Urcenie hranic polovneho reviru

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38789 od Mondrik
Odpoveď od Mondrik na tému Urcenie hranic polovneho reviru
astronom - viem presne o com hovoris, kedysi som sa venoval pozorovaniu vesmirnych telies. Viem co dokaze obloha znecistena svetlom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38791 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Urcenie hranic polovneho reviru
Zacnem od zadu Novy cas necitam a ani ine platky. Tak isto nesledujem TV noviny. Tolko negativnych informacii v priebehu tak kratkeho casu nie je nic pre mna!
<br/>
<br/>
<br/>Co sa tyka tej rychlosti je to skreslujuci udaj pretoze ak vies ako sa sprava zajac tak to nic neznamena. Takze rychlost nie je v pomere pes a zajac dolezita ak sa jedna o ulovenie zajaca psom. Psa som inak veru videl bezat za psom a dokonca poznam psy co dozenu a aj zabiju zajaca. Bavime sa o cistokrvnom plemene. O krizencoch nemam zdania co dokazu a aki su rychly ked to malo 4 matky a 5 otcov. Precitaj si aj temu kopov tak nedavno motorkari usmrtili polovne upotrebitelneho psa o tom ten platok nepise !!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38792 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Urcenie hranic polovneho reviru
kurnik preklep psa som videl za zajacom bezat malo byt napisane .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38795 od Mondrik
Odpoveď od Mondrik na tému Urcenie hranic polovneho reviru
Baikal.
<br/>Treba citat cely kontext - viac mojich prispevkov aj s reakciami (aj tie z minuleho roku).
<br/>Niekedy sa stane, ze tema zabehne niekam inam, ale je to podla mna stale k veci.
<br/>V kocke - urcenie hranic polovneho reviru kvoli predideniu konfliktu majitelov venciacich psov, strielanie psov, ktorim sa v takomto reviri podari ujst polovnikmi. A nasledne sme sa dostali k rychlosti behu psa - kvoli pytliaceniu. K tomu dva clanky v Novom Case o zastreleni resp. postreleni psa v polovnom reviri v Malinove. (www.cas.sk - daj vyhladat "Malinovo".)
<br/>Staci takto ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38796 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Urcenie hranic polovneho reviru
zatial mam len pocit,ze sa nam tu snazis prezentovat novy cas..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38800 od Mondrik
Odpoveď od Mondrik na tému Urcenie hranic polovneho reviru
Novy cas ber len ako nahodny zdroj informacii, inak by som sa nikdy nedozvedel, ze malinovski polovnici sa neseru... Bohuzial v mojom oblubenom &quot;Tyzdni&quot; ani v &quot;Profite&quot; o tom nepisali... Toto ber ako prezentovanie :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38816 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Urcenie hranic polovneho reviru
Mondrik, prepac, dostal som sa sem az teraz. Odpoved na Tvoje otazky: Toho strhnuteho srnca som odfotil osobne, okrem toho ti hafani v ten den strhli este jednu rocnu srnu a nasledne som ich pri nej ulovil, v pripade zaujmu Ti (a kludne aj Novemu Casu) predlozim obsiahlu fotodokumentaciu podlozenu svedeckymi vypovedami (vies, majitelia tych psov nevyskali nadsenim, pre istotu sa to podrobne dokumentovalo). A k Tvojmu problemu: Osobne si myslim, ze si premotivovany a Tvoje prispevky su zbytocne afektovane a ze pravda je niekde uprostred (nemam o nas polovnikoch ziadne iluzie)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38829 od Mondrik
Odpoveď od Mondrik na tému Urcenie hranic polovneho reviru
Martin 203, ta zver je nejako cudne poranena na to, ze ju strhli psy. Akurat miesto kde sa zhruba nachadza srdce..., ta vytrhana srst a ze cez taku dieru tie srny vyzierali. Preco su vnutornosti, creva, ktore su slizke a smykaju sa tak pekne naukladane na jednej kope nerozvlacane. Smer k nim od rany nie je zakrvaveny ako ked to pes taha papulou. Okraje ran su ostre akoby odrezane nozom a nie rozstrapkane ako ked trhaju psy. Nejde mi do hlavy, preco ten svetly pes na tvojich fotkach nema papulu od krvi ak ju pchal cez taku dieru. V stopach v snehu sa tiez nenachadzaju stopy od psov, kebyze zrali a trhali, tak by sa snazili nimi zapriet a boli by vtlacene hlboko do snehu. Je takisto cudne, ze sneh nad ich chrbatmi (srn) je neporuseny. Pozri si na internete fotky srn strhnutych psami - najprv idu po krku a zacnu ju zrat od zadnych noh. A to som si pozrel niekolko fotiek z celeho sveta. Podla mna to skor vyzera na nelegalny odstrel a nasledne zakrytie stop vyrezanim projektilu. Videli ste ich lovit alebo len sa ponevierat okolo nich a ocuchavat? Mozes mi poslat viacej tych fotiek ked to mas podrobne nafotene na moj mail?
<br/>Vlozil som do fotogalerie fotky strhnutej zveri - skus posudit sam a napis mi nazor.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38837 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Urcenie hranic polovneho reviru
www.polovnictvo.com/modules.php?name=BiG...e=post&topic=639 [/]Poprosim presunte debatu sem ohladom pytliaciacich psov a maciek
<br/>
<br/>Vdaka Redakcia PID

