Rady pre lukostrelcov

pred 12 rokmi 2 týždnami #62057 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Rady pre lukostrelcov

<br/>
<br/>
<br/>
<br/>
<br/>
<br/>
<br/>
<br/>Zdivocela domaci prasata a ty uz jsou tady od roku 1540 a jejich odhadovano tady nekdo rika. ze je jich 5 milionu jiny 9 milionu a rozsirili se do 40 statu ,mohou se strilet na jihu kdykoliv neexistuje na ne sezona a omezeni zbrani a mohou se strilet ve dne v noci ,cilem je jejich vystrileni a jak rikam od roku 1540 se to jeste nepovedlo , na jihu se mnozi 3x za rok a mohou mit az 14 mladych a dospivaji za rok .......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 týždnami #62059 od Petiavadasz
Odpoveď od Petiavadasz na tému Rady pre lukostrelcov
V dedine kde byvam je to podobne s 2nohou cernou zvero az na nejake detajly. Rodi max 2xdo roka max 1mlada, a aj niekedy zivotaneschopne co by mohli zakopat do priekopy. Cil vazne. Potkany su dost male, medveda tu nemam ale chcel by som vyskusat nieco medzi... Potom ti poslem fotku ak sa podari.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 týždnami #62060 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Rady pre lukostrelcov
Žiadne eBay APP ID nie je definované v Kunena konfigurácii
<br/>
<br/>
<br/>
<br/>
<br/>Tady je prak co se snazim prodavat na e-bay ,ale nikdo nekupuje ,ten se necha pouzivat i na strileni navnady rybam, jinak necha se napnout do celeho rozpeti pazi a ono to ma asi dostrel olovenou kulickou raze asi 13 mm asi 300 m ,coz jsem nikdy nejistil presne , ale jak rikam muze do slouzit i na vrhani navnady a to pouzivame pri lukostrelbe ,nebot jinak ta zver nema duvod tam jiti ......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 týždnami #62061 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Rady pre lukostrelcov
Mam akurat zkusenost s trade point, nadelal jsem jich radove tisice a prodal nekolik stovek a prodal tez urcite par stovek sipu a jasne ten hrot ma dobrou ucinnost. Potkany je treba hubit ,nebot je jich jako obyvatel ve meste.......Je znamo ze za stredoveku nesli cerny mor a jak rikaji ,ze potkani meli takovou palebnou silu ,ze za nekolik let okolo roku 1348 vyhubili polovinu obyvatelstva v Evrope a asi tez polovinu svetoveho obyvatelstva ,ale nemame o tom zaznamy ....Kazdy dreveny luk o tahu asi 60 liber je schopny zabit jakekoliv zvire v Evrope ,ale jasne tohle bylo nejdrive tajeno slechtou a prisly vsechny ty totalitni vlady ......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 týždnami #62065 od Petiavadasz
Odpoveď od Petiavadasz na tému Rady pre lukostrelcov
Mno keby to nesralo susedov ako palim cez noc brokovnicou na dvore tak aj kantrim. Inac tie kurvy vyliezaju po polnoci, a tazko triafat. Ten luk co mam od Saniho je celkom silny a dobry. Napis mi pls na prvt mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. chcem sa nieco spytat

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 týždnami #62073 od alexs
Odpoveď od alexs na tému Rady pre lukostrelcov
Tak ti kreténi na lukostrelci vymazali aj ten prestrel vedra stoho 55lb luku

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 týždnami #62074 od Petiavadasz
Odpoveď od Petiavadasz na tému Rady pre lukostrelcov
Kedze tu je tema rady pre lukostrelcov tak poradim. Nepiste prispevky na chujovy forum lukostrelec.cz lebo to tam mazu. Idealne sú tam prispevky ktore chvalia a pytaju sa adminov, aby mali pocit ze su najsamlepsi. Alwi Alexs a ja uz pozname na vlastnej kozi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 týždnami #62075 od Petiavadasz
Odpoveď od Petiavadasz na tému Rady pre lukostrelcov
Alex, prestrelime este nejake to vedro, rebro atd a spravime si vlastny shop...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 1 dňom #62224 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Rady pre lukostrelcov
Jak kazdy je zvyknuty na pusku chteji lovit kusi nebot si nemysli ,ze by se rychle mohli naucit strilet kladkovym lukem...To je omyl co kazdy si mysli ,staci prakticky jedno odpoledne na to vysvetlit jak s tim strilet i kdyz praxe musi potrvrdit strelbu a to je asi tak 2 mesice strilet kladkovym lukem a to je pro dnesniho cloveka strasne dlouho ,ten to chce mit vse okamzite .....Na kladkovem luku existuji priblizovaci cocky pouzivane hlavne zavodniky a nikdy lovci a tam je ten vystrel na 20-30 m .......Kladkovy luk je daleko levnejsi nez kus .......15 leta holka je schopna tahat kladkovy luk o taho 50 liber a u vas na vsechnu zver staci 55 liberni kladkovy luk .....
<br/>
<br/>Shodou okolnosti na to staci dreveny luk o tamu 55 liber a ten dostreli do dalky asi 220m a to je dostatecna pruraznost sipu zabit veskere evropske zvire a dreva na luky jsou na Slovensku nekonecne zasoby ......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 11 mesiacmi #62279 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Rady pre lukostrelcov
vie niekto skadial sa da kupit kladkovy luk Bear assault?
<br/>exomax predam, chcem skusit kladnovy luk. :)
<br/>videl som ze z nemecka su cca lacnejsie tie luky,ma stym niekto skusenost?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 11 mesiacmi #62280 od bowhunter
Odpoveď od bowhunter na tému Rady pre lukostrelcov
mojluk, až Ti to pomôže:
<br/>www.colosus.sk/luky-kuse-3/luk-bear-assault-pravy/
<br/>Pri kúpe luku treba brať do úvahy aj možnosť uplatnenia záruky. Až Ťa víde luk v zahraničí lacnejšie len o pár eur, tak si ho radšej kúp u nás.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 11 mesiacmi #62281 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Rady pre lukostrelcov
stou zarukou mas pravdu. colosus som nasiel aj ja... :) jediny obchod kde som to nasiel 8o
<br/>teraz sa pozeram na Mathews Monster, ale je extremne drahy :(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 11 mesiacmi #62283 od miro6446
Odpoveď od miro6446 na tému Rady pre lukostrelcov
ahoj mojluk od colosusu.sk mi predajca z B.Bystrice objednával excalibur exocet a zistil že si za poštovné nechavaju zaplatiť 150 eur tak som sa s nimi rozlučil, predajca volal priamo do kanady a oni mu poradili archery.cz

