je poľovník ako poľovník. Ak berieme , že sú aj poľovníci, ktorí zložili skúšky kúpili flintu a zostali bez združenia. Ja čo mám skúsenosti tak, títo robia dosť paseky a potom sa to prezentuje pytliačil poľovník. Prečo neuvedú člen SPZ , ktorý je nezaradený. ??

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 týždnami #7217 od kopa
Odpoveď od kopa na tému PYTLIACTVO - viac ako zločin
Pozor! Takéto tvrdenie zvádza ku kolektývnej vine. Aj keď nehovorím, že na tom nie je kus pravdy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 týždňom #7246 od johny
Odpoveď od johny na tému PYTLIACTVO - viac ako zločin
DKo pozor, lebo ja ten kameň môžem s čistým svedomím hodiť ...:-p

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 týždňom #7247 od johny
Odpoveď od johny na tému PYTLIACTVO - viac ako zločin
Kazdy PC na nete ma svoju IP adresu ... ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 týždňom #7261 od pytliak
Odpoveď od pytliak na tému PYTLIACTVO - viac ako zločin
Povedat vo vseobecnej rovine sa da vselico. Ale niekoho konkretne oznacit a podat na neho trestne oznamenie je uz ina kava. Lebo dokazat nieco take je takmer nemozne a vyjadrenia &quot;jedna baba povedala&quot; pred sudom nestacia. A naopak, ked niekoho oznacis a das to trestne, no a ked sa mu nic nedokaze(ako ze sa nedokaze), tak je to krive obvinenie a tam uz nie je co dokazovat, tam to je jasne. Takze kazdy uvazujuci clovek si dobre rozmysli ci niekoho oznaci a ci poda trestne. Ved kolko je pripadov, ze chytili pytliakov pri cine, s ulovenou zverou a pod. a kde to skoncilo???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 týždňom #7262 od Basky
Odpoveď od Basky na tému PYTLIACTVO - viac ako zločin
Som si toho vedomý, preto som svoj príspevok písal: keď... a bolo tam zopár - nazvime to podmienok... Ale musel si si byť vedomý aj Ty keď si napísal do Fóra čo si napísal, že si strčil pred býka červenú plachtu.. Buď teda máš dôkaz a máš konať, alebo potom radšej napíš že dotyčný pravdepodobne, údajne strelil... a nikto Ťa nebude pranierovať, maximálne sa Ťa budú dotazovať, či sa celá záležitosť chlapíkovi naozaj nedá dokázať.. Lebo ak nemáš dôkaz alebo nie si ochotný svedčiť ak si to videl na vlastné oči, tak nemôžeš napísať že vieš, ale že si myslíš že vieš...:( A to je trošku rozdiel..8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 týždňom #7263 od Basky
Odpoveď od Basky na tému PYTLIACTVO - viac ako zločin
P.S. Každý má nejaké svedomie a to sa buď ozýva, alebo nie.8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 týždňom #7265 od DKo
Odpoveď od DKo na tému PYTLIACTVO - viac ako zločin
Johny, nech ti to vydrží aspoň 1000 liet 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 týždňom #7272 od jager
Odpoveď od jager na tému PYTLIACTVO - viac ako zločin
Ani štatistika takéto tvrdenie nepripúšťa, nie je to možné, a preto podozrivé. Alebo nepoznáš zákon a stanovy a previnil si sa a ani o tom nevieš, alebo.....8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 týždňom #7278 od johny
Odpoveď od johny na tému PYTLIACTVO - viac ako zločin
prepáč, ty nie si normálny ... čiže keď tvrdím že mám čisté svedomie tak som sa určite previnil nevedomky ... viac na tvoje príspevky nebudem reagovať. Už by som len rád vedel to, čo som sa pýtal už dávnejšie, v koľkých PZ si zbieral svoje čierne skúsenosti a ako si z nich odišiel?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 dňami #7316 od jager
Odpoveď od jager na tému PYTLIACTVO - viac ako zločin