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38838 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Urcenie hranic polovneho reviru
To som tomu dal hodit to do tej istej temy.
<br/>
<br/>tak este raz www.polovnictvo.com/modules.php?name=BiG...e=post&topic=392 [/]Poprosim pokracovat tu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38846 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Urcenie hranic polovneho reviru
:):liar: kuk moja galerka

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38847 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Urcenie hranic polovneho reviru
uz sa tam pracem ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38860 od Mondrik
Odpoveď od Mondrik na tému Urcenie hranic polovneho reviru
Aj ja :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57595 od Patrik77
Odpoveď od Patrik77 na tému Urcenie hranic polovneho reviru
Martin 203, moc by som sa tou galerkou nechvalil. Som veterinar, a presne viem ako vyzeraju rozne typy ran. P. Mondrik ma pravdu, tieto rany neboli sposobene psom, ale ostrym predmetom ako napr. noz. Tolko moj znalecky posudok z fotografii.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57596 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Urcenie hranic polovneho reviru
no byt tebou tak by som sa po tvojom prispevku moc nechvalil že si veterinar a p.Mondrika tu pozname

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57597 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Urcenie hranic polovneho reviru
Martin a že si to vedel tak dobre zakamuflovat:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:] a že vraj psi a to ty si nožom:):):):D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57713 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Urcenie hranic polovneho reviru
Skutocny znalec. Celkom ako nozom;/ Prosim ta, ak takym nozom aj operujes, rychlo vrat diplom. Neuraz sa, ale presne tak vyzera diviaca, ked ho nacinaju psy, pekne od zadneho stehna.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 9 rokmi 3 mesiacmi #63976 od Fakynko46
Odpoveď od Fakynko46 na tému Urcenie hranic polovneho reviru
Zdravim,
<br/>
<br/>Len pre info: dnes cca 14:30 v Zalesi rany jak z dela. Rodinna navsteva na sviatok. A 2 metre za betonovym plotom si to &quot;pan&quot; polovnik z puskou si to sype na bazanty. Vybehol som von a za plotom prebiehala intenzivna polovacka. Asi dalsich 10 &quot;polovnikou&quot;. V dome 2 rocne dieta vyplasene. Zacal som hulakat po nich aby to ukoncily a nadavat im nervozny jak pes co si to dovoluju par metrov za plotom rodinneho domu.
<br/>
<br/>Ich argument zeje to ich revir.
<br/>
<br/>Kazdopadne 6 kamier na dome vsetko nahrali takze v pondelok ide trestne oznamenie.
<br/>
<br/>Pozdravujem!!!!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 9 rokmi 3 mesiacmi #63980 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Urcenie hranic polovneho reviru
6 kamier nahralo co, legalnu polovacku ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.097 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 268 návštevníkov a žiadni členovia on-line