Urcenie hranic polovneho reviru

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25195 od Mondrik
Odpoveď od Mondrik na tému Urcenie hranic polovneho reviru
Chcem sa podakovat vsetkym, ktori reagovali na moj prispevok a osobitne tym, ktori nan reagovali konstruktivne, ci uz pozitivne alebo negativne. Budem to dalej riesit a dam vam tu potom vsetkym vediet ako to cele skoncilo - aby ste aj vy mali informacie o tom, co v takychto pripadoch (oznacenim "vy" myslim polovnikov aj verejnost :) .)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25197 od michal
Odpoveď od michal na tému Urcenie hranic polovneho reviru
Ja by som ti poradil taký kastrát z martina203....faktom je, ze polovníci polovat aj pri plote možu ak su to pozemky ako súčasť uznaného PR. Faktom je, ze broky by padat do záhrad nemali, lebo to vzbudzuje pochybnosti ohľadne bezpečnej streľby. faktom ale je, že z brokov individualneho porušovateľa ťažko zidentifikuješ. Faktom je, že zlatého retvívra-poľovné plemeno ti nikto odstreliť svojvoľne nemože (nebavíme sa o nutnej obrane ani krajnej nudzi..je to bezpredmetné). Takže ak zostaneš pri tomto, a zoberieš to ako zákonný fakt s uvedomením si všetkých svojich práv, možností ako ich uplatniť a aj povinností strpieť niektoré z činností poľovníkov z toho vyplývajúcich slušným dialógom s kompetentnými z PZ (hlavne duševne kompetentnými) si svoj problem inteligentne vyriešiš aj bez právnikov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25198 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Urcenie hranic polovneho reviru
kontakt so odoslal, len skus prosim este aj toho predsedu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25200 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Urcenie hranic polovneho reviru
ja Ti dam kastrat ... tinedzer

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25201 od michal
Odpoveď od michal na tému Urcenie hranic polovneho reviru
kastrat z myslienok martina 203 aby som to upresnil.....pomenovat kastratom niekoho, kto poluje takými peknými flintulami.....nóóóóóóóóó, to by som si snad ani nedovolil.8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25203 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Urcenie hranic polovneho reviru
:-p

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25205 od Waldo
Odpoveď od Waldo na tému Urcenie hranic polovneho reviru
Johny,
<br/>nechcem rýpať ale tých 200m od posledného obydlia sa vzťahuje len na lov túlavých psov a mačiek... Nikde v zákone sa nepíše o tom že nesmieš uloviť zver vo vzdialenosti bližšej ako 200m...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25206 od johny
Odpoveď od johny na tému Urcenie hranic polovneho reviru
Hej už som si to našiel a sypem si popol na hlavu, sľubujem že už nikdy nič nenapíšem keď budem mať viac ako 1,5 promile ... ale pôvodná debata bola aj tak o psovi ... strieľajte aj v dedine, postrieľajte všetky psy čo uvidíte ... poprípade aj majiteľov keď budú drzí ... však my sme poľovníci a môžme si robiť čo chceme .... ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25212 od yegi
Odpoveď od yegi na tému Urcenie hranic polovneho reviru
ale ani menej . . . ? :friends:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25215 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Urcenie hranic polovneho reviru
Mozem len suhlasit,ja som sa tiez nikde o tom nedocital.A ked toniekto tvrdi,nech aj dokaze,ze v ktorych predpisoch sa to nachadza.Ina je uz vec moralky,discipliny,respektovania inych atd....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25216 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Urcenie hranic polovneho reviru
Ty si ale p....a udavat vojakov za sikan.Ked si taky hrdina preco si nevydrzal ako chlap.Ja som bol tiez sikanovany,tiez sa mi to nepacilo ale udat?To snad nie.Samozrejme ked som bol stary pes tak som mladych nesikanoval,lebo mam pamat.A udat polovnikov na policii?Tochces aby si vetral aj v zime,ked ti porozbijaju napr.okna?Ja by som to nerobil,lebo vsetko sa vacsinou vracia ako bumerank.Skoda ze mam v Hladovke kamarata,ale taky nieje.Je chlap ako sa patri a nieje ziadny bonzak.Je to ORAVAK ako sa patri.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25219 od michal
Odpoveď od michal na tému Urcenie hranic polovneho reviru
:D:D:D, lacika, co tak oslovit nejakeho kvalitného psychiatra? Každemu sa da pomocť, mal by si to aj ty skusiť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25222 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Urcenie hranic polovneho reviru
Lacika je to sice od veci v tejto teme ale vydrzat sikan to akoze je kriterium byt CHLAPOM ? nechat sa sikanovat este z nikoho neurobilo chlapa !!!:x a to viem o com hovorim bol som na vojne .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25227 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Urcenie hranic polovneho reviru
Každý žijeme taký život aký si zaslúžime. Som len zvedavý, ako sa zachováš, keď zistíš že už nie je kam cúvať..................