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 11 mesiacmi #62284 od miro6446
Odpoveď od miro6446 na tému Rady pre lukostrelcov
zaujima ma prečo zrazu ideš predať exomaxa veď si sa tak dlho naňho tešil nechapem 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 11 mesiacmi #62285 od pato17
Odpoveď od pato17 na tému Rady pre lukostrelcov
Ked som si tu cital, zda sa mi, ze viac menite tetivu a omotavky ako strielate.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 11 mesiacmi #62286 od spitamen
Odpoveď od spitamen na tému Rady pre lukostrelcov
tych dovodov preco chce mojluk predat exomaxa moze byt viac..myslim ze koli technickym tazkostiam asi nie,kedze si vie sam vymenit stredovu omotavku.ano tetivy a hlavne ich stredove omotavky su pri 225 lib kusiach problem.aspon v zaciatkoch.od jedneho nemenovaneho predajcu kusi som mal tetivy,na ktorych mi vydrzala stredova omotavka 30 az 40 vystrelov.mal som dve,tri tetivy a za jeden den boli vsetky odstavene a bolo po strelbe.vraj zle nasadzujem tetivu.od dalsieho predajcu som kupil origo tetivu od excaliburu.100 vystrelov a uvolnenie omotavky.hm,pokrok hovorim si,ale dobre ze ma slak netrafil.tak som nakupil potrebne veci a urobil si komplet tetivu sam.s touto tetivou strielam od zimy,stredova omotavka ma 900 vystrelov a stale drzi.napriek tomu,ze podla odbornika nasadzujem tetivu nespravne:]jednu jedinu nevyhodu v kusi oproti lukom vidim v kadencii vystrelov.ak dam kusou pocas jednej strelby priemerne 60 vystrelov,lukom ich dam cez 100.aj toto byva pricinou preco niekto preda kusu a kupi luk.obe druhy zbrani maju svoje caro a kazdemu vyhovuje nieco ine.obecne si myslim ze skupina kusiarou je oproti lukostrelcom velmi mala...myslim ze mojluk ma uz v niku zabudovane k comu ho podvedomie taha..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 11 mesiacmi #62287 od miro6446
Odpoveď od miro6446 na tému Rady pre lukostrelcov
ahoj spitamen mám objednanú aj omotávku aj strojček aj náhradnú tetivu no na 100% sa budem pasovať s takými ťažkosťami ako aj ty, ale ak by som ťa poprosil vedel by si aj mne vyrobiť tú tetivu samozrejme ak sa dohodneme na cene ale to ešte predbieham, od archery cz. by som ten exocet a príslušenstvo mal dostať do konca budúceho týždňa, ešte by som chcel vedieť odkiaľ si ja som zo Zvolena a mimo iné som zistil že bowhunter123 býva odo mňa asi 100metrov, ak by si býval niekde blízko môžme dať aj nejaké to pivko 8-L8-L8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 11 mesiacmi #62288 od miro6446
Odpoveď od miro6446 na tému Rady pre lukostrelcov
mohli by sme prejsť na kušostreľbu aby sme dodržali pravidlo 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 10 mesiacmi #62460 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Rady pre lukostrelcov
nazdar chlapi..
<br/>
<br/>nepotrebuje niekto bowpress a tetivák?? potrebujem súrne prachy dám super cenu 250€ + dohoda.. čo vy nato?? Bowpress pre kladkové luky ale aj kuše,.. tetivák je vhodný na výroby všetkých druhov tetív, pre reflexne luky, kladkové ale aj pre kuše..Výbava hodná pre kluby ale aj jednotlivcov... ak máte záujem píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript... zdar!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 10 mesiacmi #62489 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Rady pre lukostrelcov
cau, nemam cas ani na forum... :)
<br/>no predal som a mam objednany kladkovy luk bear carnage...
<br/>ta omotavka sa mi furt po cca 70 vystreloch rozisla.
<br/>dalsia hlavna vec bola ze kusu som mal len ja a kamosi maju reflexny luk, tak som si kupil taky aj ja. je to sranda,paci sa mi to :D akurad sa mi lamu tie drevene sípy :(
<br/>exomax je uzastna kusa + sila, proste bomba... ale skusim kl.luk... chlapik ktori to kupil tiez uz mal exomax ale predal... teraz kupil zase :)
<br/>mozno to caka aj mna :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.202 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 175 návštevníkov a žiadni členovia on-line