Johny, veď sa hneď nemusíš srdiť. Veď vieš, že sa hovorí, že nezaleží na tom aká situacia vznikne, ale na tom aký k nej zaujmeš postoj. Uč sa to, budeš dlkšie žiť. A okrem iného, previnil si sa ako každý poľovník, čo i len maličkosťou a trebars aj nechtiac. Malým príkladom tvojho previnenia sa je založený zálomok na ľavej strane akéjsi čapice pri kancovi vo fotogalérií. Je to previnenie sa prinajmenšom proti zvykom a tradíciam, ktoré sú súčasťou zákona o poľovníctve. Zálomok na ľavú stranu sa zakladá iba pri pohrebných obradoch, ktorý sa po skončení hodí do jamy zosnulému poľovníkovi ako posledná rozlúčka. Ale ak chceš, nemusíš sa mi ospravedlniť, pomaly sa naučíš všetko ak budeš ovšem viac prejavovať pokoru a nebudeš robyť unáhlené záveri. Iba som Ti chcel dokázať moje tvrdenie. Prepáč!8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 dňami #7317 od jager
Odpoveď od jager na tému PYTLIACTVO - viac ako zločin
Johny, prepáč tú akúsi čapicu beriem späť, tú máš pri iných strelených kusoch;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 dňami #7318 od jager
Odpoveď od jager na tému PYTLIACTVO - viac ako zločin
Johny, prepáč tú akúsi čapicu beriem späť, tú máš pri iných strelených kusoch;););)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 dňami #7319 od Jovic
Odpoveď od Jovic na tému PYTLIACTVO - viac ako zločin
Jager, nič v zlom, ale táto téma je o trestnom čine pytliactva. Obviňovať Johnyho z nedodržiavania tradícií sa mi nezdá férové. Práve Johny sa snaží robiť niečo pre pozitívnu propagáciu poľovníctva aj tým, že zobral funkciu regionálneho redaktora tohto webu.
<br/>Jager, mám taký návrh. Asi sa vyznáš v poľovníckych zvykoch a tradíciách. Ak by si napísal článok (alebo seriál článkov) o tejto problematike, určite by si to radi prečítali všetci návštevníci týchto stránok. Aj mňa samého zaujímajú zvyky a tradície v poľovníctve, aj keď nie som držiteľ poľovného lístka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 dňami #7320 od DKo
Odpoveď od DKo na tému PYTLIACTVO - viac ako zločin
Ach Jager, Jager, preto či taký tvrdohlavý a neveríš tomu čo sa tu píše a tak nádherne číta v Johnyho podaní. Veď chválenkárstvo v poľovníctve má tiež svoju nemalú tradíciu a patrí ku poľovníkom ako gajdu ku gajdošovi. Hlavu hore, priamo hľad, neobzerať sa okolo a už vôbec nie za seba, len smelo kráčať k optimistckým zajtrajškom :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 dňami #7335 od david
Odpoveď od david na tému PYTLIACTVO - viac ako zločin
Zdravím všetkých prispievateľov.
<br/>Chcem sa spýtať či by ste mi nevedeli niekto pomôcť. Som členom SPZ, som začiatočník iba steoretickými znalosťami. Nemám šancu sa dostať do PZ tak som sa chcel opýtať či by ste ma niekto nemohli sem tam zobrať na poľovačku aj bez zbrane len aby som naberal aj nejaké praktické skúsenosti a kto by mi dal rady s poľovníckeho života. Možno sa za pár rokov dostanem do nejakého PZ. Chcel by som sa aj s nejakými poľovníkmi zoznámiť a udržiavať s nimi kontakt. Som zo Zvolena a mám 22 rokov. Veľmi pekne Vám ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 dňami #7390 od mirek
Odpoveď od mirek na tému PYTLIACTVO - viac ako zločin
JAGER- nerob si srandu s JOHNY-ho nepoľovníckej čapice aj ty máš vo svojom Fotoalbe v 13. hod. dohľadávke ,, beťársky ,, klobúčik na hlave :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.103 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 209 návštevníkov a žiadni členovia on-line