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25233 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Urcenie hranic polovneho reviru
Ja som len chcel povedat,ze dotycny je udavac.Ale problem je asi v niecom inom.Ked si chces spravit vlastny nazor o probleme Mondrika,bolo by dobre si vypocut aj druhu stranku a to polovnikov,ktory tam maju revir.Lebo zatial citame len prispevky Mondrika.Pravda bude asi niekde v strede.Mily Jaro.Ja som nebol na vojne,ja som bol na zakladnej vojenskej sluzbe,:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25236 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Urcenie hranic polovneho reviru
Lekara treba tebe a nie mne.Predstav si ,ja uz mam uspesne psychotesty za sebou a le ty ich urcite nespravis.Ale tema je o niecom inom.Lenze ty so svojim IQ asi nato neprides.:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25248 od Mondrik
Odpoveď od Mondrik na tému Urcenie hranic polovneho reviru
Vies Lacika85, aj moja svagrina si zobrala spravneho chlapa z Oravy - drevorubaca. Aj do krcmy kazdy bozi den zasiel, aj frajerku si nasiel, ej bistubohu tvrdy chlap to bol, 2-metrovy. Aj ju bil a aj svoje 2 dcery. No ale aj svagrina je tvrda zena z Oravy, rozviedla sa s nim az po 7 rokoch, ked ju skoro prizabil a makeupom uz nevedela schovavat svoje monokle, lebo na Orave sa zle rozvedenej zije - veru, veru - ved co by na to pan farar povedali. Ale ta p....a ho nakoniec udala - no predstav si, ze sa radsej zabit nedala, to je ale trufalost co?! A ked budu na Slovensku ludia s tvojim myslenim, tak sa to tu moc k lepsiemu nepohne...namojdusu, Lacika ty chlapec ako sa patri!
<br/>Hod sem svoje meno ako ja, aby si bol aj ty chlap a napis aj kde si bol na vojne - preverim, ci si naozaj nikoho nesikanoval ako tvrdis.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25255 od texedo
Odpoveď od texedo na tému Urcenie hranic polovneho reviru
:) už by ste mohli prestať s tým ohováraním Oravcov. Trošku mi to začína vadíť kedže som z Oravy. :) :) :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25260 od janicok
Odpoveď od janicok na tému Urcenie hranic polovneho reviru
Uz dost osocovania polovnikov bez vyjadrenia druhej strany napis pol.zdruzeniu dopor.list a dostanes odpoved.
<br/>Vyr Ti dal 100% fundovanu odpoved na ktoru nereagujes.
<br/>Kde sme sa to dostali porovnavat tyranie rodiny s sikanom na vojne aj ja som ho zazil no naucil som sa ukladat saty,surovat atd!
<br/>Kazdy si zohreje svoju polievocku ! no netvrdim ze nemas aj v niecom pravdu ale problem treba riesit na urovni tak sa tu tak spravajme 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25262 od Mondrik
Odpoveď od Mondrik na tému Urcenie hranic polovneho reviru
Ospravedlnujem sa :-o, chcel som to z mojej strany ukoncit tym podakovanim, ale lacika85 mi krasne nahral na smec :D, tak som sa trosku vyblbol :-p. Uz budem mlcat :liar:, lebo naozaj co som sa chcel dozvediet tak Vyr mi odpovedal asi najfundovanejsie. Takze este raz vsetkym dakujem a lucim sa. :{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.088 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 864 návštevníkov a žiadni členovia on-line